Page 1 of 59 123451151 ... LastLast
Results 1 to 25 of 1462

Thread: Nova vlast u Nikšiću

  1. #1
    Join Date
    May 2012
    Location
    in bed with Eva Simons 26°21'29.9"N 127°47'02.0"E
    Posts
    7,125
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Question Nova vlast u Nikšiću

    Zanima me šta vi očekujete od nje?

    Niko nije odustao od svojih principa, svi smo dobitnici - zbilja jel tako?
    Da li je Pozitivna upravo potpisala svoju smrtnu presudu?

  2. #2
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,999
    Thanks Thanks Given 
    2,233
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    Ne, Pozitivna pokušava da opstane, a to može samo ako negdje "konkretno" nešto radi, jer se posao opozicije u parlamentu kod nas ne smatra dovoljno konkretnim niti korisnim.

    Vidjećemo, pa tek onda suditi.

  3. #3
    Join Date
    May 2012
    Location
    in bed with Eva Simons 26°21'29.9"N 127°47'02.0"E
    Posts
    7,125
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kruži priča koja je javna tajna - da opština grca u dugovima od oko 20+ miliona e. Nova vlast će se o crnome jadu zabavit. Koja će biti funkcija Pozitivne u svemu tome? Oće li imat' koju ''jaču'' funkciju ili će ostat bez fotelje? Šta ih je navelo da stupe u koaliciju sa partijama, koje su potpuno suprotnih ubjeđenja od iste? Kako će se ovaj ''inat'' odraziti na državnom nivou po tu partiju?

  4. #4
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Sta ocekujem? Da za taj narod budu bolji od prethodnika. Eto toliko...


  5. #5
    Join Date
    May 2012
    Location
    in bed with Eva Simons 26°21'29.9"N 127°47'02.0"E
    Posts
    7,125
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Sta ocekujem? Da za taj narod budu bolji od prethodnika. Eto toliko...
    Eto da vidimo i to čudo. Kolko sam uspio da pročitam po ovih portala i novina, mnogi ljudi kritikuju taj potez pozitivne. Jer svi znamo ko čini srž DF-a.

  6. #6
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Mali korak za POZITIVNU I DF,
    a DZINOVSKI IZKORAK ZA CGu, maske su skinute, pred jednima i drugima su konkretni zivotni problemi.
    Treba imat pameti , mudrosti i strpljenja i upoznat gradane sa JAVASLUKOM, koji DPS ostavlja iza sebe, kad pociste DJUBRE, mogu trazit pomoc od EUe i pocet mijenjat AMBIJET za privlacenje domacih i stranih investitora, prvo bi trebalo ukinut sve OPSTINSKE NAMETE I KIJAMETE REALNOM SEKTORU, i trazit prihode iz realnih IZVORA, PDV I POREZA NA IMOVINU onu umrtvljenu , koja nije u funkciji, a OLAKSICE za one koji su aktivni i stvaraju dohodak.

    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  7. #7
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Swedish_House_Mafia View Post
    Eto da vidimo i to čudo. Kolko sam uspio da pročitam po ovih portala i novina, mnogi ljudi kritikuju taj potez pozitivne. Jer svi znamo ko čini srž DF-a.
    Pa bila je opcija to ili SDPS. Meni, kao nacionalisticki neostrascenom gradjaninu CG, izbor je jednostavan tu. Jer koliko su mi zlo velikosrbi, nista manje mi nisu ultra-giga-sega-mega-Crnogorci. Pa bar da se smjenjuju.. A PCG bi bila zbrisana sa nase politicke scene da se pripojila SDPS-u...
    Last edited by ovizionizi; 10-11-12 at 01:11.


  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by milovan View Post
    , prvo bi trebalo ukinut sve OPSTINSKE NAMETE I KIJAMETE REALNOM SEKTORU, i trazit prihode iz realnih IZVORA, PDV I POREZA NA IMOVINU onu umrtvljenu , koja nije u funkciji, a OLAKSICE za one koji su aktivni i stvaraju dohodak.

    Lokalne uprave su u grdnim dugovima i sa tim nametima, a ne da ih jos ukinu

  9. #9
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da vidimo da ova nova vlast nece sto uradit sa domom revolucije
    AJMO CRNA GORO !!!

  10. #10
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,982
    Thanks Thanks Given 
    3,230
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Tesko da sto mogu poboljsati u narednih nekoliko godina. Ono sto treba da urade je da zaustave dalje propadanje Nk, a kad se to odradi onda se moze poceti sa oporavkom i razvojem. Nk je sa proslom vlascu, kao i svaka druga opstina sa tom vlascu, propadao i bio kao rupa bez dna. E sad je veliki zadatak na opoziciji, koja je tamo postala vlast da pokazu da su sposobni da preokrenu stvari i Nk ucine koliko toliko pristojnim mjestom za zivot. A ako to uspiju, onda ce se sigurno to siriti i na druge opstine, pa se mozda i pocne nazirati svijetlo u tami.

  11. #11
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,147
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ih sad ce Niksic da procveta Tamo jedan bioskop vamo dva pozorista na krupacko bandzi na vucije najjace skijaliste ... u centar megalomanski kip crnogorke ... ono ludilo ba a mi cemo svi da sjedimo skrstenih ruku Sve ce to samo da dodje
    Sreca tvoja sto si gad pa te niko ne voli! fcuk yeah!

  12. #12
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Sto mislite, mogu li Daku Davidovica predlozit za gradonacelmika?
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  13. #13
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,807
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,964
    Thanked in
    2,325 Posts

    Default

    Da bi formirali vlast u Nikšiću Pozitivna Crna Gora je tražila da se poštuje ovih deset principa:

    1. Depolitizacija i departizacija svih organa lokalne uprave.
    2. Uspostavljanje nezavisnih i profesionalnih organa lokalne uprave, kao neophodnog uslova u procesu daljeg utvrđivanja, izgradnje i unaprijeđenja demokratije.
    3. Uvođenje principa odgovornosti u svim organima na lokalnom nivou.
    4. Eliminisanje svih vidova korupcije i organizovanog kriminala u organima lokalne uprave i javnim preduzećima. Sprovođenje nezavisne revizije dosadašnjeg poslovanja tih organa i povećanje transparentnosti upravljanja javnim finansijama.
    5. Isključivanje revanšizma u organima lokalne uprave, u odnosu na svoje političke konkurente, i izgradnja sistema koji je otvoren za sve one koji mogu da doprinesu razvoju grada bez obzira na partijsku pripadnost ili političku profilaciju. Poštovanje, zaštita i afirmisanje građanskog koncepta djelovanja u organima lokalne uprave, bez diskriminacije na osnovu nacionalne, etničke, vjerske ili druge pripadnosti.
    6. Poštovanje nezavisnosti i suverenosti Crne Gore, kao i rezultata referenduma o nezavisnosti kao jasnog i nedvosmislenog opredjeljenja građana Crne Gore.
    7. Isticanje i poštovanje državnih simbola kako je predviđeno Ustavom, a utvrđeno Zakonom o državnim simbolima (zastava, grb, himna). Ovo ne isključuje vaša programska opredjeljenja o simbolima, ali skladno legalističkoj pretpostavci zahtjeva poštovanje postojećih simbola u punoj mjeri.
    8. Omogućavanje konstruktivnog dijaloga sa građanima o nastavku evroatlantskih integracija Crne Gore.
    9. Kada je od značaja za razvoj Opštine Nikšić, saradnja sa zvaničnim vlastima Kosova, odnosno njihovim lokalnim upravama. Distanciranje od javno iskazanog stava o organizovanju referenduma o preispitivanju odluke države Crne Gore o priznanju Kosova.
    10. Jasan otklon od političke prošlosti i politike Slobodana Miloševića. Osuda svih zločina na prostoru bivše Jugoslavije, sa posebnom osudom genocida u Srebrenici (odluka Međunarodnog suda pravde od 26.2.2007.), i puno poštovanje odluka Haškog tribunala.



    Demokratski Front,Pozitivna CrnaGora i Socijalistička Narodna Partija su se saglasili oko principa političkog djelovanja:

    A)Zajedničko političko djelovanje u vršenju vlasti na lokalnom nivou:

    1. Depolitizacija i departizacija svih organa lokalne uprave.
    2. Uspostavljanje nezavisnih i profesionalnih organa lokalne uprave, kao neophodnog uslova u procesu daljeg utvrđivanja, izgradnje i unaprijeđenja demokratije.
    3. Uvođenje principa odgovornosti u svim organima na lokalnom nivou.
    4. Eliminisanje svih vidova korupcije i organizovanog kriminala u organima lokalne uprave i javnim preduzećima i ustanovama. Sprovođenje nezavisne revizije dosadašnjeg poslovanja tih organa i povećanje transparentnosti upravljanja javnim finansijama.
    5. Isključivanje revanšizma u organima lokalne uprave u odnosu na svoje političke konkurente, i izgradnja sistema koji je otvoren za sve one koji mogu da doprinesu razvoju grada bez obzira na partijsku pripadnost ili političku profilaciju. Poštovanje, zaštita i afirmisanje građanskog koncepta djelovanja u organima lokalne uprave, bez diskriminacije na osnovu nacionalne, etničke, vjerske ili druge pripadnosti.
    6. Izrada strategije privrednog razvoja i plan mjera i aktivnosti na unaprijeđenju poslovnog ambijenta i privlačenju novih investicija
    7. Izrada detaljne analize međusobnih potraživanja i obaveza između opštine i njenih organa, javnih preduzeća i ustanova na lokalnom nivou i velikih privrednih sistema.
    8. Izrada analize pravnog i finansijskog položaja lokalne samouprave sa inicijativama za predloge izmjena i dopuna zakonodavstva u cilju pune i dosljedne primjene evropskih standarda u oblasti decentralizacije.
    9. Kreiranje plana za korišćenje EU fondova.


    B)Univerzalni demokratski principi zajedničkog djelovanja:

    1. Poštovanje nezavisnosti i suverenosti Crne Gore nastale nakon referenduma 2006. godine.
    2. Nepoštovanje i neisticanje državnih simbola (zastava, grb, himna) od strane potpisnica ovog sporazuma uzrokuje raskid koalicije u Nikšiću.
    3. Omogućavanje otvorenog i konstruktivnog dijaloga sa građanima o procesima evroatlantskih integracija Crne Gore u kome će svi imati ravnopravnu mogućnost da iskažu svoje stavove.
    4. Saradnja sa lokalnim upravama (zajednicama) bivše SFRJ, bez izuzetka, o pitanjima koja su od značaja za ukupni društveno ekonomski razvoj Opštine Nikšić.
    5. Jasan otklon od političke prošlosti devedesetih godina, koja je rezultirala teškim posljedicama ratnih dešavanja, gubitkom ljudskih života , velikim brojem izbjeglih i raseljenih lica, ogromnim materijalnim razaranjima, sankcijama i uništavanjem privredne osnove crnogorskog društva. Osuda genocida i svih zločina na prostoru bivše SFRJ i s tim u vezi poštovanje odgovarajuće odluke Međunarodnog suda pravde
    6. Maksimalizacija napora da se zaustavi jezik mržnje, progoni neistomišljenika i kritičara vlasti i omogući sloboda govora kao preduslov objektivnog i profesionalnog novinarstva. Transformacija državnih medija u javne servise u skladu sa najboljom praksom demokratskih zemalja



    Crvenom bojom sam označio ono što je ostalo isto kao na originalu, naranđastom bojom sam označio ono što je preformulisano, a crnom bojom je označeno ono što je DF dodao. Ne znam, meni djeluje da PCG nije odustala od svojih principa (na pozitivno iznenađenje).

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ono što je dodato od strane DF mnogo je aktuelnije i praktičnije od onoga što je PCG tražila. PCG se više skoncentrisala na političke forumulacije da bi zaštitila svoje pozicije u procrnogorskom biračkom tijelu nego na praktične stvari koje život znače. Iskorak DF je ogroman. Praktično da nema tragova nacionalnim ni nacioalističkim ideologijama kod njih.
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  15. #15
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Prosto nevjerovatno kako se odrekoše preko noći nečega što nijesu eo dvaes godina...

  16. #16
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Montenegrino-CT View Post
    Prosto nevjerovatno kako se odrekoše preko noći nečega što nijesu eo dvaes godina...
    Mozemo samo da pretpostavimo kako ce se brzo odreci ove platforme.
    Ali sto ces, to su nam braca po krvi i sa njima moramo naci neki zajednicki jezik. U suprotnom BRUKA
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  17. #17
    Join Date
    May 2012
    Location
    in bed with Eva Simons 26°21'29.9"N 127°47'02.0"E
    Posts
    7,125
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Montenegrino-CT View Post
    Prosto nevjerovatno kako se odrekoše preko noći nečega što nijesu eo dvaes godina...
    Da to je i mene zacudilo. Sto rece ovizionzi - kako mi smetaju uber srbi, tako mi smetaju i ovi pojedini uber crnogorci koji su 90ih drzali sliku Slobe Milosevica i kleli se u istog. Opet, da ovu opoziciju (generalno) zanimaju neka pitanja koja su od opsteg znacaja za gradjansku CG, davno bi mi izasli iz tunela. Ali realnost je sledeca - opozicija se bori za pitanja srba (i to postujem), ali se bavi na takav nacin da me to sve podsjeca na politiku 90ih koja je razjeebala Yugu. Df je "pirovu pobjedu" u Nk-u proslavio sirenjem srpskih zastava, sto nije u redu iz mnogo razloga.
    Ali opet, to je lokalna vlast - svi se oni znaju, samo ja nisam siguran da ce to na kraju na dobro izac'. Jer oni nista ne garantuju da se nece ponasat' ka Nebo. A ako gradonacelnik bude neko iz pozitivne, to bi potpun promijenilo stvari - samo sto mi se cini da se toga filma nece gledat.

  18. #18
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Ocekujem aktiviranje hipoteka, javljanje kusog i repatog da im vrati pare, a sto su ovi mucenici prethodni napravili. Sefove svih bankarskih filijala u Niksicu, da vide ljudi mogu li sta iskamcit.
    Posle onih izbora gdje je dps prvi put izgubio vecinu, toliko su bili pukli i nisu se mirili sa tim, da je jednostavno zabranjen bio odvoz smeca na sve dotadasnje lokacije. Samo da vidite sa kakvim bolesnicima imamo posla. Grad se gusio u smecu, a sve da bitange pokazu kako su ovi nesposobni. Bogu hvala, bilo je neuobicajeno hladno za to doba godine, pa se nije epidemija pojavila. Na jednom seminaru u organizaciji nansena to sam pricao jednom Slovencu koji se bavi lokalnim samoupravama. Covjek me prvo zacudjeno gledao, kasnije mi nije vjerovao i izvinio se kad mu je potvrdjeno.
    Kad bi danas protiv ovog Mila, stao Milo iz 90-ih, ta dva bi Mila vodila rat do satiranja.

  19. #19
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by niksicanin 24 View Post
    Ocekujem aktiviranje hipoteka, javljanje kusog i repatog da im vrati pare, a sto su ovi mucenici prethodni napravili. Sefove svih bankarskih filijala u Niksicu, da vide ljudi mogu li sta iskamcit.
    Posle onih izbora gdje je dps prvi put izgubio vecinu, toliko su bili pukli i nisu se mirili sa tim, da je jednostavno zabranjen bio odvoz smeca na sve dotadasnje lokacije. Samo da vidite sa kakvim bolesnicima imamo posla. Grad se gusio u smecu, a sve da bitange pokazu kako su ovi nesposobni. Bogu hvala, bilo je neuobicajeno hladno za to doba godine, pa se nije epidemija pojavila. Na jednom seminaru u organizaciji nansena to sam pricao jednom Slovencu koji se bavi lokalnim samoupravama. Covjek me prvo zacudjeno gledao, kasnije mi nije vjerovao i izvinio se kad mu je potvrdjeno.
    cini mi se da se ovim tvojim postom vec trazi alibi za ljude koji jos nijesu ni imenovani.
    Upravo znajuci sve to sto si naveo, treba birati ljudi koji su sposobni da se sa svim tim iybore u suprotonom neka predaju opet kljuceve grada ono 5-15%
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  20. #20
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,052
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kadrovi nove srpke demokratije vježbaju očinji vid da im se privikne na zastavu,i idu na pričešće da im Risto oprosti za Kosovo i Srebrenicu,što parafiraše nešto što svesrpsko im neće oprostit
    Ova zajebancija u Nišić trajaće taman kao 2002,kad je kadar iz LSCG Miljanićka i Necko probali da vladaju,pa ništa.I sad nema ko drugo do Vere Miljanić da bude gradonačelnik,a to će trajat ko mačkin muž.
    A još je smješnije ovo poštovanje simbola od strane Nove u Nišiću,svešće se na to da uteknu iz sale kada je kakva lokalna svečanost,a velje srbovanje i pljuvanje svega dukljanskog kad prođu Budoš i Vidrovan,a neka te....
    Last edited by minjo; 10-11-12 at 11:52.
    Kao i obično, nije ili-ili, nego i-i.

  21. #21
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,982
    Thanks Thanks Given 
    3,230
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Ne bih rekao da DPS u odnosu na opoziciju ima sposobnije pravnike, ekonomiste, menadzere i ostale koji su potrebni da budu uspjesni menadzeri grada. E sad je na njima da pokazu da su sposobni da budu domacini i da shvate posao vodjenja grada kao menadzerski posao i da ce zaustaviti propadanje grada za pocetak.

  22. #22
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    5. Isključivanje revanšizma u organima lokalne uprave u odnosu na svoje političke konkurente, i izgradnja sistema koji je otvoren za sve one koji mogu da doprinesu razvoju grada bez obzira na partijsku pripadnost ili političku profilaciju. Poštovanje, zaštita i afirmisanje građanskog koncepta djelovanja u organima lokalne uprave, bez diskriminacije na osnovu nacionalne, etničke, vjerske ili druge pripadnosti.
    Što se ovog dijela tiče mislim da u SDPS ovo ne bi podržali jer koji su q. uzimali vlast i trčali od vrata do vrata ako neće nekog opozicionara ostavit bez posla a + mu stavit na vrat svaku moguću inspekciju da provjeri jel uredan kao švajcarski sat po pitanju svih mogućih poreza ... pouzadano znam da bi oni ovaj dio odbili jer odje nije poenta da neko ima nešto nego da komšija nema više od njega ... takav smo narod makar što se tiče pristalica ovih na vlast
    deuscroix

  23. #23
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    http://www.portalanalitika.me/politi...crne-gore.html

    evo neko mudro slovo od ovog 'umnog' coeka
    mada nije da nije u pravu u vezi nekih stvari, sto bi rekli 'i ćora koka ubode koje zrno'...


  24. #24
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Tesko da sto mogu poboljsati u narednih nekoliko godina. Ono sto treba da urade je da zaustave dalje propadanje Nk, a kad se to odradi onda se moze poceti sa oporavkom i razvojem. Nk je sa proslom vlascu, kao i svaka druga opstina sa tom vlascu, propadao i bio kao rupa bez dna. E sad je veliki zadatak na opoziciji, koja je tamo postala vlast da pokazu da su sposobni da preokrenu stvari i Nk ucine koliko toliko pristojnim mjestom za zivot. A ako to uspiju, onda ce se sigurno to siriti i na druge opstine, pa se mozda i pocne nazirati svijetlo u tami.

    Nema sreće sa vama, tako mi Boga!
    Tačno kako sam mislio i napisao da bi rekli da ste dobili na republičkom nivou...pa za narednih nekoliko godina mi smo sa Milom u NATO, sa platom od 1.000 €, sa zaradom od turizma od 1,5 milijardi €.I SVE ĆE SE TO DESITI POD MILOVOM VLAŠĆU, I TO TAMAN ZA VRIJEME EKONOMSKE KRIZE, JER JE ON ŠAMPION SVIJETA U VLADANJU U KRIZNIM USLOVIMA.


    Pozdrav,
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

  25. #25
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    bone, ne znam kako ovo da ti kazem a da te ne uvrijedim.. ali nesto ozbljno nije u redu sa tobom
    Kakav crni sampion? U cemu?? Lopovluku? Koja plata od 1000 eura, mrcio se??? A ja se sad mogu kladiti i evo javno te pozivam ako hoces, u sta hoces, da ni u narednih 10 GODINA prosjecna plata nece dostici tu cifru. Kako ima naivnih ljudi, da ne upotrijebim neku drugu rijec...


Page 1 of 59 123451151 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Najam Stan u Nikšiću
    By Reall in forum Nekretnine
    Replies: 3
    Last Post: 27-08-12, 11:53
  2. Prodajem Plac u KLičevu, Nikšić
    By Swedish_House_Mafia in forum Nekretnine
    Replies: 20
    Last Post: 10-06-12, 14:25
  3. P: Plac u Nikšiću
    By MileNiksic in forum Nekretnine
    Replies: 0
    Last Post: 28-05-11, 10:57
  4. Hoteli u Nikšiću
    By KRKNA in forum Centralni
    Replies: 44
    Last Post: 17-05-11, 18:37

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •