Results 1 to 19 of 19

Thread: Momcilo Mandic u zatvoru - cestitke Milu i Vladi Crne Gore

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up Momcilo Mandic u zatvoru - cestitke Milu i Vladi Crne Gore

    Odavno me nije obradovala vijest kao ova o hapsenju Momcila Mandica od strane crnogorskih vlasi i njegovo izrucivanje vlastima u Bosni i Hercegovini.

    Svaka cast drzavnim organima Crne Gore, ovo je jos jedna potvrda, na najljepsi nacin, crnogorske drzavne zrelosti.

    Aferim !!!

  2. #2
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,606
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ovo je samo mali dio izrucenja koja treba sproves'. Sve zlikovce treba izrucit pravdi.
    "Postojaće Crna Gora dok je Lovćena i Durmitora, dok je mora pod Barom i Kotorom, dok je Sunca i dok je Grahovca!"

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    465
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A zalosti stvarno kakav je sve sljam naselio Novi...I u zakonu o zastiti okoline treba uvesti klauzulu za ljude koji su mentalni zagadjivaci sredine...
    I kakvi su zapravo uvjeti za dobivanje CG drzavljanstva ? Izleda losi kada ga i ljudi koji se terete za krivicno pravnu odgovornost mogu dobiti da im bude kao stit od pravde...
    Sad, posto je vec "nas" mozemo s paznjom pratiti da dobije fer sudjenje.

  4. #4
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    54
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    Kada vidim da je uhapšen zbog finansijskih malverzacija dođe mi da se nasmejem.

    KO je našo je da ga hapsi...

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Milijana
    I kakvi su zapravo uvjeti za dobivanje CG drzavljanstva ? Izleda losi kada ga i ljudi koji se terete za krivicno pravnu odgovornost mogu dobiti da im bude kao stit od pravde...
    Milijana, kakva drzava takvi i zakoni. Crnogorski Zakon o drzavljanstvu je dosta jednostavan, ali vjerovatno niko na svijetu ne razumije onu formulaciju izvedenog drzavljanstva SCG.
    Ako je zaista tacna tvrdnja Ministra Srbije http://www.pcnen.com/vijesti/index.php?a=show&vid=10522 onda je to najsmjesniji zakon svijeta jer bi se i kupovinom burekdzinice sticalo drzavljanstvo.
    Ukoliko doticni Mandic nije dobio na poklon crnogorsku licnu kartu kad se to desavalo po clanu 9 morao bi imati stalni boravak u Crnoj Gori 10 godina prije podnosenja zahtjeva za crnogorsko drzavljanstvo ili 5 godina u kontinuitetu ako je ozenjen Crnogorkom.

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor, SCG
    Posts
    1,366
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Exclamation

    Quote Originally Posted by Milijana
    A zalosti stvarno kakav je sve sljam naselio Novi...I u zakonu o zastiti okoline treba uvesti klauzulu za ljude koji su mentalni zagadjivaci sredine...
    I kakvi su zapravo uvjeti za dobivanje CG drzavljanstva ? Izleda losi kada ga i ljudi koji se terete za krivicno pravnu odgovornost mogu dobiti da im bude kao stit od pravde...
    Sad, posto je vec "nas" mozemo s paznjom pratiti da dobije fer sudjenje.
    Znaci Srbi su sljam? E znas kako me raduje da sljam kao sto ste vi ****** VISE NE NASELJAVA NOVI. Eto toliko od mene. Inace ovaj Mandic nije imao boravak u Novom no u Budvi. I na srpskom mi kazemo USLOVI a ne uvjeti.

  7. #7
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    459
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Crna Gora je jedna pravna i uredjena drzav,Mandic nije inace zlikovac za Ag vec se radi o privrednom kriminalcu!

  8. #8
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Podgorica,Crna Gora
    Posts
    249
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Monterico
    Crna Gora je jedna pravna i uredjena drzav,Mandic nije inace zlikovac za Ag vec se radi o privrednom kriminalcu!
    Izgleda da neznas znacenje izraza "pravna drzava".Kod nas jedino sto je "uredjeno" je prostor ispred hotela Podgorica.

  9. #9
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Podgorica,Crna Gora
    Posts
    249
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dobrusky
    Odavno me nije obradovala vijest kao ova o hapsenju Momcila Mandica od strane crnogorskih vlasi i njegovo izrucivanje vlastima u Bosni i Hercegovini.

    Svaka cast drzavnim organima Crne Gore, ovo je jos jedna potvrda, na najljepsi nacin, crnogorske drzavne zrelosti.

    Aferim !!!

    Kakve cestitke i gluposti!
    To je OBAVEZA organa.Oni za to primaju platu od novca poreskih obveznika(svih nas).Ovaj slucaj je sitnica koliko treba da se radi.

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    465
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Janko23
    Znaci Srbi su sljam? E znas kako me raduje da sljam kao sto ste vi ****** VISE NE NASELJAVA NOVI. Eto toliko od mene. Inace ovaj Mandic nije imao boravak u Novom no u Budvi. I na srpskom mi kazemo USLOVI a ne uvjeti.
    Janko - NA TUTU OPET !!!

    Ne vidim cime ovaj lik zasluzuje tvoju galamu i zasto vrijedjas kompletan srpski narod poistovjecujuci ga sa kriminalcima i zlocincima.Sto ne ucinis nesto korisno po shvatanje Srba od strane svijeta na primjer tako da odvojis kukolj od zita, lopove od ojadjenog naroda, zlocince i ubice od kompletne nacije...
    Ako cemo generalizirat mogu reci jedino da su Srbi jadni i cemerni i da su odavno pobrkali loncice. Ko ih i kako predstavlja nije ni cudo.Zasto ih i dalje predstavljaju porazno je za njih same. Dostojanstvo se ne sticem genocidom, porobljavanjem i istrebljivanjem drugih, okupacijama i politicko religioznnim terorom sve u ime svoje duhovne i svake druge bijede ...
    Moja i tvoja kategorija srpstva se bitno razlikuju. Ono "srpstvo" koje ti branis zaista spada u kategoriju sljama...

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor, SCG
    Posts
    1,366
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Exclamation Vlada Crne Gore KIDNAPOVALA I PROTIVPRAVNO IZRUCILA MANDICA!

    Podgorica -- Crnogorska policija izručila je državljanina SCG Momčila Mandića prema protokolu o saradnji pravosudnih vlasti Crne Gore i BiH.

    Podgoričkim "Vijestima" u crnogorskom ministarstvu pravde rečeno je da je protokolom, koji su u maju ove godine potpisali crnogorski državni tužilac Vesna Medenica i glavni tužilac BiH Marinko Jurčević, predviđena saradnja dva tužilaštva tokom istražnih i sudskih postupaka.

    Postupak izručenja Mandića, koji je u sredu uhapšen u svom stanu u centru Budve i istog dana predat policiji BiH, nije obavljen posredstvom ministarstva pravde Crne Gore. U ministarstvu pravde "Vijestima" je rečeno da su o tome pregovarale policije Crne Gore i BiH.

    List tvrdi da je Mandićevo hapšenje dogovoreno na julskom sastanku šefova tajnih policija Crne Gore, Srbije i Republike Srspke u Crnoj Gori, kome je prisustvovao šef CIA-e za Balkan.

    Pozitivno-pravni propisi Srbije, Crne Gore i državne zajednice zabranuju izručenje državljana SCG drugim državama. Prema navodima ministra unutrašnjih poslova Srbije Dragana Jočića, Mandić je državljanstvo SCG dobio upisom u matične knjige opštine Herceg Novi.


    BIH demantuje

    Glavni tužilac Bosne i Hercegovine Marinko Jurčević demantovao je tvrdnje iz crnogorskog ministarstva pravde da je Momčilo Mandić izručen na osnovu sporazuma o saradnji u oblasti pravosuđa koji su u maju potpisali Crna Gora i BiH.

    Jurčević je banjalučkim Nezavisnim novinama izjavio da taj sporazum isključuje oblast izručenja.
    "Postupak izručenja Mandića nije urađen na temelju ovog sporazuma. Taj sporazum podrazumijeva saradnju, razmjenu informacija te provođenje određenih krivičnih postupaka na teritoriji druge države", rekao je Jurčević.

    Ministar pravde BiH Slobodan Kovač je rekao da po Ustavu SCG ne postoji mogućnost izručenja njihovih državljanja drugoj zemlji.

    Crnogorska policija uhapsila je 17. avgusta Mandića u Budvi, na zahtev Tužilaštva BiH i potom ga isporučila policiji te zemlje. Sud BiH nalog za hapšenje Mandića izdao je u julu 2003. godine na zahtev Tužilaštva BiH pošto je njegova "Privredna banka Srpsko Sarajevo" stavljena pod prinudnu međunarodnu upravu.

    Momčilo Mandić se, pod sumnjom da je jedan od ključnih ljudi u mreži podrške haškom optuženiku Radovanu Karadžiću, od marta 2003. godine nalazi na crnim listama Evropske unije i SAD, a odlukom Kancelarija Visokog predstavnika BiH Mandiću su blokirana sredstva na računima.

  12. #12
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,306
    Thanks Thanks Given 
    2,783
    Thanks Thanks Received 
    3,941
    Thanked in
    1,910 Posts

    Default

    MUP Crne Gore ga kidnapovao? :lolblue::lolblue:
    Zezas li se ti to sa nama ?
    Milosevica su kidonapovali isto i poveli u Hag a kostunica nista nije znao o tome je li? :hammer:
    Ajme uozbilji se covjece imas 23 godine :hammer: :hammer:
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Gornji Piperi, podno Kamenika
    Posts
    315
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules

    Ajme uozbilji se covjece imas 23 godine :hammer: :hammer:
    nije mu to broj godina no IQ

  14. #14
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    2,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne iznenadjuje me ponasanje ovih potomaka "omladinskih brigada" koji hvale postupke onih koji su nas unazadili. To je samo njihovo priznanje odanosti jedinom zanatu za kojeg su sposobni a koje se zove klimoglavstvo i poltronisanje. Zalosno je sto se taj zanat prenosi s koljena na koljeno kao nesto dobro jer ovakvi "ozbiljni" ljudi odlucuju o buducnosti putem prava glasa.
    Zabrinjavajuca pojava epidemije zaboravnosti se predstavlja kao duboki naklon i onim kriminalcima koji nam eto prave nezavisnu drzavu. Kakav moze biti coek koji za lopova kaze da je dika narodna? Kakav moze biti roditelj koji zeli svojoj djeci ovakvu drzavu? Jasno je da je narod povjerovao u ovaj ogavni trik pre$ednika i njegove policijske otrovnice i da nas ceka mutna buducnost. Kako je zalosan covjek koji svom dusom i svom mislju bodri naopake ljudske naravi. Vazno je da se ODJENAKE nahrane mrznjom i da se "junace" inatom veljesrbima i da dobro utvrde pre$ednikovo gradivo kad vec nisu ni istoriju ucili nit su imali sto i ucit. Lijepo li je vidjet ove jado moj malesija crnogorce kako se dive svom sljepilu. I$ kaki junaci jado moj i$!

  15. #15
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,306
    Thanks Thanks Given 
    2,783
    Thanks Thanks Received 
    3,941
    Thanked in
    1,910 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by phenomenon
    Ne iznenadjuje me ponasanje ovih potomaka "omladinskih brigada" koji hvale postupke onih koji su nas unazadili. To je samo njihovo priznanje odanosti jedinom zanatu za kojeg su sposobni a koje se zove klimoglavstvo i poltronisanje. Zalosno je sto se taj zanat prenosi s koljena na koljeno kao nesto dobro jer ovakvi "ozbiljni" ljudi odlucuju o buducnosti putem prava glasa.
    Zabrinjavajuca pojava epidemije zaboravnosti se predstavlja kao duboki naklon i onim kriminalcima koji nam eto prave nezavisnu drzavu. Kakav moze biti coek koji za lopova kaze da je dika narodna? Kakav moze biti roditelj koji zeli svojoj djeci ovakvu drzavu? Jasno je da je narod povjerovao u ovaj ogavni trik pre$ednika i njegove policijske otrovnice i da nas ceka mutna buducnost. Kako je zalosan covjek koji svom dusom i svom mislju bodri naopake ljudske naravi. Vazno je da se ODJENAKE nahrane mrznjom i da se "junace" inatom veljesrbima i da dobro utvrde pre$ednikovo gradivo kad vec nisu ni istoriju ucili nit su imali sto i ucit. Lijepo li je vidjet ove jado moj malesija crnogorce kako se dive svom sljepilu. I$ kaki junaci jado moj i$!
    Ne znam odnosi li se ovaj post na mene i slicno, ali ovo malesijski crnogorci nikako ne moze se odnosit na mene, tim prije sto sam iz rijecke nahije, tj. stare crne gore. Toliko

    Vasilj
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  16. #16
    Join Date
    May 2004
    Location
    Podgorica, Nezavisna Crna Gora
    Posts
    301
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    Dragi prijatelji zelim da se pridruzim cestitkama za hapsenje ovoga kasapa iz BiH.
    Takodje zelim da cestitam komegodj na micanju moderatorskog cina ovome fenomenu sektasu, jer nijedan moj post nije moga da izdrzi tu nakazu prirode.
    Nikola I - Da su mi Crnogorci radnici kao što su junaci, bili bi isto tako bogati kao što su slavni

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,699
    Thanks Thanks Given 
    467
    Thanks Thanks Received 
    844
    Thanked in
    322 Posts

    Default

    [QUOTE=phenomenon]...onim kriminalcima koji nam eto prave nezavisnu drzavu. QUOTE]

    Posto ne moze bit trece nego kriminalci nezavisnu ili kriminalci SICG ja eto(a i masu drugih) biramo ovo prvo,ti ako mozes nesto bolje kandiduj se i izbavi nas poput mesije kakve.
    A kad pominjes Omladinske Brigade i taj cjelokupni sistem treba da ustanes prvo.


    ps.
    Licis na medojevica pomalo...nazdravlje....ne znam kome.... :smile:
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  18. #18
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Location
    Posts
    364
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Milo hapsi Koštuničine finansijere.:yipiiii:

  19. #19
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    188
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Zamisli naslova: Milo, nemilo, ali sigurno izrucen Italiji.

    Quote Originally Posted by HIGHLANDER
    Milo hapsi Koštuničine finansijere.:yipiiii:
    Sad je red da Kostunica uzvrati i posalje Mila Talijanima! :yipiiii:

    HAHAHAHAHAHA!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Istorija Crne Gore
    By zippy in forum Istorija
    Replies: 254
    Last Post: 17-12-23, 19:53
  2. RUSKA STAMPA I NAUCNA JAVNOST O CRNOJ GORI
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 7
    Last Post: 24-07-10, 16:55
  3. 1918 i svijet
    By Hari Krisna in forum Istorija
    Replies: 16
    Last Post: 18-03-08, 12:20
  4. Ustavna Povelja
    By SteVuk in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 6
    Last Post: 26-12-04, 03:24
  5. 14 mart 2002 dan rodjenja Srbogore
    By Dzono in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 16-02-04, 19:34

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •