Results 1 to 11 of 11

Thread: "Uljem od kanabisa izliječio sam tisuće oboljelih od raka"!

  1. #1
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    1,285
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default "Uljem od kanabisa izliječio sam tisuće oboljelih od raka"!

    Rick Simpson: Uljem od kanabisa izliječio sam tisuće oboljelih od raka, a vlasti ga zabranjuju

    Ukoliko pojedinci nastave ustrajno zabranjivati biljku zbog interesnih skupina ne bi bilo pretjerano tvrditi da će narod agresivno reagirati kada se skupi kritična masa. Ako ne radite dobro vlastiti posao i ne predstavljate volju ljudi koji su vas birali – što onda radite na svojoj poziciji?

    Kada bi svi jednog jutra nakon buđenja zapalili joint, mislim da bi to bio bolji svijet. Taj dan ne bi bilo bijesa na cesti, ne bi vrištali jedni na druge kod kuće jer bi shvatili da za to nema razloga. (dnevno.hr)

    Prije par tjedana svi važniji mediji izvijestili su o studiji koja konačno potvrđuje da kanabis liječi rak. Što Vi mislite o tom otkriću?
    Osobno sam to dokazao prije puno godina! Izliječio sam prvo sam svoj rak, a zatim i tisuće tuđih. Dakle, ovakvi dokazi su nam vrlo dobro poznati već duže vrijeme. Moje pitanje je – zašto nitko ne čini ništa u vezi svega toga? Konstantno imate istraživanja s takvim rezultatima, a ljudi i dalje umiru?! Ovu neosporivu činjenicu znaju još od 70-tih pa nitko ništa ne poduzima. Jedini pravi korak naprijed u ovoj tematici je taj da prestanemo obraćati pozornost na ove lažne ‘istražitelje’. Zar je došlo do toga da jedan inženjer s ozljedom mozga mora promovirati ovakve lijekove? Pa ja nemam medicinsko obrazovanje, a oni imaju pristup istim studijama i dokazima kao i ja. Ipak, uopće na to ne reagiraju pa je sasvim logična tvrdnja da im ne možemo vjerovati. Doktori s ovakvim prirodnim lijekom neće moći voziti novi Rolls-Royce i to je srž problema.
    Zakonodavstvo EU nešto drugačije tretira kanabis od onih hrvatskih. Hrvatski zakoni su iznimno rigidni po tom pitanju – zašto?
    Prije svega, mislim da je EU u kolapsu i neće još dugo potrajati u ovakvom obliku. Kada toliko napuhan balon pukne, ljudi ostaju bez novca. Bez novca nema ni hrane i jedan od mogućih spasonosnih izvora bit će upravo kanabis. Uznemirila me činjenica da Hrvatska ulazi u Uniju. Bio sam u Sloveniji, i oni su pred bankrotom, a slična situacija je i u Grčkoj, Španjolskoj… A vi kupujete kartu za Titanic i idete na krstarenje. To je ludost. Pametnije bi vam bilo da legalizirate kanabis i na taj način podignete turizam na najviše razine. A umjesto takvog uspona netko iz Vlade dobiva novac sa strane i draža mu je zabrana.
    Tko stoji iza zabrane kanabisa – interesne skupine?
    Naravno. Nije profitabilna i ne postoji niti jedan razuman razlog za zabranu ove nekada posve legalne biljke. Naglasimo – nitko nikada nije zbog nje umro, postao fizički ovisan ili se unesrećio. Nalazi se oduvijek na našim poljoprivrednim zemljištima, hranili smo stoku s njom i prisutna je kao dio prirode. Kada to objektivno promatramo – nema realnog razloga za zabranu, osim novčanog interesa i korupcije.
    Da, u Hrvatskoj je, kao što smo već utvrdili, prilično žestoko regulirano pitanje kanabisa…
    U Kanadi je slična situacija. Ne smijemo je koristiti čak niti uz medicinsku dokumentaciju. Imao sam rak, trebao sam ulje za tretman, a oni opet nisu dopuštali iako nisu imali nikakav drugi lijek. Jedino ih zanima jesam li ja uzgajao ‘travu’ pa Vas spreme u zatvor, a to što sam bolestan i nemaju lijeka – nema veze! Sažeto rečeno – u zatvoru završite zbog bolesti, a tretman je odbijen.
    Koje su osnovne razlike između Vašeg ulja i onoga u trgovinama?
    Ovo u trgovinama je načinjeno od sjemenki konoplje. Ako okrenete bočicu kupovnog ulja, više neće pisati ‘ulje od konoplje’ nego ‘ulje od hladno prešanog sjemena konoplje’, a to je bitna razlika. Na taj način varaju potrošače i trebalo bi kontaktirati udrugu za zaštitu potrošača. A mene se zna napasti zašto svoje ulje ne nazovem ‘ulje od marihuane’? To su sve nebuloze jer poljoprivrednici biljku stoljećima nazivaju konopljom. Kada proizvodite ulje od biljke s takvim nazivom, kako biste ga nazvali?
    Imaju li pojedini proizvođači ulja s Vašim receptom u Hrvatskoj zaista pravi proizvod ili varaju kupce?
    Oni proizvode ulje s lošom kvalitetom, nazivaju ga mojim imenom i potom ga prodaju po skupim cijenama. Moje ulje je napravljeno od najbolje sirovine i samo zato ima takav efekt u medicinske svrhe. Po prosjeku, na dva čovjeka s pravim proizvodom ide deset sa ‘smećem’. Zbog ovakvih situacija postoji opasnost pa svima savjetujem da sami prave vlastito ulje s mojim besplatnim receptom. Tako je i poznati kanadski glumac Tommy Chong došao na CNN u lipnju, rekao da ima rak prostate i da neće ići na kemoterapije već će uzeti ‘ulje Ricka Simpsona‘. To bi bilo odlično, uz dodatak da je uopće i uzeo ulje s mojim receptom. Pričao sam s njim putem telefona i vjerovao sam da će me posjetiti u Nova Scotia pokrajinu, gdje živim, i uzeti tretman uz moju asistenciju. Naravno da nije, ostao je u SAD-u, uzeo nekakav čudni ekstrakt biljke koji nipošto ne preporučujem i pogodite – nije upalilo. Čovjek ni sada nije beznadan slučaj, samo treba uzeti pravo ulje. Nikada nisam izgubio niti jednog oboljelog od raka prostate, pa čak niti one sa metastazama – svi do jednoga su danas živi i zdravi! Chong mi je napravio jednu veliku ‘medvjeđu’ uslugu i volio bih da je barem pri tome koristio moje ulje, ali nije.
    Kako putujete s uljem u kojem je prisutna THC komponenta?
    Nikako, to jednostavno ne činim zbog zakona. Kada sam prvi puta zbog posla došao u Europu, iščupao sam lažni zub, unutar njega ubacio dozu za tretiranje raka unutar par dana i uputio se prema Torontu. Sat i pol leta plus dva i pol sata boravka na aerodromu učinila su svoje – ulje me je ‘udarilo’. Let za Europu mi je, u najmanju ruku, bio ‘veseo’ (…smijeh…). Osmijeh od uha do uha, a svi oko mene uznemireni zbog očajnih uvjeta leta i podrhtavanja zrakoplova. Ja odgovaram jednoj uplašenoj gospođi: ‘Ako vozač ide dolje ionako idemo skupa’. Meni je olakšalo put.
    Ovo ponavljam kao papagaj – kada bi svi jednog jutra nakon buđenja zapalili joint, mislim da bi to bio bolji svijet. Taj dan ne bi bilo bijesa na cesti, ne bi vrištali jedni na druge kod kuće jer bi shvatili da za to nema razloga. Stalno smo pod velikim stresom.
    Zašto je onda alkohol dopušten, a kanabis nije?
    Suluda situacija, logično je da bi pravom sustavu vrijednosti prije alkohol morao biti zabranjen. Iskreno, nemam apsolutno ništa protiv piva ili vina, ali protiv žestokih pića? Naravno da imam, uništavaju organizam. Pa čak je suludo i razmišljati o činjenici da su cigarete legalne, alkohol reklamiran, neispitane farmaceutske supstance u slobodnoj prodaji, a kanabis je zabranjen. Zapitam se tko uopće piše takve stvari u zakonima kada nemaju nikakvog smisla. Harry Anslinger je 1954. otišao u UN gdje su kanabis proglasili nemedicinskom biljkom, a 1961. su zakon implementirali na sve države članice i zabranili ga u potpunosti. Tako je očito da organizacije sa zvučnim imenima ne rade za narod, sve je to jedna velika prevara.
    Hrvatska je tada bila gigant u proizvodnji industrijske konoplje, a netom nakon zabrane sva polja se odjednom krče unatoč tome što industrijska konoplja ne sadrži relevantan udio THC-a. Zašto?
    Možemo se isto tako pitati zašto ne proizvodimo aute, užad ili nešto treće od konoplje kada ima deset puta veću snagu od čelika, a 2/3 mase. Kada bi od konoplje sagradili kuću trajala bi gotovo vječno. Bez ikakvog truda oko održavanja sjedili bi u njoj čak i tisuću godina, kada bi mogli i htjeli. Tu su i ‘kameni’ blokovi od konopljinog cementa, pa si čak možete izgraditi i dvorac. Pa čovjek si je izgradio dom od 200×200 površine zasađene konoplje?!
    Je li Vam, s obzirom na Vaše poznavanje materije, ikada prišla kakva farmaceutska korporacija?
    Da, više puta. Jedna farmaceutska tvrtka mi je ponudila milijun dionica ukoliko bi im pomagao oko posla, ali sam odbio. Ovo ulje ne pripada nijednoj tvrtki ili patentu, ono je javno vlasništvo. Pripada nama i nijedna tvrtka ili Vlada ne mogu polagati prava na ulje. Borim se protiv farmacije i to je bio samo moj obol u tom ratu.
    Što mislite o Codex Alimentarius zakonu?
    Mislim da je to zabrana prirode. Izvucimo sve hranjive vrijednosti iz hrane, pretvorimo je u GMO i ljudi automatski postaju bolesni, zar ne? Jedemo smeće od hrane, bolesniji smo, tražimo pomoć kod liječnika – zaista prekrasan plan. Da se mene pita, tog tipa koji je izmislio tu nebulozu od zakona treba upucati, i to čim je prvi puta otvorio usta. Tko kod to pokuša progurati putem parlamenta u svojoj državi trebalo bi ga smatrati veleizdajnikom. Nedavno sam čuo da GreenHouse Seeds nastoji na tržište plasirati GM konoplju. Ohrabrujem svakoga da je ne kupuje. Bježite od genetski modificiranog ičega!
    Imate li kakvu poruku hrvatskim zakonodavcima i ljubiteljima biljke?
    Mislim da bi se zakonodavci u svakoj od država napokon trebali opametiti i barem sagledati očigledne dokaze u medicinskim studijama o konoplji. Očigledno je da je biljka prepuna blagodati i samo je pitanje vremena kada će sve postati legalno. Ukoliko pojedinci nastave ustrajno zabranjivati biljku zbog interesnih skupina ne bi bilo pretjerano tvrditi da će narod agresivno reagirati kada se skupi kritična masa. Ako ne radite dobro vlastiti posao i ne predstavljate volju ljudi koji su vas birali – što onda radite na svojoj poziciji? Definitivno niste predstavnik svojih glasača. Pozivam ljude da stvaraju pritisak na Vlade i zakonodavce da bi isti pogledali tematiku i shvatili koliko je ova biljka zapravo bitna.

    Ulje se može nabaviti u Holandiji za 2000€ po litru. Vjerujem da bi mnogi probali ovaj tretman koji imajunekog sa ovom bolešću.
    Kakva su vaša mišljenja po ovom pitanju?
    Peace,Love,Unity & Respect
    for one another !

  2. #2
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    podrzavam, stotinu puta je dokazano da u ranoj fazi i cak 9 vrsta raka lijeci ulje od kanabisa, takodje prije drugu svetskog rata sveapoteke su u svijetu prodavale proizvode na bazi kanabisa, i nije postojalo gomilu oboljenja koje imamo danas, takodje se zna da i gomila degenrativnih oboljenja su krenula posle ww2, i uzrokovana su korporacijskim ophodjenjem prema necemu, podrzavam
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  3. #3
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    dzaba, kad ti zvoncica dodje, svaka moja ovakva tema je bila ugasena zbog "promovisanja narkotika" :roll: kakva kratkovidost..


  4. #4
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Nije Zvoncica, nego politika foruma! Doduše, vrlo sam saglasna sa politikom kuće, ali ovo je već pošlo na "ekspertizu" administraciji, pa zavisno od njihove odluke, ostaje ili se briše...s obzirom da je riječ o eventualnim rezutatima primjene supstance u liječenju, založiću se da ostane, ali to ne znači ništa
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  5. #5
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    1,285
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovo nije promovisanje narkotika, nego alternativno liječenje. Sad što mnogi imaju automatske predrasude i ne dozvoljavaju pozitivno razvijanje svijesti, samim tim ni kritičku misao to nije samo njihov problem. To je problem ovog naopakog društva.
    Intervju Sa Rikom Simsonom je samo jedna od najnovijih vijesti. Čak je i jedan kalifornijski institut potvrdio djelotvornost konoplje, kao pozitivni učinak na uništavanje kancerogenih ćelija. Ja duboko vjerujem da se mnogi ljekovi nalaze u prirodi, jer se svakako dosta industrijskih ljekova bazira na tome, samo što se krije ta informacija radi višestruke dobiti i manipulisanja javnosti.
    Mnogo bi djelovano nerazumno, korigovati ovakvu vrstu tematike, s obzirom da je upućena zdravlju. I dalje koliko poznajemo ljudi sa kancerogenim oboljenjima i da li bi se iko od nas usudio pribaviti im dati lijek i pomoći im da prebrode to zlo? Isto tako bi pametnije bilo malo razviti ovaj segment novim dokazima i interesantnim pričama, koje bi mogle dovesti do edukacije ljudi i izvan nametnutih mišljenja i stanovišta.
    Po internetu već ima onih koji su se usudili koristiti ovaj lijek na svojim najmilijima sa mnogo pozitivnih utisaka, pa me ne bi iznenadilo da data praksa dođe i do nas. Smatram da bi oboljelima trebalo pružiti mogućnost biranja ljekova i izvan zvanične medicine, s obzirom da ona ne garantuje izlječenje, već uglavnom veoma skupo održavanje stanja, što je izuzetno loše.
    Koliko saznajem litar ulja od kanabisa u Holandiji se može naći od oko 2000€, čak i u Novom Sadu se može nabaviti.
    Last edited by makach; 20-11-12 at 02:14.
    Peace,Love,Unity & Respect
    for one another !

  6. #6
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    1,285
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo nekih informacija:

    Postoje tri različita načina kako koristiti hemp ulje kao lijek. Možete ga probaviti, pretvoriti u paru ili nanijeti na kožu.
    No za unutarnje bolesti kao što je rak pluća i njemu slično, najbolje ga je probaviti!

    Svjedočanstva nekih konzumenata hemp ulja.

    Eric Donkin: imao sam 4 operacije srca, 5 elektrostimulatora ili pejsmejkera, prošao sam sve što se medicine tiče. Počeo sam koristiti hemp ulje jer ga je i moj otac uzimao zbog raka, kojeg je izliječio i nema ga više. Ulje mi je naletjelo i savršeno odigralo ulogu koju sam i očekivao. Pomoglo mi je da radim svoj posao ili ga barem radim koliko toliko sigurno, jer je ipak sam nakon 4 operacije srca pomalo ograničen u svome radu. Ulje me je doslovno vratilo u život bez boli.

    Rick Dwyer: Patio sam od jake depresije već 27 godina, napada tjeskobe. Imao sam 3 ozljede kralježnice i kao posljedicu konstantnu bol u leđima, i tako godinama. Kada sam upotrijebio ovaj lijek nestala mi je bol u leđima, smanjio se broj paničnih napada, a kasnije kako sam nastavio stanje mi se samo poboljšavalo.

    Debbie Donkin: Imala sam ogroman mladež na ramenu koji je bio crne boje i hrskavog izgleda. I nisam se previše zamarala njime. Pošto sam čula od Ricka kako liječi rak kože ili uklanja izrasline, odlučila sam staviti malo ulja na taj mladež da vidim što će biti. Stavila sam malo ulja i mali flaster preko toga. Tretirala sam prvo 3 dana, a onda još 4, da bi nakon 2 tjedna potpuno nestao!

    Cecil „Pooey“ Hoeg : Imao sam rak kože… sad kažu da ga nemam. Uzastopce su me liječili i uz to spalili nekoliko puta. Doktori kažu drugačiji izraz, no ja kažem „spalili“. Od njihovih lijekova mi nije bilo bolje. Tako sam upoznao čovjeka po imenu Ricky Simpson. Lice mi je naborano, ali ipak nema većih rupa.

    Margaret Dwyer: Upotrebljavam hemp ulje za brojne probleme: migrenu, ciste na jajnicima, artritis, alergijske reakcije, hrkanje, slab želudac, proljev. Izliječilo je sve moje zdravstvene poteškoće.

    James Albert Leblanc: Liječnici su mi dali 2 mjeseca života. Nisam imao što izgubiti pa sam pitao Ricka kako to ulje radi. Kemoterapija i zračenje doslovce ubije sve u vama. Ne daje šansu da živite. Hemp ulje je razlog zašto sam danas tu i vama govorim da hemp ulje djeluje.

    Na što djeluje hemp ulje: Rak, dijabetes, upale, glaukom, artritis, kronična bol, opekotine, čirevi, bradavice i mladeži, te bilo koje stanje uzrokovano mutiranim stanicama. Glavobolje, astma nesanica, tjeskoba i depresija, regulira tjelesnu težinu, uklanja ožiljke, pomlađuje vitalne organe. Zapravo, htio bi da mi netko pokaže što ne može izliječiti.
    Iz dokumentarnog filma Rick Simson ULJE OD KONOPLJE-LIJEK ZA RAK I DRUGE BOLESTI izvod tekstova DOWNLOAD CIJELOG FILMA

    Peace,Love,Unity & Respect
    for one another !

  7. #7
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    1,285
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sina liječim marihuanom, nije me strah od policije


    "Sina liječim marihuanom. Svjestan sam da kršim zakon ali mi je njegovo zdravlje najvažnije!". Ovako za hrvatski Jutarnji list počinje svoju ispovijest Davor, otac dječaka koji boluje od cerebralne paralize.
    Dječak je bolestan od rođenja, a otac se odvažio da ispriča priču za javnost nakon što je prije nekoliko nedjelja češki parlament odobrio zakon koji dopušta terapeutsku upotrebu kanabisa za ublažavanje djelovanja nekih teških bolesti.

    "Desna mu je strana bila sasvim oduzeta, nije bila pokretljiva. Primijetili smo od njegove prve godine. Godinama smo intenzivno išli na fizioterapije i napravili sve što su nam doktori preporučili. Kad je imao četiri godine, čuli smo da neki roditelji koriste za svoju djecu ulje kanabisa iz Austrije i iz Holandije i njime masiraju djecu i da imaju neke rezultate. Ovo mi se učinilo kao skupa varijanta, s putovanjima i rizičnim prelascima granica, pa sam odlučio sam da zasadim kanabis. Pomalo se razumijem u agronomiju pa mi nije sve bilo potpuno nepoznato", priča Davor za Jutarnji.

    On se vraća na priču da ga je odluka Češke ohrabrila jer je njom predviđeno da će se marihuanom prepisanom na recept moći liječiti oboljeli od raka , Parkinsonove bolesti, multiple skleroze ili psorijaze.

    Davor je kako bi izliječio svog sina zasadio marihuanu i tako sa smolom od lišća kanabisa pravio kremu koja je dječaku dosta pomogla.

    "Masirali smo ruku svaki dan dva mjeseca, pa pauza od mjesec dana da vidim da li je nešto loše, pa za mjesec dana ponovno... I sad nakon tri godine sve se ispravilo, ali išao je i na terapije. Doktori su iznenađeni, jer nije imao dobru prognozu, ali ne znaju o čemu se radi", kaže Davor.

    U Hrvatskoj upotreba kanabisa je zakonom zabranjena a za uzgoj istog predstoji kazna zatvora od šest mjeseci do pet godina.

    Nakon dva, tri mjeseca masiranja vidjelo se poboljšanje, dječak je mogao da drži ruku otvorenom a nakon godinu i po dana i da je mrda.

    Na samostalni uzgoj Davor se odlučio i jer je ulje kanabisa za koje je čuo iz Austrije i Holandije bilo industrijske proizvodnje, a on i oporodica već su zbog djeteta zdravo živjeli i pazili na ishranu i način uzgoja hrane.

    "Zasadio sam nekoliko biljaka kanabisa, na planini gdje imam parcelu, da vidim šta je to zapravo. Na planini nije zagađeno područje i nepristupačno je, a time i manje riskantno da me neko uhvati", priča Davor i dodaje:

    "Krenuo sam u akciju jer sam želio da pomognem svom sinu. Sjeme sam nabavio iz Španije putem interneta. Zasadio sam ih pet. Proveo sam skoro šest mjeseci s biljkama, brinuo za njih. Veliki je posao, treba im dosta vode, a kasnije se moraju i šišati", objašnjava Davor.

    Nije me strah od policije

    On priznaje da ga nije strah od policije jer je spreman na sve da njegov sin bude bolje.

    "Ne, nikad me nije bilo strah. Svjestan sam šta radim, nisam glup. Nema igranja. Radiš lijek za svoje dijete, koje ti je najvažnije na svijetu, a taj lijek je zabranjen i treba biti oprezan. Ja ne pušim travu. Moram uvijek biti priseban. Uostalom, protivnik sam konzumacije kanabisa pušenjem radi zabave. I sad kad sam vas pozvao, to je samo zato što je mome djetetu znatno bolje i želim da svjedočim drugima. I da se nešto dogodi, ja sam ono što je trebalo već napravio", priča otac bolesnog dječaka.

    Nakon što bi obrao biljku, Davor je suši. List kanabisa (ne cvijet) koristio je za kremu za spazam. Kremu je napravio tako da je pomiješao maslinovo ulje i rastopljeni list-smolu. Njegov sin je sve vrijeme nastavio i sa preporučenom ljekarskom terapijom.

    "Sve sam napravio na sličan način na koji se radi med. Odvoji smolu medicinskim alkoholom. Propolis je masnoća koju pčela skida s biljke, logika mi je govorila i da kanabis treba rastopiti jer je biljka masna. Bilo me strah samo da ne eksplodira i na početku sam topio na minimalnoj temperaturi. Naravno, najvažnije je da se priprema na otvorenom jer u zatvorenom može eksplodirati! Smola koju sam dobio je zapravo isto kao propolis - objašnjava Davor.

    Ulje kanabisa liječi nesanicu

    "Znam da neki djeci daju ulje kanabisa od cvijeta i oralno, ali ja se nisam usudio. Razmišljam o tome da svome sinu dopustim i da jede smolu. Morao bih je prvo napraviti tako da bude lagana, s minimalno THC-a... Ako se odlučimo, probaće ulje smolu za vrijeme idućih zimskih praznika, da se tijelo privikne na THC dok nije u školi. Efekat kanabisa u onom smislu osjećaće se lagano samo prvih dana, a onda će se tijelo naviknuti i neće biti primjetno. Rizikovaću jer vjerujem da je moguće da mu se i zadnji grč od paralize opusti. Ako ne bude promjene kroz par mjeseci, neću forsirati, a sve ću, naravno, prvo isprobati na sebi i to u većoj dozi. I ulje za spazam sam prvo sebi masirao danima", dodaje Davor.

    Ulje Davor pravi tako da na 100 mililitara alkohola doda 15 militara smole od cvijeta konoplje. Ulje cvijeta kanabisa, tvrdi Davor, dobro je za bolove, nesanicu i otvara apetit.

    "Znam da kanabis pomaže za svašta, ali postoji taj problem, taj strah koji u ljudima izaziva već samo ime. Biljka je pogrešno shvaćena u njoj većina vidi drogu, dok ja u njoj vidim lijek. Da se sve o čemu sam vam pričao zove drugim imenom, da li bi bilo straha?", dodaje on i upozorava i da se ulje kanabisa prodaje na internetu po cijeni od 300 do 1.500 evra, ali je rizično kupiti tim putem.
    Peace,Love,Unity & Respect
    for one another !

  8. #8
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,088
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    881
    Thanked in
    557 Posts

  9. #9
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    429
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Zna li ko dje se ovo moze naci?

  10. #10
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    553
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    RS preporucuje da svako sam napravi, imas na yt tutorijal a na FB stranicu. Peporucujem da procitate komentare ljudi na fb.

  11. #11
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Postoje mnoge ljekovite biljke od čijeg miksa kad se napravi ulje su veoma ljekovite, a pošto je koža najveći organ i asporbuje jako dobro ulje onda ima izrazito ljekovito dejstvo. Samo vam ne bih preporučila da se igrate sa tim, jer koliko nešto može da bude zdravo toliko ako se pogrešno pripremi može da bude štetno.

    Znam da jedna vrsta ulja koja se koristi u ayurvedi , može da izliječi rak ili tumore, mada i ayurvedska masaža je posebna tako da nije to samo uticaj ulja.
    Last edited by Břgíńjĺ; 26-02-14 at 23:00.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 11
    Last Post: 31-12-11, 12:32
  2. Replies: 501
    Last Post: 27-02-07, 18:16
  3. "Drolja","laka zhena","droksa"
    By Shelly in forum Ženski kutak
    Replies: 73
    Last Post: 26-02-05, 12:16

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •