View Poll Results: Crna Gora na World Cup 2014 Brazil....

Voters
92. You may not vote on this poll
  • ...idemo kao I u grupi

    36 39.13%
  • ...kao drugi u grupi dobijamo u baraz

    33 35.87%
  • ...kao drugi u grupi gubimo u baraz

    3 3.26%
  • ...nema Crne Gore

    20 21.74%
Page 20 of 24 FirstFirst ... 10161718192021222324 LastLast
Results 476 to 500 of 580

Thread: 2014 FIFA World Cup Brazil qualification

  1. #476
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,270
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sa Hodzsonom im je plafon sami plasman..
    Nemamo lobi al' imamo damu ! Eviva !

  2. #477
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,715
    Thanks Thanks Given 
    1,260
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    Bogami ce sad biti opasni sa Townsedom (jel se ovako preziva?) i Vilsirom. Ja bih nasadio Kerika i Vilsira na sredinu. Lampard bi mi bio prva zamjena ili ako igra sa 3 srednjaka onda bi i njega u ekipu stavio sa ovom dvojicom. Dzerarda bih izmrsikao, kakva kesa, nevjerovatno, a kapiten...
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  3. #478
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    601 East 54th NY
    Posts
    4,779
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Englezi su imali odlicnu generaciju na SP '02 i EP '04 ali jbg Erikson im je bio selektor. Sad imaju previse izvikanih igraca na celu sa golmanom.
    I don't get lucky. I make my own luck.

  4. #479
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    378
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Po meni Engleska ima odlican sastav,a mislim da ce Spanija kiksat,maksimum cetvrtfinale,glavni favoriti Njemacka,Brazil,pa i Argentina(Messi je Messi)

  5. #480
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,049
    Thanks Thanks Given 
    5,050
    Thanks Thanks Received 
    2,447
    Thanked in
    1,319 Posts

    Default

    Evo kako se dochekuju zmajevi svaka im chast !

    http://www.profreetv.com/index.php?c...watch&tvid=488
    ...

  6. #481
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    601 East 54th NY
    Posts
    4,779
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sarajevo posle gola:







    Jednostavno moras da volis ovu selekciju. Kakvi sefovi.
    I don't get lucky. I make my own luck.

  7. #482
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,914
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bravo Bosnooo! Imacete podrsku iz Crne Gore.
    Engeskoj sve najgore.
    1908.

  8. #483
    Join Date
    May 2011
    Posts
    7,105
    Thanks Thanks Given 
    161
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by clapton View Post
    jes, Engleska je vazda strasni favorit bila.
    Ne kod svetskih medija kolko kod svojih. Nenormalan pritisak je na njih svaki put.
    Lord, the pitiful screams of all them college-educated women!

  9. #484
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    pg
    Posts
    2,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A zavrse obicno tako sto igraju bunker protiv svakoga i/ili ne mogu dat gol Alziru. Glupo je pricati sad, ali nisu mi cak ni "favoriti iz sjenke".

  10. #485
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bosna je nevjerovatna.

    Konačno imam reprezentaciju za koju ću navijat od srca na velika prvenstva.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  11. #486
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,563
    Thanks Thanks Given 
    1,964
    Thanks Thanks Received 
    2,577
    Thanked in
    1,103 Posts

    Default

    Engleska nece ni grupu proci.
    Tu es mon héro!

  12. #487
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    A oce jer ce im doc zambija palestina i hrvatska al ce zato u osminu da ih neka kolumbija ili argentina raznese
    Sono troppo sexy per lavorare.

    ПРАВДА ЗА ВЛАДА!

  13. #488
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Engleska je bolja ekipa i od Argentine i od Kolumbije. Nije od Spanije, Italije, Njemacke i Holandije. Mozda i od Brazila-ali ja u taj Brazil nemam mnogo povjerenja, iskreno. Cus Argentina-pricate kako su Englezi izvikani, a ja izvikanije reprezentacije od Argentine ne znam. Od 90ih nadalje o toj Argentini se prica kao o nekim bogovima fudbala, pred svako Svjetsko su strasni favoriti-a oni nikad dalje od 1/4 finala. Sjecam se proslo prvenstvo da su svi pricali kako ce Argentina da nagrdi Njemacku pa im ovi dadose 4 komada. Ili jos bolje 2002, kad je bila kvota 2.5 da ce osvojiti prvenstvo a ispadose u grupi.

    Engleze je uvijek jebavao nenormalni pritisak domace javnosti-to je uvijek uslovljavalo da kljucne utakmice gube na penale i na nasijedanje na provokacije protivnika (Runi 2006, Bekam 1998...). Sad pritiska nema, i ocekujem dosta od njih. A igrali su uvijek stilom kao i sad-dosta defanzivno, dosta dugih lopti, jakih startova i masu trcanja.

    Ne vjerujem da ce osvojiti-nemaju dovoljno dobrog managera i postoje 3-4 jasno bolje ekipe od njih, ali mislim da ce do 1/4 ili 1/2 finala doci.

    E da, i ne shvatam toliki odijum prema njima-dobili su nas poshteno, bez ikakvog nesojluka, pomoci sudija i tako dalje. Kad je Dejo Savicevic po Londonu poceo da uci Engleze sto je patriotizam (to Britanci coce ne znaju bez njega), odgovorili su mu kako je i zasluzio. Kraj price.
    Deserve's got nothing to do with it.

  14. #489
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    U pravu si ovo za Argentinu, ali tada nijesu imali messia, aguera i lavezzia. Prosetali su se kroz kvalifikacije.

    Druga stvar: Sumnjati u Brazil je nenormalno, jer su oni najbolja reprezentacija Svijeta i vijeka. Imaju 3 ekipe.
    2010. Znamo kako su ispali od holandije : poslije crvenog felipea mela primili dva najgluplja gola ikad.
    Tada su bili mnogo gori nego sad.
    Jedino im se moze desit urugvaj kao '50 ili koje li vec...

  15. #490
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sandor Kolar View Post
    U pravu si ovo za Argentinu, ali tada nijesu imali messia, aguera i lavezzia. Prosetali su se kroz kvalifikacije.
    2010 su imali Messija, Aguera i Lavezzia. I primili 4 komada od Njemacke, i mogli su jos 4. Ta ekipa nema dovoljnu cvrstinu u odbrani i na sredini-dzaba im svemirski napad. Svaka jaca ekipa (Njemacka, Spanija, Brazil, Holandija, Engleska, Italija, Portugal, cak i Belgija) mogu da ih nadtrce i nadigraju na sredini. Sto im redovno i rade

    Quote Originally Posted by Sandor Kolar
    Druga stvar: Sumnjati u Brazil je nenormalno, jer su oni najbolja reprezentacija Svijeta i vijeka. Imaju 3 ekipe.
    2010. Znamo kako su ispali od holandije : poslije crvenog felipea mela primili dva najgluplja gola ikad.
    Tada su bili mnogo gori nego sad.
    Jedino im se moze desit urugvaj kao '50 ili koje li vec...
    Brazil ima sumnjivu odbranu i nema dobrog klasicnog spica-golgetera. Bez dobrog shpica, igraca koji ce da gurne ekipu kao sto je to radio Vilja, Ronaldo (Nazario), Trezege, Romario...uzasno je teshko osvojiti Svjetsko. Plus, vazi isto i za Engleze-Spanija, Njemacka, Holandija i Italija imaju jace ekipe od Brazila. Mozda ne po imenima, ali cvrsce, uigranije, koje bolje takticki stoje na terenu. Mislim da sto se tice reprezentativnog fudbala razlika u klasi izmedju Evrope (bolji) i ostatka svijeta (gori) nikad nije bila veca i da ce se to pokazati na sledecem prvenstvu, bez obzira na to sto se igra u Juznoj Americi.

    Ne shvati me pogresno, ja Brazilce i njihov fudbal volim i da nije Nejmara u ekipi vjerovatno bih uz ove sto pomenuh navijao za njih-ovako sam neutralan,jer onog lika bash podnijeti ne mogu Tako da sam najvise moguce objektivan.
    Deserve's got nothing to do with it.

  16. #491
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Recordare, sjeti se ko ih je vodio 2010. Čisto zbog nedostatka čvrstine na sredini i u odbrani.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  17. #492
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Albatros View Post
    Recordare, sjeti se ko ih je vodio 2010. Čisto zbog nedostatka čvrstine na sredini i u odbrani.
    Mislis na Argentince ili na Brazilce? Ako na ove prve, znam, ali tu cvrstinu na sredini i u odbrani nikad nisu ni imali. Sjeti se kakvu je Argentina po imenima sredinu imala 2002, a lagano su ispali u grupi, sredina Shvedske se sprdala sa njima.
    Deserve's got nothing to do with it.

  18. #493
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Recordare88 View Post
    Mislis na Argentince ili na Brazilce? Ako na ove prve, znam, ali tu cvrstinu na sredini i u odbrani nikad nisu ni imali. Sjeti se kakvu je Argentina po imenima sredinu imala 2002, a lagano su ispali u grupi, sredina Shvedske se sprdala sa njima.
    Da, da..Argentina. Imali su nešto kao mi Brnovića. Jedva prošli kvalifikacije golom Palerma. Ko je je sve igrače taj čovjek zvao i forsirao...

    Sad...imaju sličnu ekipu kao 2010, ali mnogo zdraviju priču i selektora koji zna šta radi. Uglavnom, u 4 favorita.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  19. #494
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Albatros View Post
    Da, da..Argentina. Imali su nešto kao mi Brnovića. Jedva prošli kvalifikacije golom Palerma. Ko je je sve igrače taj čovjek zvao i forsirao...

    Sad...imaju sličnu ekipu kao 2010, ali mnogo zdraviju priču i selektora koji zna šta radi. Uglavnom, u 4 favorita.
    Tesko, ja ti kazem da ta ekipa iz 2010 nije dovoljno dobra. Ko im igra odbranu-Garaj je jedini pristojan tu igrac, Demikelisa, Otamendija, te Samuela od hiljadu ljeta da mnogo ne spominjemo. Najveci problem-sredina. Maskerano, Kambijaso, Banega, Bilja...gomila defanzivnih veznih igraca, ili nedovoljno kvalitetnih ili pri kraju karijere,centralnog veznog ni u tragovima. Ofanzivni vezni, koji su nekad bili glavna snaga Argenine-loshe. Pastore koji ne igra u PSG-u im je glavna opcija tu. Ok,imaju najbolji napad na svijetu-to stoji, ali svaki selektor sa malo taktickog znanja ce znati kako da odsjece taj napad.

    Prosto cinjenica da nema sredine i igraca koji ce da stane na loptu tjerace Messija&co da se prakticno vracu do centra da bi je uzeli i konsekventno ce im se igra svoditi na individualne akcije. Mislim da od toga nema mnogo srece-imaju konstrukcioni feler u ekipi,mislim da jednostavno nisu dovoljno dobri za bilo sta dalje od 1/4 finala, i to ako ih bog pogleda da im ne dodje neka druga jaka ekipa. A mozda se varam, ne znam.
    Deserve's got nothing to do with it.

  20. #495
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Adrogue, Argentina
    Posts
    619
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni se ova reprezentacija Engleske jako sviđa, najtalentovanija od 98e, možda jača i od te generacije. Recordare, po čemu Englezi imaju slabiji tim od Italijana?
    non-stop, non-stop, indijski konop

  21. #496
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fernando Redondo View Post
    Meni se ova reprezentacija Engleske jako sviđa, najtalentovanija od 98e, možda jača i od te generacije. Recordare, po čemu Englezi imaju slabiji tim od Italijana?
    Italijani imaju jacu odbranu i jacu sredinu, prvenstveno zbog starosti Lamparda i Gerrarda. Sredina Carrick-Wilshere je mislim i optimalna za Engleze, ali cisto sumnjam da ce Hodgson to tako napraviti. E da, Italijani imaju i boljeg golmana. Tako da su generalno gledano jaca ekipa.

    Ali sa ostatkom posta se slazhem-mislim da ce Englezi biti jedna od pozitivnijih tacaka Svjetskog.
    Deserve's got nothing to do with it.

  22. #497
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Adrogue, Argentina
    Posts
    619
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Recordare88 View Post
    Italijani imaju jacu odbranu i jacu sredinu, prvenstveno zbog starosti Lamparda i Gerrarda. Sredina Carrick-Wilshere je mislim i optimalna za Engleze, ali cisto sumnjam da ce Hodgson to tako napraviti. E da, Italijani imaju i boljeg golmana. Tako da su generalno gledano jaca ekipa.

    Ali sa ostatkom posta se slazhem-mislim da ce Englezi biti jedna od pozitivnijih tacaka Svjetskog.
    Italija ima odbranu Juventusa koji igra sve lošije, dobro markiraju ali su slabo pokretni i bilo koja reprezentacija sa brzim krilima i špicevima ih može ozbiljno ugroziti. Volkot i Taunsend da se stušte na njih, jedan sa jedne, drugi sa druge strane, mislim da bi bili u ogromnim problemima. Sredina Italije? Montolivo, Pirlo, De Rosi, Kandreva, Akvilani, Cerci? Meh. Markizio, Motta i Veratti su tamo za postovanje jedino, i to kad imaju baš dobro veče. Lampard i Gerrard sigurno imaju snage za još jedno prvenstvo na visokom nivou, tu je i Berry kad se vrati. Kleverli, Kerik i Vilšir kao zamjene. Čemberlen, Milner, Sterling kao zamjene po krilima. Ne znam, ovo je meni savršen skup brzine, tehnike i iskustva, jedan stepenik ispod Španije i Njemačke.
    non-stop, non-stop, indijski konop

  23. #498
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fernando Redondo View Post
    Italija ima odbranu Juventusa koji igra sve lošije, dobro markiraju ali su slabo pokretni i bilo koja reprezentacija sa brzim krilima i špicevima ih može ozbiljno ugroziti.
    Juventus trenutno nije u formi pa svi igraju lose, ali su sve to odlicni igraci-Chelsea ima brze ofanzivce pa ih je razbio Juventus.

    Quote Originally Posted by Fernando Redondo
    Montolivo, Pirlo, De Rosi, Kandreva, Akvilani, Cerci? Meh. Markizio, Motta i Veratti su tamo za postovanje jedino, i to kad imaju baš dobro veče.
    Dodaj tu i Pirla i De Rosija slobodno-ako mogu Lamps i Stevie G da imaju snage za jos jedno prvenstvo, sto ne bi mogao i Pirlo?

    Quote Originally Posted by Fernando Redondo
    Ne znam, ovo je meni savršen skup brzine, tehnike i iskustva, jedan stepenik ispod Španije i Njemačke.
    Da, i ja smatram da imaju sasvim dobru ekipu-malko su tanki u odbrani, golman im je kixer i manager im je prosjek, ali generalno gledano su dobro izbalansirani i jaki i zato im i predvidjam tu negdje 1/4 ili 1/2 finale.
    Deserve's got nothing to do with it.

  24. #499
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Ako su Thiago Silva, Dante i Marquinhos "sumnjivi" onda ...
    Na Kupu Konf. se vidjela snaga Brazila...

    Licno mislim da Brazil nikad nije imao jacu reprezentaciju otkad pratim fudbal. Mozda nemaju hemiju kao ona 94, 98 i 2002, ali individualni kvalitet im je na vecem nivou.

    Paulinjo, Ramires, Hernanes, Willian, Oscar, Luiz Gustavo, Lucas Moura - Ako ih nadigraju Townsend i Wilshere ja "glavu na panj" .

    Sto se tice Neymara, vec je u top5 Svijeta i najveca je snaga Brazila naprijed. Nije bolji jos uvijek bolji od Messia i Ronalda, ali je kompletniji. Sutira i dribla lijevom i desnom, pregled igre bolji od pomenute dvojice, pass ima kao Scholes, a sa loptom je najbrzi igrac na Svijetu. Neka sto je najbrzi nego sto mu se lopta ne odvaja od noge. Ne daje joj for. U svakom trenutku mu je lopta "na nozi", znaci ne moze mu se uzet bez kartona. Slobodne i kornere da ne spominjem. Co'ek felsha loptu na 10 razlicitih nacina, sve kako mu odgovara.

  25. #500
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    601 East 54th NY
    Posts
    4,779
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ako cemo trazit' dark horse prvenstva onda bi to mogla biti Belgija. Imaju odlican tim, i ako im se zrijeb poklopi mogu daleko. Naravno i Hrvati su tu (danas u podne ce se valjda znati novi selektor) a s normalnim likom mogu daleko.

    Engleskoj ce ponovo nadam se doci neki Njemci i pregaziti ih. Redondo ovi igraci

    Čemberlen, Milner, Sterling
    - uz jos par su maksimalno 'izvikani', Kapelo s njima nista nije mogao da uradi.

    Njemci realno imaju ekipu da se prosetaju do titule, jedino im Spanija i Italija mogu nesto. Brazil na publiku i sudije, a Argentina nista.
    I don't get lucky. I make my own luck.

Page 20 of 24 FirstFirst ... 10161718192021222324 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Afellay remains steadfast in qualification belief
    By Goran69 in forum Euro 2012 news
    Replies: 0
    Last Post: 17-06-12, 09:00
  2. Kvalifikacije za Svjetsko prventsvo 2014
    By GRUNA'STAR in forum Fudbal
    Replies: 14
    Last Post: 31-07-11, 09:19
  3. FIFA World Cup 2010 raspored u Excel-u
    By kambodza in forum SP 2010 Juzna Afrika
    Replies: 7
    Last Post: 27-08-10, 11:25
  4. FIFA World Cup 2010 (FANTASY FOOTBALL)
    By Vlado in forum SP 2010 Juzna Afrika
    Replies: 480
    Last Post: 13-07-10, 16:42
  5. Panini - 2010 Fifa World Cup South Africa
    By kefalo in forum Ostali sportovi
    Replies: 3
    Last Post: 31-03-10, 13:04

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •