Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 26 to 31 of 31

Thread: Kako ukloniti prasinu HTC?

  1. #26
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    6,237
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    nemoj mi molim te objasnjavati o pravdi i nepravdi!

    jedan primjer,imao sam udes prije 4 godine sa motorom,zena me je udarila i letio sam sa pavlove strane dolje put jezera ako znas dje je to!PRAVDA e sad sam ja trenutno optuzen navodno nisam se drzao ivice puta a zena koja me je preticala sasjekla me i obalila i zavrsio u provaliji.zato nemoj molim te da mi ti pricas o pravdi i borbi!

    izvinjavam se liku sto smo mu skrenuli sa teme.
    Last edited by haralampije; 01-11-12 at 19:59.

  2. #27
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Podgorica/Beograd
    Posts
    8,333
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    o tome ti i pricam, da su malo ozbiljni sudovi na koje samo i samo narod moze da utice vjerovatno bi se i posao oko tvojeg slucaja kvalitetnije i profesionalnije odradio. sve to moj druze vuce jedno za drugim, kao lanac. i niko nije postedjen.

  3. #28
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    6,237
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ja bih te zamolio da vise ne pisemo o tome,mislim da ja nemogu uticati na sudove niti na drzavu ima mnogo toga sto boli al se trpi dokle vidjecemo!

    bolje da pricamo o lijepim stvarima ako ih uopste ima...

  4. #29
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Tacno cete me natjerat da kopiram mejlove


    Dear ...............,
    Thank you for contacting HTC.

    Dear .... ,
    We do not have an official store, but we have an official Repair Center, where you can send your device for a repair. Here is their info:
    Nik COM -Podgorica - Crna Gora
    Milana Papica b.b; 40 000 Niksic; Crna Gora
    Tel: +382 6930 9588
    Before sending the device to the Repair Center:
    Backup the device & remove all personal data.
    Remove all accessories and send the bare unit. (SIM card, Memory card, Stylus, back cover,
    headset, etc..) or even the battery along with the faulty device (unless it is a power issue).
    A copy of the POP if available.
    Do send the device in a safe & sealed package (e.g. from the Post Office) but NOT the original box. Our engineers at the repair center would conduct a full diagnosis. If the device turned out to be OOW (Out Of Warranty), a quotation would then be sent out to you to provide with the exact repair fees. If you do not wish to proceed with the repair, please note that you would bear the cost for device shipment as well as inspection fees.
    Mozete nam ubuduce pisati i na Srpskom jeziku.
    If you have any other inquiries, don’t hesitate to contact us again.
    For further details, please go to http://www.htc.com/europe/support.aspx
    Thank you for using HTC products.
    Respect & Regards,
    HTC Technical Support Team

    Pa onda ......


    Dear .................,
    Hvala vam sto ste kontaktirali HTC.

    Postovani,
    Ako nije problem samo da mi posaljete IMEI broj Vaseg uredjaja, kako bih mogao da proverim koju garanciju imate. Problem je u tome sto servis u Beogradu ne podrzava Globalnu garanciju, tako da Vam mogu naplatiti servis iako je uredjaj pod istom. Poslacu vam sve jedno i njihove kontakte, pa ih mozete okrenuti da porazgovarate sa njima u vezi problema. U slucaju da ne mogu da uzmu Vas telefon na servis, moracete da posaljete uredjaj ili u Hrvatsku ili u Rumuniju.
    Da bi dobili IMEI broj, ukucajte *#06* u telefon, ili pogledajte na kutiji u kojoj ste ga kupili.
    Sto se tice Nik COM servisa, provericemo sta se desava sa njihovim statusom, i preduzecemo odgovarajuce korake kako bi imali servisni centar u Crnoj Gori.

    Ako imate bili kakvih drugih pitanja,ne oklevajte da nas kontaktirate ponovo.
    Za vise detalja posetite http://www.htc.com/europe/CA_Hotline.aspx
    Hvala vam sto koristite HTC proizvode


    Pa onda .....


    Dear .....................,
    Hvala vam sto ste kontaktirali HTC.

    Postovani,
    Vas uredjaj je pokriven Globalnom garancijom, sto znaci da ga mozete poslati u Hrvatsku ili Rumuniju na popravku. U nastavku Vam saljem kontakte ta dva Servisna Centra. Takodje Vam saljem i informacije o servisu u Beogradu, mozete ih kontaktirati i raspitati se da li mogu da prime Vas uredjaj na popravku, iako nisu servis koji pokriva Globalnu garanciju. Ukoliko ne mogu, mozete stupiti u kontakt sa druga dva servisa i poslati im uredjaj:
    SRBIJA
    Begramservis
    Beograd
    Karadjordjev trg 7
    11080 Zemun
    [email protected]
    Telefoni:
    011-261-85-77
    011-261-72-06
    0800 234 432 (besplatan poziv)
    HRVATSKA
    MMM Agramservis d.o.o.
    Zitnjak bb, 10 000 Zagreb, Hrvatska
    Tel: +385 1 2484 900
    E-mail:[email protected]
    RUMUNIJA
    SC CORDON ELECTRONICS SRL,
    Spataru Preda Street 12,
    Sector 5,
    Bucharest,
    Tel: +40213009905
    Mail: [email protected]
    Working hours: 8:30-17:30
    Pre nego sto posaljete uredjaj na popravku zamolio bih vas da uradite sledece:
    Napravite kopiju svih podataka sa uredjaja i uklonite sve licne podatke sa uredjaja.
    Uklonite sve dodatke (SIM kartica, Memorijska kartica, stylus, zadnju masku, slusalice, itd...), cak i bateriju (osim ako je u napajanju problem), i posaljite samo golu jedinicu/uredjaj.
    Primerak POP(proof of purchase - racun) ako je dostupan.
    Posaljite uredjaj u sigurnoj i zapecacenoj kutiji (u paketu npr. iz Poste), ali NE u originalnoj kutiji. Nasi inzenjeri u servisnom centru ce sprovesti punu dijagnozu. Ako se uredaj ispostavi kao OOW (out of warranty – van garancije), predracun ce vam onda biti poslat sa tacnom cenom popravke. Ako ne zelite nastaviti sa popravkom, imajte na umu da cete snositi troskove za isporuku uredjaja, kao i nadoknade za pregled u nasem servisu.
    Sve najbolje,
    Dejan
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  5. #30
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Postovani,
    Napravio sam eskalaciju Vaseg slucaja, i poslao je tehnicarima. Oni ce stupiti u kontakt sa serviserima u Integri kako bi ih informisali o garanciji Vaseg telefona. Cim dobijem odgovor nazad, da li moze uredjaj da se popravi u Integri ili mora da se salje za Zagreb obavesticu Vas.
    Nadam se da ce odgovor stici pre vikenda, ali ne mogu da obecam.



    dalje ....


    Postovani,
    Sto se tice Vaseg slucaja, zanima me da li ste u mogucnosti da racun za uredjaj nabavite u prodavnici gde ste kupili telefon. Ukoliko je uredjaj kupljen u Crnoj Gori, mozete videti sa Vasim prodavcem ako moze da Vam da kopiju racuna, na kojoj se vidi IMEI broj uredjaja, i tim putem Servis moze utvrditi garanciju. Ukoliko niste u mogucnosti da dobijete racun, posaljite mi mail i mi cemo stupiti u kontakt sa servisom.
    Ja ne odrzavam direktan kontakt sa Integrom, tako da bi ustedeli malo vremena ako mozete Vi direktno da im nabavite racun. Ako to nije slucaj, eskaliracemo Vas zahtev pa ce nasi tehnicari da ih obaveste o svemu.
    Obavestite me da li mozete dobiti POP, kako bi znali sta nam je dalje ciniti.

    Ako imate bili kakvih drugih pitanja,ne oklevajte da nas kontaktirate ponovo.
    Za vise detalja posetite http://www.htc.com/europe/CA_Hotline.aspx
    Hvala vam sto koristite HTC proizvode


    i dalje ....


    Postovani,
    U tom slucaju mi cemo stupiti u kontakt sa Servisom i dostaviti im podatke vezane za Vas uredjaj. Obavesticemo Vas kada mozete da im odnesete uredjaj na popravku cim razmenimo sve informacije. Kontaktirace Vas ili neko iz Servisa ili ja. Do tada, neka uredjaj bude kod Vas.


    i dalje ....

    Hvala vam sto ste kontaktirali HTC.

    Nema na cemu Gospodine , tu smo za Vas. Nadam se da cemo najkasnije sutra resiti sve sto se tice Vaseg slucaja.
    Hvala Vam na strpljenju.


    ....

    Postovani,
    Nazalost dozivljavamo neke smetnje trenutno u korespondenciji sa Servisnim Centrom. Nadamo se da ce to biti sredjeno u najkracem mogucem roku. Izvinjavam Vam se ovom prilikom zbog ovolikog cekanja. Zeleo bih takodje da Vas obavestim da ne brinete, cim budemo stupili u kontakt sa Servisom, poslacemo im sve informacije vezane za Vas uredjaj, kako bi popravka mogla da se sto pre obavi.
    Hvala Vam na strpljenju i razumevanju.


    .......

    I NA KRAJU :

    Postovani,

    Danas smo dobili displeje za HTC Sensation, tako da mozete donijeti uredjaj na servis.

    Pozdrav


    Integra




    SAMO RIJECI HVALE ZA SERVIS INTEGRA I HTC CUSTOMER SUPPORT TEAM !!!!
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  6. #31
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    364
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Danas sam ponovo zvao Integru i objasnio im da sam ja drugi vlasnik telefona da nemam garanciju ali da je telefon prije godinu kupljen preko Telenora.Serviser je rekao da sada nemaju ekrane za zamjenu,bice za nekih 15-20 dana,da je cijena oko 190e,da mi moze najmanje smanjiti na 140e i da je to sve sto moze bez garancije.Kaze da je njemu svejedno sto se tice iznosa zarade,ako mijenja u garanciji ili naplacuje cijeli ekran.Ostaje mu ista zarada.U koju Telenor radnju da probam da trazim garanciju preko imei broja jer u mom gradu nemaju predstavnistvo-hvala.

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Info Filter za prasinu za 12cm ventilator
    By An0n1mUs in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 5
    Last Post: 08-08-12, 17:47
  2. S cim ukloniti smolu?
    By goran020 in forum Kućni ljubimci
    Replies: 2
    Last Post: 12-06-11, 22:53
  3. P: PC komponente koje kupe prasinu
    By JOKER15 in forum Ostali oglasi
    Replies: 24
    Last Post: 12-02-11, 02:43
  4. Replies: 112
    Last Post: 04-02-10, 01:10
  5. ukloniti ikonicu u taskbaru pored sata
    By zok in forum Software
    Replies: 11
    Last Post: 23-11-08, 18:13

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •