Page 4 of 23 FirstFirst 1234567814 ... LastLast
Results 76 to 100 of 561

Thread: Auto placevi u Crnoj Gori

  1. #76
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Budva
    Posts
    1,760
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Fabia jos cekam tvoje iskustvo sa placa na CT...
    TU SEI TUTTA
    LA MIA VITA
    AC MILAN

  2. #77
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,351
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance! View Post
    Grasak, radis tamo ili..?
    Ne radim tamo. Vlasnik tih auta je moj dobar drug.
    Samo da se razumijemo: ja nemam nikakav procenat ili nesto slicno... samo sam pohvalio plac i covjeka sto prodaje ta vozila...
    eto Fabia mogu i tebe pokupiti , pa i da ti vidis auta kakva su... mozda i kupis nesto.
    Auta se mogu porediti sa vozilima sa auto placa Kramar koji imaju vrhunska vozila, ali je PG GARAGE povoljniji od njih...

  3. #78
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,444
    Thanks Thanks Given 
    5,237
    Thanks Thanks Received 
    3,744
    Thanked in
    1,493 Posts

    Default

    imaju li kakav sajt grashak

  4. #79
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by skoljci View Post
    Fabia jos cekam tvoje iskustvo sa placa na CT...

    Znaci krenuli na more sa curom, i svratili da vidimo sto ima.
    Stoji tu Nissan Qashqai 2009, 1.5 dCi. Kilometraza? 9500 km. Cijena? 14500 eura.
    Pitam tipa, da li su ovi podaci tacni? Kaze da (mislio sam da su stavili km umjesto cijene, bez jedne nule naravno).
    Udjem unutra, vidim tragovi svugdje, po sicevima, rucica mjenjaca pohabana (ne puno ali vidi se da ima 150 000), pedala od kocnice izlizana desno dolje...
    Jel' mogu da otvorim haubu? Moze moze.
    E sad, ispod haube me ceka 1.5 dCi. Sve cisto, sve lijepo, kao nov, vidi se da su oprali motor.
    Ali, onaj ko je oprao motor nije skinuo plasticni poklopac da ga opere ispod...skinuo ga ja odmah - pun ulja. Ful. Dihtung dekle kao da ne postoji.
    Prvo pokazem prodavcu to ulje. Kaze on da je to OK i da svaki motor mora pustit malo ulja. Ali frende, pise da ima 9500 km? Kaze poslusaj ti mene, ja radim ovdje 10 godina (nervozno)...vidi frende (ja totalno ljubazan) ja sam se bavio prodajom automobila punih 5 godina, i da sam za to vrijeme kupio/prodao 3500-4000 auta i jos 4-5 puta toliko vozio/probao po raznim dilerima i aukcijama, i da znam tacno gdje se krije zmija i kako se moze otkrit...pa znas, ovo ono...
    Dalje, BMW 530d e60. Trop. M paket, 18", vozen u Madjarskoj, vidim da je vozen u Madjarskoj. Letva se cuje cak i ako minimalno motas. Koliko je presao? Pa evo pise, 69 000, 2006-o.
    I mean, mojne mene.
    TAKUMI

  5. #80
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Budva
    Posts
    1,760
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    E to je muka i sad mi koji ne znamo ni priblizno o tome i te cake navataju i prodaju laminu koja te na kraju kosta dosta vise + zivci :livid:
    TU SEI TUTTA
    LA MIA VITA
    AC MILAN

  6. #81
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,351
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    imaju li kakav sajt grashak

    http://www.abexcompany.me/index.php/mn/prodaja-vozila

    Vlasnika i ti poznajes.

  7. #82
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by grashak View Post
    Ne radim tamo. Vlasnik tih auta je moj dobar drug.
    Samo da se razumijemo: ja nemam nikakav procenat ili nesto slicno... samo sam pohvalio plac i covjeka sto prodaje ta vozila...
    eto Fabia mogu i tebe pokupiti , pa i da ti vidis auta kakva su... mozda i kupis nesto.
    Auta se mogu porediti sa vozilima sa auto placa Kramar koji imaju vrhunska vozila, ali je PG GARAGE povoljniji od njih...

    Icicu ovih dana, da vidim sto imaju i kakva su ta auta pa ces cut moje misljenje.
    Da se razumijemo: meni, a ni ostalima clanovima foruma nimalo ne bi smetalo kad bi ti radio tamo, kad bi imao neki procenat i td. Nemoj ni da pomislis da sam napisao nesto ruzno da bi ti pravio problem/smanjio zaradu ili tako nesto.

    Kramar prodaje krame.

    Pazi foru, drug je kupio auto negdje, ne znam na koji diler i kaze mi ovako: rekao mi je prodavac/gazda "placa" da svaki auto koji ide van Njemacke (a ne znam kako su sva auta iz Njemacke) mora da ide na kontrolu prije nego sto ide van zemlje, i da ne smije nijedan auto da ide van Njemacke ako nije 100% ispravan.


    Moj komentar na to je bio ovaj:





    I on je bio (dok mu nisam objasnio, i dok ga nisam ubijedio suprotno) potpuno siguran da je to istina i da je kupio ispravan auto...
    A da je kupio kantu dokazao sam mu kad mi je dao da ga vozim.
    Ustvari, bilo mu je zao sto mi je dao da sjedim u njega a ne i da ga vozim.
    TAKUMI

  8. #83
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,351
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance! View Post
    Icicu ovih dana, da vidim sto imaju i kakva su ta auta pa ces cut moje misljenje.
    Da se razumijemo: meni, a ni ostalima clanovima foruma nimalo ne bi smetalo kad bi ti radio tamo, kad bi imao neki procenat i td. Nemoj ni da pomislis da sam napisao nesto ruzno da bi ti pravio problem/smanjio zaradu ili tako nesto.

    Kramar prodaje krame.

    Pazi foru, drug je kupio auto negdje, ne znam na koji diler i kaze mi ovako: rekao mi je prodavac/gazda "placa" da svaki auto koji ide van Njemacke (a ne znam kako su sva auta iz Njemacke) mora da ide na kontrolu prije nego sto ide van zemlje, i da ne smije nijedan auto da ide van Njemacke ako nije 100% ispravan.


    Moj komentar na to je bio ovaj:





    I on je bio (dok mu nisam objasnio, i dok ga nisam ubijedio suprotno) potpuno siguran da je to istina i da je kupio ispravan auto...
    A da je kupio kantu dokazao sam mu kad mi je dao da ga vozim.
    Ustvari, bilo mu je zao sto mi je dao da sjedim u njega a ne i da ga vozim.

    bas me interesuje sto ces reci kad vidis ta auta.... iz prethodnog komentara mogu da procijenim da se dobro razumijes u auta jer si se i ti bavio prodajom, pa ces odmah provaliti je li prevara ili ne.

  9. #84
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Budva
    Posts
    1,760
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    I ja jedva cekam da Fabia ode i vidi to.Ja se ne razumijem toliko, ali mi kilometraze izgledaju cudno.Kad udjes na mobile.de svaki sa istim godistem kao nas presao po 100 - 150 000 vise...Nesto sujmam.......Cekamo Fabiu insajdera
    TU SEI TUTTA
    LA MIA VITA
    AC MILAN

  10. #85
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,351
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by skoljci View Post
    I ja jedva cekam da Fabia ode i vidi to.Ja se ne razumijem toliko, ali mi kilometraze izgledaju cudno.Kad udjes na mobile.de svaki sa istim godistem kao nas presao po 100 - 150 000 vise...Nesto sujmam.......Cekamo Fabiu insajdera
    Smijao bi se sad kad bih ti rekao da je dosao covjek kod njega prije par dana, sjeo u astru 2009 1,9 150ks (ja kad sam je probao odusevio sam se, mirise na novo, ocuvana maksimalno, presla 180 000km), uhvatio 2-3 kruga po 100m i odmah rekao KUPLJENO. nije je vodio ni kod majstora... Izgleda covjek zna sto je dobar auto...


    Eto Fabia ce da podje i da pogleda auta, pa ce ti prenijeti utiske.

  11. #86
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    5,864
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Fabia na sta tacno obratit paznju kod kupovine tako auta na plac ? Osim toga sto si nabrojao siceve,mjenjac,pedale dolje...
    Život je borba,ne daj da te muči,ne ponavljaj greške,već na njima uči…



  12. #87
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by grashak View Post
    Smijao bi se sad kad bih ti rekao da je dosao covjek kod njega prije par dana, sjeo u astru 2009 1,9 150ks (ja kad sam je probao odusevio sam se, mirise na novo, ocuvana maksimalno, presla 180 000km), uhvatio 2-3 kruga po 100m i odmah rekao KUPLJENO. nije je vodio ni kod majstora... Izgleda covjek zna sto je dobar auto...


    Eto Fabia ce da podje i da pogleda auta, pa ce ti prenijeti utiske.
    kilometraza nije toliki problem ako je pravljena na otvorenom putu i ako je auto odrzavano kako treba, nevolja je ako su ti kilometri predjeni kroz grad i ako je auto vozio ko zna ko i ko zna kako...ja sam uzeo megana 2001. prije 2.5 godine sa 39.000 km otvorio sam servisnu i vidio na njemackom napisano sve pravilno, ovi nasi sto falsifikuju servisne ne umiju napisat nista no cak i ubacaju nasa slova u njemacki jezik(licno gledao) a ovce sve to popasu...
    She is only here to annoy herself!

  13. #88
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kotoranin View Post
    Fabia na sta tacno obratit paznju kod kupovine tako auta na plac ? Osim toga sto si nabrojao siceve,mjenjac,pedale dolje...



    Sjedista, rucicu, pedale, volan, gornji i donji dio rucice zmigavca, luft volana, buka lezajeva (kotrljanje nizbrdo sa ugasenim motorom), saltas u 1 i guras auto naprijed nazad (cuce se glasno kliktanje metal o metal, racunaj 250-300 000 km), luft vozacevih vrata, zvuk kad se zatvaraju vrata, naslon za ruku i td.
    TAKUMI

  14. #89
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,052
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vlasnik je umro 2005,ne znam koju drugu priču bi mogli da slože za kilometražu 80000.
    Vaša iskustva sa B&S Podgorica,placem-garažom-prodavcem,šta li je...

    SLIKE





    Ford - Focus 1,8 tdci

    Datum: 24.12.2012.
    Godište :2004
    Kilometraža: 80000
    Cijena:
    3500 €
    Prodavac:
    B&S

    Grad:
    Podgorica

    Telefon:
    067/417-070

    Email:
    [email protected]





    Dodatna oprema:
    AC klima, ABS, ESP, Muzika, Servo, El. podizači, Centralna brava, Metalik boja, Svijetla za maglu, Air bag, Alarm, Alu felne, Kod ključ, Tempomat, Daljinsko zaključavanje, CD šaržer


    Last edited by minjo; 24-12-12 at 22:30.
    Kao i obično, nije ili-ili, nego i-i.

  15. #90
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Budva
    Posts
    1,760
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Kako ovi nasi preprodavci vole da kupuju kod mrtaca auta
    TU SEI TUTTA
    LA MIA VITA
    AC MILAN

  16. #91
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    287
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ajde da ođe priupitam, da ne otvaram temu, pošto vidim da se polemiše...Prije par dana sam bio sa drugom da on vidi ponudu i u toj potrazi dođosmo do jednog placa u PG (ajde da ga ne imenujem, da ga ne reklamiramo), i tamo Renault Megane 1.9 dci 2004 god., prešao 80000 (barem tako piše).Auto ima servisnu knjižicu i u razgovoru sa prodavcem čovjek se ponudio da odemo da Alliance-a da ga spojimo na kompjuter da se provjeri stanje.Nismo otišli, nismo imali vremena.E sad, pošto je i meni kao laiku što se tiče kola jasno da je ta kilometraža nemoguća, zanima me je li moguće prevariti kompjuter u ovlaštenim servisu sa tim vraćanjem i da li dijagnostika može da pokaže stanje motora, npr. turbine pošto kad se spomene taj Megane to odmah svi prvi pomenu.
    Last edited by HereWeGo; 25-12-12 at 00:13.
    isključite televiziju, uključite mozak

  17. #92
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    547
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I ja sda se nadovezem i da pitam da li je moguce ikako "provaliti" da li je kilometraza izmijenjena na bilo kojem automobilu?

  18. #93
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    5,864
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sto generalno mislite o Welt Autu ? I zasto se neki zale ?
    Život je borba,ne daj da te muči,ne ponavljaj greške,već na njima uči…



  19. #94
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    11,813
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Tu je kao i na ostale placeve,kako ko sto nabode...ili kako te oni nabodu.u svakom slucaju niti ih ko kontrolise,niti se oni mnogo sekiraju...mogu da rade sto oce jer znaju da se nemas kome zalit...nazalost,tako kod nas sve funkcionise.nije nemogice naci na plac vrhunski auto...ali je jako,jako tesko...najljepse ga je kupit kad stigne slepa,dok jos nisu,,spakovana,,.

  20. #95
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,780
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    29
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nirre View Post
    I ja sda se nadovezem i da pitam da li je moguce ikako "provaliti" da li je kilometraza izmijenjena na bilo kojem automobilu?
    moze ako je auto odrzavan u ovlasceni servis po broju sasije se moze provjeriti kad su radjeni servisi a na dijagnostiku tesko...

  21. #96
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Budva
    Posts
    1,760
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by simkee View Post
    moze ako je auto odrzavan u ovlasceni servis po broju sasije se moze provjeriti kad su radjeni servisi a na dijagnostiku tesko...
    Koliko je tacno ne znam, ali sam cuo da ima momak koji nudi vracanje kilometraze i daje garanciju da ga Ljetopis,Aliance i drugi ne mogu provaliti...
    TU SEI TUTTA
    LA MIA VITA
    AC MILAN

  22. #97
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,689
    Thanks Thanks Given 
    1,738
    Thanks Thanks Received 
    753
    Thanked in
    307 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by skoljci View Post
    Koliko je tacno ne znam, ali sam cuo da ima momak koji nudi vracanje kilometraze i daje garanciju da ga Ljetopis,Aliance i drugi ne mogu provaliti...
    Naime, bilo je jedno mudo u Savnik ali ga vise NEEEEEEEEMA!
    As far back as I can remember I always wanted to be a gangster.

  23. #98
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,701
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    SVE SE MOZE KOD NAS,!!!!!!!!!:dejection:

  24. #99
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    725
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ako auto nema cistu istoriju kada oni ukucaju br sasije i vide sto je sve radjeno to nije to, sa strane manje vise svi odrzavaju auta u ovlascenim servisima...Ja sam malo istraziva, sto se tice automobila as kramar ima dosta jake cijene, km su orginalne, sva su auta od prvog vlasnika, tj imaju racun(vjerovatno poveci) u njemaskoj banci koja je ujedno i lizing kuca, kada dodje auto sa lizinga kod njih oni daju kramaru povoljne cijene i ovi ovamo uvoze, to pretezno nisu automobili koji su oduzimati, vec tamo ljudi znaju cio zivot 250eura rata za auto, posle 3-4godine, stari da kao uceshce i uzima novi i sve tako..

  25. #100
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    ljudi ja prevodim papire za kola iz njemacke koja stizu(i austrije i svajcarske), nema jednoga da je preslo manje od 200.000 km
    She is only here to annoy herself!

Page 4 of 23 FirstFirst 1234567814 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Auto limar najpovoljniji u crnoj gori
    By simens in forum Vozila i oprema
    Replies: 18
    Last Post: 10-04-12, 08:57
  2. auto placevi u CG
    By paparazzo in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 33
    Last Post: 30-10-10, 14:26
  3. Info: Auto placevi u CG
    By nesoyehn in forum Ostali oglasi
    Replies: 10
    Last Post: 04-07-10, 14:39
  4. auto placevi u CG, vase misljenje, koji su dobri, koje zaobici?
    By Bozidar_Sukovic in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 21
    Last Post: 11-12-09, 01:20
  5. Auto-placevi
    By Mad_dog_KO in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 10
    Last Post: 29-02-08, 23:00

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •