Results 1 to 3 of 3

Thread: Draga Hari-je-ta (Hari Krisna-posta restante),

  1. #1
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    188
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Draga Hari-je-ta (Hari Krisna-posta restante),

    DRAGA HARI-JE-TA,

    pisem ti ovo pismo vec nekoliko puta, a ne znam da li je stiglo do tebe, pa rekoh da probam jos jednom. Iskreno da ti se zahvalim za ovo silno brisanje mojih topika jer nijesam ni sumnjao da ne znas kucu da pometes kako valja.Jedino sto bih ti zamjerio je da uvijek ostavis nepometenu sobu dje odsjedaju prijatelji naseg premijera. Tu ti se draga moja i paucina nakupila koliko si je samo zapustila.
    U tvoje kuvarsko umjece necu da se mijesam, ali kad dodjes pa obrises nesto zbog tebi nepoznatog 'zacina' onda mislim da to nije nimalo lijepo ni za ‘ukus niti za stas'!
    Ovdje (Buducnost CG) dolaze kojekakvi kreteni da pljuju i sprdaju se sa Srpskim svetinjama pa ih ti nikad ne upozoris ili ‘ne-dao- Bog’ obrises; drugi opet reklamiraju svoje i tudje site-ove pa ti ni to ne smeta; onda kojekakvi pozdravi i zelje pojedinim clanovima ( meni jedino znas da kazes da takve stvari mogu samo na private);
    Ali ne, ti kuvarice ‘nasa draga’ udaras po Srbima i njihovim umotvorinama ko moja tetka kad pravi zabaljone.
    Daj malo se sredi, uzmi nesto za smirenje pa onda idi na pos'o.
    Nemoj da pomislimo da si iz neke *oganovicke kuce.
    Ostade jadna neudata!

    believe me to be

    Gromada

    ps. Stvarno mi nije jasno da si obrisala moj topik "Prednosti ostanka u zajednici sa SRBIJOM u odnosu na nezavisnost!" SEST puta bez ikakvog razloga, da ne pricamo o obrazlozenju!?
    Mozda ti terapija nije dobra? Cuvaj zdravlje!
    Last edited by gromada; 25-08-05 at 09:18.

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Srednje inteligentnoj osobi je jasno da ako se na jednoj temi iznose argumenti za i protiv nijesu potrebne dvije ili vise tema.
    Prednosti nezavisne Crne Gore, Nedostaci nezavisnosti Crne Gore, Prednosti zajednice sa Srbijom, Nedostaci te zajednice, Da li je svejedno ili nije, Da li ce ozonska rupa biti veca, ako se raspane zajednica ili ne i sve dileme su na http://www.cafemontenegro.com/forum/...850#post258850
    Osim CTRL-C i CTRL-V pozeljno je savladati jos poneku funkciju za pracenje foruma pa na pr. dovoljno je stisnuti navedeni link i pogledati #24. Za ostale navode su krive ljetnje vrucine.

  3. #3
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    188
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna
    Srednje inteligentnoj osobi je jasno da ako se na jednoj temi iznose argumenti za i protiv nijesu potrebne dvije ili vise tema.
    Prednosti nezavisne Crne Gore, Nedostaci nezavisnosti Crne Gore, Prednosti zajednice sa Srbijom, Nedostaci te zajednice, Da li je svejedno ili nije, Da li ce ozonska rupa biti veca, ako se raspane zajednica ili ne i sve dileme su na http://www.cafemontenegro.com/forum/...850#post258850
    Osim CTRL-C i CTRL-V pozeljno je savladati jos poneku funkciju za pracenje foruma pa na pr. dovoljno je stisnuti navedeni link i pogledati #24. Za ostale navode su krive ljetnje vrucine.
    Pa dobro kuvarice draga,
    zasto ti bas taj topik zasmeta,a imas na pretek bljuvotina svojih istomisjenika koje tako svesrdno cuvas od tvoje metlice?
    Mislim da bi administrator trebao da pregleda sta si izbrisala zadnjih desetak dana pa da se uvjeri u tvoju jednostranost pri 'modeliranju' foruma BUducnosti i Politike.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Otvorio se Hari Krisna novi topik :)
    By sofija in forum Sve i svašta
    Replies: 14
    Last Post: 17-04-05, 21:14
  2. Hari Krisna
    By NAGUAL in forum Software
    Replies: 5
    Last Post: 26-04-04, 18:42

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •