Page 1019 of 1074 FirstFirst ... 19519919969100910151016101710181019102010211022102310291069 ... LastLast
Results 25,451 to 25,475 of 26830

Thread: Pitanja?!? O svemu i svačemu

  1. #25451
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    inharmonic whispers street
    Posts
    981
    Thanks Thanks Given 
    323
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    35 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by elemental View Post
    Đe kupiti kvalitetan torbak? Treba da se nosi na rame i da bude veličine koliko torba za manji laptop, samo malo šira i sa par pregrada i pridžepaka. Dosad sam gledao na Gintaš, u Pejton kod onog tašnara, u Army shop, u Beretu, Ribo shop (tu ima jedna, mada je malo prevelika i bez bilo kakvih pregrada)... Ništa ni blizu odgovarajuće.
    https://www.cotopaxi.com/products/ch...40577933639741

  2. The Following User Says Thank You to Tyler^Durden For This Useful Post:


  3. #25452
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,344
    Thanks Thanks Given 
    734
    Thanks Thanks Received 
    1,198
    Thanked in
    670 Posts

    Default

    Da li neko ima iskustva sa podnosenjem dozvole za priviremeni objekat na drazvnom zemljistu. Htio sam eventualno da napravim nastresnicu za auto, vjerovatno sam ja jedini koji je trazio dozovlu za to ali ajde da makar probam

  4. #25453
    Join Date
    Jun 2019
    Posts
    108
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    20
    Thanked in
    17 Posts

    Default

    Da dodam i ja pitanje, da nema ko kontakt nekog majstora za obradu teraco kamena ?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. #25454
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    3,050
    Thanks Thanks Given 
    105
    Thanks Thanks Received 
    235
    Thanked in
    131 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GaD View Post
    Da li neko ima iskustva sa podnosenjem dozvole za priviremeni objekat na drazvnom zemljistu. Htio sam eventualno da napravim nastresnicu za auto, vjerovatno sam ja jedini koji je trazio dozovlu za to ali ajde da makar probam
    Napravi pa ce se eventualno pojaviti neko da ti trazi papire A taj ce sigurno znaki kako ide procedura

  6. #25455
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    3,050
    Thanks Thanks Given 
    105
    Thanks Thanks Received 
    235
    Thanked in
    131 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dusman View Post
    Sta moze biti da na google maps sam izgubio traffic, ne prikazuje mi nista, a gledam kod sina na neki samsung njemu radi? Naravno, izabrao sam opciju da prikazuje traffic!?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Da nisi strikirao opciju da radi offline?

  7. #25456
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,117
    Thanks Thanks Given 
    126
    Thanks Thanks Received 
    127
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by masster View Post
    Da nisi strikirao opciju da radi offline?
    Ne, cak ne vidim da i postoji uopste ta opcija. Jos uvijek mi nema traffica ali vidim danas npr kad je bio onaj udes u Budosu da pokazuje da je kao blokiran taj dio puta, kao one crvene ispkekidane linije sa znakom zabrane, ali nema ono da pokazuje kuda je zeleno, kuda crveno, cak sam bio izbrisao aplikaciju pa je ponovo instalirao ali nista…

    Jos mi se jedan cudan bug desava s vremena na vrijeem da kada neke (ne sve) brojeve - udjem u imenik i kliknem na broj da pozovem on mi otvara ili instagram te osobe ili neke poziva na whatsapp, nista mi jasno nije, kleo sam se u ios i uzgleda ga izmalerisao


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  8. #25457
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,806
    Thanks Thanks Given 
    10,960
    Thanks Thanks Received 
    5,170
    Thanked in
    2,412 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dusman View Post
    Ne, cak ne vidim da i postoji uopste ta opcija. Jos uvijek mi nema traffica ali vidim danas npr kad je bio onaj udes u Budosu da pokazuje da je kao blokiran taj dio puta, kao one crvene ispkekidane linije sa znakom zabrane, ali nema ono da pokazuje kuda je zeleno, kuda crveno, cak sam bio izbrisao aplikaciju pa je ponovo instalirao ali nista…

    Jos mi se jedan cudan bug desava s vremena na vrijeem da kada neke (ne sve) brojeve - udjem u imenik i kliknem na broj da pozovem on mi otvara ili instagram te osobe ili neke poziva na whatsapp, nista mi jasno nije, kleo sam se u ios i uzgleda ga izmalerisao


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Nemoj bit siguran da je do tel.
    Sjedim s kumom i njemu stiže poruka sa,pazi sad,njegovog broja i ucrtava mu se njegovo ime i prezime(kojeg nema u imeniku,jer ko ima svoj br. tel memorisan u svom tel.imeniku?).Posle blejanja u tel(ja zajedno sa njim) stiže mu dolazni poziv na tel.sa,pazi sad,njegovog broja telefona!?
    Posle 10 min,smije mu se njegov poznanik,inače na visokom položaju u jednom našem mob.provajderu i objašnjava da je on to napravio jer može.
    Ne,nisam pod dejstvom psihotika ni rakije loše.
    Mislio sam d aznam nešto o tehnici,ali ostaje mi nada da sam još na ti sa hardverom.Sa softwerom sam definitivno na vi.

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    Last edited by joni; 16-09-23 at 22:53.

  9. #25458
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,994
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Da ti taj poznanik nema iphone?
    Apple kao Apple je napravio savršeni nered sa svojim IOS 17.

    Poslato sa Ultra Fold5 pisaće mašine

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  10. #25459
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,806
    Thanks Thanks Given 
    10,960
    Thanks Thanks Received 
    5,170
    Thanked in
    2,412 Posts

    Default

    Taj što je pravio zajebanciju nije moj poznanik,no kumov.Ne znam koji tel.ima ali da mi je prije toga zazvonio telefon i ucrtao mi se moj br.telefona kao pozivni mislio bi da sam u tvalajt zon

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  11. #25460
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    7,788
    Thanks Thanks Given 
    141
    Thanks Thanks Received 
    463
    Thanked in
    248 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Da ti taj poznanik nema iphone?
    Apple kao Apple je napravio savršeni nered sa svojim IOS 17.

    Poslato sa Ultra Fold5 pisaće mašine

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż............
    Nije jos ni izasao oficijalno iOS 17
    Sutra popodne


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  12. #25461
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,806
    Thanks Thanks Given 
    10,960
    Thanks Thanks Received 
    5,170
    Thanked in
    2,412 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Da ti taj poznanik nema iphone?
    Apple kao Apple je napravio savršeni nered sa svojim IOS 17.

    Poslato sa Ultra Fold5 pisaće mašine

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż............
    Možda me nisi razumio,a nije ti ni čudo:osoba A zove i šalje SMS sa svog br.tel. tipa xxx xxx a osobi B se ucrtava br.tel yyy yyy koji je u stvari br.tel. osobe B.Dakle,vidiš na tel da te zove tvoj br.telefona?!?
    Da te jeza ufati

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    Last edited by joni; 17-09-23 at 07:32.

  13. #25462
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,117
    Thanks Thanks Given 
    126
    Thanks Thanks Received 
    127
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    Možda me nisi razumio,a nije ti ni čudo:osoba A zove i šalje SMS sa svog br.tel. tipa xxx xxx a osobi B se ucrtava br.tel yyy yyy koji je u stvari br.tel. osobe B.Dakle,vidiš na tel da te zove tvoj br.telefona?!?
    Da te jeza ufati

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    Ajde Joni, ovo sam prije 15 godina radio sa sony ericsson walkman drugovima
    A da ti ne pricam sta mi je BG policija prije tacno 20 god napravila zbog neke klonirane kartice


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  14. #25463
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,806
    Thanks Thanks Given 
    10,960
    Thanks Thanks Received 
    5,170
    Thanked in
    2,412 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dusman View Post
    Ajde Joni, ovo sam prije 15 godina radio sa sony ericsson walkman drugovima
    A da ti ne pricam sta mi je BG policija prije tacno 20 god napravila zbog neke klonirane kartice


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ostavio sam mogućnost da sam zaostao u softweru,pa će bit da je to.Meni je plafon bio da nekome sa stola krijući u tel.editijem moj br.telefona u CKB ili Monet,stavim maramicu usta i podhebavam ga.
    A sad,tačnije jutros mi se na tel. upisuje kao poziv samo ime druga,iako ga u imenik imam pod imenom i prezimenom.Android mi je tel.Što je ovo,kakve su ovo mađije.Tačno ću sa pojedinim meni bitnim ljudima uvesti JNA pravilo lozinka/odziv,pa kad me zovnu zanemarim što piše na ekran nego on meni reče lozinku a ja njemu odziv i onda sam siguran s kim pričam

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  15. The Following 4 Users Say Thank You to joni For This Useful Post:


  16. #25464
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,117
    Thanks Thanks Given 
    126
    Thanks Thanks Received 
    127
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    A jos jedno pitanje - da nema ko ovaj Delimano rostilj iz Volija sto je 50eur, valja li ovo ista? Cini mi se da mu je snaga dobra 2200W




    Sent from my iPhone using Tapatalk

  17. #25465
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,863
    Thanks Thanks Given 
    2,695
    Thanks Thanks Received 
    2,571
    Thanked in
    1,453 Posts

    Default

    imas to prepoznavanje evo po godine, imas preko viber da ga viber prepozna kao i preko google isto tako ako se dje korisnik registrovao.

    nije bas twilight al jes kad ti se ucrta broj , djuro mutni, vlado prevara, noktici, sareni baloni....

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  18. The Following 2 Users Say Thank You to NetworkMaster For This Useful Post:


  19. #25466
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,806
    Thanks Thanks Given 
    10,960
    Thanks Thanks Received 
    5,170
    Thanked in
    2,412 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NetworkMaster View Post
    imas to prepoznavanje evo po godine, imas preko viber da ga viber prepozna kao i preko google isto tako ako se dje korisnik registrovao.

    nije bas twilight al jes kad ti se ucrta broj , djuro mutni, vlado prevara, noktici, sareni baloni....

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    Haha,ali tek mi se od danas izgleda ucrtava ime koje su kontakti sebi nađenuli na viber.To je zato što sam sinoć viber update-ova.
    Ako može pomoć što u settings vibera da podesim da mi se ucrtava ime kontakta kako sam ga ja upisao a ne kako sebe prevare nazivaju

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  20. The Following User Says Thank You to joni For This Useful Post:


  21. #25467
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,994
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Settings
    Call
    Ugasi CallerID

    Poslato sa Ultra Fold5 pisaće mašine

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  22. The Following User Says Thank You to Bugi For This Useful Post:


  23. #25468
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Montenegro
    Posts
    2,245
    Thanks Thanks Given 
    435
    Thanks Thanks Received 
    555
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NetworkMaster View Post
    imas to prepoznavanje evo po godine, imas preko viber da ga viber prepozna kao i preko google isto tako ako se dje korisnik registrovao.

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    Jasno za Viber ali nijesam u toku za Google? O čemu se radi?

    Poslano sa mog SM-S908B koristeći Tapatalk

  24. #25469
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,863
    Thanks Thanks Given 
    2,695
    Thanks Thanks Received 
    2,571
    Thanked in
    1,453 Posts

    Default

    na kineze se koristi google contact kao apk za kontakte i meni kad god me neka firma zovne meni se ocrta njen ID.

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  25. #25470
    Join Date
    Mar 2021
    Posts
    879
    Thanks Thanks Given 
    158
    Thanks Thanks Received 
    373
    Thanked in
    259 Posts

    Default

    Kod mene je problem što mi miješa te nazive kontakata, nekad se učitavaju kako su memorisani a nekad kako ih je neko drugi memorisao, i to je samo na viber vec i na sms, pozive. Nekad uopšte ne pokazuje ime kontakta, samo broj.

    Ugašen mi je caller id na vb.

  26. #25471
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,435
    Thanks Thanks Given 
    14,924
    Thanks Thanks Received 
    4,199
    Thanked in
    2,124 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mexiko View Post
    NIje bas isto kad sa manjom radis cijeli dan i kad uzmes jacu. Evo ti primjer, moj drug je imao FS90, ima livadu od 8500 kvadrata, trava, poslije 5-6 godina kvar da je neisplativa opravka, prakticno izgorela. Moja FS 120, evo 30 godina kosi bar tri put toliko, sto trave, sto drače, svega i svacega, nekad strunom nekad nozem, nekad mora i cirkular da se stavi.
    I sto pomenu Duch za crijeva, kod trimera i motornih testera, nikad ne ostavljati gorivo u rezervoaru, isprazniti i upaliti dok ne potrosi gorivo iz sistema. A imam i Stihl segu kupljenu '85 Mada....prvi ozbiljniji kvar....nema djelova za nju vise, bar ne originalnih.
    Da kvotujem tebe, a koliko sam vidio i @joni se razumije.
    Treba mi trimer da nešto malo oko kuće sredim. Taj posao bi mi odradio bilo koji. Ali onda razmišljam da se već evo nekolike godine cimamo oko košenja na selu. Ovi što su do sad kosili i uzimali travu (plus im plaćeno za to) se sad nešto kao premišljaju. Pa razmišljam možda da uzmem neki jači i za tu potrebu ako bude neophodno. Nisam nikad radio sa trimerom pa me interesuje sledeće. Može li ovim Stihl Fs 120 (480e) ili STIHL
    FS 350 (580e) da se pokosi nekih 8 do 10 hiljada kvadrata. I koliko je uopšte on praktičan za košenje tolikih površina? Da li je možda bolje ići na one veće kosilice koje se kače na motokultivator ili kako li se već zove onaj mali faktor mada su one put 2000e...

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk

  27. #25472
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,803
    Thanks Thanks Given 
    2,241
    Thanks Thanks Received 
    3,411
    Thanked in
    1,504 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Da kvotujem tebe, a koliko sam vidio i @joni se razumije.
    Treba mi trimer da nešto malo oko kuće sredim. Taj posao bi mi odradio bilo koji. Ali onda razmišljam da se već evo nekolike godine cimamo oko košenja na selu. Ovi što su do sad kosili i uzimali travu (plus im plaćeno za to) se sad nešto kao premišljaju. Pa razmišljam možda da uzmem neki jači i za tu potrebu ako bude neophodno. Nisam nikad radio sa trimerom pa me interesuje sledeće. Može li ovim Stihl Fs 120 (480e) ili STIHL
    FS 350 (580e) da se pokosi nekih 8 do 10 hiljada kvadrata. I koliko je uopšte on praktičan za košenje tolikih površina? Da li je možda bolje ići na one veće kosilice koje se kače na motokultivator ili kako li se već zove onaj mali faktor mada su one put 2000e...

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk
    FS 90 i FS 120, za dan, ja drug okosili 8000 kvadrata. FS 350 moze to da okosi ako ti imas zivota Moze i FS 120. Ja sam uvjek pristalica da ima malo vise snage "u rezervi", tako da bih radije 350 uzeo za toliki posao . E sad, nesto sto ja smatram vazno, kolika je trava i je li sve livada, da nema dje kakvi kamen. Ako je sve livada, a trava porasla, stavis fino noz, mozes onaj trokraki i poteras ga burazere, dok mozes. Ona struna je za manju travu. Ali, kao sto rekoh, ako nema kamena, bogomi je ona kosacica, koju pominjes, majka, lakse je odit za njom no se nosit sa trimerom. Pa ako si u mogucnosti...kupi je. Gledam ih po Krnovu kad odem na paraglajding...upali i ide za njom, okose grdilo za dan.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  28. The Following User Says Thank You to mexiko For This Useful Post:


  29. #25473
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,806
    Thanks Thanks Given 
    10,960
    Thanks Thanks Received 
    5,170
    Thanked in
    2,412 Posts

    Default

    8-10.000m˛...Bogomi je to mučno s trimerom.Ne zbog trimera,no zbog tebe.A tek pokupit to,ne znam što bih ti rekao.
    Ako si imao nekog,kolko te shvatih,ko je do sad to kosio zauzvrat uzimajući sijeno,pa se ove godine "prenemagao",to je zato što je ova godina bila "goveđa" što vele stari.Trave svuđe i na sve strane u izobilju.Ili kupuj kosačicu ozbiljnu ili sačekaj dogodine...opet će ti tražit da ti kose,posebno ako drže stoku veliku.

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    Last edited by joni; 18-09-23 at 23:14.

  30. #25474
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,435
    Thanks Thanks Given 
    14,924
    Thanks Thanks Received 
    4,199
    Thanked in
    2,124 Posts

    Default

    Ovo su odgovori koji su mi i trebali. Nemam neku potrebu da se zalijećem sa kupovinom. Nego čekajući jednog drugara da mi tu oko kuće nešto sitno završi pade mi na pamet da kupim trimer kako ne bih čekao nikoga. A onda sam to prebacio na veći nivo i daj kad kupujem da kupim nešto ozbiljno što će i na selo da koristi. Ali zaključujem iz vaših odgovora da trimerom (bilo kojim) nije lako kositi tolike površine, pa onda bolje gledati kosačicu. A za ovo moje tu mogu uzeti i neki kineski prdavac.
    Hvala.

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk

  31. The Following User Says Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  32. #25475
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Preporuka za neki piercing studio?

    Ali da su profi, sterilni, low pain i tako te bitne stvari
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

Page 1019 of 1074 FirstFirst ... 19519919969100910151016101710181019102010211022102310291069 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. O svemu i svacemu
    By etranaz in forum Sve i svašta
    Replies: 2
    Last Post: 30-03-12, 22:54
  2. Pitanja:)
    By mistery in forum Sve i svašta
    Replies: 8
    Last Post: 27-08-09, 18:21
  3. o svemu-bar
    By Jin in forum Primorski
    Replies: 16
    Last Post: 22-01-07, 13:35
  4. Dva pitanja
    By hercules in forum Game Server CG
    Replies: 10
    Last Post: 10-02-05, 23:46
  5. Dje smo mi u svemu ovome...
    By Dragone in forum Sve i svašta
    Replies: 25
    Last Post: 25-12-04, 12:15

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •