Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 26 to 33 of 33

Thread: Dnevna i nedeljna shtampa...

  1. #26
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default


  2. #27
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Olimp
    Posts
    1,447
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hehehe..vrh...
    I'm one of 50 sisters who killed their own husbands on the first wedding night.

    Oh, my god it was so good....

  3. #28
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bar*Beograd
    Posts
    1,997
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Od ovih nashih novina chitam Zurnal i Joy - I Lice mi se jako svidja, ima raznovrstan sadrzhaj. To bi bilo to.
    M. Roma Volley #14

    red passion, red heart, red soul - MUFC

  4. #29
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Lightbulb

    Da nema kakvih noviteta po pitanju ove teme? /me nesto nije nailazila na neko osvjezenje kada je u pitanju shtampa, al ko zna...
    ~ ~ ~ Agnosco veteris vestigia flammae.
    Ožiljkom jednim obogaćen. ~ ~ ~

  5. #30
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nema, ali ono sto bih zaista svima preporucila je dnevni horoskop u DAN-u.
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  6. #31
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    111
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vreme, Vijesti (parcijalno), Cosmopolitain (hrvatski), National Geographic (kad se ima para), Ekonomist (informativno).
    Čitam i sve ostalo, da li profi-deformacija ili želja da provjerim koliko sam normalna, ne znam, ali prođe mi kroz ruke sve i svašta. Ima tu i dobrih stvari, ali ima i shit-ova. Žešćih.

  7. #32
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    638
    Thanks Thanks Given 
    59
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Vijesti, Republika, Pobjeda (umrlice), Monitor i CKL (jer moram, inace ne bih), The Sydney Morning Herald i The Australian (s vremena na vrijeme), National Geographic (redovno, subscribed ), PCNEN i josh poneshto...

    najvise mi smeta shto su svi nashi magazini, chasopisi i novine polarizovani:
    na jednom kraju su 'lozachi naroda' (izvedeno od 'turbo folk' -> RASMC), tj. oni vjesnici chiji je cilj da potpaljuju najnize strasti shirokijeh narodnijeh masa (npr. nedje pomenuta 'Zona Sumraka', 'Svet" i slichni);
    na drugom kraju imamo citavu lepezu univerzitetskih profesora i intelektualaca (Milan Popovic, Blagota Mitric, Balsha...) chiji su tekstovi namijenjeni uskom krugu ljudi (eliti) sa istanchanim ukusom i fakultetskom diplomom.

    problem je u tome shto nam je onda i drushtvo polarizovano, jer NEMA novinara- ima samo ili turbo folk penala, ili nekih likova koji su odvec pametni da bi njihove tekstove mogao razumjeti prosjechni crnogorski gradjanin. nema medijatora koji ce tu silnu pamet da prevedu na svakodnevni jezik obichnog covjeka i da mu objasne kako ce se npr. monetarna politika koju vodi CBCG odraziti na njegov mikro-svijet

    moje je skromno mishljenje da, dok se ne pojave takvi novinari i takve novine, nashe javno mnjenje nece biti u mogucnosti da ispuni svoju drushtvenu/e ulogu/e

  8. #33
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Patagonia Express
    Posts
    623
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Čitam Politikin Zabavnik i s vremena na vrijeme nedjeljnu štampu, al srbijansku.Blic,Novosti,Kurir.
    one day, after school.

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •