Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 25 of 67

Thread: Problemi!

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default Problemi!

    Kakvih problema imate sa vashim automobilom? Mozhda lupa predji trap ili troshi malo vishe? A znam ljude koji imaju problema sa kasetofonom ili sa protokomjerom!
    TAKUMI

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,094
    Thanks Thanks Given 
    716
    Thanks Thanks Received 
    1,955
    Thanked in
    969 Posts

    Default

    trenutno probleme sa kocnicama kupio neke divlje plocice pa moram da ih mijenjam posle mjesec dana......moram i diskove da sredim...a gume mijenjam sledece nedelje....znaci nikakavih specijalnih problema samo potrosna roba

  3. #3
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    The Republic of Zabjelo
    Posts
    1,968
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    malo mi trokira na 220, ostalo je sve OK
    Dont miks grendmas end frogs.

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by X3M
    malo mi trokira na 220, ostalo je sve OK
    Blokada!




    Nego ochekujem kilometarske postove od strane italijana.




    EKV, a gdje si kupio pakne?
    TAKUMI

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,094
    Thanks Thanks Given 
    716
    Thanks Thanks Received 
    1,955
    Thanked in
    969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance!
    Blokada!




    Nego ochekujem kilometarske postove od strane italijana.




    EKV, a gdje si kupio pakne?

    a pomenuo si bracu italijane..mislim da su njihove proizvodnje

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Kraj priche



    Dolazim tamo i treba da servisiram Fabiju, znam shta treba da se promjeni: Lamela 350 eura, 4 gumice na ramenima 140 eura, 4 nove gume Bridgestone ER300 koje sam kupio (320 eura), reglazha 20 eura, opet je crkla shpulna od airbaga 50 eura...
    E da, i ulje i filter 79 eura, filter nafte 40 eura, filter klime 17 eura i filter vazduha 23 eura i mislim da je spremna za josh 60 000 km.
    TAKUMI

  7. #7
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance!
    Kraj priche



    Dolazim tamo i treba da servisiram Fabiju, znam shta treba da se promjeni: Lamela 350 eura, 4 gumice na ramenima 140 eura, 4 nove gume Bridgestone ER300 koje sam kupio (320 eura), reglazha 20 eura, opet je crkla shpulna od airbaga 50 eura...
    E da, i ulje i filter 79 eura, filter nafte 40 eura, filter klime 17 eura i filter vazduha 23 eura i mislim da je spremna za josh 60 000 km.
    QQ na posranoga dizela koji je presao 30.000 ulazes vise nego ja na Coupea za ne znam koliko i onda mi pominjes Italijane...

    Valjalo bi pakne da promijenim, svjecice, prednje gume dvije koje kostaju kao sve 4 za tvoju dizelacu i to bi bilo to.
    She is only here to annoy herself!

  8. #8
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    384
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zakljucala su mi se zadnja desna vrata,ne mogu da ih otvorim...

    Eto toliko od Italijana

  9. #9
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Iskocila mi je jabucica u sred voznje, sreca e sam isao 30 km/h uz doljanska brda inace na magistralu bog me ne bi pomilova.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX
    QQ na posranoga dizela koji je presao 30.000 ulazes vise nego ja na Coupea za ne znam koliko i onda mi pominjes Italijane...

    Valjalo bi pakne da promijenim, svjecice, prednje gume dvije koje kostaju kao sve 4 za tvoju dizelacu i to bi bilo to.
    A zashto je posran? Zashto pljujes toliko? I preshao je 60 000 kilometara, te gumice sam ja unishtio jer sam vozio po ledu pa po neravninama chuje se neko shkripanje, a lamelu mi je unishtio drug kad je odshlepao BMW 525tds. Fabia ima gume 185 60 R14 a Fiat Coupe sigurno oko 205 55 R16.
    Drugo, znash koliko su mi koshtale zimske gume za Avensisa 17"?
    TAKUMI

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,094
    Thanks Thanks Given 
    716
    Thanks Thanks Received 
    1,955
    Thanked in
    969 Posts

    Default

    a fabia kad dolazis?

  12. #12
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    149
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa da krenem prvo maglenke koje su po 50e a nemam para da ih kupim onda ABS se pokvario,dvije prednje gume imaju razlicitge sare znaci moram da nadjem jos jednu da je ista il da kupim dvije nove onda desni elektronski podizac na prednje sjediste ne radi pa centralna se sjebala zato sto je alarm u blokadi zatim je sofersajbna sjebana odkad je kupljen a nova kosta 130e na bord komputeru prijavljuje jedno 5,6 stvari koje treba da se poprave,znaci oko toga auto se vec radi pola godine (jer je kupljen odvojeno od motora) pa je ASC potpuno crkao i nemoze da se popravi....a tek za tih pola godine sta mu se sve izdesavalo prvi dan je prokuvao na benzinsku pumpu zbog prevelike temperature pa je elektricar lose povezao kablove i sve se zapalilo dobro nije plin uvatio da explordira auto onda je na puni gas proklizao na kisu jer mu abs ne radi...e to su muke i onda coek rece bmw je majka.

  13. #13
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by E_nemam_pojma
    onda je na puni gas proklizao na kisu jer mu abs ne radi...e to su muke i onda coek rece bmw je majka.
    ABS ne sluzi za to :lolblue:
    She is only here to annoy herself!

  14. #14
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance!
    A zashto je posran? Zashto pljujes toliko? I preshao je 60 000 kilometara, te gumice sam ja unishtio jer sam vozio po ledu pa po neravninama chuje se neko shkripanje, a lamelu mi je unishtio drug kad je odshlepao BMW 525tds. Fabia ima gume 185 60 R14 a Fiat Coupe sigurno oko 205 55 R16.
    Drugo, znash koliko su mi koshtale zimske gume za Avensisa 17"?
    Ne se*i da stavljas 185/60 R14 na 60 konja :lolblue:

    Te su meni na duplo jacem Accordu

    A nisam znao da se gumice unistavaju po ledu :lolblue:

    A i ovo za slepanje mi je jako, taj BMW nije tezi od kamp prikolice koju bi po katalogu ta Fabia trebalo da vuce.
    She is only here to annoy herself!

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titovgrad
    Posts
    4,914
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    NSX znas kako vele....

    Skoda je najveca cast posle govneta
    Koga je gladni otac pravio, dovijeka ce gladan bit...

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Evo mene opet posle krace pauze!

    Mercedes, da ne uraknem, groma ne cuje, mada se malo i vozi. Do sad mi je na njega problem pravio ulozak brave - slomio se neki jezicak - 70e, granicnik na vrata od vozaca - 35e, i hladnjak koji je morao da se mijenja, jer je pukla plastika na njega 200e. Ostalo - redovno odrzavanje i "shminka"(plave "Osramove" sijalice i sl.) Rijec je o C200 iz 1997, presao 85 000km.

    Na Clia je otpao poklopac filtera vazduha, sad se cuje ka Williams, i poceo je malo ka da trza kad "penzionerski" saltam na niske obrtaje...sumnjam na brizgaljke. Do sad je na njega mijenjan zadnji lonac...ne mogu se $etit vise nicega, ali znam da redovni servisi kolju kolko su skupi. Clio je 1.2 8v iz 2000. , presao oko 70 000km.

    Na Una nesto lupa kad idem preko neravnina dolje, prvo sam mislio da je stopa motora labava(desavalo se), ali nije, vjerovatno auspuh nedje otisao. Srinhron je posao na trecu, kad je usaltam - zarezi mjenjac. Slomio mi se zadnji brisac, crklo svijetlo i jos nekakvih gluposti...a pravio je u proslosti Uno problema dosta...od mijesanja ulja i vode, do X stelovanja i zamjena platinske dugmadi(gasilo se auto na prvu kisu, pa sam kupio komplet razvodnik od Yuga 45), do zadnjih kocnica koje same koce non-stop...ma bruka. Uno je iz 1991., sklapan u "Zastavi", lijep za vidjet, jeftin za vozit, ali zna da zajebava...

  17. #17
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by E_nemam_pojma
    Pa da krenem prvo maglenke koje su po 50e a nemam para da ih kupim onda ABS se pokvario,dvije prednje gume imaju razlicitge sare znaci moram da nadjem jos jednu da je ista il da kupim dvije nove onda desni elektronski podizac na prednje sjediste ne radi pa centralna se sjebala zato sto je alarm u blokadi zatim je sofersajbna sjebana odkad je kupljen a nova kosta 130e na bord komputeru prijavljuje jedno 5,6 stvari koje treba da se poprave,znaci oko toga auto se vec radi pola godine (jer je kupljen odvojeno od motora) pa je ASC potpuno crkao i nemoze da se popravi....a tek za tih pola godine sta mu se sve izdesavalo prvi dan je prokuvao na benzinsku pumpu zbog prevelike temperature pa je elektricar lose povezao kablove i sve se zapalilo dobro nije plin uvatio da explordira auto onda je na puni gas proklizao na kisu jer mu abs ne radi...e to su muke i onda coek rece bmw je majka.
    Kotrlja li se to auto brate?
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    E_K_V, dolazim 26-og, josh 7 dana.



    NSX, te su fabrichke gume, mislim da fabrika zna koje gume odgovaraju Fabici.



    E nemam pojma, idi kod ovlashcenog servisera. Stvarno sramota za BMW! Pa americhke kante koje svaki dan kupujem nisu toliki sh*t!
    TAKUMI

  19. #19
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    U AMS katalogu pise 165/70 R 14, a i to je puno za kola kojima treba 19 do stotinu :lolblue:
    She is only here to annoy herself!

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ne, u AMS katalogu pishe Fabia 1.4 MPI i 1.2 12V imaju takve gume ali dizli se kotraljaju na 185 60 R14 a 2.0 na 195/55 R15.
    Visina tih guma je potpuno ista.
    TAKUMI

  21. #21
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Dobro ja sam slijep onda, pise 1.9 SDI 64 KS 165/70 R14 gume. Tako je u katalogu za 2001.
    She is only here to annoy herself!

  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    A koja oprema? Classic? Moja je Elegance!
    TAKUMI

  23. #23
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    149
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance!
    E_K_V, dolazim 26-og, josh 7 dana.




    E nemam pojma, idi kod ovlashcenog servisera. Stvarno sramota za BMW! Pa americhke kante koje svaki dan kupujem nisu toliki sh*t!
    Evo sta je tu problem znaci taj auto fabricki ima V8 motor e sad on je crkao prije nekoliko godina jer mu je stavljeno regulator ulja od V6 motor i valjda mu je dolazilo malo ulje i crkao je e sada mu je stavljen novi V6 motor i kad smo krenuli da ga stavljamo Sarovic inace najace elektricar je taj dan imao nesrecu da mu je sin pao sa motora i zavrsio u bolnicu i onda smo to krenuli da radimo ko nekog Seja ovamo iza vampirice i on je te kablove izgleda ofrlje sklapa jer mu je pokvario abs,asc sirenu,klimu ma nista nije radilo jedino je auto mogao da se pokrece e kasnije su to uzeli da rade Grebovic (ovlasceni serviser bmw-a) i Sarovic i do dana danasnjeg jos nisu sve zavrsili mislim auto se vozi ali skoro svaki drugi dana je malo kod njih da mu se popravi ponesto znaci da je od pocetka bio kod njih nist od toga se ne bi desilo.

    Quote Originally Posted by hercules
    Kotrlja li se to auto brate?
    Sad se kotrlje navika se na plin ovih dana tako da je ok u odnosu na to kakav je bio prije jedno mjesec znaci upalis ga on samo prijavljuje koje su mu greske na bord

    Quote Originally Posted by NSX
    ABS ne sluzi za to :lolblue:
    Onda je to zbog onog drugog ASC-a...valjda

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,094
    Thanks Thanks Given 
    716
    Thanks Thanks Received 
    1,955
    Thanked in
    969 Posts

    Default

    nego ja imam jedan problem koji mene smeta kod pezoa....a to je mjenjac......u zadnje vrijeme sam primjetio da kad ubacim u drugu brzinu auto kao da izgubi 50% snage i onda drugom nekako odradi posao a treca,cetvrta peta....sve sljaka kako treba znaci super zadovoljan ali kad ga prebacim iz prve u drugu i pri 6000rpm auto izgubi obrtaje i to dosta prakticno kao da sam ga iz prve u cetvru ubacio(ne nepromasim brezinu )......e sad je li to takav mjenjac ili neki problem sa njim sa kojim ste mozda upoznati...jer se ja prvi put srijecem sa necim takvim

  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,600
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Talking

    na chryslera zamijenio sofersajbnu, 300 eura nova !?
    kedere na lijeva i na desna vrata.
    A jedini problem je sto mi komp nekad ne pokazuje pravu potrosnju, a nekad se jednostavno resetuje (ugasi na tren pa upali) u toku voznju, a sa njim mi isto otkaze "brzinomjer" .Bio sam kod Vujacica, ne znaju sto je.
    Onda, stavljen je novi plovak ali opet kazaljka za gorive ne radi.Cim padne ispod pola, pocne da ide gore dolje, i pali mi lampicu low fuel a imam min 15 litara.
    To je to uglavnom.
    E da , masu troshi, mada to se ne moze popravit, dok plin ne stavim .
    Quote Originally Posted by my name is ...
    izvini oli mi rec kako da neciji post stavim u signature ?

Page 1 of 3 123 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Linux Problemi
    By Koma[MFHN] in forum Software
    Replies: 48
    Last Post: 16-10-04, 15:32
  2. Problemi sa servisima!
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 30
    Last Post: 26-03-04, 19:32

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •