Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 25 of 56

Thread: Nas grad

  1. #1
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,248
    Thanks Thanks Given 
    2,774
    Thanks Thanks Received 
    4,564
    Thanked in
    2,412 Posts

    Arrow Nas grad

    Ajde malo da ozivimo i ovaj dio foruma pa da bude ovdje na forumu makar priblizno aktivno stanje u odnosu kakvo je po ulicama, kaficima i slicno..

    Neznam sto mi je ovo trebalo ali sta vam se najvise svidja u nasem gradu? Sta bi ste promjenili kad bi migli i bili se preselili van Bara da zivite ???
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  2. #2
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Edinburgh, Scotland
    Posts
    2,114
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    nema Bara do cara.. ne mrdam ga ja odavde..

  3. #3
    Join Date
    Aug 2005
    Posts
    128
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default ma volim ha

    Ja obozhaaawam Bar ! E nema takwog u swijet...


    Jedino shto me nerwira jeste shto je toliko mali :-? i shto se swe ono zna...Ljudi prichaju TUDJE priche .... paf;...al Moramo se pomirit sa chinjenicom da swaki mali grad ima takaw nedostatak.....




    :trashcom: :yipiiii:
    All I want is everything ...

  4. #4
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Bar
    Posts
    790
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default E Barski Care dje si nam posha..

    Nemam zelju trenutno poci nedje drugo da zivim sobzirom da u baru imam sve sto mi treba i sto se tice prirode, (more, planina, setalista, razni predjeli.. raznovrsni ljudi etc.).. mada.. ima po baru mnogo toga da se promijeni.. recimo.. mozda bi muzicki ukus diskoteka trebalo prosiriti, kao i dane kada rade.. osim toga ljudi priznajte da nam je 'Fratello' malo mjestasce.. za sve nas, da ne pominjem da se ponekad tamo osjecam kao da vise nisam za disko sobzirom koliko mladih dripaca tamo ide..
    Osim toga.. godinama.. imamo zgradu za RTV Bar a TV-a nidje ne vidjoh aman ljudi.. da li neko gadno tripuje ili mi se chini.. osim toga.. vrijeme je da se i ta crkva na Topolici zapochne ili cemo u arhitekturi biti poznati po tome shto smo od konaka napravili crkvu i tu ..nazalost stali..
    Dodacu kao Isidora Bjelica u Pinkovoj Piramidi 'ko krade pare za odredjene namjene u nashoj zemlji!?'
    Isidora.. Kralju!

    Necu dalje - mislim da ima dovoljno materijala za pricu..
    [QUOTE=Fidel Castro]Ajde malo da ozivimo i ovaj dio foruma pa da bude ovdje na forumu makar priblizno aktivno stanje u odnosu kakvo je po ulicama, kaficima i slicno..

    Neznam sto mi je ovo trebalo ali sta vam se najvise svidja u nasem gradu? Sta bi ste promjenili kad bi migli i bili se preselili van Bara da zivite ???
    [/QUOTE
    11 godina star PC je rahmetli.. Huswel I3 nastavlja posao
    www.magicprodesign.weebly.com

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,948
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,332
    Thanked in
    1,863 Posts

    Talking

    Ma Bar je stvarno lijepo mjesto za provesti određeni dio godine... Zašto nije za čitav život misli mda je svakome ko nije oženjen ili udat jasno.. Poslije posla/škole/odmora izlazak u grad se danima ako nije vikend pretvara u nemoguću misiju 3
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  6. #6
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Bar
    Posts
    790
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Arrow Staaaa?

    Bugi oprosti ali moram te ispravit.. bila sam u gradu i danas i svaki dan kada izadjem vidim jednu sliku - ljudi od 2g do 92 setaju u periodu od 1h popodne(misli se na generacije od 2-18h - kad zavrse skolu) ili od 3h (misli se na ljude sa posla) pa sve dok ne padne mrak mozda nedje do 8h dajem fore da ima poneko po glavnom trgu.. ostalo je mrtvo (to je slika jeseni i zime)..
    Pa ljoodi imam predlog.. neka svako drustvo ima svoju maskotu koja je spremna da se ludira i radi otkacne stvari, pa cete vidjeti kako ce sve zazivjeti.. ali niko nece
    /me je bila poznata po tome sto je drustvo dizala na noge ali i mene je vise dojadilo da se trudim kad ima 'toliko malo rucica a toliko guzica' koje bi samo sjedjele 'ne blamirale' se i chamile na stolicu ne dajuc ni znaka ritma u sebi.. brooka..
    Preksinoc sjedim u Royal (znaci petak vece) i djuskam u stolici uz neku trance mjuzu vidim malo dalje jos jedan momak i ovi sto sjede samnom a ostali se ponasaju kao da muzike nema.. kao da se ritam ne osjeca.. da li je stvar bila u kaloriferu ili.. ne znam .. a kad sam prosetala kraj 'Planeta' raspisana techno zuraja a unutra.. zicer ljudi.. leleee neko opasno sabotira tu vrstu mjuze.. zao mi se sto se odje bez narodne kao na Vasharima po juznoj Srbiji ne moze.. oplemenite malo i razvrstajte ukus..
    Nije arhitektura ono na cemu treba raditi vec na mentalitetu.. svako treba dati svoje .. neki marifet.. and ZHURKA NIJE U BOCI vec u optimisticnom ponasanju - ludiranju i bez 'agensa' kojekakvih..

    Maskota rulezzz..!!!


    Quote Originally Posted by Bugi
    Ma Bar je stvarno lijepo mjesto za provesti određeni dio godine... Zašto nije za čitav život misli mda je svakome ko nije oženjen ili udat jasno.. Poslije posla/škole/odmora izlazak u grad se danima ako nije vikend pretvara u nemoguću misiju 3
    11 godina star PC je rahmetli.. Huswel I3 nastavlja posao
    www.magicprodesign.weebly.com

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,948
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,332
    Thanked in
    1,863 Posts

    Default

    The_Age_of_Love nećemo se prepirati oko ovog dnevnog izlaska u Bar. Meni se ne sviđa što na korzou ima malo ljudi, što su ljudi "mrtvi", tebi je to donekle ok. A za uveče se slažem 100% sa tobom, iako sam u mom predhodnom postu mislio na izlazak uveče(poslije 9).

    Update: U petak je veče bilo solidno, "Carpe diem i pulena puni grad osrednje popunjem, na korzou prosječno ljudi...
    U subotu(sinoć) je korzo bilo iznenađujuće popunjeno od 10:30 do 11:30...
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  8. #8
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Bar
    Posts
    790
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Arrow

    Pada kisa.. dje ste barani majka mu stara.. krstari se autima naveliko, isprobava shlajfovanje, ruchna radi ka luda, a kafici krcati ko oko.. svi ispali da budjaju po kafica (shto cesh i to je bolje nego da budjash u kucu..).

    Nisam josh isprobala taj chuveni Carpe diem (iskoristi dan-shto bi ponekim momcima moglo posluziti kao srednje torochachko ime ;p ) ali ko zna.. some day le prrr.. !
    Mnogo je nocas bilo vlage u vazduhu.. molim se za chaj od nane bez fervex-a pokisla sam ki mish!

    Quote Originally Posted by Bugi
    The_Age_of_Love nećemo se prepirati oko ovog dnevnog izlaska u Bar. Meni se ne sviđa što na korzou ima malo ljudi, što su ljudi "mrtvi", tebi je to donekle ok. A za uveče se slažem 100% sa tobom, iako sam u mom predhodnom postu mislio na izlazak uveče(poslije 9).

    Update: U petak je veče bilo solidno, "Carpe diem i pulena puni grad osrednje popunjem, na korzou prosječno ljudi...
    U subotu(sinoć) je korzo bilo iznenađujuće popunjeno od 10:30 do 11:30...
    11 godina star PC je rahmetli.. Huswel I3 nastavlja posao
    www.magicprodesign.weebly.com

  9. #9
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    2,107
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro
    Ajde malo da ozivimo i ovaj dio foruma pa da bude ovdje na forumu makar priblizno aktivno stanje u odnosu kakvo je po ulicama, kaficima i slicno..

    Neznam sto mi je ovo trebalo ali sta vam se najvise svidja u nasem gradu? Sta bi ste promjenili kad bi migli i bili se preselili van Bara da zivite ???
    Ma,vash grad je chudo od grada,nema shto...
    Od smijeha pravim saksofon,
    od sunca pravim put,
    a ti si moj šofer.

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Forests Of Lothlorien
    Posts
    81
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Ovo me piZdi

    Mene strashno nervira to shto u Baru sad trenutno najmanje ima Barana i pizdim od toga shto svi tobosh misle najbolje za Bar i svi ga vole do besvjesti. Na ulicu se ne mozhe proc od Rozhajaca i ostalih... Sve zhivo su oni pokupovali, sagradili i ogradili... Da mi je jedno 15 dana pa sve kamionima nazad :P

    Ne znam Bar je fin gradic na obali mora ( Bez kojeg ne mogu da zhivim ), malo mjestashce, puno tracheva i toga da svako vodi brigu o tudjem zhivotu :P Mada fino je kad znash vecinu ljudi i kad su ti vecina grada poznanici, a ne ono ludilo u kojem se gubish u masi ljudi i zhivot koji ide 300 km/h... Jes da imamo najvecu stopu kriminala ( Zajebali smo Nikshic, da me ne chuje koji 'e ce pochet da pucaju :P ) ali eto i to se da prezhivjet...

    Sve u svemu svidja mi se shto zhivim ovdje, mada nadam se da cu da radim i zhivim negdje drugo :P Jes da nisam zhivio na Pristan,moji jesu, i svidja mi se ova izreka. :P ( Neki ce se prepoznati ovdje )


    Bar Pristanjanima
    Last edited by david__la; 14-11-05 at 18:15.
    Dei Sub Numine Viget

  11. #11
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Edinburgh, Scotland
    Posts
    2,114
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Bar Pristanjanima. Potpisujem.

  12. #12
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Br/Bg
    Posts
    65
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by david__la
    Mene strashno nervira to shto u Baru sad trenutno najmanje ima Barana i pizdim od toga shto svi tobosh misle najbolje za Bar i svi ga vole do besvjesti. Na ulicu se ne mozhe proc od Rozhajaca i ostalih...

    Bar Pristanjanima
    Jao jos nam samo fali "etnicki cista barska nacija"... Ma kako god, meni se naprotiv bas svidja sto kad dodjem u Bar ne gledam sve jedne te iste face koje znam 20 godina. Ha, pa lucki grad, to i nije bas neko iznenadjenje, malo mjesto zna da gusi, ali podrzavam izreku: "Nema Bara do cara." :yipiiii:

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bar/Podgorica
    Posts
    257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Slazem se sa grlicom, iako su i moji Pristanjani. Nemam nista protiv onih koji su dosli u Bar i prihvatili ga kao svoj grad, odnosno koji se tako ponasaju. Oni drugi, koji blate po Baru, a dosli su iz neke cuke...e ti su vec druga prica :mad:

    Evo nekoliko fotki za sve Pristanjane

    http://www.bar.cg.yu/stare_slike/pristan6a.jpg

    http://www.bar.cg.yu/stare_slike/BarNovi1.jpg

    (Ova druga mi je posebno draga jer se vidi prozor stana u kojem su moji zivjeli )
    Smile! Everyone will wonder what you're up to.

  14. #14
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    217
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bar Rulezz!!!
    Last edited by if_the_shoe_fits; 17-11-05 at 14:59.
    buy it!!!

  15. #15
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    26
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kad smo vec kod grada....

    Danijela ako ti nije muka postavi sve stare slike grada koje imas...

    Unapred puuno zahvalan...

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bar/Podgorica
    Posts
    257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  17. #17
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    B A R
    Posts
    645
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Grad Je Nasssssss Grad Je Nasssssss

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,948
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,332
    Thanked in
    1,863 Posts

    Default

    Mi ga volumo
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  19. #19
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,248
    Thanks Thanks Given 
    2,774
    Thanks Thanks Received 
    4,564
    Thanked in
    2,412 Posts

    Default

    Najvaznijeje da se mi osjecamo dobro u njemu...!
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bar*Beograd
    Posts
    1,997
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne zhivim vishe u Baru ali ga obozhavam.. I stvarno nishta ne bh mijenjala.. Prelijep grad.. Mada su tu sada neki novi klinci, koje, kada sam ovdje, pop rvi put vidim u zhivotu.. Ali shta da se radi.. vishe stranaca nego pravih Barana..
    M. Roma Volley #14

    red passion, red heart, red soul - MUFC

  21. #21
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,248
    Thanks Thanks Given 
    2,774
    Thanks Thanks Received 
    4,564
    Thanked in
    2,412 Posts

    Arrow

    Quote Originally Posted by Boyanna
    Ne zhivim vishe u Baru ali ga obozhavam.. I stvarno nishta ne bh mijenjala.. Prelijep grad.. Mada su tu sada neki novi klinci, koje, kada sam ovdje, pop rvi put vidim u zhivotu.. Ali shta da se radi.. vishe stranaca nego pravih Barana..
    Potpisujem!
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  22. #22
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam masu vremena provela u Bar, iako sam iz PG. Omiljena lokacija, Kruce, Ruska kuca.... Pogled makar para vrijedi.....
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  23. #23
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,777
    Thanks Thanks Given 
    629
    Thanks Thanks Received 
    101
    Thanked in
    69 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AisaJ
    Ja sam masu vremena provela u Bar, iako sam iz PG. Omiljena lokacija, Kruce, Ruska kuca.... Pogled makar para vrijedi.....

    Nisam te gleda kroz grad

  24. #24
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kradem_Shahte
    Nisam te gleda kroz grad
    nisi...poslat cu ti PM....
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  25. #25
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Br/Bg
    Posts
    65
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sve ima svoje mane, pa i Bar. Ima jedna stvar koju bih mijenjala, iako je sad za sad nemoguce promijeniti, koja doduse nije toliko ni vezana za sam grad, koliko za njene....hmmmm....gradjane. Rijec je o tome da je Bar klasicna malogradjanska sradina dje ljudi nemaju pametnija posla nego da zabadaju nos u tudje zivote,kao i to da svi (o pardon, vecina) tripuju da su neko i nesto. Eto tako u nasem lijepom gradu kud god se okrenes sve same "persone, macke i macani iz visokog drustva", pocev od "manekena/ki", preko "pozera, fotomodela i filmsih diva" zavrsno sa "mafiozama" svjetske klase - "Italijanska cizma" moze da nam zavidi. :devil: Hehe sta da se radi, sve je to nas dragi Bar...
    Last edited by Grlica85; 25-11-05 at 10:50.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. ARHEOLOGIJA CRNE GORE
    By G R A D in forum Nauka generalno
    Replies: 191
    Last Post: 25-02-15, 00:32
  2. Replies: 11
    Last Post: 01-12-10, 14:55
  3. Za Nikolaidisa Herceg Novi grad ludaka i ubica
    By SteVuk in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 93
    Last Post: 11-12-05, 11:04
  4. Crna Gora i njezina uloga u nacionalni razvoj Srpstva
    By Njegus in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 47
    Last Post: 07-02-05, 11:05
  5. Najbolji i najgori grad u CG
    By Fidel Castro in forum Sve i svašta
    Replies: 85
    Last Post: 07-08-04, 20:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •