Page 58 of 278 FirstFirst ... 84854555657585960616268108158 ... LastLast
Results 1,426 to 1,450 of 6939

Thread: Uefa Champions League 2012/2013

  1. #1426
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,442
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    http://www.vijesti.me/sport/sramota-...-clanak-101381
    da li je sudija pogrijesio prilikom podbacivanja lopte? on je loptu bacio Vilijanu, nijedan igrac domacih nije bio u prilici da se "bori" za nju. Lopta je cak prije nego sto je zaustavio igru bila u posjedu Nordsjelanda. Ja znam da nema pravo da ponisti gol, al zasto se onda oslonio na tudju volju? direktno je uticao na rezultat.
    Last edited by funky^junkie; 20-11-12 at 23:53.

  2. #1427
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    28
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nema kod njih pustanja i namjestanja, siguran budi, Ukrajinci su to. Braca nasa. A ne ka mlohavi Englezi koji pustaju Turke...

  3. #1428
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,467
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,262
    Thanked in
    638 Posts

    Default

    Sjecam se tih postenjacina kad su izasli sa rezervnim timom u Ligi Evrope protiv Partizana cisto da Partizan zabiljezi tu jedinu pobjedu a i ovo nocas je pokazalo koliko su postena ekipa.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  4. #1429
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by changes View Post
    Koji vrijedi blizu 200 miliona
    Sad vrijede toliko, a za koliko su kupljeni, to je pravo pitanje...
    Willian vec vrijedi 40 miliona, a doveden je za 15 ili sl... To je smijesno, koliko je chelsea platio matu, hazarda, torresa, david luiza itd...

  5. #1430
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Douglas, Isle of Man
    Posts
    10,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sandor Kolar View Post
    Sad vrijede toliko, a za koliko su kupljeni, to je pravo pitanje...
    Willian vec vrijedi 40 miliona, a doveden je za 15 ili sl... To je smijesno, koliko je chelsea platio matu, hazarda, torresa, david luiza itd...
    Ja ne znam klub u tu Ligu Šampiona koji je 'jeftin' a da nije Dinamo, Nordsjeland, Mlada Bolesna ili tako neki pijačni štand od ekipe koji dođe tu da se obogati na brzaka.
    "And if they didn't believe me, they believe me now."

  6. #1431
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Budva
    Posts
    3,009
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Samo da mi je znat dje ga je vlado veliki poznavaoc fudbala .. A ovo sto je Sahtior uradio nocas Nordsjelandu, cini mi se ja to barsa prije par godina isto uradila sahtoru.. nesto ste kroz maglu sjecam.. ispravite me ako grijesim..

  7. #1432
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,076
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne zajebavajmo se, Shakhtar ulaze ogromne pare vec godinama. Ali su svejedno jedan od 3-4 najinteresantnija tima u Evropi.
    Chelsea i dalje moze proc, a realno je slabiji i od Juventusa i od Shakhtara. Slabo selektovana ekipa, iako imaju par majstora koje je milina gledat, ali tim nije dobro izbalansiran, kupovalo se sve osim onoga sto najvise treba. Ne znam sta treba da se desi pa da ljudi vise odustanu od ideje da Torres moze opet da bude vrhunski spic. Vec cetvrta sezona kako igra prosjecno. Juventusu takodje fali vrhunski spic, ali ipak imaju daleko veci izbor tu, ne zavise samo od jednog igraca [koji nikad nije u formi].
    U svakom slucaju, bilo bi zasluzeno da Chelsea ispadne. Mislim da Juve nece ovo uspjeti da sjebe, iako je Shakhtar veoma veoma zajeban tim.

    Lijepo i za Galatu, zbog Terima prije svega.
    Fire in the hole!

  8. #1433
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Čika Džo View Post
    Ja ne znam klub u tu Ligu Šampiona koji je 'jeftin' a da nije Dinamo, Nordsjeland, Mlada Bolesna ili tako neki pijačni štand od ekipe koji dođe tu da se obogati na brzaka.
    Ajax...11 igraca, vrijednosti 3.5 m, pobjedise ,150m vrijedan, prvi tim City-a...

    Shaktar je postena ekipa, dace sve od sebe da pobjede Juvea. Vjerovatno ce im i cika Roman dati neke premije, a para vrti...
    Chielini i Marchisio su isto bitni srafovi u ekipi, tako da ne bih prerano slavio da sam u kozi Juventina.
    Last edited by Sandor Kolar; 21-11-12 at 00:29.

  9. #1434
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    19,688
    Thanks Thanks Given 
    38
    Thanks Thanks Received 
    105
    Thanked in
    76 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sandor Kolar View Post
    Nije preglupo...Shaktar im je dao 2 gola u gostima. Ne pomaze voda majko....
    Ali Shaktar je postena ekipa i dace sve od sebe da pobjedi Juventusa, iako je to, cini se, nemoguce.
    E to malo sjutra...sahtjor ce ih pustit...vala i remi je dosta..nemaju za sta igrat

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
    kontakt telefon 069837937(T-Mobile)


  10. #1435
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Ja mislim da se Abramovic vec cuo sa gazdom Shaktara, inace svojim velikim prijateljem.

  11. #1436
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Douglas, Isle of Man
    Posts
    10,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sandor Kolar View Post
    Ajax...11 igraca, vrijednosti 3.5 m, pobjedise ,150m vrijedan, prvi tim City-a...
    3.5? Sulejmani je plaćen gotovo 17 a on im mahom i ne igra.

    Siti je dva puta skuplji od 150 miliona ali to nije poenta priče - poenta je da navijanje za 'male klubove' znači navijanje za Nordsjelland i Mladu Bolesnu a ne za Šahtjor koji sipa kol'ko iđe može.
    "And if they didn't believe me, they believe me now."

  12. #1437
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Stevenage Road, London SW6 6HH
    Posts
    3,313
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sjutra Dormund da uzme bod protiv Ajaxa i City otpada i matematički. Ali ako City sjutra dobije Reala, a onda i Dortmunda u zadnje kolo (i ako naravno Ajax sjutra dobije Dortmunda), eto City u 1/8 LŠ. To je skoro nemoguće, ali eto gledah tu tabelu pa...


  13. #1438
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,914
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sandor Kolar View Post
    Nije preglupo...Shaktar im je dao 2 gola u gostima. Ne pomaze voda majko....
    Ali Shaktar je postena ekipa i dace sve od sebe da pobjedi Juventusa, iako je to, cini se, nemoguce.
    Da,i ja sam mislio nemoguce,dok ne procitah ovo da ne igraju ova dvoica.Svasta ce biti tamo.Istocni front se drzi zajedno.
    1908.

  14. #1439
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    PG
    Posts
    8,233
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sto nije igra Staridz nocas?

  15. #1440
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Svaka čast Juventusu, baš su iznenadili noćas. Ubjedljivo bolji od Čelzija.

    Mada, mnogo im je pomogla i Di Mateova taktika koji je pokazao da je klasični trener-pomoćnik.

    Mislio sam da nemaju nikakve šanse poslije prosipanja bodova s Nord$elandom, ali sad su već na putu da eliminišu šampiona Evrope već u grupnoj fazi.

    Peter Čeh primio dva gola kroz noge, a nije napravio niti jedan kiks tokom utakmice.

    Čestitke i navijačima s foruma.

  16. #1441
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,592
    Thanks Thanks Given 
    7,525
    Thanks Thanks Received 
    4,600
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Di Mateo lol, kakav panj...

    Milo mi je što ih prešegaše juventini, dosta je provlačenja bilo...
    #fakenews

  17. #1442
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    840
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kad se sjetim svrsavanja na Di Matea prije samo pola godine.

    To samo fudbal moze.

  18. #1443
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sandor Kolar View Post
    Znaci, vec otpala dva Engleza...ljepote.
    Da da, od danas pa negdje do maja cemo da slushamo price kako engleski fudbal nishta ne valja i kako Premiership nije shto je bio. To ce da traje sve dok Manchester United ne osvoji ovo takmicenje, a onda cutanje do oktobra-novembra i nove nafake

    Quote Originally Posted by Jovan081
    Kad se sjetim svrsavanja na Di Matea prije samo pola godine.

    Kritikovanje Di Matea generalno nikako ne shvatam, osim striktno za sinoc jer je potpuno pogrijesio sa formacijom i predefanzivnom taktikom. Gradjenje tima je neshto shto se ne odvija preko noci, a Di Mateo trenutno radi upravo to. Ja sam pricao josh prosle godine kad se RDM uzdizao a Viljas Boas pljuvao ovdje-da Di Matea ceka Boasov posao vec sledece jeseni (sada). Vrijeme je pokazalo da sam bio u pravu. E sad, sto Abramovic obicno nema strpljenja za takvo shto, to je njegov problem-ali velika greshka bi bila da otpuste Roberta sada. Bash velika. Covjek je pokazao da mozhe da osvaja trofeje i to najvece, a sad raspolazhe timom ciju okosnicu cine igraci kupljeni u proslih godinu i malo vishe dana. Prirodno je da rezultati ne mogu doci odmah.

    Ponavljam, Shahtjoru i njihovom centarforu zhelim sve najgore. Evo sad opet gledam snimak i ne mogu da vjerujem da je covjek ono uradio i da saigraci nisu pustili gol Norsjelandu posle toga.
    Last edited by Recordare88; 21-11-12 at 08:09.
    Deserve's got nothing to do with it.

  19. #1444
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prirodno je da Milan ne moze keksa poslije smjene generacija i prodaje 2 najbolja igracha + dovodjenje raznih atleta kao njihove zamjene.

    A tim koji je prosle godine postao shampion Evrope i josh ulozhenih 100tinjak miliona i kupovina novih 5-6 igracha u ljetnjem transfer roku i to kakvih igracha (pogotovo Azar i Oscar) i onda ti se desi ispadanje iz LS u grupi a no shto no cesh da ga smijenish, on je u prvu postavu imao da ubaci 2 nova igracha, ovo ostalo mu je isto bilo. Tako da izgovora za sramotne igre u zadnje vrijeme ne moze bit.

    Ovamo primjera radi kidishesh na Alegrija koji je uzeo titulu u Kalcu prije 2 godine i bio veoma blizu da to uradi prosle sezone, naravno da nije bilo onih coravih magarica shto "nisu vidjeli" gol i loptu koja je usla pola metra ako ne i jache u gol. (da ne zaboravim i otvorene mecheve sa Barselonom u LS i pomoc sudija za "boginju") E dok su coeku sad posli Nesta, Gatuzo, Pipo, Sedorf, Zambrota, Kasano, Ibrahimovic i T.Silva , umjesto takvih fudbalskih velichina dosli su: Konstant, Krkic, Acerbi, Zapata, De Jong, Montolivo, Niang, Traore.

    I sad znamo svi tvoje misljenje za Alegrija ali ako njemu sa ovim timom ne treba uigravanja nego se odma ocekuju da budu makar 3ci u Italiji od pocetka sezone, sta reci za Celzijeva ocekivanja i Di Matea i kakvo tu uigravanje treba da se desi i gradnja tima?

    Milan ekipu gradu sa prizemlja, Celziju je ostalo uredjivanje prostora posto se objekat zavrsi

  20. #1445
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tz-ObeLiX View Post
    Prirodno je da Milan ne moze keksa poslije smjene generacija i prodaje 2 najbolja igracha + dovodjenje raznih atleta kao njihove zamjene.

    A tim koji je prosle godine postao shampion Evrope i josh ulozhenih 100tinjak miliona i kupovina novih 5-6 igracha u ljetnjem transfer roku i to kakvih igracha (pogotovo Azar i Oscar) i onda ti se desi ispadanje iz LS u grupi a no shto no cesh da ga smijenish, on je u prvu postavu imao da ubaci 2 nova igracha, ovo ostalo mu je isto bilo. Tako da izgovora za sramotne igre u zadnje vrijeme ne moze bit.

    Ovamo primjera radi kidishesh na Alegrija koji je uzeo titulu u Kalcu prije 2 godine i bio veoma blizu da to uradi prosle sezone, naravno da nije bilo onih coravih magarica shto "nisu vidjeli" gol i loptu koja je usla pola metra ako ne i jache u gol. (da ne zaboravim i otvorene mecheve sa Barselonom u LS i pomoc sudija za "boginju") E dok su coeku sad posli Nesta, Gatuzo, Pipo, Sedorf, Zambrota, Kasano, Ibrahimovic i T.Silva , umjesto takvih fudbalskih velichina dosli su: Konstant, Krkic, Acerbi, Zapata, De Jong, Montolivo, Niang, Traore.

    I sad znamo svi tvoje misljenje za Alegrija ali ako njemu sa ovim timom ne treba uigravanja nego se odma ocekuju da budu makar 3ci u Italiji od pocetka sezone, sta reci za Celzijeva ocekivanja i Di Matea i kakvo tu uigravanje treba da se desi i gradnja tima?

    Milan ekipu gradu sa prizemlja, Celziju je ostalo uredjivanje prostora posto se objekat zavrsi
    Sve u redu ali Di Mateo je trener pola godine a Alegri tri. Ja nisam kritikovao Alegrija prosle godine ni pretprosle, nego ga kritikujem sad.

    Da ne pricamo da Chelsea ima neuporedivo bolje rezultate od Milana i u trci je za Premiership. Naravno, ima i mnogo bolji tim.
    Deserve's got nothing to do with it.

  21. #1446
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Recordare88 View Post
    Sve u redu ali Di Mateo je trener pola godine a Alegri tri. Ja nisam kritikovao Alegrija prosle godine ni pretprosle, nego ga kritikujem sad.

    Da ne pricamo da Chelsea ima neuporedivo bolje rezultate od Milana i u trci je za Premiership. Naravno, ima i mnogo bolji tim.
    Isto tako je i igra Celzija kriminalna s obzirom kakve igrache ima u timu, ne samo na sinocnjoj utakmici, nego im se deshava i u PL da veze s vezom nemaju par utakmica.

    Alegri jeste 3 godine ali volio bih da vidim koji ce se to trener oporavit kad mu maknes 8 igracha iz tima od toga 6 prvotimaca (i to kakvih igracha) i odma uklopit ove atletichare shto su mu doveli kao njihove zamjene. Ne kazem ja, kiksao je i on ove sezone dosta sa formacijama i bakrachima ali pokushava choek da iskombinuje sastav za 2 fronta sa sve raznim bachvama koje ima na raspolaganju , dok Di Mateo ima skoro pa isti sastav kao prosle sezone i samo 2 nova igracha u prvih 11, ovo ostalo su rezerve Marin, Moses, Azpilikueta...
    Ako sa ovom ekipom ne moze igrat bolje, ne znam neka mu dovedu Cavija i Iniestu na sredini i neku betoncinu u napad pa mozda onda napravi neshto.

  22. #1447
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tz-ObeLiX View Post
    Isto tako je i igra Celzija kriminalna s obzirom kakve igrache ima u timu, ne samo na sinocnjoj utakmici, nego im se deshava i u PL da veze s vezom nemaju par utakmica.
    Period loshe forme, deshava se svakome. Prije toga su nanizali 7 pobjeda u Premiershipu i dobili Shahtjor kuci.

    Quote Originally Posted by Tz-ObeLiX
    jeste 3 godine ali volio bih da vidim koji ce se to trener oporavit kad mu maknes 8 igracha iz tima od toga 6 prvotimaca (i to kakvih igracha) i odma uklopit ove atletichare shto su mu doveli kao njihove zamjene. Ne kazem ja, kiksao je i on ove sezone dosta sa formacijama i bakrachima ali pokushava choek da iskombinuje sastav za 2 fronta sa sve raznim bachvama koje ima na raspolaganju , dok Di Mateo ima skoro pa isti sastav kao prosle sezone i samo 2 nova igracha u prvih 11, ovo ostalo su rezerve Marin, Moses, Azpilikueta...
    Ako sa ovom ekipom ne moze igrat bolje, ne znam neka mu dovedu Cavija i Iniestu na sredini i neku betoncinu u napad pa mozda onda napravi neshto.
    Di Mateo uopste nije izgubio shanse da "neshto napravi"-ostaju mu Premiership i FA kup. Alegri u Serie A sjedi na 13om mjestu (bjese li) i dozvoljava sebi da ga shegaju Siena i ostali. Chelsea je izgubio svoje utakmice od drugog i cetvrtog tima lige.
    Deserve's got nothing to do with it.

  23. #1448
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by changes View Post
    Nemoj tako njegovi saigraci su bili zgrozeni njegovim postupkom i sklanjali su se da bi Nordsjeland dao 2 gol. To sto je Adrijano blago retardiran lik sa predispozicijama da bude potpuno ne znaci da je citav tim los i da nemaju osjecaj za Fair Play. .
    Nece biti.

    http://sports.yahoo.com/blogs/soccer...7060--sow.html

    Sve isti smecari. Navijam da ih Juve tamo dobije, onda da dodju Unitedu (kao drugi) u 1/8 da im pukne sedmica kao Romi.
    Deserve's got nothing to do with it.

  24. #1449
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    ovaj celzi jedino protiv barselone igra kako treba tj. brani se ka da im je potonja ura i zagorcaju im zivot. ostalo nista. raspad ekipa. juve sinoc odlican. u osmini finala ih eto na real

    bice zajebano ovo posljednje kolo.

    p.s barsa ce da rasarafi benfiku (mesi ce na tom mecu da obori rekord milera) tako da seltik treba svoj posa da odradi i onda nema zime. mada je sinoc seltik, isto kao i protiv barse, iz prvog suta dao gol. benfika je bila bolja.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  25. #1450
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by laciale View Post
    ovaj celzi jedino protiv barselone igra kako treba tj. brani se ka da im je potonja ura i zagorcaju im zivot. ostalo nista. raspad ekipa.

    bice zajebano ovo posljednje kolo.

    p.s barsa ce da rasarafi benfiku (mesi ce na tom mecu da obori rekord milera) tako da seltik treba svoj posa da odradi i onda nema zime. mada je sinoc seltik, isto kao i protiv barse, iz prvog suta dao gol. benfika je bila bolja.
    Cisto sumnjam da ce Messi uopste igrati na tom mechu, pogotovo shto ima kad oboriti rekord Milera.
    Deserve's got nothing to do with it.

Page 58 of 278 FirstFirst ... 84854555657585960616268108158 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Uefa Champions League 2011/2012
    By laciale in forum Fudbal
    Replies: 4590
    Last Post: 22-05-12, 18:29
  2. UEFA Champions League 09/10
    By Vlado in forum Ostali sportovi
    Replies: 11
    Last Post: 08-08-09, 15:08
  3. UEFA Champions League 2007/08
    By Katunjanin in forum Ostali sportovi
    Replies: 1728
    Last Post: 27-05-08, 21:51
  4. UEFA Champions league
    By Barbarian in forum Ostali sportovi
    Replies: 546
    Last Post: 11-06-05, 10:12

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •