Page 31 of 32 FirstFirst ... 21272829303132 LastLast
Results 751 to 775 of 784

Thread: Champions League !!!

  1. #751
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Steta za Vengera i Lemana. Prava steta. Sudija je katastrofa bio.
    Kao sto sam ocekivao Rugobinjo je Anri su bili najgori akteri utakmice.
    Last edited by hercules; 18-05-06 at 09:29.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  2. #752
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,304
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sick-Boy
    OLE OLEEEEEE!!!

    Najbolji je osvojio LS, nema sta. Mislim, ne kazem da Arsenal nije ljuta zmija i da bi bilo nezasluzeno da je jedan takav osvojio krov Evrope (u mojim ranijim postovima se odlicno vidjelo s kolikim sam oprezom i respektom prema Arsenalu favorizovao svoju Barsu)... ali ipak je Barsa ono pravo! Zalosno bi bilo da joj je i ovog puta izmakao trofej...

    Sto se tice meca, ogorcen sam na onog sudiju. OGORCEN! :mad: Kako ne pusti prednost kod onog iskljucenja... pa stvarno konjina jedna... :mad: Imao je kad posle te akcije zalijepiti crveni Lemanu, nije bilo potrebe da zuri, brate... A jos kod onog gola Arsenala... Pa, poludio sam bio. Ono sto je on svirao nije vidjelo faula, ali VIDJELO! I taman rekoh: "Pazi sad kad im iz ovog nepostojeceg faula, sa igracem manje, bucnu go". Imalo me je srce okinut' kad vidjeh onu magaricu od Kembela kako zakova onu loptu...
    A Eto kad drmu onu stativu, qq... Infarkt... :eek:
    Pa me jos ona kisa izludje, mislio sam da ce Barsi noge svezat' ono nevrijeme, ali... BUC-BUC! Ekipa koja 10 utakmica ne primi gol, za pet minuta primi dva! TRAS! NOKAUT!

    Nema sta vise da tezinjam, samo cu reci... NAJJACI SMO!
    Ne pricaj da te zamolim. Vama pehar treba da uruci nas rezervni golman koji je, pored lose intervencije kod prvog gola, skrenuo loptu u svoj go kod drugog udarca koji je isao VAN GOLA. Akciju jednu niste napravili. Nije da smo se ni mi proslavili od kad nam je normalni golman iskljucen ali prije toga se vidjelo ko je ko. Barca je ove godine zasluzila da uzme totili ali i Arsenal je. Barca veceras nije bila bolji tim. Titulu vam je djelimicno donio i Henry sa svojim zajebavanjem kad je trebalo rijesiti mech. Veoma bih volio da predje u Barcelonu jer mi je pun ***** njegovog mangupisanja i neckanja. Sa onakvom prepotentnom igrom u FINALU LIGE SAMPIONA ne moze da bude igrach Arsenala. On je nama dao mnogo ali i mi smo njemu dali SVE. Henry je bio moj idol bas kao i Adams i Pires i Vieira prije njega i drzao sam ga kao avatar skoro 2 godine . Neka ide gdje god hoce ali ja u svome timu ne zelim da ga vidim ikada vise iako je najbolji.
    Every Arsenal fan will still tell you, forget United – beating Spurs is the one that really matter

  3. #753
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trainspotting
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Makaveli
    Barca veceras nije bila bolji tim.
    Neka de, kakva je to prica? Malo vam je sto vas je sudija spasio ne pustajuci prednost kod onog iskljucenja Lemana, pa sto dosudi onaj faul Pujola iz nicega... no jos ispade kako Barsa nije bila ni bolja. Na kraju ces jos rec' kako je nepravedno dosudjeno iskljucenje i kako je Arsenal imao veci posjed lopte, dominaciju i vise sansi... Ne mogu da slusam ove price jer si ocito krajnje neobjektivan, ali... Jedno je cinjenica: BARSA JE NAJBOLJA!
    Barsa je, jednostavno, nenadjebiva bila ove godine. I u Spaniji i u Evropi. Toliko od nas... over and out... 8)

  4. #754
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,304
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sick-Boy
    Neka de, kakva je to prica? Malo vam je sto vas je sudija spasio ne pustajuci prednost kod onog iskljucenja Lemana, pa sto dosudi onaj faul Pujola iz nicega... no jos ispade kako Barsa nije bila ni bolja. Na kraju ces jos rec' kako je nepravedno dosudjeno iskljucenje i kako je Arsenal imao veci posjed lopte, dominaciju i vise sansi... Ne mogu da slusam ove price jer si ocito krajnje neobjektivan, ali... Jedno je cinjenica: BARSA JE NAJBOLJA!
    Barsa je, jednostavno, nenadjebiva bila ove godine. I u Spaniji i u Evropi. Toliko od nas... over and out... 8)
    Ne p.r.d.i....god Etoa je bio iz ofsajda. Gledaj reprizu sjutra pa onda repliciraj. BTW ne zalim se ja na odluke sudija i na to sto ste vi LOSE igrali.....ja se zalim na sopstvenog golmana....nista drugo, I na posranog Henry-a
    Every Arsenal fan will still tell you, forget United – beating Spurs is the one that really matter

  5. #755
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Kotor - Dobrota b.b.
    Posts
    1,343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Makaveli
    Ne pricaj da te zamolim. Vama pehar treba da uruci nas rezervni golman koji je, pored lose intervencije kod prvog gola, skrenuo loptu u svoj go kod drugog udarca koji je isao VAN GOLA. Akciju jednu niste napravili. Nije da smo se ni mi proslavili od kad nam je normalni golman iskljucen ali prije toga se vidjelo ko je ko. Barca je ove godine zasluzila da uzme totili ali i Arsenal je. Barca veceras nije bila bolji tim. Titulu vam je djelimicno donio i Henry sa svojim zajebavanjem kad je trebalo rijesiti mech. Veoma bih volio da predje u Barcelonu jer mi je pun ***** njegovog mangupisanja i neckanja. Sa onakvom prepotentnom igrom u FINALU LIGE SAMPIONA ne moze da bude igrach Arsenala. On je nama dao mnogo ali i mi smo njemu dali SVE. Henry je bio moj idol bas kao i Adams i Pires i Vieira prije njega i drzao sam ga kao avatar skoro 2 godine . Neka ide gdje god hoce ali ja u svome timu ne zelim da ga vidim ikada vise iako je najbolji.
    Bogami ti pricas kao da si sef Arsenala. Vjerovao sam u Barsu do kraja, iako pored odigranih X-1 sam mislio da ce Arsenal stvarno proci. Trebao je da uzme titulu, ne kazem, jer je zaista jako dobar tim, ali jednostavno sam vjerovao u barsu do kraja. Tako i bi. Eto je provuko loptu kuda niko nikad ne bi mogo

    Zasluzeno, BARSA!
    Samsung Galaxy S7

  6. #756
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trainspotting
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Makaveli
    ne zalim se ja na to sto ste vi LOSE igrali.....
    Ma, Arsenal je bio bolji, brate... Imao vise sansi, bio ofanzivniji, imao veci posjed lopte, vise udaraca u okvir gola, vise kornera, manje faulova, atraktivnije igrao... Je l' sad ok?
    Al' BUC-BUC! Dva gola u 5 minuta, zamisli! Haha, kakva sprdnja od price... 8)

  7. #757
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,304
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sick-Boy
    Ma, Arsenal je bio bolji, brate... Imao vise sansi, bio ofanzivniji, imao veci posjed lopte, vise udaraca u okvir gola, vise kornera, manje faulova, atraktivnije igrao... Je l' sad ok?
    Al' BUC-BUC! Dva gola u 5 minuta, zamisli! Haha, kakva sprdnja od price... 8)
    Da li sam ja to negdje napisao? Ne pricaj svasta i odgovaraj na ono sto ti napisem ako mozes. Nigdje nisam napisao da je Arsenal imao veci posjed lopte....nigdje nisam napisao da je Arsenal bio ostecen odlukom sudija...samo sam napisao da Barcelona nije mogla da napravi sansu dok ima nas rezervni golman i sudija nisu poklonili po jedan gol. Niste mogli primirisat golu.... Po cemus te to bili bolji? Po jalovom dodavanju na sredini? To ti priznajem
    Every Arsenal fan will still tell you, forget United – beating Spurs is the one that really matter

  8. #758
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,304
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dr_Dragone
    Bogami ti pricas kao da si sef Arsenala. Vjerovao sam u Barsu do kraja, iako pored odigranih X-1 sam mislio da ce Arsenal stvarno proci. Trebao je da uzme titulu, ne kazem, jer je zaista jako dobar tim, ali jednostavno sam vjerovao u barsu do kraja. Tako i bi. Eto je provuko loptu kuda niko nikad ne bi mogo

    Zasluzeno, BARSA!
    Etoov go iz ofsajda i auto go golmana Arsenala. Potpuno se razumijemo....
    Every Arsenal fan will still tell you, forget United – beating Spurs is the one that really matter

  9. #759
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,304
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da ne pominjem visinu transfera i plate igracha Barcelone u odnosu na klince koji igraju fudbal iz Arsenala.
    Every Arsenal fan will still tell you, forget United – beating Spurs is the one that really matter

  10. #760
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,304
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Makaveli
    Da ne pominjem visinu transfera i plate igracha Barcelone u odnosu na klince koji igraju fudbal iz Arsenala.
    and Rijkaard said: "Valdes played a decisive role. He saved us at crucial moments.
    Samo malo o golmanima o kojima ja pricam cijelu noc.... A nas....samo neka je zdravo...
    Every Arsenal fan will still tell you, forget United – beating Spurs is the one that really matter

  11. #761
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,304
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sick-Boy
    Ma, Arsenal je bio bolji, brate... Imao vise sansi, bio ofanzivniji, imao veci posjed lopte, vise udaraca u okvir gola, vise kornera, manje faulova, atraktivnije igrao... Je l' sad ok?
    Al' BUC-BUC! Dva gola u 5 minuta, zamisli! Haha, kakva sprdnja od price... 8)
    To sto ste imali veci posjed lopte ne znaci da ste bili bolji....bili ste impotentni dok nas rezervni golman nije rijesio da odigra glavnu ulogu. Pored sveg tog posjeda lopte bili ste impotentni covjece..... Da jos jednom pomenem ako nekome ovdje nije jasno....ne umanjuje ugled BArcelone....cinjenica je da je to vjerovatno najbolji tim danasnjice ali veceras .....najmanje sto mogu da kazem je da ste imali OGROMNU srecu....
    Every Arsenal fan will still tell you, forget United – beating Spurs is the one that really matter

  12. #762
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    where amazing happens
    Posts
    1,083
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    17, MAY 2006

    It's official - the best team in Europe!

    Frank Rijkaard's Barca has taken over from Johan Cruyff's Dream Team and started a new period of domestic and European success. Tonight in Paris Barca overturned a 1-0 deficit with goals from Eto'o and Belletti.

    People have been saying for some time that Barca is the best team in Europe and plays the most attractive football. Now it's official. On the 17th May 2006, Barca was crowned champion of Europe for the second time in the club's history. Fourteen years after Alexanco held aloft the European Cup in Wembley, Puyol did the same in Paris. This team has shown the world that it's following on from where the Dream Team left off and is determined to dominate both domestically and in Europe.

    Fourteen years ago it was a Dutchman who clinched the title for Barca. This time it was a Cameroonian and a Brazilian. Goals from Eto'o and Belletti his first in a Barca shirt plus three or four excellent saves by Valdés, the tactical changes made by Rijkaard in the second half and the all-round performance of the whole team have made Barca winner of the Champions League 2006.

    bilo je lepo dok je trajalo,poz sick-boy...next please
    Last edited by CodeName_22; 18-05-06 at 00:57.

  13. #763
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    steta za arsenal buuuuuuaahahahahhaahhhahahahah
    a koji crni arsenal ovi su ih pustili namamili i onda za 5 minuta sexxxxxxx buc buc i gotovo
    vidjeste li kako se venger i onaj drze za glave i vrte ih hahahahaha qq
    imace arsenal prilike da osvoji sampionsku titulu, al za jedno 50 godina
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  14. #764
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,304
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI
    steta za arsenal buuuuuuaahahahahhaahhhahahahah
    a koji crni arsenal ovi su ih pustili namamili i onda za 5 minuta sexxxxxxx buc buc i gotovo
    vidjeste li kako se venger i onaj drze za glave i vrte ih hahahahaha qq
    imace arsenal prilike da osvoji sampionsku titulu, al za jedno 50 godina
    Bas si to znalacki prokomentarisao. Kao i sve uostalom.
    Every Arsenal fan will still tell you, forget United – beating Spurs is the one that really matter

  15. #765
    Join Date
    Oct 2004
    Posts
    2,148
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Exclamation

    Quote Originally Posted by Makaveli
    Da li sam ja to negdje napisao? Ne pricaj svasta i odgovaraj na ono sto ti napisem ako mozes. Nigdje nisam napisao da je Arsenal imao veci posjed lopte....nigdje nisam napisao da je Arsenal bio ostecen odlukom sudija...samo sam napisao da Barcelona nije mogla da napravi sansu dok ima nas rezervni golman i sudija nisu poklonili po jedan gol. Niste mogli primirisat golu.... Po cemus te to bili bolji? Po jalovom dodavanju na sredini? To ti priznajem
    Pa ovdje si napisao kontradikciju:
    "nigdje nisam napisao da je Arsenal bio ostecen odlukom sudija..." a posle kazes: "...dok ima nas rezervni golman i sudija nisu poklonili po jedan gol."
    Cemu ovo?
    Mozda je bio ofsajd kod gola Barse. Vidjecemo danas. Barselona je drasticno ostecena kod iskljucenja Lemana jer je sudija MORAO da pusti prednost i prizna go (cini mi se) Zilija pa tek onda da sankcionise kartonom start Lemana. Prednosti nema samo u kaznenom prostoru...
    Zao mi je sto do kraja nisu bili i jedna i druga ekipa sa 11 igraca. Da je sudija postovao pravila, morao je priznati go Ziliju, ali mislim da onda ne bi trebao iskljuciti Lemana vec mu dati zuti karton. Bolje je ovako za Arsenal. Da je Barselona povela u 18. minutu bojim se da bi se Arsenal morao otvoriti, a to bi ga skupo kostalo...
    Sad je gotovo... Barsa je, po meni, zasluzeno prvak Evrope. Da je Arsenal kojim slucajem uzeo Ligu to bi takodje bilo zasluzeno. Rezervni golman jes lose reagovao, ali ne i tragicno. Kod prvog gola je bio nemocan. Niko nije zatvarao drugu stativu. Eto je isao lagano i gledao kretanje golmana. Rezon je bio da zatvara prvu stativu, ali sta bi smo rekli da je Eto pucao na drugu...
    Kod drugog gola ga je lopta nesrecno pogodila u nogu i ne vidim njegovu krivicu u tome...

  16. #766
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Arrow

    Quote Originally Posted by Makaveli
    lose intervencije kod prvog gola, skrenuo loptu u svoj go kod drugog udarca koji je isao VAN GOLA.

    LOL ? -ka' shto sam reche sick-boyu pogledaj danas replay pa widiji dobro dje je lopta izashla...
    kad bi malo razmislio, shto je moga golman da uradi ? (lako je tebi rec dok sjedish u fotelju)
    a prwi gol ? golman kriw ? ja bih ipak rekao da je najweci kriwac ona munja od Eto'oa shto je za 3sec istrchao 25m... i narawno dobro odradjena "ofside trap"
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  17. #767
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Crna Gora ponovo !
    Posts
    1,053
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sudija je grijesio i samo grijesio. Uzas kako onako neko moze da sudi finale LP. Pa da sam ja sudio Bratstvo- Stijena izbacili bi me iz lige a njega ce da fale sigurno. Prvo, ciisti go za Barsu ponisten. Trebao je da pusti prednost, pokaze na centar da je gol priznat i iskljuci Lemana opravdano potpuno. Drugo, kod gola Barse prvog, cist ofsajd Eto-a, mada je to i pomocnik morao da vidi ali i glavni je bio blizu. Pi dje ovaj sudi.
    Liberal !

  18. #768
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,304
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kutuzov
    Pa ovdje si napisao kontradikciju:
    "nigdje nisam napisao da je Arsenal bio ostecen odlukom sudija..." a posle kazes: "...dok ima nas rezervni golman i sudija nisu poklonili po jedan gol."
    Cemu ovo?
    Mozda je bio ofsajd kod gola Barse. Vidjecemo danas. Barselona je drasticno ostecena kod iskljucenja Lemana jer je sudija MORAO da pusti prednost i prizna go (cini mi se) Zilija pa tek onda da sankcionise kartonom start Lemana. Prednosti nema samo u kaznenom prostoru...
    Zao mi je sto do kraja nisu bili i jedna i druga ekipa sa 11 igraca. Da je sudija postovao pravila, morao je priznati go Ziliju, ali mislim da onda ne bi trebao iskljuciti Lemana vec mu dati zuti karton. Bolje je ovako za Arsenal. Da je Barselona povela u 18. minutu bojim se da bi se Arsenal morao otvoriti, a to bi ga skupo kostalo...
    Sad je gotovo... Barsa je, po meni, zasluzeno prvak Evrope. Da je Arsenal kojim slucajem uzeo Ligu to bi takodje bilo zasluzeno. Rezervni golman jes lose reagovao, ali ne i tragicno. Kod prvog gola je bio nemocan. Niko nije zatvarao drugu stativu. Eto je isao lagano i gledao kretanje golmana. Rezon je bio da zatvara prvu stativu, ali sta bi smo rekli da je Eto pucao na drugu...
    Kod drugog gola ga je lopta nesrecno pogodila u nogu i ne vidim njegovu krivicu u tome...
    Htio sam rec da se ne zalim na odluke sudija. I ja bih volio zbog fudbala prije svega da je sudija priznao go i dao zuti Lehmanu. I Arsenal se jeste bio otvorio na pocetku tako da ne vidim da bi tu nesto bili na gubitku. Nego bilo kako bilo bolje da je sampion Barca koja gaji napadacki fudbal bas kao i Arsenal nego tamo neki katanaco timovi. Ja sam na svoj tim ponosan sem na gore pomenuta 2 igracha.
    Every Arsenal fan will still tell you, forget United – beating Spurs is the one that really matter

  19. #769
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    dark side of the moon
    Posts
    1,055
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    koristim priliku da chestitam navijachima barse osvajanje najprestizhnije titule..
    be the change you want to see in the world.

  20. #770
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,304
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^the books of knjige^
    Sudija je grijesio i samo grijesio. Uzas kako onako neko moze da sudi finale LP. Pa da sam ja sudio Bratstvo- Stijena izbacili bi me iz lige a njega ce da fale sigurno. Prvo, ciisti go za Barsu ponisten. Trebao je da pusti prednost, pokaze na centar da je gol priznat i iskljuci Lemana opravdano potpuno. Drugo, kod gola Barse prvog, cist ofsajd Eto-a, mada je to i pomocnik morao da vidi ali i glavni je bio blizu. Pi dje ovaj sudi.
    Sudija je definitivno bio najgori akter mecha i direktno uticao na tok. Niko ga ne hvali po svjetskim novinama i tesko da ce sudit ijedno veliko takmicenje.
    Every Arsenal fan will still tell you, forget United – beating Spurs is the one that really matter

  21. #771
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pla$o, htio sam da te zovem sinoc, ali mi se vjerovatno ne bi javio

    A inace, evo ja kao navijac Barselone ti priznajem, da ne bi ni malo nezasluzeno da ste dobili sinoc, ali isto tako ako gledas cijelu ligu, Barsa je zasluzila trofej.

    A sto se Henry-a tice, ne budi tako ostar, promasio je 2 stopostotne sanse, ali sa druge strane, ni Ronaldinjo ni Eto nisu bili bolji, osim toga, jako je zasluzan za prvi go Arsenala, pogodio je onoga pravo u glavu. I sreca je jako bitan faktor, da Maradoni nije prosla ona ruka, mozda se danas o njemu ne bi pricalo tako kako se prica, kao jednom od najvecih.

    U svakom slucaju svaka cast i Arsenalu i Barsi, mislim da je za fudbal dobro sto je Barsa dobila.

  22. #772
    Join Date
    Oct 2004
    Posts
    2,148
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hombre
    Pla$o, htio sam da te zovem sinoc, ali mi se vjerovatno ne bi javio

    A inace, evo ja kao navijac Barselone ti priznajem, da ne bi ni malo nezasluzeno da ste dobili sinoc, ali isto tako ako gledas cijelu ligu, Barsa je zasluzila trofej.

    A sto se Henry-a tice, ne budi tako ostar, promasio je 2 stopostotne sanse, ali sa druge strane, ni Ronaldinjo ni Eto nisu bili bolji, osim toga, jako je zasluzan za prvi go Arsenala, pogodio je onoga pravo u glavu. I sreca je jako bitan faktor, da Maradoni nije prosla ona ruka, mozda se danas o njemu ne bi pricalo tako kako se prica, kao jednom od najvecih.

    U svakom slucaju svaka cast i Arsenalu i Barsi, mislim da je za fudbal dobro sto je Barsa dobila.
    Kako mozes reci da Eto nije bio bolji od Henry-ja...
    Covjek je uradio sledece:
    1. zasluzan je za (ponisteni) go Barselone i crveni karton Lemana,
    2. pogodio je stativu (to nije neznanje vec nedostatk srece)
    3. dao je izjednacujuci gol...
    Pa zar je to malo u jednoj tako vaznoj utakmici kao sto je finale Lige sampiona?!
    Ronaldonjo je stvarno bio ocajan...
    I da dodam da je Eto proglasen za najboljeg igraca sinosnjeg finala, a to nije plod lose igre...

  23. #773
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kutuzov
    Kako mozes reci da Eto nije bio bolji od Henry-ja...
    Covjek je uradio sledece:
    1. zasluzan je za (ponisteni) go Barselone i crveni karton Lemana,
    2. pogodio je stativu (to nije neznanje vec nedostatk srece)
    3. dao je izjednacujuci gol...
    Pa zar je to malo u jednoj tako vaznoj utakmici kao sto je finale Lige sampiona?!
    Ronaldonjo je stvarno bio ocajan...
    I da dodam da je Eto proglasen za najboljeg igraca sinosnjeg finala, a to nije plod lose igre...
    dobro ispravljam se, bio je bolji od henry-a, ali je bio losiji nego obicno, prvo poluvrijeme osim stative i onoga kod iskljucenja (a to je vise ronaldinjova zasluga) bio je potpuno odsjecen. inace je on meni omiljeni igrac.

    a man of the match je po meni bio larson

  24. #774
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,442
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    e, i ja sam sinoc navijao za barsu, ali samo malo POJASNJENJE nekima koji ne znaju pravila:
    - barsa nije ostecena zbog onog faula Lemana jer "AKO JE FAUL ZA CRVENI KARTON SUDIJA NE SMIJE DA PUSTI PREDNOST" - to je pravilo , svidjalo se nekom ili ne.
    znaci svaki faul koji je za crveni karton sudija mora odmah da svira pa bez obzira sta se nakon toga desavalo.
    moze nekome da se svidja ili ne svidja to ali sudija je postupio onako kako mu pravila to nalazu.

  25. #775
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Henry je zaje*o, pogotovo kod prve sanse, ono je bilo 300%.
    She is only here to annoy herself!

Page 31 of 32 FirstFirst ... 21272829303132 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •