Page 110 of 226 FirstFirst ... 1060100106107108109110111112113114120160210 ... LastLast
Results 2,726 to 2,750 of 5628

Thread: Globalne promjene i svijet sutrašnjice

  1. #2726
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Коралово
    Posts
    2,857
    Thanks Thanks Given 
    455
    Thanks Thanks Received 
    697
    Thanked in
    379 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Molio bih ove domace nato&euro forumase da se izjasne oko desavanja u Turskoj, ako tamo nije na dijelu gasenje demokratskih sloboda i sloboda govora, dalje ako ono nad Kurdima nije genocid, neka nam barem kazu o cemu se radi ?
    Нема га у "слободним и независним" медијима - није се ни десило!

    Све остало су непровјерене гласине.

  2. #2727
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    SFRJ
    Posts
    6,697
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Slabo se danas iznutra jake i homogene zemlje razoriti mogu... ostaje da se plamen u vakum unese. Nove doktrine su ustvari jako stare, ali nama nepoznate, jer im svjedočili nismo!
    Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".

  3. #2728
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Molio bih ove domace nato&euro forumase da se izjasne oko desavanja u Turskoj, ako tamo nije na dijelu gasenje demokratskih sloboda i sloboda govora, dalje ako ono nad Kurdima nije genocid, neka nam barem kazu o cemu se radi ?

    Cekam . . .

  4. #2729
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Molio bih ove domace nato&euro forumase da se izjasne oko desavanja u Turskoj, ako tamo nije na dijelu gasenje demokratskih sloboda i sloboda govora, dalje ako ono nad Kurdima nije genocid, neka nam barem kazu o cemu se radi ?
    Cekam . . .
    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Molio bih ove domace nato&euro forumase da se izjasne oko desavanja u Turskoj, ako tamo nije na dijelu gasenje demokratskih sloboda i sloboda govora, dalje ako ono nad Kurdima nije genocid, neka nam barem kazu o cemu se radi ?
    Evo da se ja kao kako me nazva "nato&euro forumaš" izjasnim oko dešavanja u Turskoj
    .
    .
    .
    .
    Moj stav oko dešavanja u Turskoj je da mi puca spolovilo i za Turke i za Kurde
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  5. #2730
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Nemoj misliti da si me iznenadio, to sam i ocekivao. Samo sam i pitao radi raskrinkavanja onih vasih prica o ljudskim pravima i demokratiji itd. Dakle sad ti puca u junacko nato&euro dupe, znaci samo sto otvoreno ne priznajes da odje siris propagandu za uclanjenjem Crne Gore u pljackase i otimace resursa, sigurno si za to placen koliko vrijedis, dakle sitno i bijedno, a najgore sto se sa te tvoje place jos cijedi krv libijske djece . . .

  6. #2731
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    2,014
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo Turska postaje sljedeci Irak sto se tice bombaskih napada, a ovdje niko ni da zucne o tome, i opet cu naglasiti ne daj boze da se ovo desilo u Njemacku ili neku drugu zapravo bilo koju drugu zemlju Evrope, sad bi bili ovdje analiticari kao muve na ***** sa njihovim "insajder" informacijama.

    http://www.cdm.me/svijet/evropa/snaz...risticki-napad

  7. #2732
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Nemoj misliti da si me iznenadio, to sam i ocekivao. Samo sam i pitao radi raskrinkavanja onih vasih prica o ljudskim pravima i demokratiji itd.

    Dakle sad ti puca u junacko nato&euro dupe, znaci samo sto otvoreno ne priznajes da odje siris propagandu za uclanjenjem Crne Gore u pljackase i otimace resursa, sigurno si za to placen koliko vrijedis, dakle sitno i bijedno, a najgore sto se sa te tvoje place jos cijedi krv libijske djece . . .
    Lažeš kao pas da sam ja ikada pominjao ljudska prava i demokratiju na topicu vezanom za NATO. Od samog starta sam pisao da sam za to da CG uđe u NATO samo zbog interesa Crne Gore (da i mi jednom u svojoj istoriji gledamo svoje interese)

    Ako se sa moje "place" cijedi krv libijske djece, sa tvoje se cijedi krv crnogoraca
    Last edited by Rakun; 13-03-16 at 20:45.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  8. #2733
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,682
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Regionalni izbori u Njemačkoj
    CDU-Merkel
    Linke-ekstremna ljevica
    SPD-socijalisti
    AfD-ekstremna desnica(anti-imigrantski raspoloženi, evroskeptici, pro-rusi)













    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  9. #2734
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,297
    Thanks Thanks Given 
    2,772
    Thanks Thanks Received 
    2,645
    Thanked in
    1,285 Posts

    Default

    šta rade njemački alternativci, iznenađenje kao Tramp
    She is only here to annoy herself!

  10. #2735
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Izgleda da je "politicki korektno" tj. bla bla "ispricah a ne rekoh nista" - u fazi prevazilazenja...

    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 13-03-16 at 23:22.

  11. #2736
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Lažeš kao pas da sam ja ikada pominjao ljudska prava i demokratiju na topicu vezanom za NATO. Od samog starta sam pisao da sam za to da CG uđe u NATO samo zbog interesa Crne Gore (da i mi jednom u svojoj istoriji gledamo svoje interese)

    Ako se sa moje "place" cijedi krv libijske djece, sa tvoje se cijedi krv crnogoraca

    Toga psa vezi kad samnom vodis diskusiju, interes Crne Gore kazes, pa zasto se onda ne zalazes za referendum o tom pitanju ? Ne, jer se zalazes za interese nato pakta, a za crnogorske tebe boli ona rabota, a sto se produbljuje jos jedna podjela ovog jadnog naroda, nebitno je, vazno je da ti radis svoj posao.

    Kad vec pominjes crnogorsku krv, imas na toj tvojoj nesretnoj plati i krv one djece iz Murina.

  12. #2737
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Kad vec pominjes crnogorsku krv, imas na toj tvojoj nesretnoj plati i krv one djece iz Murina.
    To ti je isplaćeno u istoj rati kada ti je plaćeno i za kamenovanje kuća liberala



    Sent from my SM-G900FD using Tapatalk
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  13. #2738
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    i nteres Crne Gore kazes, pa zasto se onda ne zalazes za referendum o tom pitanju ?
    Normalno da se ne zalažem da budemo mimo planete i uradimo ono što su uradile dvije zemlje u čitavoj Evropi

    Sent from my SM-G900FD using Tapatalk
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  14. #2739
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    To ti je isplaćeno u istoj rati kada ti je plaćeno i za kamenovanje kuća liberala



    Sent from my SM-G900FD using Tapatalk

    Kamenje i balvan barikade su vas politicki opus iz devedesetih godina proslog vijeka. Nije crnogorska nacija rodjena sa vasim bjezanjem ispod suknje Mire Markovic pod suknju Medlin Olbrajt, tada ste vi postali Crnogorci, sad vas boli sto je neko to posmatrao . . .
    Krv je ljudska rana naopaka, davno jos Njegos napisa, to imaj na umu svaki zalogaj u usta kad stavljas i nemoj da zoves jer bolje i da smo gladni nego da sa takvijema sjedamo da jedemo!
    Last edited by opmne; 17-03-16 at 04:07.

  15. #2740
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Normalno da se ne zalažem da budemo mimo planete i uradimo ono što su uradile dvije zemlje u čitavoj Evropi

    Sent from my SM-G900FD using Tapatalk
    Mimo koje planete, zbilja zivimo li mi na istoj planeti ? Da si ucio geografiju i matematiku znao bi da to sto ti smatras planetom i povrsinski i po broju stanovnika zahvata manje od 20% planete na kojoj zivimo, dakle ni jednu petinu.
    Jesu li te i to u partiju naucili priuceni ... ?!

    Imajuci u vidu podijeljenost crnogorskog drustva po tom pitanju jedina korektna odluka je odluka vecine stanovnika ove drzave. Dakle pricam i zalazem se za elementarno postenu odluku o tom pitanju, ako ti uopste razumijes sto znaci korektno i posteno ?!

  16. #2741
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    2,014
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Opet teroristicki napad u centru Istanbula...

  17. #2742
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Znas kako, prvi napad kad je bilo preko 100 mrtvih bila je meta neka opoziciona prokurdska stranka, zrtve ogromna vecina Kurdi, drugi put kad je bilo oko 30 mrtvih isto zrtve Kurdi, treci napad kad je bilo oko 10 mrtvih zrtve su bili njemacki turisti. Samo ko nece da gleda ne vidi ko najvjerovatnije stoji iza tih napada.

  18. #2743
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Коралово
    Posts
    2,857
    Thanks Thanks Given 
    455
    Thanks Thanks Received 
    697
    Thanked in
    379 Posts

    Default

    "Током 60-их година прошлог века, повремени простаклуци углавном су били повезивани са левичарењем: револуционарно надахнути студенти често су прибегавали простачком изражавању, не би ли додатно истакли своје противљење званичној политици и њеном пречишћеном жаргону. Данас је простачки говор готово ексклузивни прерогатив радикалне деснице, док се левица налази у крајње несвакидашњој улози – адвоката пристојности у јавном простору."

    Славој Жижек

  19. #2744
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,286
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Znas kako, prvi napad kad je bilo preko 100 mrtvih bila je meta neka opoziciona prokurdska stranka, zrtve ogromna vecina Kurdi, drugi put kad je bilo oko 30 mrtvih isto zrtve Kurdi, treci napad kad je bilo oko 10 mrtvih zrtve su bili njemacki turisti. Samo ko nece da gleda ne vidi ko najvjerovatnije stoji iza tih napada.
    Erdogan.

  20. #2745
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    brisel...
    sto je ovo jutros...

    Hvala Lepo

  21. #2746
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    23,055
    Thanks Thanks Given 
    3,260
    Thanks Thanks Received 
    5,739
    Thanked in
    2,325 Posts

    Default

    Druga generacija migranata je stasala. Ovo je pocelo prije 50 godina.

  22. #2747
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,229
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    21
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Ovo je katastrofa sto se desava, svako malo procitam nova eksplozija u Briselu..

  23. #2748
    Join Date
    May 2011
    Posts
    7,105
    Thanks Thanks Given 
    161
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Razumjeh li ja dobro - pored aerodroma jutros, pucalo je i u metrou?
    Lord, the pitiful screams of all them college-educated women!

  24. #2749
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    2,014
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo ih dezurni duzebriznici, odmah ste se probudili da osudite napad u Briselu, a kad se desi u Turskoj u samom centru, kao da se nista nije desilo , a vise nas ima tamo nego u Briselu. I mogu slobodno reci da ovo dozivljavam kao da se desilo negdje daleko, daleko u nekoj zemlji Afrike.
    A da su bili sveci nisu bili nikakvi sveci, dobro su znali da koloniziju Afriku na najgori moguci nacin i da su jos uvijek ponosni toga.


    A koliko vidim ovo je ili pored aerodroma ili u sami aerodrom, a mislim da je ovo drugo.
    "Witnesses told RTL at least one of the two explosions took place in the airport's departure hall."

    Uglavnom, ovih napada ce biti ponovo i ponovo i ponovo, samo sto dalje od Crne Gore nadam se, pa neka stvaraju novi ISIS i novu Al kaidu , i onda neka oni sami rjesavaju svoja sranja.
    Last edited by siraj; 22-03-16 at 10:00.

  25. #2750
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Novi Sad
    Posts
    2,101
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Belgija, a i mnoge zapadne evropske drzave su napravile prvu ogromnu gresku time sto su dozvolili nekontrolisani priliv muslimanskih imigranata iz arapskih drzava sto se videlo i u napadima u Parizu gde su pocinioci bili rodjeni u FR i Belgiji. A onda su napravili i drugu ogromnu gresku time sto su dozvolili da oni imaju i svoje izolovane cetvrti i no go zone koje su postale pogodno tlo za razvoj islamskog ekstemizma, bas u Belgiji i to bas u Briselu opstina Molenbeek vazi za najveci rasadnik dzihadista. Sada je situacija previse izmakla kontroli sto znaci da ce se ovakvi napadi samo i dalje desavati a slucaju Brisela je to vec postalo skoro pa svakodnevnica. Ali ne zalim ih ni najmanje kao sto ne zalim ni nekog teskog pusaca sto je dobio rak pluca. Ignorisali su problem, sad im je toliko narastao da ne mogu da se izbore sa time, muslimani su najbrze rastuca populacija u zap. EU i vec koliko kroz nekoliko generacija mogu postati vecina u nekim drzavama a sta ce se tek onda desavati ko zna.

Page 110 of 226 FirstFirst ... 1060100106107108109110111112113114120160210 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)

Similar Threads

  1. Ujedinjeni za globalne promjene
    By RotfLmaOmGg in forum Sve i svašta
    Replies: 12
    Last Post: 20-10-11, 12:31
  2. Promjene
    By simm in forum Religija i filozofija
    Replies: 8
    Last Post: 23-06-07, 15:36
  3. Promjene
    By Silvester in forum Operatori
    Replies: 3
    Last Post: 27-06-06, 14:15
  4. Promjene...
    By Dragone in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 87
    Last Post: 26-05-06, 11:14
  5. Grupa za Promjene
    By Dzono in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 24
    Last Post: 11-03-04, 16:17

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •