Page 1 of 5 12345 LastLast
Results 1 to 25 of 101

Thread: Sta to zhenu cini neodoljivom ?

  1. #1
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Zivim u sijenci njegove sijenke...
    Posts
    540
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Question Sta to zhenu cini neodoljivom ?

    Koliko ja vjerujem nekoliko pogleda, uzgrednih dodira i recenica koje samo razmijenimo imaju vecu tezinu od svega tako stvarnog u'' njegovom'' svijetu . Gotovo sam sigurna da jako cesto misli na mene .Zasto sam tako sigurna? Zato sto sam ego manijak ,zato sto vjerujem da moj uticaj na muskarce ima uvek opasne poslijedice,zato sto znam da moj pogled vrijedi vise od stotinu lijepotica koje im se motaju pod nogama.Zato jer sam spremna na sve ,bez oklevanja, samo ako osjetim zanos koji se rijetko javlja. A onda za mene nema ni moralnih ni bilo kojih dilema.Ta ljubavna pretjeranost je jedino sto me dotice i jedino u sta vjerujem.Bez daha bez predrasuda ja volim onako kako je Lucifer volio Boziji presto.Moja spremnost da u ime ljubavnog zanosa prekrsim sva pravila su moja tajna uspjeha kod muskaraca..To je ono sto u MENI vole,moju [spremnost na grijeh i uragan ljubavi.Ovo preteze bilo kojoj oblini i laznoj vrlini.
    Sta je to kod VAS?
    Last edited by kitty; 13-04-06 at 04:03.
    • Love built on beauty, soon as beauty, dies.
    I WaNnA Be LikE BaRbIe,ThAt BiTcH gEtS eVeRyThInG...

  2. #2
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zena ti najprivlacnija bude kad je malo bolje upoznas. Drugovi su mi bar tako rekli, ja zene ne posmatram na taj nacin, xaxa...Na prvi pogled mozes samo da vidis da je fina, privlacna, prave tajne zasnas tek kasnije. To sto te poglega kako treba, njen dodir, govor, pokreti, i to sto te ne podsjeca na bilo koju drugu... To mislim da je kljucno. Rekoshe mi tako...
    Last edited by kuglica; 13-04-06 at 07:10.
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  3. #3
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Hero Rift
    Posts
    5,710
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    82
    Thanked in
    48 Posts

    Default

    shta je cini neodoljivom..???sve postavljate globalna pitanja.Da je pitanje sta moju 'zhenu' cini neodoljivom odgovor bi bio: Kolicina ljubavi koju je ona u stanju da mi pruzi.Ni jedna prije nje se nije toliko trudila oko mene. Cak i kada sam zlovoljan. :devil:-ca moja
    Although my heart may become stone cold, my sword and my honor will last forever.
    067-733-723

  4. #4
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JungleBoy
    Da je pitanje sta moju 'zhenu' cini neodoljivom odgovor bi bio: Kolicina ljubavi koju je ona u stanju da mi pruzi.Ni jedna prije nje se nije toliko trudila oko mene. Cak i kada sam zlovoljan....
    Ovo si savrseno dobro rekao...To nije strast,ni hod ni pogled ni dodir koji je dio prolaznosti vec nesto daleko dublje sto ide od srca srcu...Snaga s kojom nosi svoju ljubav...



    "Tiha voda brijeg roni..."

  5. #5
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kitty
    Koliko ja vjerujem nekoliko pogleda, uzgrednih dodira i recenica koje samo razmijenimo imaju vecu tezinu od svega tako stvarnog u'' njegovom'' svijetu . Gotovo sam sigurna da jako cesto misli na mene .Zasto sam tako sigurna? Zato sto sam ego manijak ,zato sto vjerujem da moj uticaj na muskarce ima uvek opasne poslijedice,zato sto znam da moj pogled vrijedi vise od stotinu lijepotica koje im se motaju pod nogama.Zato jer sam spremna na sve ,bez oklevanja, samo ako osjetim zanos koji se rijetko javlja. A onda za mene nema ni moralnih ni bilo kojih dilema.Ta ljubavna pretjeranost je jedino sto me dotice i jedino u sta vjerujem.Bez daha bez predrasuda ja volim onako kako je Lucifer volio Boziji presto.Moja spremnost da u ime ljubavnog zanosa prekrsim sva pravila su moja tajna uspjeha kod muskaraca..To je ono sto u MENI vole,moju [spremnost na grijeh i uragan ljubavi.Ovo preteze bilo kojoj oblini i laznoj vrlini.
    Sta je to kod VAS?
    ko je napisao ovo?

    btw, mislim da je zena neodoljiva onda kad je nedokuciva i misticna.
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  6. #6
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fashionista
    zenstvenost (sto je danas retkost.. uglavnom su devojke postale divljakuse)
    Ovo ti je tacno ali kad nisu ni muskarci muzevni kako ce zene da budu zenstvene...:roll:



    "Tiha voda brijeg roni..."

  7. #7
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis
    Ovo ti je tacno ali kad nisu ni muskarci muzevni kako ce zene da budu zenstvene...:roll:

    tacno tako

    akcija-reakcija
    muskarci su danas shonje
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  8. #8
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Zivim u sijenci njegove sijenke...
    Posts
    540
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U stvarnosti JA mislim da su sve zene neodoljive, samim tim shto smo zhene, a to je divlje,misticno,neistrazeno... :mrgreen:
    Neko me pitao ko pishe ovo :?: :roll: Javi mi se na pm ako ti trebaju moji licni podaci
    Neko je isto spomenuo, da poshto ga cura voli da je to kod njega cini neodoljivom :?: Ocigledno me ta osoba nije shvatila.
    • Love built on beauty, soon as beauty, dies.
    I WaNnA Be LikE BaRbIe,ThAt BiTcH gEtS eVeRyThInG...

  9. #9
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    izgledalo mi je kao citat. ne moras bit maliciozna. jesi li ti ovo napisala?
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  10. #10
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    E da znas...Lichi na Anabelu Basalo...Kitty ne zamjeri..



    "Tiha voda brijeg roni..."

  11. #11
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Zivim u sijenci njegove sijenke...
    Posts
    540
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Xexexe nije citat.
    Thtat`s from my mind.
    • Love built on beauty, soon as beauty, dies.
    I WaNnA Be LikE BaRbIe,ThAt BiTcH gEtS eVeRyThInG...

  12. #12
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    E pa dobro Kitty..Mozes da se oprobas kao Anabela



    "Tiha voda brijeg roni..."

  13. #13
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Zivim u sijenci njegove sijenke...
    Posts
    540
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mozda jednog dana :mrgreen:
    • Love built on beauty, soon as beauty, dies.
    I WaNnA Be LikE BaRbIe,ThAt BiTcH gEtS eVeRyThInG...

  14. #14
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    bravo ti ga kitty.
    lijepe opservacije
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  15. #15
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    1,285
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zenu ne chini neodoljivom samim tim shto je zena.Zenstvenost,dostojanstvo,sloboda je neshto shto mora da ima.Da zrachi ljubavlju i sexualnoshcu.Da zna da pruzi i da primi ljubav.Da se bori.Da osjeca.Da razumije.Da bude uzor.Da prkosi.Da joj zavide.Majka nacije.Majka chovjechanstva.Heroj.I sve ono shto treba da bude.Superiorna!

  16. #16
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bernhard izbija iz tebe
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  17. #17
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    ..tamoooo gdje ljubav stanuje..
    Posts
    1,288
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    aham.. a to si sreo djevojq da ima sve to je li?


    moje oruzhje je shto se ponasham ko malo dijete josh uvijek.. svaki popusti na moje tuzhne okicejednostavno ne mozhe da odoli.. i onda malo po malo .. ujutro se probudi i shvati da sam mu postala sve
    ..You stood by me and I stood tall,
    I had your love I had it all..

  18. #18
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ma zena samo treba da bude kuchka - i onda je skroz neodoljiva!
    ali tada ona nikoga ne voli...
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  19. #19
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    neverhood
    Posts
    275
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Akhm... nemam nishta protiv zhenskog pola, divim mu se i zavistan sam od njega, ali ne mogu da ne komentarishem izjavu: "danas su mushkarci shonje"...

    jel ocete da vas tuchemo 3 puta dnevno?
    jel ocete da smo hladni prema vama?
    neumoljivi?
    sebichni, posesivni, ljubomorni, grubi, bez ijednog trena ispunjenog emocijama?

    mushkarac treba da bude takav prema svijetu, a ne prema svojoj voljenoj polovini... Ali naravno, kako god da se uradi vi ste nezadovoljne( naravno uvjek i svuda postoje izuzetci) pa pazhljive mushkarce nazivate shonjama.

    A to shto se tiche cura koje su postale "divljakushe" i mushkobanjaste... zar to nije vash cilj? Potpuna jednakost polova u svim sverama?
    Sreca prati srecne a nevolja jake!
    CAF-one and the only!

  20. #20
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Infected, potpuno pogresno tumacenje.
    treba samo da budete mrvicu "jachi" nego mi zene. samosvjesni, sigurni u sebe, hrabri, ne previshe sujetni, izdrzljivi i treba da glumite...opasno da znate da glumite

    ako si pazljiv ne znaci da si sonja.
    ako si pazljiv, znaci da si dzentlmen. a nema te, pa ni najtvrdje podgoricanke koja nece pasti na lijepo vaspitanje.
    ali brzo odustajete od zena...to je problem. ako vam odma ne da, cao. tu je vasa slabost. ne borite se.
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  21. #21
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    ..tamoooo gdje ljubav stanuje..
    Posts
    1,288
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    iskreno meni ako mushakarac nije bar malo hladniji prema meni teshko da cju se zaljubiti.. imam neku bolest shto se toga tiche ochigledno..ali ako je dobar i pruzha mi sve ja cju mu biti zahvalna i ne bi se ponashala idiotski prema njemu poqshala bi da mu uzvratim ljubav koju mi pruzha ali teshkooo!
    ..You stood by me and I stood tall,
    I had your love I had it all..

  22. #22
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Zivim u sijenci njegove sijenke...
    Posts
    540
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GAGA
    Infected, potpuno pogresno tumacenje.
    treba samo da budete mrvicu "jachi" nego mi zene. samosvjesni, sigurni u sebe, hrabri, ne previshe sujetni, izdrzljivi i treba da glumite...opasno da znate da glumite

    ako si pazljiv ne znaci da si sonja.
    ako si pazljiv, znaci da si dzentlmen. a nema te, pa ni najtvrdje podgoricanke koja nece pasti na lijepo vaspitanje.
    ali brzo odustajete od zena...to je problem. ako vam odma ne da, cao. tu je vasa slabost. ne borite se.
    Slazhem se sa tobom

    P.S. - Idem da gledam emisiju "Sve za ljubav"
    • Love built on beauty, soon as beauty, dies.
    I WaNnA Be LikE BaRbIe,ThAt BiTcH gEtS eVeRyThInG...

  23. #23
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    neverhood
    Posts
    275
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja ne znam kako vi nailazite stalno na te slabe, mekane, nesamouvjerene i shto znam ja kakve...

    ja sam naletio na par, ali je masu vishe momaka koji su normalni brate, nishta im ne fali, ne krevelhje se, nisu isfeminizirani i te munje... vidi se brat junak spreman na svaki podvig!

    ili ocete da kazhete da se zbog vas raspilavimo i gubimo kontrolu? :P

    a to mi ne tide u glavu shto volite kad vas momci loshije tretiraju a poslije se na to isto zhalite!
    Sreca prati srecne a nevolja jake!
    CAF-one and the only!

  24. #24
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    meni se čini da su mnogo više neodljivije (glupo zvuči jes) žene koje su više posvećene sebi, koje su svjesne sebe, svijih moći, sposbnosti... koje se manje obaziru na to kako će biti prihvaćene u sredini a više gledaju da sebi udovolje, jednostavno žene koje su nonšalantne, opušetene, ležerne koje su svjesne sebe.. one se ne stide svojih mana jer znaju da njhove vrline znače mnogo više...
    dovoljno je biti svjesna jedne svoje vrline i znati da "barataš" njom
    Kako Vaša bolest ?

  25. #25
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Infected, navodis potpuno pogresne primjere za moju konstataciju.
    nije pik.ica onaj koji ce da zove malu 100 puta na dan a ona se ne javlja, nego je pik.ica onaj koji se ne javlja na tel. nakon tih 100 puta na koje ona nije odgovorila, a sad njega zove. kapiras? nemamo mi istu ulogu. ne mozemo da igramo po istim pravilima.
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Ljudji jeli moguce da se nesto cini na ovome planu
    By Zvek_Zivi in forum Politika generalno
    Replies: 7
    Last Post: 30-01-06, 22:57
  2. medjunarodna krizna grupa, crna gora neka cini sto oce
    By JUSTICE in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 35
    Last Post: 09-12-05, 00:10
  3. cini mi se da bih kupio...
    By Mikelly in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 07-07-04, 15:09

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •