Page 17 of 21 FirstFirst ... 7131415161718192021 LastLast
Results 401 to 425 of 519

Thread: BLOODY League of Legends Turnir 22.12.2012

  1. #401
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    597
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Exter.wx View Post
    @ali-g nemoj meni da pricas da lazem molim te eto, bez provociranja.
    Nisam znao da ste se sinoc dogovarali naknadno,ovo sam rekao za start turnira..ne znam dje vidje provociranje..no aj..

  2. #402
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica, Niksic
    Posts
    543
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Igraci su bili spremljeni da se odigra sve u subotu, imali su masu planova za subotu vece i nedjelju. Zamolili smo zbog tih ljudi koji bi da se moralo ici u pg spavali tacno sat i po da igramo od kuce da makar uvate ta 3 i po sata sna. Niko nista protiv toga nije rekao.

    Nije poenta u nama gospodi, nasim mudima niksickim, sa egom ili nesto lijevo.

    Ja mislim da sam vam objasnio da apsolutno jedan gram krivice odje nije nase izvoljevanje isl.

    Odoh momci da dizem elo

  3. #403
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    726
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Znaci koliko lose organizovano ne mogu da vjerujem.Kaze meni organizator da protivnicka ekipa ima nekih obaveza pa ce se turnir igrat' za par dana kad budu mogli.HA HA , e ako mogu vjerovat'.

  4. #404
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    408
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nije LoL cs da je potrebno prisustvo druge ekipe u igraonici da se igra lan koliko ja znam , a znam dosta jer imam godina gaminga vise no pojedini tipovi godina odje. ovo je klasicna sprdacina ali klasicna , ja prvi necu igrat turnir "u narednih nekoliko dana" , nismo na pijacu dosli . Ako je izasao gazda u susret i rekao da se ne mora dolazit u pg , sto realno nije nikakav problem jer niti mozemo citovat , ghostovat itd.. , ne vidim problem da ekipa iz bara sjede kuci i igra. Ja lagano mogu da trazim DQ zato sto momci nisu igrali 1/2 sa svojih acc... Sto bi mene bolio tuki sto oni nisu prebacili svoj acc sa Easta recimo?! A o tome da pojedini igraci igraju jedno 15 20 mecheva necu ni da komentarisem.
    VRHOVNI

  5. #405
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    597
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NakaZa View Post
    Nije LoL cs da je potrebno prisustvo druge ekipe u igraonici da se igra lan koliko ja znam , a znam dosta jer imam godina gaminga vise no pojedini tipovi godina odje. ovo je klasicna sprdacina ali klasicna , ja prvi necu igrat turnir "u narednih nekoliko dana" , nismo na pijacu dosli . Ako je izasao gazda u susret i rekao da se ne mora dolazit u pg , sto realno nije nikakav problem jer niti mozemo citovat , ghostovat itd.. , ne vidim problem da ekipa iz bara sjede kuci i igra. Ja lagano mogu da trazim DQ zato sto momci nisu igrali 1/2 sa svojih acc... Sto bi mene bolio tuki sto oni nisu prebacili svoj acc sa Easta recimo?! A o tome da pojedini igraci igraju jedno 15 20 mecheva necu ni da komentarisem.
    Odje se ne dovodi u pitanje koliko ko ima godina gejminga..no jedino resenje odje pada,da igrate vi od kuce,a ova ekipa kad bude mogla,kad imaju obaveze..isto kao sto su vama izasli u susret,onda izadjie i vi njima..i gotova prica..jer se nece ovako nista postic' sa prepiranjem...a nije mi jasno,sta znaci ova zadnja recenica?

  6. #406
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    408
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Znaci da su pojedini igraci igrali za vise od jedne ekipe na turniru . Eto to znaci . I kakvih to obaveza imaju da ne mogu izdvojiti 2 sata da se zavrsi turnir ? ne sprdaj se.
    VRHOVNI

  7. #407
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    597
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NakaZa View Post
    Znaci da su pojedini igraci igrali za vise od jedne ekipe na turniru . Eto to znaci . I kakvih to obaveza imaju da ne mogu izdvojiti 2 sata da se zavrsi turnir ? ne sprdaj se.
    To je ono sto su svi rekli da je propust,jer Toxic je prosao grupu najjvise zbog igraca iz MNE,a i ti ga sad precera,ovo su djeca,idu u skolu,mislim da je to razlog,nisam sig,jer koliko cuh danas posle meca,imaju tamo obaveza..nisu svi matori panjati ka mi ..

  8. #408
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    408
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    u pitanju je klasicno kurcenje jer da smo bili u pg bi li onda imali vremena?
    VRHOVNI

  9. #409
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    597
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

  10. #410
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    1
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mudovishte View Post
    Znaci koliko lose organizovano ne mogu da vjerujem.Kaze meni organizator da protivnicka ekipa ima nekih obaveza pa ce se turnir igrat' za par dana kad budu mogli.HA HA , e ako mogu vjerovat'.
    Organizator vam je to rekao , zbog toga sto ste vi isto tako imali probleme , pa niste mogli da dodjete.(i ispostovo vas je) A kad vama ne odgovara onda imate pravo da se ljutite!
    Vi ste sramota za "konobare" !

  11. #411
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica, Niksic
    Posts
    543
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ALI-G View Post
    To je ono sto su svi rekli da je propust,jer Toxic je prosao grupu najjvise zbog igraca iz MNE,a i ti ga sad precera,ovo su djeca,idu u skolu,mislim da je to razlog,nisam sig,jer koliko cuh danas posle meca,imaju tamo obaveza..nisu svi matori panjati ka mi ..
    oce ta skola i obaveze nedjeljom. ali mozda samo u shjevernu koreju.

  12. #412
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,294
    Thanks Thanks Given 
    401
    Thanks Thanks Received 
    90
    Thanked in
    44 Posts

    Default

    Nista no organizatoru da podjete na stan sa pistoljem ili ga sacekajte nedje i ispucajte ! I sve sto su ucestvovali,pokoljite se bre ! Za 10e coeka ubit,izbost na livadu penalima sve u glavu
    I did it for me. I liked it. I was good at it. I felt alive. - Walter White

  13. #413
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    BR
    Posts
    1,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I ja sam za to da se krene na Vlada(vladu) dokle visee.. dokleee
    P.S. Ne znam sto se prije dogovaralo ali vidim da je jedan igrac morao da igra od kuce. Pa vodeci se zdravo logikom i fair playom organizator mu je izasao u susret ali to je trebao da bude samo TAJ slucaj.. vidim da ste se svi napalili da citave ekipe igraju od kuce... Vlado za usi sve u igraonicu i nema izlaska dok ne odigraju to !
    Last edited by asta la vista; 23-12-12 at 18:32.

    Si fueris Romae, Romano vivito more; si fueris alibi, vivito sicut ibi

  14. #414
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,375
    Thanks Thanks Given 
    1,363
    Thanks Thanks Received 
    1,475
    Thanked in
    600 Posts

    Default

    Mozda ljudi uce za ponedeljak?
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  15. #415
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    BR
    Posts
    1,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a mozda ovaj od 16 godina ima sina od 3 godine pa mora u ponedjeljak da ga vodi u vrtic ujutro

    Si fueris Romae, Romano vivito more; si fueris alibi, vivito sicut ibi

  16. #416
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    442
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da se razumijemo: niti smo trazili da se odlozi, niti da dodjete.. To su pravila turnira, a ne nase molbe a kamoli zahtjevi. Nadam se da sam vam razjasnio, i realno smo mi u goroj poziciji sto se tice uslova.

  17. #417
    Join Date
    May 2011
    Posts
    266
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Svi ste dobili po report !

  18. #418
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    408
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Alenda vise sam para potrosio u pg onaj dan no sto je nagrada.. meni se sa te strane ne isplati dolaziti stvarno... da igramo CS ne bi se smaralo ovoliko oko dolaska.. sto se mene tice ja narednih dana radim i nema sanse da mogu da dodjem u pg , ako mozete da se iskombinujete da dodjete jedno vece u tu igraonu i odigrate super , ako ne zdravo da smo . necu da se opterecujem ovim stvarima vise .
    VRHOVNI

  19. #419
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,375
    Thanks Thanks Given 
    1,363
    Thanks Thanks Received 
    1,475
    Thanked in
    600 Posts

    Default

    odigrajte svi od kuce i cao, pare neka ostanu za drugi tur
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  20. #420
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    726
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Doslo je do zabune bar s moje strane jer izgleda nisam znao sta se u stvari desava...

  21. #421
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    442
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mudovishte View Post
    Doslo je do zabune bar s moje strane jer izgleda nisam znao sta se u stvari desava...
    Nema problema, sve je u redu

  22. #422
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    27
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    momci doslo je do totalno nesporazuma, moji igracu su se malo istripovali, ja sam kriv. izvinjavam se svima

  23. #423
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,375
    Thanks Thanks Given 
    1,363
    Thanks Thanks Received 
    1,475
    Thanked in
    600 Posts

    Default

    Ne javlja vam se baldy citav dan, pobjega' je s' parama! Novogodisnji praznici, putovanja i tako to...
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  24. #424
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    726
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Posto pola mojih igraca ne moze da dodje u pg najbolje bi bilo da svi odigramo ovo od kuce , ako ne onda svi fino u jedan termin u igraonu da se popucamo.

  25. #425
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    325
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovako...
    Nisam bio u mogucnosti da udjem na forum citav dan (nakon sto se zavrsilo polufinale) tako da zbog toga nisam odgovarao a sad evo imam sta da vidim.
    Ne znam ko je pod nikom "nakaza" ali obzirom da autobus prolazi pored igraonice i da je karta iz nk 1e sto znaci 2e u oba pravca,dabogda i nagrada za prvo mjesto bila 1.30e pa da si vise potrosio para,ne zasmijavaj me molim te,ne znam cemu ta prica kad je citavi turnir prosao bez ikakvih primjedbi i kad se svima izaslo u susred maksimalno a da ne spominjem vas kojima sam dozvolio da igra ovaj sto se prepucava sa adminima i prosipa odje price a nije ni bio ni u Crnu Goru a kamoli na turnir i prije svega mislim da nije lijepo ovako da se prica u vezi dogadjaja u vezi kojeg nije neko upucen,da vam sad kazem sta se zapravo desilo.
    Drugi dio turnira je trebao da se odigra u nedelju sa pocetkom u 8h i zavrsetkom u 22h (a bilo bi kasnjenja kao i prvi dan tako da bi se turnir zavrsio oko 2 posle ponoci) e sad mi samo recite ko ce da igra toliko a da ne ide na posao,uci,jede..zivi... stoga je napravljen sastanak na facebook sa pocetkom u 11h. Sms-om su bili obavijesteni predstavnici ekipa (Killsteal Matters,Eurokrem,Mark of the Ninja,Numero Uno,System PG i Toxic) koji su i dosli na fb,napravljen je grupni chat i poceli smo sa dogovorima o promjeni strukture daljeg takmicenja.Svi su prihvatili predlog da se skrati i da prvoplasirani idu direktno u polufinale dok ce drugo plasirani igrati na jednu dobijenu i najbolji ici u polufinale,ali ekipa Eurokrem,tj predstavnik Milos Pejanovic je rekao da ekipa Eurokrem nema sanse da dodje u PG (iako se to znao i na dan prijava za turnir i nije se spominjalo uopste da moze biti problem) .Razlog da vam igraci rade u diskoteke do ujutro i da necete spavati sem malo,iako su se svi bunili (za sta ima chat log,iako vi kazete da se niko nije bunio,a pretpostavljam da vam je tako Milos rekao jer ni Mudoviste nije to znalo dok nismo porazgovarali preko tel. ali to nije svakako razlog da tu opciju koju vam je on rekao uzimate za krajnju i istinitu) ja sam uspio da ljude nakon toga ubijedim na private chat da popuste i da vam radi uspjesnosti turnira i korektnosti meceva od samog starta dozvolimo da odigrate iz Niksica iako je to MIMO SVAKIH PRAVILA,na pocetku turnira je isto Milos pitao da igrate od kuce za sta sam rekao da ne dolazi u obzir tako da ako iko ne treba da se buni ni za sta mislim da ste to ti vi.Ako spominjete diskvalifikaciju moje je bilo da kazem "ne mozete doci je li? ok ispadate" ali tu se malo razlikujem i gledam da svima izadjem u susret i ispostujem ih,ali vidim da bi vi to uradili pa mi je sad iskreno krivo zasto sam odstupio od pravila i dozvolio vam da igrate od kuce.
    Dalje,rekli ste da bi dosli u PG dana da se odigra to finale kad vec mora iz igraonice? Kako biste dosli kad ste radili citavu noc i ne mozete jer ste spavali samo par sati? Nemojte da me shvatite pogresno ali vas predstavnik je rekao da ne mozete da dodjete nikako,cak mi je rekao i "mogu ja poslati dzunglera da dodje u igraonicu ako je problem sto nismo tu" mislim smijesno,ako je problem da nisu tu da dodje jedan i to je kao da su tu pff..
    Momci iz killsteal matters nisu nista trazili,ja sam odlozio finale jer vi ne mozete da dodjete,a kao sto sam rekao svi mecevi su duzni bili da se igraju iz igraonice,napravio sam izuzetak za vas,ali stvarno za finale necu da dozvolim da se igra van igraonice,jer je moj turnir,moja igraonica i ja sam oko ovoga radio mjesec dana i padao kolokvijume da sve ovo prodje kako treba i na kraju treba da se igra od kuce,pa iduci turnir kad se bude uplacivalo preko ziro racuna i dogovori u pravilima prije otvaranja prijava da se igra online turnir onda ce se igrati od kuce,ovako ne dolazi u obzir.
    Vidim spominjes i iste igrace po 15-20 meceva,toliko ih je ukupno u grupama odigrano,a ne da su ih isti ljudi igrali,Ekipa Toxic je ostala bez dva igraca nakon prvog meca i dozvolio sam dvojici igraca iz ekipe MNE Gaming da igraju (inace ekipe koja je prosla sa 0 pobjeda grupe tako da su im ta dva igraca bila iz najgore ekipe) jer je ova ekipa vec bila ispala sa turnira i ova dva igraca su izgubili status ucesnika na turnir,a posle nek oni sedmoro ili desetoro ako ih je nek dijele pare ako osvoje to mene ne zanima,njihova stvar,25e je po ekipi,a koliko je igraca to nek oni sami odlucuju,prije nego sto je prijava potvrdjenja,postavljeno mi je pitanje ocu li imati koga da dam ekipama ako im bude hvalio koji igrac,rekao sam da ce biti obezbijedjen igrac i nije time prekrseno nikakvo pravilo jer nije igrac iz drugog tima,vec je igrac koji ne ucestvuje u turniru jer je ispao vec.
    Dalje,dotakli ste se i teme za accountove,je li prica od pocetka turnira da se igra sa runama ili bez jer ne igra citav svijet na EU West vec ima i drugih servera? naravno ,svi sa EU Westa su skocili da se koriste,ali da ne zalazimo u to,moje kao organizatora je bilo da na turnir dovedem sto veci broj ekipa i da se snadjem kako znam i umijem da taj turnir uspije obzirom da nikad u Crnu Goru nije organizovan,bilo je samo bezuspjesnih pokusaja.A da bih ovo izveo moram svakome izaci u susret maksimalno i omoguciti mu uslove da ucestvuje,kako termine za meceve,kako igrace,kako accountove jer su sa drugih servera.Ako bih postavio pravila i rekao ne moze mimo toga,doslo bi 3 ekipe i turnira ne bi ni bilo kako nijednog do sada,a obzirom da je ovo prvi turnir koji je uspio u Crnu Goru i da je cak bio na dnevnik u 19:00 na Prvoj TV i da od 60 ljudi koji su ucestvovali imam 55 prezadovoljnih i 5 koji su nezadovoljni mislim da ne treba da mi vi pricate sta cu i kako cu i da ne treba bilo ko da spominje da je organizacija losa jer ako je iko mogao ovo sve bolje da odradi ja mu skidam kapu istog trena,ali mislim da ga nema jer da ga ima isplivao bi za ovih 3 god od kad je LOL aktuelan u CG imao je kad.
    Na sve ovo bih dodao da nemam nista ni protiv koga,samo bih vas zamolio da ubuduce prije nego sto bilo sto kazete i bilo sta kazete prvo sagledate cinjenice i prije svega provjerite vase izvore informacija da budu pravi a ne naduvane price izrevoltirane bog zna cime pa da onda napadate i sudite o necemu,sve do sad je proslo bez ikakvih problema i ostalo je samo to finale da se odigra,zato dajte da se dogovorimo kad svima odgovara i da se zavrsi turnir kako treba kad je ostao samo jos jedan mec.Toliko od mene,idem da spavam pa odgovaram sjutra na komentare.

Page 17 of 21 FirstFirst ... 7131415161718192021 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. League of Legends
    By Gandalf_White in forum Game Server CG
    Replies: 2983
    Last Post: 04-10-15, 17:37
  2. Kupujem League of Legends Account
    By fqwerty in forum Ostali oglasi
    Replies: 5
    Last Post: 18-11-12, 13:44
  3. League Of Legends turnir
    By Trolololol in forum Game Server CG
    Replies: 5
    Last Post: 27-06-12, 16:51
  4. Replies: 57
    Last Post: 16-03-12, 17:40

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •