Results 1 to 7 of 7

Thread: I: Koliko kosta stene

  1. #1
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    664
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default I: Koliko kosta stene

    Htio bih da kupim psa, oduvijek sam volio njemacke ovcare pa me zanima da li mi iko moze reci koliko se krece cijena, koliko kosta kucica za njega nesto obicno.

    Da li mu mogu dati obicnu hranu koju ja jedem, jer znam da ima posebna za pse, da li smeta tj da li je pas krvolicniji ako ga hranim mesom ? da izbjegavam meso ?

    Da li se moze ovo stene naci do 100e ? I da li se moze kucica naci do 50e za njega ?
    Koja je razlika kad imaju papire i kad nemaju ? Vidim da je cijena ovih bez papira dosta jeftinija.

    Ne zanima me da ga vodim na izlozbe itd, samo bih da mi malo juri ove macketine ovudin :P salim se..e da kako se slaze sa mackama, imam macke od komsije jedno 3-4 njih, dolaze ovdje kod mene svaki dan, oce li to biti problem ?.

    Svaki savjet i informacija je dobrodosla

    A ne mogu da vjerujem umjesto da ucim za kolokvijume evo gledam na internetu informacije o njima i na ovom forumu...sto ce mi tek raditi kad ga budem imao za stvarno.
    Ajde mozda bi se snasao i za 150e, ako imate jeftiniju kucicu za njega da prodate
    Last edited by loungebar; 20-10-12 at 00:54.

  2. #2
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,101
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Evo da probam da ti malo pomognem.NO se krece ,u zavisnosti od legla do legla 50,1000,2000....Ako oces da podignes to stene kako treba,onda nikako ne moze da se hrani na ostatke od rucka i slicne stvari.Ovako sto se hrane tice ,po meni je najbolje da ga hranis sa mesom.Dok je stenac granule u pocetku sto kvalitetnije,pa kad malo ofrkne postepeno ubacas i meso tako da mu jedan obrok budu granule drugi meso ili obrnuto.Racunaj da moras da ukljucis i kalcijum,ad kapi da ne zaboravim vakcinacije...Samo ako kupujes psa,da bi ti macke cera onda bataljuj to odma.Papiri su pozeljni,ali ako ne planiras izlozbe i sl.onda ti ne trebaju.Kucice ne znam koliko se krecu ,mislim da su oko 100e pa na dalje ali ti pogledaj ovdje mozda bi ti neko prodao.Sto ne podjes do azila,mozda tamo nadjes nekog ovcara?Toliko od mene,mislim da sam ti makar malo pomogao...Poz
    Last edited by mixailo; 20-10-12 at 16:41.
    Always Outnumbered,Never Outgunned

  3. #3
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    664
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mixailo View Post
    Evo da probam da ti malo pomognem.NO se krece ,u zavisnosti od legla do legla 50,1000,2000....Ako oces da podignes to stene kako treba,onda nikako ne moze da se hrani na ostatke od rucka i slicne stvari.Ovako sto se hrane tice ,po meni je najbolje da ga hranis sa mesom.Dok je stenac granule u pocetku sto kvalitetnije,pa kad malo ofrkne postepeno ubacas i meso tako da mu jedan obrok budu granule drugi meso ili obrnuto.Racunaj da moras da ukljucis i kalcijum,ad kapi da ne zaboravim vakcinacije...Samo ako kupujes psa,da bi ti macke cera onda bataljuj to odma.Papiri su pozeljni,ali ako ne planiras izlozbe i sl.onda ti ne trebaju.Kucice ne znam koliko se krecu ,mislim da su oko 100e pa na dalje ali ti pogledaj ovdje mozda bi ti neko prodao.Sto ne podjes do azila,mozda tamo nadjes nekog ovcara?Toliko od mene,mislim da sam ti makar malo pomogao...Poz
    Hvala na savjetu, poci cu i do tamo da vidim sta imaju iako cisto sumnjam da imaju stene njemackog ovcara.
    A necu da mi juri macke, nego je to bila sala, iako ih stvarno imam...kupujem ga jer mi je ta rasa omiljena i puno mi se svidja.
    A nisam mislio na ostatke hrane dok je stene, vec kad poraste pa zbog toga pitam. Sto se tice cijene, izgleda da cu morati jos malo da stedim, 170e sam nasao bez papira.

  4. #4
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,101
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by loungebar View Post
    Hvala na savjetu, poci cu i do tamo da vidim sta imaju iako cisto sumnjam da imaju stene njemackog ovcara.
    A necu da mi juri macke, nego je to bila sala, iako ih stvarno imam...kupujem ga jer mi je ta rasa omiljena i puno mi se svidja.
    A nisam mislio na ostatke hrane dok je stene, vec kad poraste pa zbog toga pitam. Sto se tice cijene, izgleda da cu morati jos malo da stedim, 170e sam nasao bez papira.
    Poslusaj me,skupi jos koji euro tu do 250-300e i onda me zovni i nacemo nesto dosta kvalitetno..Poz
    Always Outnumbered,Never Outgunned

  5. #5
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    lastva grbaljska
    Posts
    238
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by loungebar View Post
    Htio bih da kupim psa, oduvijek sam volio njemacke ovcare pa me zanima da li mi iko moze reci koliko se krece cijena, koliko kosta kucica za njega nesto obicno.
    Stene mozes naci od 50e po do 500e,zavisi od kvaliteta,tj. od krvne linije....Ako imas da odvojis vise od 50e,moj ti je savet da kupis stene kvalitetnih roditelja...nikad se nezna sta moze biti..ja se time bavim od kad sam prohodao ....do 200,250e mozes naci stene od 3 meseca od dobrih roditelja....i,ako ti je samo za kucu uzmi zenku....privrzenija je kuci...uz to,ako ispadne dobra zenkica mozes i ti prodavati stenad

  6. #6
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Ima li kod nas da se nabavi dugodlaki njemacki ovcar...? Vidjeh jednog na CT, prelijep... Jel im ista cijena?

  7. #7
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    lastva grbaljska
    Posts
    238
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pre su dugodlaki bili jeftiniji jer nisu mogli na izlozbu....a,sad i za dugodlaki nemacki ovcari mogu da se takmice tako da im je cena slicna...mozda zanijansu jeftinija.....

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. I:koliko kosta ??
    By marko_mne in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 10-02-12, 15:45
  2. i: koliko kosta
    By sudija in forum Nekretnine
    Replies: 26
    Last Post: 09-12-11, 07:27
  3. Koliko kosta
    By kambodza in forum Nokia
    Replies: 2
    Last Post: 11-10-07, 11:33
  4. Koliko Kosta ???
    By JohnPG in forum Ostali oglasi
    Replies: 8
    Last Post: 04-09-07, 12:52

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •