Page 25 of 66 FirstFirst ... 1521222324252627282935 ... LastLast
Results 601 to 625 of 1647

Thread: Izbori 2012 - rezultat (stavovi, procjene i analize)

  1. #601
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dr dn View Post
    sto mislite bi li ovo dobro bilo? meni djeluje simpatican predlog...najvise zbog zastite ustavnosti i drzavnosti
    http://www.pozitivnacrnagora.me/2012...vna-crna-gora/
    Ovo je potpuno neizvodljivo, ali Pozitivna bash treba da zalegne da izreklamira ovo. Iz 2 razloga:

    1. Poshto je mogucnost da SDPS i manjine ovo prihvate ravna nuli, predlog se ne mozhe pokazati neuspjesnim-nego se mozhe predstaviti kao propustena prilika koju je predlozila Pozitivna a koja je propala zbog tudje pohlepe i partijskih kombinatorika.
    2. Ovo odlicno zvuci kod gradjana, i potvrdjuje tezu da nece ni sa kim u koalicije, vec nude konkretno populisticko resenje. Ljepota ovog predloga je u tome shto ga je nemoguce sprovesti, i bash to treba iskoristiti za sopstvenu reklamu i namicanje josh glasova prije lokalnih na CT i predsjednickih.
    Deserve's got nothing to do with it.

  2. #602
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    podgorica
    Posts
    2,337
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ma sve zvuci sjajno. ostaje da vidimo sto misle manjinski predstavnici jer od njih zavisi... nista bolje nisam procitao odavno... moja puna podrska. gradjanska partija 100%

  3. #603
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    117
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne znam koliko vi sto ste pisali na ovoj temi imate godina i kakvog ste obrazovnog profila,niti koliko informacija vas intelekt moze da primi,obradi i shvati. Na prvi pogled,pomislih,eto malo se nesto mrdnulo iz mjesta,valjda je udarac u guzicu bio previse jak,pa je bol stigao do glave. Ali ne,samo sam potvrdio ono sto sam zakljucio poodavno. Mnogo,mnogo vode ce jos proteci Moracom pa da Crna Gora bude normalna drzava,a narod u njoj normalan narod,kojim god imenom da se zvao. Nisam neki prorok,niti gradonacelnik pa da dajem tacne rokove,ali ja ne planiram svoje najbolje godine da provodim u ovakvoj zemlji,sa ovako plitkim ljudima. Svaka cast izuzecima,ima ih dosta,ali premalo,toliko jadno malo u odnosu na mnogobrojnu rulju koja je ocigledno postala zavisnik od prica svojih vodja,a zavisnost se tesko lijeci,narocito narodna, kolektivna,dje jedan povlaci u ambis i onog koji pokusa da se izvuce.

    Jadna li je Crna Gora sa ovakvom analizom izbora. Srecni li su ovi izabrani sto ovakve brave imaju iza sebe. Eeee,majcin sine,koliko je ovdje licemjerstva prosuto,koliko se ljige pokazalo,kako nam nema spasa jos minimum 23 godine,pa sve da jednog po jednog izaberes od 1053 kandidata za poslanika. Davno sam ja prestao Mila krivit,kakav crni Milo. Nacicemo mi novog Mila,evo vec su se uzburkale stvari,niko ne zna iz kojeg ce grma izlecet novi vodja pa se svi okrecu okolo i oce prvi da ga spaze. Ja sam mislio da su ljudi konacno barmalo skapirali sta je demokratija i kako se taj sistem sa brdom mana moze iskoristit da kolikotoliko stiti interes obicnog smrtnika.Ali djavola,vidim da vi odje pojma nemate o tome.

    Vecina vas izgleda nikad u zivotu ne bi napravila niti dozvolila kompromis.Jes,evo sad sam povjerovao.Svi ste nesto iskljucivi,postavljate uslove,prijetite, etiketirate,trazite dlake po jajima,ponekad se nasmijem kad vidim da je jedan izgovor prevazisao drugi.Reklo bi se na prvi pogled,sve junak do junaka,cojstvo bije kroz tastature. E sprdnje tuzne. I ajde taj moralni dio,reci ce neko da danas nema emocija,nego sto smo izgleda toliko lijeni da nam je najveca muka svoju glavu koristit.Kako volimo da neko drugi razmislja za nas,pa tu smo sampioni,neprejebivi. Kakav crni preporod,pomirenje i bratstvo i jedinstvo,kad mi nismo 20 metara odmakli od 90-ih a 10 od ovih referendumskih.Ko kaze da ovo nije istina,samo sebe laze,mene nece.Ne sa jedne strane,nego sa dvije.Sa tri,sa cetiri,pet,ne znam ni koliko nas ima nemalo nas ovako ogranicenih.

    Pomislio sam,jaram postao pretezak,pa smo malo olabavili one amove,reko ajde,ukapirali volovi da ih zulja oko vrata a ne oko guzice,ali opet malo sjutra. Bojim se da je sustina opet zatrpana onim cim su i htjeli da zatrpaju gonici volova.

  4. #604
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    pg
    Posts
    2,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Recordare88 View Post
    Ovo je potpuno neizvodljivo, ali Pozitivna bash treba da zalegne da izreklamira ovo. Iz 2 razloga:

    1. Poshto je mogucnost da SDPS i manjine ovo prihvate ravna nuli, predlog se ne mozhe pokazati neuspjesnim-nego se mozhe predstaviti kao propustena prilika koju je predlozila Pozitivna a koja je propala zbog tudje pohlepe i partijskih kombinatorika.
    2. Ovo odlicno zvuci kod gradjana, i potvrdjuje tezu da nece ni sa kim u koalicije, vec nude konkretno populisticko resenje. Ljepota ovog predloga je u tome shto ga je nemoguce sprovesti, i bash to treba iskoristiti za sopstvenu reklamu i namicanje josh glasova prije lokalnih na CT i predsjednickih.
    3.potvrda principijelnosti,sto se (makar na pricu) cijeni u Crnoj Gori.
    4.isticanje eksperata je prijatno osvezenje,obzirom na trenutne kadrove u administraciji,pocevsi od ministarstava.

  5. #605
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Daleko od ljudi
    Posts
    680
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ko je lud da se takmiči na izborim da bude vlast i da se odrekne beneficija? Uz vlast su uvijek išle beneficije. Znači, nelogično je u samom startu. I '89. su se mlađani sprdali starom kom.rukovodstvu kako sjede u fotelje, pa su ih zvali "foteljaši". Ada, đe će sjeđet'? Na školske stolice ili škanj? Pa su poštenjaci zasjeli i trt. Tako da je ovaj predlog utopija i nerealan je.
    C R N A G O R A

  6. #606
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Itekako je sve to realno.. dje je volje, tu je i nacina


  7. #607
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    podgorica
    Posts
    2,337
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Recordare88 View Post
    Ovo je potpuno neizvodljivo, ali Pozitivna bash treba da zalegne da izreklamira ovo. Iz 2 razloga:

    1. Poshto je mogucnost da SDPS i manjine ovo prihvate ravna nuli, predlog se ne mozhe pokazati neuspjesnim-nego se mozhe predstaviti kao propustena prilika koju je predlozila Pozitivna a koja je propala zbog tudje pohlepe i partijskih kombinatorika.
    2. Ovo odlicno zvuci kod gradjana, i potvrdjuje tezu da nece ni sa kim u koalicije, vec nude konkretno populisticko resenje. Ljepota ovog predloga je u tome shto ga je nemoguce sprovesti, i bash to treba iskoristiti za sopstvenu reklamu i namicanje josh glasova prije lokalnih na CT i predsjednickih.
    ja ne mislim da je neizvodljivo to je samo godinu dana do parlamentarnih izbora...a za tu godinu ukidanja raznoraznih luksuza koji bi preporodili budzet bi donijeli itekako rezultata... da ne pricamo o sprovodjenju postupka porijekla imovine kod pojedinih-kakve bi rezultate donijeli...

  8. #608
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Daleko od ljudi
    Posts
    680
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja bih volio da tako bude i duže. A ne samo godinu dana. Zamisli ti Crnogorca na vlast, a bez privilegija. Što će mu to. Bolje mu je biti opozicioni poslanik.
    C R N A G O R A

  9. #609
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    pg
    Posts
    2,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dr dn View Post
    ja ne mislim da je neizvodljivo to je samo godinu dana do parlamentarnih izbora...a za tu godinu ukidanja raznoraznih luksuza koji bi preporodili budzet bi donijeli itekako rezultata... da ne pricamo o sprovodjenju postupka porijekla imovine kod pojedinih-kakve bi rezultate donijeli...
    ko bi ih podrzao? Ja bih itekako volio da se to desi,ali poluge vlasti se ne predaju tako lako. SDPS nece rizikovati da pruzi priliku Pozitivnoj da postizanjem konkretnih rezultata (ili barem pomaka) poboljsa dodatno svoj rezultat na sledecim izborima.

  10. #610
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,147
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ne znas me View Post
    Ne znam koliko vi sto ste pisali na ovoj temi imate godina i kakvog ste obrazovnog profila,niti koliko informacija vas intelekt moze da primi,obradi i shvati. Na prvi pogled,pomislih,eto malo se nesto mrdnulo iz mjesta,valjda je udarac u guzicu bio previse jak,pa je bol stigao do glave. Ali ne,samo sam potvrdio ono sto sam zakljucio poodavno. Mnogo,mnogo vode ce jos proteci Moracom pa da Crna Gora bude normalna drzava,a narod u njoj normalan narod,kojim god imenom da se zvao. Nisam neki prorok,niti gradonacelnik pa da dajem tacne rokove,ali ja ne planiram svoje najbolje godine da provodim u ovakvoj zemlji,sa ovako plitkim ljudima. Svaka cast izuzecima,ima ih dosta,ali premalo,toliko jadno malo u odnosu na mnogobrojnu rulju koja je ocigledno postala zavisnik od prica svojih vodja,a zavisnost se tesko lijeci,narocito narodna, kolektivna,dje jedan povlaci u ambis i onog koji pokusa da se izvuce.

    Jadna li je Crna Gora sa ovakvom analizom izbora. Srecni li su ovi izabrani sto ovakve brave imaju iza sebe. Eeee,majcin sine,koliko je ovdje licemjerstva prosuto,koliko se ljige pokazalo,kako nam nema spasa jos minimum 23 godine,pa sve da jednog po jednog izaberes od 1053 kandidata za poslanika. Davno sam ja prestao Mila krivit,kakav crni Milo. Nacicemo mi novog Mila,evo vec su se uzburkale stvari,niko ne zna iz kojeg ce grma izlecet novi vodja pa se svi okrecu okolo i oce prvi da ga spaze. Ja sam mislio da su ljudi konacno barmalo skapirali sta je demokratija i kako se taj sistem sa brdom mana moze iskoristit da kolikotoliko stiti interes obicnog smrtnika.Ali djavola,vidim da vi odje pojma nemate o tome.

    Vecina vas izgleda nikad u zivotu ne bi napravila niti dozvolila kompromis.Jes,evo sad sam povjerovao.Svi ste nesto iskljucivi,postavljate uslove,prijetite, etiketirate,trazite dlake po jajima,ponekad se nasmijem kad vidim da je jedan izgovor prevazisao drugi.Reklo bi se na prvi pogled,sve junak do junaka,cojstvo bije kroz tastature. E sprdnje tuzne. I ajde taj moralni dio,reci ce neko da danas nema emocija,nego sto smo izgleda toliko lijeni da nam je najveca muka svoju glavu koristit.Kako volimo da neko drugi razmislja za nas,pa tu smo sampioni,neprejebivi. Kakav crni preporod,pomirenje i bratstvo i jedinstvo,kad mi nismo 20 metara odmakli od 90-ih a 10 od ovih referendumskih.Ko kaze da ovo nije istina,samo sebe laze,mene nece.Ne sa jedne strane,nego sa dvije.Sa tri,sa cetiri,pet,ne znam ni koliko nas ima nemalo nas ovako ogranicenih.

    Pomislio sam,jaram postao pretezak,pa smo malo olabavili one amove,reko ajde,ukapirali volovi da ih zulja oko vrata a ne oko guzice,ali opet malo sjutra. Bojim se da je sustina opet zatrpana onim cim su i htjeli da zatrpaju gonici volova.
    Ovakav post ce proc ne komentarisan jer ce ostatak da se rasprica o nebitnim stvarima! Lijepo bi bilo kad bi mogle teme da se otvore i da se na pocetku izaberu ucesnici rasprave...

    Inace slazem se sa svim sto si rekao ali za razliku od tebe ja vidim neke pomake u crnogorskom drustvu... ili je to samo sto zelim da vidim...
    Sreca tvoja sto si gad pa te niko ne voli! fcuk yeah!

  11. #611
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Do sledecih izbora ce glasaci SNP osvitat u POBJEDU na zadnje stranice,
    a sudbima Milica sa onom pljuvackom retorikom, ce biti slicna Pecovoj, Socovoj i Dobrilovoj.

    Ovo otuzivanje DF, za procetnicku orijentaciju je suludo,
    pogledajte video sa Cetinja i tv-politika 1993, dok je Momir, Sveto i Milo,
    jurisa na komsije znog vjere, ideologije i naZije,
    Gosp. Lekic je branio CGu, i u PRIJESTONICI I U BIOGRADU,
    sto rece Ratko Knezevic, od CIPANCIJELE MILOVE VLADE,
    samo su njih dvojica bili Crnogorci i za samostalnu CGu.

    A ako VOJVODE iza ledja Gospodina Lekica, pokusaju sa RETORIKOM MILICA,
    on ce povuc VODU, i vise im se STRVA, TRAGA NI GLASA NECE ZNAT, zajedno sa E-MILOM, da po kafanama razglabaju SRBSTVO UGASENO, sa Socom, Pecom I Dobrilom.
    Last edited by milovan; 15-10-12 at 15:35.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  12. #612
    Join Date
    May 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    918
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Manjinska vlada PCG je jedini izlaz. Ko to ne vidi slijep je. Samo par rijeci iz Amerike i stvar je gotova.

  13. #613
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Milovane da li mi pričamo o istom predsjedniku DF-a ili sam ja nešto u međuvremenu propuštio?
    Predsjednik DF-a branio Crnu Goru? E pa fino je odbranio nema što..

    Sad ću ti postaviti ovaj youtube ispod pa ćeš shvatiti i DF...

  14. #614
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,147
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Montenegrino-CT View Post
    Milovane da li mi pričamo o istom predsjedniku DF-a ili sam ja nešto u međuvremenu propuštio?
    Predsjednik DF-a branio Crnu Goru? E pa fino je odbranio nema što..

    Sad ću ti postaviti ovaj youtube ispod pa ćeš shvatiti i DF...

    To je to!
    Sreca tvoja sto si gad pa te niko ne voli! fcuk yeah!

  15. #615
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PatakDacha View Post
    Manjinska vlada PCG je jedini izlaz. Ko to ne vidi slijep je. Samo par rijeci iz Amerike i stvar je gotova.
    ih, bilo bi divno to, kad bi njih mi uopste vise zanimali izasta..
    To me podsjeti na jednu od najvecih zabluda ovoga naroda (ponikloj na onom "prevratu" 97-e, ili cak onom 90-e, posto je silni zapad stajao iza oba ta slucaja), da se ovdje ne mogu desiti NIKAKVE promjene dok zapad tako ne odluci. A ne kapiraju da ih mi skoro nizasta vise ne zanimamo u tolikoj mjeri da bi im se isplatilo da se umijesaju i zauzmu za smjenu CG-rezima. Mi smo jedini koji mozemo nesto promijeniti i niko vise...


  16. #616
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,680
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Montenegrino-CT View Post
    Milovane da li mi pričamo o istom predsjedniku DF-a ili sam ja nešto u međuvremenu propuštio?
    Predsjednik DF-a branio Crnu Goru? E pa fino je odbranio nema što..

    Sad ću ti postaviti ovaj youtube ispod pa ćeš shvatiti i DF...
    milovan je vjerovatno na ovo mislio



    i ovo

    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  17. #617
    Join Date
    May 2012
    Location
    in bed with Eva Simons 26°21'29.9"N 127°47'02.0"E
    Posts
    7,125
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    AHAHHAHAHAH e kuku, vala neka bi mi i djed bio, ali stvarno Milovane oladi malo jadan. Kolko svatih ti si u Dansku jel? Ja ne znam kakav ti dil imas sa moderatorima te ti dopustaju toliku pljuvacinu, ali mi opet ne ide nikako da jedan stari panjat od svojih (evo lupicu, pa me ispravi) 60+ godina misli da ce nesto promijenit? I to iz drzave koja je na kraju svijeta? Kad vec nisi nista mijenjao kad si bio mlajdi ne moj ni sad da ispravljas krive Drine supenom kasikom.
    Kad cujem i mog djeda - to je bilo nekad ovako, to nikad nije smjelo, to ovo, to ono - da ste se malo vise potrudili da resavate vasu buducnost, mi danas ne bi imali oko cega da brinemo. Jer taj komunizam kolko god da je imao negativnih strana je nesto najbolje sto se ikad desilo na ove prostore. Svi ste imali stan, platu, da krkate a i auto. To vam nije valjalo pa ste usrali ne razmisljajuci za bilo kakve dalje posledice. Sad ste tu dje ste vasom krivicom.
    Vlada lopovska? Vazi druze. Rubeza (za neupucene naselje tik uz samu Zeljezaru) se izgradilo zahvaljujuci nasem postenom narodu koji je radio u Zeljezaru. Sve sto nije bilo svezano za nebo nije moglo ostat iz nje.
    A mislim da je isti slucaj i za KAP. Demantujte me, za to i ovaj topic sluzi, zar ne?
    Narod je stoka jedna, vlast nista nije tu kriva.
    Last edited by Swedish_House_Mafia; 15-10-12 at 16:01.

  18. #618
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,147
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Swedish_House_Mafia View Post
    AHAHHAHAHAH e kuku, vala neka bi mi i djed bio, ali stvarno Milovane oladi malo jadan. Kolko svatih ti si u Dansku jel? Ja ne znam kakav ti dil imas sa moderatorima te ti dopsutaju toliku pljuvacinu, ali mi opet ne ide nikako da jedan stari panjat od svojih (evo lupicu, pa me ispravi) 60+ godina misli da ce nesto promijenit? I to iz drzave koja je na kraju svijeta? Kad vec nisi nista mijenjao kad si bio mlajdi ne moj ni sad da ispravljas krive Drine supenom kasikom.
    Kad cujem i mog djeda - to je bilo nekad ovako, to nikad nije smjelo, to ovo, to ono - da ste se malo vise potrudili da resavate vasu buducnost, mi danas ne bi imali oko cega da brinemo. Jer taj komunizam kolko god da je imao negativnih strana je nesto najbolje sto se ikad desilo na ove prostore. Svi ste imali stan, platu, da krkate a i auto. To vam nije valjalo pa ste usrali ne razmisljajuci za bilo kakve dalje posledice. Sad ste tu dje ste vasom krivicom.
    Vlada lopovska? Vazi druze. Rubeza (za neupucene naselje tik uz samu Zeljezaru) se izgradilo zahvaljujuci nasem postenom narodu koji je radio u Zeljezaru. Sve sto nije bilo svezano za nebo nije moglo ostat iz nje.
    A mislim da je isti slucaj i za KAP. Demantujte me, za to i ovaj topic sluzi, zar ne?
    Narod je stoka jedna, vlast nista nije tu kriva.
    Kunem ti se da ih placa zlatom... e da imam ja kakav iPendrk bi ga mlatnuo po iJezicini pa bi naucio kako se treba ponasat pa makar i u svojoj 60toj godini nikad nije kasno!
    Sreca tvoja sto si gad pa te niko ne voli! fcuk yeah!

  19. #619
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    pg
    Posts
    2,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Swedish_House_Mafia View Post
    Narod je stoka jedna, vlast nista nije tu kriva.
    Divna teza. Predivna.
    Samo sto veze nema s realnoscu. Jel narod doveo Deripasku? Jesam li ja uveo takse na pripejd kartice? Je li Milovan naredio napad na Dubrovnik?
    Omiljena teza diktatora - narod je stoka.

  20. #620
    Join Date
    May 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    918
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    ih, bilo bi divno to, kad bi njih mi uopste vise zanimali izasta..
    To me podsjeti na jednu od najvecih zabluda ovoga naroda (ponikloj na onom "prevratu" 97-e, ili cak onom 90-e, posto je silni zapad stajao iza oba ta slucaja), da se ovdje ne mogu desiti NIKAKVE promjene dok zapad tako ne odluci. A ne kapiraju da ih mi skoro nizasta vise ne zanimamo u tolikoj mjeri da bi im se isplatilo da se umijesaju i zauzmu za smjenu CG-rezima. Mi smo jedini koji mozemo nesto promijeniti i niko vise...
    Ameri samo treba da popricaju sa Bosnjacima i Albancima koje su debelo zaduzili. I HGI bi mogao da pokaze malo takta. Mislim da je to itekako izvodljivo na nivou ove ambasadorke. Sansa je jedna u milenijumu.

  21. #621
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    E ako Lekic uspije da ubijedi manjine, definitivno onda ni pozitivnoj niko ne bi zamjerio da se zdruzi sa svima njima


  22. #622
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,147
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lucianeddu View Post
    Divna teza. Predivna.
    Samo sto veze nema s realnoscu. Jel narod doveo Deripasku? Jesam li ja uveo takse na pripejd kartice? Je li Milovan naredio napad na Dubrovnik?
    Omiljena teza diktatora - narod je stoka.
    A ko je doveo tu vlast mrcio se ? TI ?! Nisu iznejdrili u vladu iz sapuna!
    Sreca tvoja sto si gad pa te niko ne voli! fcuk yeah!

  23. #623
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    pg
    Posts
    2,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Crka View Post
    A ko je doveo tu vlast mrcio se ? TI ?! Nisu iznejdrili u vladu iz sapuna!
    Ab revolucija je primjer demokratskog odlucivanja. How yes no.

  24. #624
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    3,365
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Crka View Post
    A ko je doveo tu vlast mrcio se ? TI ?! Nisu iznejdrili u vladu iz sapuna!

  25. #625
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,147
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    23 godine su ovi na vlast pa vidji koliko je puta glasano za njih... nemo da se cudimo svaki put ka majmun kad se pogleda u ogledalo!

    Bilo je sto je bilo gledaj naprijed... i budi svijestan da TI KAO POJeDINAC ZNACIS MASU I DA NISI BEZNACAJAN... ali ovo sto pricate i radite po forumima rdite I U REALNOSTI a ne cutit...
    Sreca tvoja sto si gad pa te niko ne voli! fcuk yeah!

Page 25 of 66 FirstFirst ... 1521222324252627282935 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1578
    Last Post: 14-10-12, 09:51
  2. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 20-09-12, 00:43
  3. pomoc oko procjene
    By kvarni in forum Motociklizam
    Replies: 4
    Last Post: 30-06-10, 21:19
  4. Replies: 2
    Last Post: 25-10-07, 18:51

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •