Page 2 of 8 FirstFirst 123456 ... LastLast
Results 26 to 50 of 180

Thread: Da li je FLERT prevara?

  1. #26
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    hehehhehehehe pa dodjavola kvragu...shto boki reche najbolje da ne kao pse shetate da se popishamo ispred kuce pored drveta i nazad u dom....kakve su to saboterke...kako moze prevara da bude bezazleno flertovanje...ja cu da izadjem u grad ili mozda nedje van svog grada...i ja treba sad da stojim mirno i ne gledam u cure zato jer vec imam jednu...pa shta ako popricham sa nekom,ljudi su tu da se upoznaju ne da bjeze jedno od drugog....
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  2. #27
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    odmah ispred procesora koji je u PG
    Posts
    179
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Lightbulb

    e da sam toliko mutav ne bi na kraju stavio :-P :-P :-P sigurno,toliko od mene za chromerimz
    Last edited by COOLER; 15-08-05 at 22:22.

  3. #28
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    PGC/NYC
    Posts
    869
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    Quote Originally Posted by DeViLiSh|Je$$uS
    hehehhehehehe pa dodjavola kvragu...shto boki reche najbolje da ne kao pse shetate da se popishamo ispred kuce pored drveta i nazad u dom....kakve su to saboterke...kako moze prevara da bude bezazleno flertovanje...ja cu da izadjem u grad ili mozda nedje van svog grada...i ja treba sad da stojim mirno i ne gledam u cure zato jer vec imam jednu...pa shta ako popricham sa nekom,ljudi su tu da se upoznaju ne da bjeze jedno od drugog....
    Ada ne zaebaj, shto izaberesh jednu tachku i nju fokusirash (samo da nije zenska)... ili imash drugu opciju : dubish na vugla (ali opet mozesh neke dobre noge da vidish) bolje ovo prvo :lolblue: :lolblue: :lolblue:

    A da kako mogu taj povodac da nam nabache cccc :smile:
    Last edited by ChromeRimz; 16-08-05 at 00:52.
    Think DifferentStay Innovative

  4. #29
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    PGC/NYC
    Posts
    869
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Wink

    Quote Originally Posted by COOLER
    e da sam toliko mutav ne bi na kraju stavio :-P :-P :-P sigurno,toliko od mene za chromerimz

    Chu pa ja na tebe nisam ni mislio brate ;-)
    Reko` za likove uopshte (cooler nigdje ne pisa`) :smile:
    Think DifferentStay Innovative

  5. #30
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    odmah ispred procesora koji je u PG
    Posts
    179
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Talking

    Quote Originally Posted by ChromeRimz
    Chu pa ja na tebe nisam ni mislio brate ;-)
    Reko` za likove uopshte (cooler nigdje ne pisa`) :smile:
    pa dobro owca se prepoznala... moja greska pogresno sam protumacio napisano...

    e sad se sjetih znas li ti da sam ja sa jednim opicenim drugom bio u jednom kaficu,nije sad vazno kojem i posto je bila guzva moj drug na njemu jedinstven nacim pita neki par da sjednemo pored njih i sad ovaj mrcenik sto je bio sa djevojkom pristade,e sad ajde da se tu zavrsilo pa nikom nista nego je moj drug(lik ka wazda) uzeo i poceo ovu likusu da pipa ispod stola a ova je znala da je on i tako jedno vrijeme i malo po malo,malo po malo i ode lik sa djevojkom ovog mrcenika nadam se da ne treba da objasnjavam kakav je bio hepi end


    P.S. nisam nista ja uradio sa ovim likom :lolblue: :lolblue: :lolblue: snasao sam se za drugim stolom
    Last edited by COOLER; 16-08-05 at 02:55.

  6. #31
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    PGC/NYC
    Posts
    869
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    Quote Originally Posted by COOLER
    pa dobro owca se prepoznala... moja greska pogresno sam protumacio napisano...

    e sad se sjetih znas li ti da sam ja sa jednim opicenim drugom bio u jednom kaficu,nije sad vazno kojem i posto je bila guzva moj drug na njemu jedinstven nacim pita neki par da sjednemo pored njih i sad ovaj mrcenik sto je bio sa djevojkom pristade,e sad ajde da se tu zavrsilo pa nikom nista nego je moj drug(lik ka wazda) uzeo i poceo ovu likusu da pipa ispod stola a ova je znala da je on i tako jedno vrijeme i malo po malo,malo po malo i ode lik sa djevojkom ovog mrcenika nadam se da ne treba da objasnjavam kakav je bio hepi end


    P.S. nisam nista ja uradio sa ovim likom :lolblue: :lolblue: :lolblue: snasao sam se za drugim stolom

    Hahahhaha vrh !!! :lolblue: :devil:
    A slichno je bilo sa mojim drugom, kad smo bili na zurku. Ladno je shmeka djevojku jednog tipa koji je zajedno sa nama bio za sto. I lik mu dodje i kaze : ``choeche to mi je zenska`` i ovaj ga moj drug ono pogleda (znachajno) i veli mu a ``dobro brate shto sad, nisam znao``
    I gledash ovaj podje do nekog drushtva i ovaj mi drug opet poche da je shmeka i uze joj broj, kasnije je izashao sa njom (izlazili su mjesec dana) a ovaj se samo potkupio iz svega toga :lolblue:

    Jbg, ima i toga...
    Ko umije njemu dvije - (zenska) :razz:
    Think DifferentStay Innovative

  7. #32
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,313
    Thanks Thanks Given 
    2,801
    Thanks Thanks Received 
    4,627
    Thanked in
    2,437 Posts

    Default

    Ovo moze biti vrlo slozeno pitanje koje zahtjeva vrlo slozen odgovor ali ja cu jednostavno reci da FLERT ako FLERT nije prevara ako (naravno) na tome ostane medjutim ta granica je dosta osjetljiva pa neznam koliko je pametno priblizavati se i koliko je opasno ostati na tome... U svakom slucaju ovo je malo povezano sa ljubomorom jer ako je tvoja druga polovina ljumoborna onda ces jedna i gledati ribe koje prolaze pored tebe sto mi vec mnogo smeta jer svako treba da ima odredjenu slobodu, cak i kada je vezi (naravno, ne pretjerano)...
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  8. #33
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Flert je prevara.Ne direktna ali ipak prevara...
    Ako je meni decko sasvim OK i ako me ispunjava i ja naravno nemam nikakvu potrebu da flertujem sa drugim,a recimo saznam da moj taj isti decko flertuje sa drugom opet bez potrebe,ili iz potrebe da bude neka "faca" ,stvarno ne da bih to shvatila samo kao vrstu prevare vec i kao nesposobnost da shvati sta je veza,nesposobnost da sazri...A kud ce veci razlog da me razocara kao osoba...



    "Tiha voda brijeg roni..."

  9. #34
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    452
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma flert je daleko od prevare. Sto ako ti je to u krvi. A i tako je zanimljivije , uvedes malo zanimacija u svoj zivot. Sve dok ne dodje do neceg vise, to nije prevara. Ako je flert prevara onda je i mastanje o drugom, snovi .... a sta s tim? Eee to nije ali flert jeste.. Mislim bzv, sta reci...
    Why? Because a real RocknRolla wants the fucking lot.
    Kotoranka

  10. #35
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    odmah ispred procesora koji je u PG
    Posts
    179
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Talking

    Quote Originally Posted by Access_Denied
    Ma flert je daleko od prevare. Sto ako ti je to u krvi. A i tako je zanimljivije , uvedes malo zanimacija u svoj zivot. Sve dok ne dodje do neceg vise, to nije prevara. Ako je flert prevara onda je i mastanje o drugom, snovi .... a sta s tim? Eee to nije ali flert jeste.. Mislim bzv, sta reci...
    e evo jednog pametnog misljenja!

    ali kao sto kaze Fidel Castro ovo je previse zamrseno da bi se ozbiljno raspravljalo jer svako u svojoj glavi ima razlicite granice tokle to ide,naprimjer momak moze uzeti broj iz ciste sprdnje(da vidi moze li)ali nikada nebi imao namjeru da ga pozove,ali nekako djevojka mu to cuje i automatski bi pomislila da je zvao i mrcenik najebe

  11. #36
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    639
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow Tz - 0fucAnI

    FLERT-Prevara ? xexee
    Ma okle bre . . .

    _________________
    ::::::::::::::
    < TeamZone.0fucAnI > < Tz > 4 e V r

  12. #37
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    Ofskroz, sto bi rekli...Sto bih ja flertowala sa nekim, kad imam swog momka...I suprotno...Ne znam, ne kapiram.
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  13. #38
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    639
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow Tz - 0fucAnI

    Quote Originally Posted by AisaJ
    Ofskroz, sto bi rekli...Sto bih ja flertowala sa nekim, kad imam swog momka...I suprotno...Ne znam, ne kapiram.
    Tachnooo ! !
    Slazem se sa tobom
    p0z.........

    _________________
    :::::::::::::::
    < TeamZone.0fucAnI > < Tz > 4 e V r

  14. #39
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,083
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam ovdje jedna od rijetkih koja ne doživljava flert kao prevaru. Mada bih stavila granicu definitivno kod poljupca. I naravno kada bi moj dragi izašao sa dotičnom curom, pri tome da su sami, da ja ne znam za to, jos ja ne mogu da znam šta se tu moglo dogoditi, to bih doživjela kao prevaru.

    Da uzmem za poređenje slikara i njegove slike. Logično je da one koje sam naslika izgledaju njemu, kao stvaraocu, odlično. Međutim, to ga neće spriječiti da baci oko na slike drugih slikara, i da uživa posmatrajući ih, kao i da daje kritike.

    Ja sam takva da, kada vidim zgodnog momka, ne mogu a da ne bacim pogled i da se blago ne nasmiješim ako nam se pogledi ukrste. Isto tako, nije bitno gdje, ako je neki momak ljubazan, fin, i onako spontano skrene pažnju na sebe, na fin i kulturan način, opet ne mogu da se ne nasmiješim ili sl.
    I ne vidim razlog zašto bi se moj momak (trenutno imaginarni hehe) nervirao zbog toga.
    Last edited by shake; 05-06-06 at 18:03.
    Always smiling :-)

  15. #40
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    PGC/NYC
    Posts
    869
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    Quote Originally Posted by shake
    Izgleda da sam ja medju rijetkima ovdje koja ne dozivljava flert kao neku prevaru. Mada bih stavila granicu definitivno kod poljupca. I naravno kada bi moj dragi izasao sa doticnom curom, sami, da ja ne znam, jos ja ne znam sto se tu moglo desiti, to bih dozvijela kao prevaru.

    Da uzmem kao poredjenje slikara i njegove slike. Naravno da one koje sam naslika izgledaju njemu, kao stvaraocu, odlicno. Medjutim, to ga nece sprijeciti da baci oko na slike drugih slikara, i da uziva posmatrajuci, kao i da dijeli kritike.

    E shake za ovo :smile:



    Quote Originally Posted by shake
    Ja sam takva da kada vidim zgodnog momka, ne mogu a da ne bacim pogled i da se blago ne nasmijesim ako nam se pogledi ukrste. Isto tako, nije bitno gdje, ako je neki momak ljubazan, fin, i onako spontano skrene paznju na sebe, na fin-kulturan nacin, opet ne mogu da se ne nasmijesim ili sl.
    I ne vidim razlog zasto bi se moj momak nervirao zbog toga.
    A svi su takvi shake... samo neko se folira a neko je iskren :mrgreen:

    Lijepo li je vidjet iskren i realan post :razz:
    Think DifferentStay Innovative

  16. #41
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,313
    Thanks Thanks Given 
    2,801
    Thanks Thanks Received 
    4,627
    Thanked in
    2,437 Posts

    Default

    Ja sam rekao da FLERT ne smatram prevarom ali kao sto mozemo vdiejt iz svega ovoga stvar je u GRANICAMA... Za nekoga ko je previse ljubomoran granice su pretjerano uske i onda se svode cak na poglede prema suprotnom polu i to stvarno msatram apsurdnim jer niti sam ljubomoran niti volim ljubomorne osobe ali opet ne treba ni prosirivati toliko te granice jer onda FLERT prelazi u nesto drugo a to je PREVARA... Stvar je u granicama, ko ih gdje postavlja i kako ih dozivljava...
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  17. #42
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Three Kocke Shechera
    Posts
    459
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shake
    Izgleda da sam ja medju rijetkima ovdje koja ne dozivljava flert kao neku prevaru. Mada bih stavila granicu definitivno kod poljupca. I naravno kada bi moj dragi izasao sa doticnom curom, sami, da ja ne znam, jos ja ne znam sto se tu moglo desiti, to bih dozvijela kao prevaru.

    Da uzmem kao poredjenje slikara i njegove slike. Naravno da one koje sam naslika izgledaju njemu, kao stvaraocu, odlicno. Medjutim, to ga nece sprijeciti da baci oko na slike drugih slikara, i da uziva posmatrajuci, kao i da dijeli kritike.

    Ja sam takva da kada vidim zgodnog momka, ne mogu a da ne bacim pogled i da se blago ne nasmijesim ako nam se pogledi ukrste. Isto tako, nije bitno gdje, ako je neki momak ljubazan, fin, i onako spontano skrene paznju na sebe, na fin-kulturan nacin, opet ne mogu da se ne nasmijesim ili sl.
    I ne vidim razlog zasto bi se moj momak nervirao zbog toga.

    :-D :-D :-D

  18. #43
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,083
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro
    Ja sam rekao da FLERT ne smatram prevarom ali kao sto mozemo vdiejt iz svega ovoga stvar je u GRANICAMA... Za nekoga ko je previse ljubomoran granice su pretjerano uske i onda se svode cak na poglede prema suprotnom polu i to stvarno msatram apsurdnim jer niti sam ljubomoran niti volim ljubomorne osobe ali opet ne treba ni prosirivati toliko te granice jer onda FLERT prelazi u nesto drugo a to je PREVARA... Stvar je u granicama, ko ih gdje postavlja i kako ih dozivljava...
    Danijele, a vala ne znam kakva mora biti ta ljubomora, vjerovatno kao bolest, ako će momak raskinuti sa mnom, ako pogledam drugog momka onako na ulicu. Jedino da mi nabije jednu kesu papirnu, za voće, na glavu, da napiše ovo je moja cura i ne smije tebe da vidi, pa tako da šetamo, držeći se pod ruku. Pusti bre ljubomoru :P.
    I ako nije ljubomoran može da mu zasmeta, ali ako je momak realan normalno je da i on neće ići ulicom i gledati mene u oči, nego ispred sebe. Kad naiđe neka zgodna cura, i on je pogleda, ja treba da ga šklepim je li?

    Ne znam, možda vi drugačije doživljavate riječ „prevara"?
    Last edited by shake; 05-06-06 at 18:06.
    Always smiling :-)

  19. #44
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pogledati nekoga, nasmijesiti mu se, pozdraviti ga, uopste biti prijatan i pristupacan nije flert. Flert se sastoji u tome sto se sve to radi na poseban nacin, tako da onaj sa kim se flertuje primijeti svojevrsne seksualne asocijacije. Recimo, fiksirajuci i ispitivacki pogled, osmijeh kojim se pokazuje posebna zainteresovanost, pozdrav sa komplimentom, posebno obaracanje paznje na drugoga i sl.
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  20. #45
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,313
    Thanks Thanks Given 
    2,801
    Thanks Thanks Received 
    4,627
    Thanked in
    2,437 Posts

    Arrow

    Quote Originally Posted by shake
    Danijele, a vala ne znam kakva mora biti ta ljubomora, vjerovatno kao bolest, ako ce momak raskinut sa mnom, ako pogledam drugog momka onako na ulicu. Jedino da mi nabije jednu kesu papirnu, za voce, na glavu, da napise ovo je moja cura i ne smije tebe da vidi i tako da setamo pod ruku. Pusti bre ljubomoru :P.
    I ako nije ljubomoran moze da mu zasmeta, ali ako je momak realan normalno je da i on nece ici ulicom i gledati mene u oci, nego ispred sebe. Kad naidje neka vrh cura, i on je pogleda, ja treba da ga sklepim jel'?

    Ne znam, mozda Vi drugacije tumacite-dozivljavate rijec "prevara"?
    Pa ima raznih osoba... Neke su stvarno ljubomorne samo na pogled i ja kazem da je to BOLEST! Medjutim vecina nije ljubomorna ako pogledas osobu suprotnog pola, ali kao sto rece nihil ako joj se provokativno nasmijes, namignes ili istoj toj osobi das do znanja da je zanimas e to vec moze biti neka vrsta flerta i sa razlogom dati prava partneru da bude ljubomoran...

    Kao sto rekoh i kao sto svi kazu : Hiljadu ljudi, hiljadu cudi! ;-) Neko ce biti ljubomoran ako se nasmijes drugu sa ulice ako je trenutno sa tobom a ima i onih koji ce ti dozvoliti da radis "svasta" sa njim, da ,da ima i takvih ljudi.. Ja nisam pretjerano ljubomoran i ne smeta mi kad djevojka pogleda druga pa i kad mu se nasmije ali ako pokusa da ga zainteresuje da napravi neki provokativan gest nekom i to preda mnom e to vec moze probuditi neku vrstu ljubomore jer ili trazi kod drugog nesto sto nema kod mene ili mozda to radi namjerno... Zasto? Neznam, cudne cu ove djevojke danas masu... :razz:
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  21. #46
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    shitytown on fuckin' state
    Posts
    150
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    APSOLUTNO ZA!

    Ne dozivljavam flert kao problem bilo koje vrste! Svi to rade u svakom momentu zbog bilo chega ili koga.
    Meni je to sasvim normalna stvar u oba pravca i nikada ne bih osetila potrebu da nekog kritikujem zbog toga a josh manje da pravim scene.

    Pobogu, ovo je 21 vek. a flert je postao osnova u komunikaciji.
    Naravno i tu kao i u izrazavanju i ponasanju ima pristojnog i nepristojnog.
    Neko pored koga se nalazite sigurno da vam odgovara jer u suprotnom i ne bi ste bili tu, ako flertuje to ce i uraditi na nacin koji mu dolichi tako da vas ne moze ni iznenaditi nekom nepristojnoscu. Ako se i desi, znachi da se veza zasniva na povrsnosti u poznavanju ili laznim prikazima karakteristika. A ako flert preraste u nesto vise....eeeeeee tu su krive obe strane! Jer, da je to izmedju nas vredelo, okupiralo bi paznju i vezalo do te mere da se ne bi dalje tragalo za boljim i kvalitetnijim stvarima.
    Prevara je, po mom misljenju samo u emotivnom smislu. Fizichki me u tom smislu niko ne moze povrediti, duhovno DA!

    Uostalom, zar od malih nogu ne flertujemo zbog svega i svachega samo da bi smo nesto lakse dobili ili omeksali suprotnu stranu, priblizili se nekim ljudima, dobili bolju ocenu, slobodan dan, opravdali svoju gresku, dobili bolje mesto, izbegli komplikacije, guzve, sranja.....
    ST8 2 U

  22. #47
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ninni
    APSOLUTNO ZA!

    Ne dozivljavam flert kao problem bilo koje vrste! Svi to rade u svakom momentu zbog bilo chega ili koga.
    Meni je to sasvim normalna stvar u oba pravca i nikada ne bih osetila potrebu da nekog kritikujem zbog toga a josh manje da pravim scene.
    Pa i nije to nikakav problem, ali jeste laz i obmana. Ni lazi ni obmane nisu problem posto ljudi oduvijek lazu i obmanjuju. Mnogima nije problem da lazu i obmanjuju, ali im tesko pada kada ih neko zaj.ebe. E, flert je upravo to, obicna zaje.bancija. Gluma. ... Nikakav problem nije da se oni koji flertuju ignorisu, odnosno da se na njihove provokacije ne reaguje, cak po mogucnosti da ih se ismije ako to rade.
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  23. #48
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    PGC/NYC
    Posts
    869
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Cool

    Quote Originally Posted by nihil
    Pa i nije to nikakav problem, ali jeste laz i obmana. Ni lazi ni obmane nisu problem posto ljudi oduvijek lazu i obmanjuju. Mnogima nije problem da lazu i obmanjuju, ali im tesko pada kada ih neko zaj.ebe. E, flert je upravo to, obicna zaje.bancija. Gluma. ... Nikakav problem nije da se oni koji flertuju ignorisu, odnosno da se na njihove provokacije ne reaguje, cak po mogucnosti da ih se ismije ako to rade.
    Uf, shto to prichash choeche :smile:
    Ko je to strada od flerta
    Kad ti se dopadne neko (fizichki na brzaka) treba da mu se sprdash ili da ga ignorishesh... (a opet pretpostavljam da se flertuje kad imash zashto) ;-) >>>> onda bi ovo shto si pomenuo bila upravo gluma i zaludjivanje zar ne? ;-)
    Ili ti je problem pokazati otvoreno (flertom) da ti se osoba dopada... (pa i ako ne planirash neshto ozbiljno)
    Ne bih da zakljuchujem napamet, pa cu ti postavit pitanje da nisi imao mozda negativna iskustva pa si ogorchen ili shto znam ja vec ? :smile:
    Think DifferentStay Innovative

  24. #49
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    South side
    Posts
    208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ma nije bre flert prevara sta je sa vama, vec cesto moze da bude jako koristan. to je samo igra :-)
    ...k'o mnogo puta do sada - on sanja
    kako beskrajno pada...

  25. #50
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ChromeRimz
    Uf, shto to prichash choeche :smile:
    Ko je to strada od flerta
    Kad ti se dopadne neko (fizichki na brzaka) treba da mu se sprdash ili da ga ignorishesh... (a opet pretpostavljam da se flertuje kad imash zashto) ;-) >>>> onda bi ovo shto si pomenuo bila upravo gluma i zaludjivanje zar ne? ;-)
    He, pa ne treba niko da strada od lazi da bi nesto bila laz. Flert je gluma, foliranje, nesto sto se predstavlja kao da jeste, a nije. Kada te neko gleda na flertujuci nacin taj pogled mami, poziva te, izaziva u tebi svojevrsno uzbudjenje, ali u biti ne zeli da pridjes, da reagujes i da ucinis stvarnim to sto se odigrava u vazduhu. Kad bi stvarno reagovao onda bi, ako se radi samo o flertu, bio docekan sa cudjenjem i iznenadjenjem ili u gorem slucaju sa odbojnoscu. I to je prevara i laz. Kao da ti neko kaze da dodjes i ti dodjes a njega nema, i tako stalno. Medjutim, tu postoji i detalj koji u stvari predstavlja dvostruku igru. Sve dok se ne pokusa reagovati na stvaran nacin, prici, ne mozes da znas da li se radi o flertu ili o zavodjenju. I tu je prica o flertu dodatno lazna. Jer, neko ko u stvari zeli da zavede moze uvijek, ako stvari ne podju po zavodnickom planu, reci da je u pitanju samo flert. ... Ovo drugo, ako neko ne zeli da flertuje niti da zavodi, onda nekoga ko mu salje takve signale treba odvratiti od toga, pokazati mu da to ne zeli, svejedno da li mu se taj svidja ili ne. No, ako taj i dalje nastavi sa tim onda ga treba ignorisati. Neki cak ni ignorisanje ne prihvataju pa nastavljaju da se domisljaju u tome kako da izazovu flertujucu reakciju i onda ne preostaje nista drugo nego da ih se ismije. Tek tada odustanu, ali vrlo cesto postanu i neprijateljski nastrojeni jer nisi pristao na njihovu igru i ismijao si ih. Naravno, potpuno zaborave da su citavu zaje.banciju sami zapoceli.

    Quote Originally Posted by ChromeRimz
    Ili ti je problem pokazati otvoreno (flertom) da ti se osoba dopada... (pa i ako ne planirash neshto ozbiljno)
    Ne bih da zakljuchujem napamet, pa cu ti postavit pitanje da nisi imao mozda negativna iskustva pa si ogorchen ili shto znam ja vec ? :smile:
    Sa flertom se nista otvoreno ne pokazuje u tome i jeste problem, zato je flert lazan. Ako nesto zaista zelis onda ces naci jasan i otvoren nacin kako da saopstis to sta zelis. ... Ne moras biti ogorcen na nesto da bi to opisao kao lose. Flert jeste prevara, obmana, gluma, foliranje, laz i sl. To neko voli da radi, bas kao sto voli da vara, obmanjuje, glumi, folira, laze i sl. Neko ne voli. Da li su varanje, obmanjivanje, glumljenje, foliranje, laganje i sl. nesto pozitivno? Ako nisu onda ih ne treba ciniti, a ako ih se cini onda taj koji ih cini nije dobra osoba. Vrlo jednostavno
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

Page 2 of 8 FirstFirst 123456 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Libero prevara
    By MAMBO in forum Operatori
    Replies: 10
    Last Post: 29-06-05, 15:20
  2. Seks i ljubav?
    By nihil in forum Sex i erotika
    Replies: 49
    Last Post: 01-05-05, 09:16
  3. Bumerang muske prevare
    By enex in forum Ljubav
    Replies: 29
    Last Post: 11-03-05, 23:54
  4. SEX - prevara ili potreba?!
    By BOKI in forum Sex i erotika
    Replies: 45
    Last Post: 28-06-04, 23:41
  5. Prijatelji i prevara
    By Grofica in forum Sve i svašta
    Replies: 13
    Last Post: 13-06-04, 02:32

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •