Results 1 to 18 of 18

Thread: Uhap?en "?uveni" zlikovac Milan Luki? u Argentini

  1. #1
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Duklja - Zeta - Crna Gora
    Posts
    1,464
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Uhapšen "čuveni" zlikovac Milan Lukić u Argentini

    Haški optuženik Milan Lukić uhapšen u jednoj stranoj zemlji

    Tanjug -

    BANJALUKA - Haški optuženik Milan Lukić uhapšen je i u toku su pripreme za njegovo prebacivanje u Hag, javila je večeras BN televizija iz Bijeljine.

  2. #2
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Texas
    Posts
    963
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by G R A D
    Haški optuženik Milan Lukić uhapšen u jednoj stranoj zemlji

    Tanjug -

    BANJALUKA - Haški optuženik Milan Lukić uhapšen je i u toku su pripreme za njegovo prebacivanje u Hag, javila je večeras BN televizija iz Bijeljine.
    Одлично! !!!!
    Главу дајем крајину не дајем ...

  3. #3
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    459
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Srbija je zrtvovala piona da ne bi isporucila glavne naciste-Karadzica i Mladica.Cijela ta “saradnja” Srbije sa Agom je licemjerna.Vjerovatno su Lukicu tj porodici dali par stotina hiljada eura i onda dali Agu adresu dje se on nalazi a znali su sve jer tajna Miloseviceva Srbija koja u sustini vlada i dalje (Karic i ostali naci tajkuni), inace pomaze nacistima u skrivanju a ujedno i materijalno dajuci im milione eura!Inace za vecinu Srba Lukic nije nacista vec je “srpska zrtva” koju trazi “zlocinacka Amerika i NATO”,a on je heroj koji je “samo branio” svoj narod!!

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    84
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up

    Zar nije bilo ''pitanje sata kada će se Karađžić uhapsiti''???
    Što zamlaćujete ovaj narod?

    Sve u svoje vreme...
    Sledi izručenje Đukanovića Italiji.
    Kraljevina Crne Gore, 1914: “Crnogorci su po narodnosti Srbi, a crnogorske narodnosti ne postoji.’’

  5. #5
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    459
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Wink

    ...HEHE pa ako Mila ode u Italiju na "sudjenje" to bi povuklo desetine drugih i ovdje a i tamo u EU.Znaci i ako ode bice neko kratko sudjenje u dogovoru sa EU a Milo ce otici da zivi nedje u vilu neku na nekom ostrvu sa svim pogodnostima!

  6. #6
    Join Date
    May 2004
    Location
    LONDON
    Posts
    1,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Titan
    Zar nije bilo ''pitanje sata kada će se Karađžić uhapsiti''???
    Što zamlaćujete ovaj narod?

    Sve u svoje vreme...
    Sledi izručenje Đukanovića Italiji.

    Lisica je dugo isla za Ovnom i cekala da mu **** otpadnu i tako je cekajuci i lipsala, zato pripazi Titane zdravlje jer je to najbolje bogatstvo.
    Last edited by mr; 09-08-05 at 15:14.
    C.Gorski sindikat,Svizajedno!!!
    mi smo nebeski narod,ali na zemlji za chuda znamo.******!!!opet mi je umro konj.. steta bejashe dobar,gazio je ;) pogana

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    84
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up

    Quote Originally Posted by Monterico
    ...HEHE pa ako Mila ode u Italiju na "sudjenje" to bi povuklo desetine drugih i ovdje a i tamo u EU.
    Ma, samo napred. Evo pristajem i ja da idem ako njega uhapse!
    Kraljevina Crne Gore, 1914: “Crnogorci su po narodnosti Srbi, a crnogorske narodnosti ne postoji.’’

  8. #8
    Join Date
    May 2004
    Location
    PG-NY-NJ
    Posts
    87
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Angry

    Bogomi dok vam je Lukic, Karadzic, Arkan, Milosevic vljali i dok su bili na vlast i imali svoje poziciji svi ste vi u njih ka boga gledali. A sad kad su pali samo pljujete po njima. To pokazuje kakvi ste narod i kakvi obraz imate!!!
    -DOK SMO BILI DRUGOVI ZIVJELI SMO KA GOSPODA
    -IF ASSHOLES COULD FLY THIS PLACE WOULD BE AN AIRPORT

  9. #9
    Join Date
    May 2004
    Location
    PG-NY-NJ
    Posts
    87
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ali milo ce tesko panut posto nije on budala ka svi oni sto su pali. Milo radi sve na pametan nacin. Srbi digli crkvu na Rumiju, neka su, Digli drugu crkvu, neka su,.... Puce i njemu jedan dan film vjeruj mi samo Gospodin Djukanovic ceka April 2006. Samo se pazi te da vama nesto pa pukne. Posto preko vas Srba nasoj Crnojgori puca preko glave evo skoro 100 godina i to samo zbog vas. Sto ste u svaki rat usli mi smo morali da vas vadim iz g*****. I vi mi pricate da ste vi srbi jeste ka uprkno od vas nema ni S od srba. Vi ste jedna olos sto neznate odakle poticete a to je iz crnegore i od crnogoraca NAZALOST!!!! Pa ste sad nasli mila da pljujete posto vi niste se napunili od Cigara i od ulja znam da vam je krivo narode i mene je ali pogledaj sto coek radi kroz crnugoru. Pogledaj te sto gradi i sto ce da gradi. Koji drugi coek u CG napravlja nesto od onih nasih gradova? Pogledaj te podgoricu ko bi je prepoznao? Niko posto se gradi. Podgorica ce da budne jedno od najljepsih evropski metropola u svijetu za koju godinu. I ko je to sve radio? Milo i ljudi sto su bili oko njega. Ja ga ne branim on se napunio ka brod i sad je reka dosta mi je i sad u zadnje par godina je poceo daje crnojgori. Ali polako svi bi imali da smo za njega nego vi srbi ocete da budnete zajedno sa srbijom. A sto smo mi to dobro vidjeli sto smo sa srbijom? 3-4 rata sto i nas udara po obrazu sto smo morali da se borimo za vas. Eeee moj narode niste vi srbi vi ste Crnogorci svi doce vama to iz g***** za par mjeseci kad promijenite pricu vidje cete.
    -DOK SMO BILI DRUGOVI ZIVJELI SMO KA GOSPODA
    -IF ASSHOLES COULD FLY THIS PLACE WOULD BE AN AIRPORT

  10. #10
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,606
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default Krsto Popovic Srbima: "Bjezi mi kugo s ognjista mila!"

    Robote,

    Nema kod njih ni "C" od Crnogorshtine. To su domaci kvislinzi, chetnici, izrodi itd. da ne nabrajam.
    "Postojaće Crna Gora dok je Lovćena i Durmitora, dok je mora pod Barom i Kotorom, dok je Sunca i dok je Grahovca!"

  11. #11
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,606
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Thumbs up

    Quote Originally Posted by Robot
    Bogomi dok vam je Lukic, Karadzic, Arkan, Milosevic vljali i dok su bili na vlast i imali svoje poziciji svi ste vi u njih ka boga gledali. A sad kad su pali samo pljujete po njima. To pokazuje kakvi ste narod i kakvi obraz imate!!!
    Ruku na srce. Sto jes jes.
    "Postojaće Crna Gora dok je Lovćena i Durmitora, dok je mora pod Barom i Kotorom, dok je Sunca i dok je Grahovca!"

  12. #12
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    459
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ipak moramo biti takticni nakon ocijepljenja i ne smijemo da im prebacujemo sto su sluzili ili podrzavali tzv "savez" sa Srbijom,vec ih moramo sto prije integrisati u nasu drzavu da nemamo sjutra 5. kolonu,jer to je ipak nas narod koji se otudji!

  13. #13
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Texas
    Posts
    963
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Robot
    Bogomi dok vam je Lukic, Karadzic, Arkan, Milosevic vljali i dok su bili na vlast i imali svoje poziciji svi ste vi u njih ka boga gledali.
    Ајде не лупај молим те! Милошевић није НИЈЕДАНПУТ победио на вишестраначким изборима у Србији! Увек је крао изборе! Милошевић је имао подршку са запада, не зато што га је запад волео, већ зато што је свима било јасно да Милошевић гарантује распад југославије а умало и Србије!

    Quote Originally Posted by Robot
    A sad kad su pali samo pljujete po njima. To pokazuje kakvi ste narod i kakvi obraz imate!!!
    Пљували смо ми на њих и тада! Него ти то ниси видео или ниси хтео да видиш! А то какав смо народ, када је у питању Милошевић, то можеш да видиш по томе ко га је ухапсио и отеро` у Хаг! МИ СРБИ смо га скинули са власти, ухапсили, и отерали у Хаг! Шта још хоћеш, бленто?
    Главу дајем крајину не дајем ...

  14. #14
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,606
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Homoljac_
    Ајде не лупај молим те! Милошевић није НИЈЕДАНПУТ победио на вишестраначким изборима у Србији!
    Evo pocese opet istoriju da prepravljaju.
    "Postojaće Crna Gora dok je Lovćena i Durmitora, dok je mora pod Barom i Kotorom, dok je Sunca i dok je Grahovca!"

  15. #15
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    459
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jeste pobijedjivao,mozda nije imao uvijek iznad 50% ali je SPS uvijek imao preko 40% cak i onda kad je Kostunica pobijedio SPS je dobio preko 2.000.000 glasova.

    A ono je jo[ veći biser,kao mi smo ga sami uhapsili,pazite što je Đinđić rekao kad su ga isporučili; NE DA SE KAJE SRPSKI NAROD ZA ZLODJELA ŠTO UČINI DEVEDESETIH VEĆ JE TO USLOV DA DOĐU PARE !! A Srbi su samo radi toga pristali to da urade,i sad su bijesni jer je svijet shvatio koliko su podmukli i dvolični i nijesu dobili pare koje su o;ekivali što je rekao i sam Đinđić!!

  16. #16
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    433
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Cini mi se da ste otisli od teme. Pa nemojte tako, "co'ek" je uhapsen u Argentini, o njemu je rijec.

  17. #17
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Vavilon - Podgorica
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Interesantno je to sto Lukic nalazi opravdanje u tome da su krivi oni koji su mu izdavali naredjenja,pokusavajuci na taj nacin da skine grijehe sa svoje duse.
    A u svetim knjigama se kaze:A na sudnjem danu oni ce recimisli se na gresnike)mi smo samo izvrsavali ono na sta su nas oni nagovarali,zato povecaj njima dvostruku patnju,a za sve ce biti dvostruka patnja,samo kad bi oni znali!

  18. #18
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Mabus,

    sto kazu svete knjige za koriscenje nedozvoljenih hemijskih stimulansa u slucajevima nemogucnosti odrzavanja erekcije, koja se pokazala neophodnom za proces penetracije, a sve to zbog produzenja ljudske vrste, jer stara je mudrost "Bez penetracije, nema kopulacije". Naravno, polazim od premise da nije svako bio srecnik kao Isus, pa da se zacne bez kopulacije (mada mi je taj sami koncept bezgresnog zaceca malo kontraverzan).

    A? Mislim djelujes mi kao poznavalac tih svetih knjiga, pa pitam...
    Vecina ljudi je zla

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. OTMICA U ŠTRPCIMA
    By Waterman in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 67
    Last Post: 27-02-04, 13:06

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •