Page 125 of 278 FirstFirst ... 2575115121122123124125126127128129135175225 ... LastLast
Results 3,101 to 3,125 of 6939

Thread: Uefa Champions League 2012/2013

  1. #3101
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    E moji strucnjaci, kolko je ovdje trenera koji sjede doma mjesto pare ogromne da zgrcu. Kolko ste vi samo ubijedjeni da znate mene dodje za sto dijelim ovaj prostor s vama.


    Zasto se Barselona inati ja ne znam jer ne radim u klub. Ali da se inate, inate se. Ne odustaju od svoga i ja tu ne mogu nista. Moram to da prihvatim.

    Oni ce opet sve isto odigrat u revans ako budu dovoljno dobri probice ako ne ispanuce ka sto su ispadali od celzija i intera. Takvi su.


    Sastav je manje vise u redu ko god da igra na kraju krajeva samo treba stil igre prilagoditi.

    A tu mi koji navijamo za Barsu smo manje vise sve rekli pa se necu ponavljat. Samo kad vidim kako nas ov suparnici dozivljavaju i kad uzmu da nas uce sto i kako smijem se od muke.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  2. #3102
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Pelennor Fields
    Posts
    774
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    O spanskom prvenstvu necu da pricam jer ko imalo razumije fudbal poznaje kvaliteg istog... To sto je nekom najbolja liga koja nema odbranu nije moja stvar.. Cak i sto se lige sampiona tice samo su Real i Barsa osvajali istu uz 2 finala Valensije i 1 atletika.. Pa nemojte vise djeljete o Spaniji i nasem trecem mjestu.. 2007-e smo iz kvalifikacija osvojili usonju al ni to nema veze sa ovim dvomecom.
    A vanzemaljski fudbal mozete da igrate po Pamploni, Balearima itd.. Italija(pogotovo) a i Engleska i Njemacka su neke druge price...
    ...djewojka iz piwe... i can't believe it...

  3. #3103
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Nikšić / Crna Gora
    Posts
    3,142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    To, to. Ajmo sad da se dofatimo price koja je liga jaca, nijesmo odavno.
    GAME OVER!!!! Utuljuj Ligu Šampiona, IGRICA JE OBRNUTA, dajte nešto novo!

  4. #3104
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Pelennor Fields
    Posts
    774
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa nije za ovaj topic, al ne znam sto se pominje osvajanje lige, kupa, superkupa i ostalih cuda kad sve to zajedno 5 godina zaredom ne vrijedi kao pehar u maju. 2 zaredom su i dalje san.
    ...djewojka iz piwe... i can't believe it...

  5. #3105
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ajde Serhi stvarno, Cabi je kesa papirna.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  6. #3106
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    A sad da malo skrenem priču sa ovog meča na drugi sinošnji duel.

    Galata - Šalke i još jedna ljepotica od gola u režiji Buruka Jilmaza.

    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  7. #3107
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    5,936
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Femaman View Post
    Milan treba da igra visoki presing na xavi-a i inestu, onda imaju sanse za povoljan rezultat, neki moj rezultat 2-1
    Zamalo da pogodim Inace, ko se nada da ce Farsa proci posle ovoga nocas, je jedna velika budala Milan ako im 1 uvali, Barsa mora 4, a za to nemaju sanse

  8. #3108
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Birziminium
    Posts
    505
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A ovo im je bila ruka:



    A uporedjivat ovu Barselonu sa Milanom koji ima Maldinija, Nestu, Stama, Pirla, Gatuza, Sidorfa, Kaku, Sevcenka, Inzagija, u to virijeme zvanicno najboljeg golmana Didu i koji stize do finala LS sa svim pobjedama i kuci i na stranu i to po 3-4 razlike moze samo neko ko je juce poceo da gleda fudbal. Sprdali su se sa super jakim Mancesterom, Bajern dobijali 4:0. A ovi nesrecnici osvoje ligu sampiiona tako sto ukradu Benfiku za dva penala u goste i zavrsi se 0:0 pa onda kuci dobiju 1:0. Impresivno! Posle toga im dolazi vec posrnuli Milan kome u goste daju srecni go (Zili) pa kuci uz obilatu pomoc sudija i grcevitu defanzivu zadrze 0:0. Pa onda finale sa Arsenalom koji igra sa desetoricom skoro cijelu utakmicu. Da ne pominjem sudijske egzibicije protiv Celzija.

    Barselona ima ukupno 4 lige sampiona a Milan je 3 finala dobio sa 4 gola razlike (4:0, 4:0, 5:1). Tako da se mozete razbukat za jedno eventualno 20-30 godina ako Barselona jos uvijek bude moderna.
    umuntu ngumuntu ngabantu

  9. #3109
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ako Manchester i Milan odrade posao u revansu, ovo bi mogla da postane svacija Liga Sampiona. Naravno, Manchester i Bayern bi ostali favoriti, Juve i PSG sigurno mogu da iznenade, ali i Milan i Dortmund ne bi bili bez ikakve sanse ako bi im se ukazao dobar zrijeb. Tu bi jos bili Shalke i Porto ( Malaga ), koje bi sigurno vecina prizeljkivala u cetvrtini. U svakom slucaju ima jos mnogo mnogo da se igra do cetvrtine, ali je dobro da su svi revansi otvoreni, izuzev Juvea i Bayern-a po mom sudu.

    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  10. #3110
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default


  11. #3111
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    BOGAMI, momci, ako Real izuje Mančestera, a Milan odradi 0:0 s Barselonom, mislim da se tu samo Real i Bajern pitaju. Rekao sam da će to bit finale, i da će ih Real zakucat 3:1 (Di Maria x2, Ronaldo - Kroos). :mrgreen:

    Bez zajebancije, Mančester je jedini tim iz Engleske koji ima šanse a prođe. Ako Milan poćera Barselonu već u 1/8 finala, Real Madrid ima priliku da digne 10. pehar u konkurenciji timova gdje su redom odsutni: Mančester Junajted, Čelzi, Mančester Siti, Arsenal, Barselona, Inter. Da ne pričamo o tome kako su pripreme tih dvomeča jedina rabota koja je ostala Murinju do ljeta... a svi znate kakav je on kad ima da izanalizira samo jednog protivnika.

    Kako bih đuskao čitavo ljeto s nekim pivom prelaganim. :lolblue:

    Evo i sad, svečano da najavim, poslije 10. Lige Šampiona se povlačim sa foruma, jer nemam više ni sa kim o bilo čemu da diskutujem narednih 5-10 godina. Eto radosne vijesti za pojedine, 10 godina sa mnom je i više nego dovoljno. :mrgreen:

  12. #3112
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Realno, ko god prodje iz meca UTD - Real, bice broj jedan favorit uz Bajern. Samo sto bajern vec duzi niz godina ima prokletstvo da stize blizu a nikako da osvoji. To traje vec 12 godina. Moje iskreno misljenje je da bi ih Juve prosao u dvomecu. Dakle, za mene ce prvi favorit biti ko god pobjedi na Old Traffordu, mada mislim da je Utd trenutno blizi. Sve to pod uslovom da Barsa ispane, jer ako prodju Milan i prezive ovako los mec, onda ce vjerovatno ici do kraja. PSG tesko da moze do kraja, i ako imaju kvalitet i vrhunskog trenera, prvenstveno zbog nekonstantnosti ove ekipe. Vjerujem da mogu doci i do polufinala, ali tesko dalje. Ali nikad se ne zna. Ko god dobije Shalke u cetvrtini, to je prakticno otvoren put do polufinala, a onda kad si na tri utakmice od shklempa sve moze da se desi. Ipak, treba sacekati cetvrtfinalni zrijeb, jer ce on odluciti citav kostur do kraja. Juve u dva meca na borbenost i znanje moze da izbaci svakog. Ne bi me zacudilo da stignu do finala. Isto tako, lako moze da se desi da im u finalu sterilnost napada bude najveci problem, al finale je finale, nikad se ne zna. Milan ako prodje Barsu, nema sanse da prezivi Manchestera(Reala) ili Bayerna u dvomecu. Ali sa shalkeom, portom, psg-om, pa i Dortmundom i Juveom bi mogao igrati.
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  13. #3113
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    773
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    Aahahh gomila gluposti poslije klasicne dominacije i ''vanzemaljskog'' fudbala da se cojek zabije u rupu mislim da ne ide.
    Da se saceka taj revans jer polazem ogromne nade u njega pa poslije toga mi da se obrnemo LS prvenstvo smo vec odradili a vi boze moj u juris da se izbori to 3 mjesto i plasman u LS sledece sezone.
    Secas li se sta ste ti i Markouskas pricali posle termina BARSA-MILAN ! kako milan sanse nema i cuda neka i vec ste ga otpisali nerade ovde kompleksi nema ovde PRAVOG navijaca MILANA REAL I CUDA nego samo ste podcenili Milan kao i sve kladionice naravno da ste bili favoriti u mecu....Al eo ja sam prvi rekao kad sam video kvotu na Mancester protiv Reala da su precerali isto kao i sinoc na Milan....

  14. #3114
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,967
    Thanks Thanks Given 
    1,364
    Thanks Thanks Received 
    1,674
    Thanked in
    952 Posts

    Default


  15. #3115
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja mislim da ako Milan izbaci Barcelonu, da mogu svakog dobit. Ne kazem da bi bili favoriti, daleko od toga, ali da bi dobili poleta da makar namuce, ma ko god im dodje.
    DICIOTTO

  16. #3116
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    5,936
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Oni imaju igru za Barsu, ali bi ih real razvalio, tu ne bi imali sanse, jer real igra drugaciji fudbal koji milanu ne odgovara..

  17. #3117
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    773
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Femaman View Post
    Oni imaju igru za Barsu, ali bi ih real razvalio, tu ne bi imali sanse, jer real igra drugaciji fudbal koji milanu ne odgovara..
    To si upravu

  18. #3118
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne budite sigurni. Milan nema "igru za Barcu", nego su se prilagodili toj igri, da bih ih pockali. Milan ne igra inace na kontre.
    DICIOTTO

  19. #3119
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    1,371
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by _HokutoNoKen_ View Post
    Ne budite sigurni. Milan nema "igru za Barcu", nego su se prilagodili toj igri, da bih ih pockali. Milan ne igra inace na kontre.
    hakuto,sinoć je bilo veselo u gintas-kuglanu,pratio se meč i bilo je masa navijača Milana,ocekujem te na revanš da nam se priključiš,tu si,blizu,podgorički crveno-crni!

  20. #3120
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Pelennor Fields
    Posts
    774
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jedino sto je smijesnije od price o najbolejm klubu ikad je prica o velikom Realu kojem je najveci uspjeh ove godine sto su dobili Siti Ljudi pa vi idete na Old Traford odakle se rumenih obraza izlazi mnogo vise puta nego dignute glave.
    Mozete proci ali ja sam siguran da ce ManUtd dati makar 2 gola pa racunajte.
    ...djewojka iz piwe... i can't believe it...

  21. #3121
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    PG-HN
    Posts
    12,103
    Thanks Thanks Given 
    605
    Thanks Thanks Received 
    100
    Thanked in
    60 Posts

    Default

    Dacemo i mi makar 2.
    No soy el mejor del mundo, pero creo que no hay nadie mejor que yo.

  22. #3122
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Pelennor Fields
    Posts
    774
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nadam se iskreno. Jedan od derbija. Ne moze da iznevjeri.
    ...djewojka iz piwe... i can't believe it...

  23. #3123
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Najboljih 11 u prvim mečevima top 16.

    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  24. #3124
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Crneš Gores
    Posts
    8,600
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Čestitke Milanezima i od mene, radih sinoć i malo sam bacio pogled na meč, sad mi je žao...
    Srećno u revanšu
    If you turn a man into a fish, you will catch him for a day

  25. #3125
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    2,453
    Thanks Thanks Given 
    101
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vlado View Post
    Bez zajebancije, Mančester je jedini tim iz Engleske koji ima šanse a prođe. Ako Milan poćera Barselonu već u 1/8 finala, Real Madrid ima priliku da digne 10. pehar u konkurenciji timova gdje su redom odsutni: Mančester Junajted, Čelzi, Mančester Siti, Arsenal, Barselona, Inter.
    Moglo bi ovo da bude cetvrtfinale bez engleza, a moglo bi i bez spanaca
    Smijesno je samo sto njemacka ima dva a mozda i sva tri predstavnika u cetvrtfinalu.

Page 125 of 278 FirstFirst ... 2575115121122123124125126127128129135175225 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Uefa Champions League 2011/2012
    By laciale in forum Fudbal
    Replies: 4590
    Last Post: 22-05-12, 18:29
  2. UEFA Champions League 09/10
    By Vlado in forum Ostali sportovi
    Replies: 11
    Last Post: 08-08-09, 15:08
  3. UEFA Champions League 2007/08
    By Katunjanin in forum Ostali sportovi
    Replies: 1728
    Last Post: 27-05-08, 21:51
  4. UEFA Champions league
    By Barbarian in forum Ostali sportovi
    Replies: 546
    Last Post: 11-06-05, 10:12

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •