Results 1 to 3 of 3

Thread: Milov muzicki ukus...

  1. #1
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    2,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Milov muzicki ukus...

    Pise: Blic
    Milo DJukanovic je iz publike u drustvu svoje supruge pomno pratio sve tri veceri festivala "Suncane skale". Po zavrsetku, odlazio je u hercegnovske nocne klubove u provod do zore. Uvece bi opet sedao na svoje mesto u drugom redu na Kanli-kuli, i tako ukrug: festival - kafana, festival - kafana...

    - Festival je dobro organizovan, ima kvalitetne ucesnike i nadam se da ce mnogi hitovi ostati i trajati dugo nakon zavrsetka - rekao je Milo DJukanovic o festivalu.

    A o kafanama i provodu do zore?
    - Volim sve ono sto mi pomaze da se relaksiram nakon ovih dugotrajnih i zamornih poslova. I muziku volim i kada god sam u prilici, opustim se uz nju.

    Na nasu konstataciju da nije bas karakteristicno za premijera jedne zemlje da sedi po nocnim klubovima i poredjenje da je Kostunicu ili Tadica nemoguce videti u cetiri ujutru u kafani, DJukanovic se nasmejao.

    - Ja sam relativno mlad, u stvari veoma mlad poceo da obavljam te najodgovornije drzavne poslove. Jedno je kada ste predsednik vlade sa 50 godina, a drugo kada to postanete sa 28, kao ja. Potrudio sam se da obavljajuci taj posao ne izgubim vezu sa svojom generacijom i svim onim sto su izazovi za moje vrsnjake. Nastavio sam da se bavim sportom, da posecujem pozoriste, da redovno pratim muziku, da izlazim na sva mesta na koja izlazi moja generacija.

    Na nas (nadamo se duhovit) zakljucak da je blizi biracima kada sede sto do stola, Milo kaze:

    - Ne odricuci se zadovoljstava svoje generacije zadrzao sam kontakt sa ljudima koje predstavljam i ucinio dobro sebi. Nisam dozvolio da mi politika upropasti zivot. Ne bih se osecao dobro da sam preskocio tih 15 godina normalnog zivotnog sazrevanja samo zbog toga sto se bavim ovim poslom.

    U prosloj deceniji DJukanovic se najradije veselio uz Acu Lukasa u klubu "Stara Crna Gora" u Budvi. Tada najpopularniji folk pevac nepogresivo je znao muzicki ukus premijera Crne Gore. Pred jutro, kada se kafana isprazni, seo bi za njegov sto i na uvce mu zapevao tuzne pesme Tome Zdravkovica.

    - U kafani najradije slusam pesme Harisa Dzinovica i, naravno, Tome Zdravkovica - potvrdio nam je.

    Tih 90-ih mnoge srpske folk pevacice hvalile su se da su bile u vezi sa DJukanovicem, proglasavajuci ga za najboljeg frajera medju politicarima u SCG. On je mudro i dzentlmenski cutao.

    Pre nekoliko veceri i Romana mu je pevala do zore, ali premijer je uzivao u pesmama koje je narucivala njegova supruga.

    Reseni da razresimo dilemu koja medju srpskim folk zvezdama traje skoro deceniju i po, pitali smo ga koju pevacicu on najvise voli.

    - Najvise volim da slusam Cecu i Merimu Njegomir.

  2. #2
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Milo je stari cluber. I presjek svijesti jedne sredine.
    Naravno da mora nadoknaditi ono sto je propustio u svojoj mladosti, kad mu je prvi posao- premijerski.
    Vecina ljudi je zla

  3. #3
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    PGC/NYC
    Posts
    869
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    Chu Milo je stari party breaker :lolblue: :lolblue: :lolblue:
    Think DifferentStay Innovative

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Ukus...
    By Hombre in forum Sex i erotika
    Replies: 73
    Last Post: 19-05-05, 14:47
  2. Milov Mup Vozi Kradena Kola
    By pera63 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 7
    Last Post: 04-05-05, 22:42
  3. Kompjuer i muzicki
    By Undead in forum Hardware
    Replies: 5
    Last Post: 29-04-05, 11:10
  4. Samsung muzicki stub!!!
    By ShAq_Ct in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 7
    Last Post: 31-03-05, 14:43
  5. MUZICKI VIDEO SPOTOVI
    By GED in forum Muzika
    Replies: 0
    Last Post: 19-01-05, 13:44

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •