Results 1 to 4 of 4

Thread: www.bar.cg.yu

  1. #1
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    KÖLN,Barbarosaplatz/BAR
    Posts
    612
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs down www.bar.cg.yu

    Hocete li se shetit "o vi svevishnji Administratori"vishe da uredite oni sajt?, jer onako djeluje zapusteno i bez.... stila.malo sortirajte stare informacije u neki folder kao sto ste i bili dobro poceli al ga zapustise da bi ove nove imale bolju preglednost,vishe novih slika,dogadjanja,pustite se Anke Vojvodic and company(njoj svaka chast)al ipak malo vishe omladini posvetite paznju....u svakom slucaju radite na njemu malo vishe.
    Last edited by PARABELUM; 28-12-05 at 02:25.

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bar/Podgorica
    Posts
    257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Unhappy

    Na pogresnu se adresu obracas. Administratori sajta ti ovdje ne svracaju.
    Moja malenkost je sajt uredjivala do jula prosle godine. Posto sam tada prestala da radim u Opstini, rad na sajtu su preuzeli ljudi iz Sekretarijata za sport i drustvene djelatnosti, tako da bi morao njima da se obratis sa prijedlozima i sugestijama
    Smile! Everyone will wonder what you're up to.

  3. #3
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    KÖLN,Barbarosaplatz/BAR
    Posts
    612
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Znaci ti si kriva sto ovako Barski sajt sad prazno"izgleda"?!!:P Svrati malo kod tih novopecenih Administratora u posetu i malo ih kritikuj jer se zaista primecuje velika razlika od kad si ti uredjivala i od kad su ti "biseri"na vlast dosli!!

  4. #4
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Bar
    Posts
    790
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Arrow

    Quote Originally Posted by PARABELUM
    Znaci ti si kriva sto ovako Barski sajt sad prazno"izgleda"?!!:P Svrati malo kod tih novopecenih Administratora u posetu i malo ih kritikuj jer se zaista primecuje velika razlika od kad si ti uredjivala i od kad su ti "biseri"na vlast dosli!!
    Parabelum mislim da na svakom sajtu ima ona mala adresica u dnu strane pise kontakt ili sl.. pa fino klikni to i daj link sa ovim topicom i sve ce biti sredjenooo Normalno objasni da se na sajtu nalazi cijenjeno misljenje gradjana na tu temu i mislim da ce to biti pun pogodak.. normalno budi uctiv i ljubazan kao da pises pismo englezima inace ti ode mail i pokusaj u garbage ;p

    Budi ono maximalno ugladjen pa da vidis reakciju, jer reakcija je bitna zar ne?

    Pozdraf!
    11 godina star PC je rahmetli.. Huswel I3 nastavlja posao
    www.magicprodesign.weebly.com

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •