Page 124 of 278 FirstFirst ... 2474114120121122123124125126127128134174224 ... LastLast
Results 3,076 to 3,100 of 6939

Thread: Uefa Champions League 2012/2013

  1. #3076
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Ipak je Messi za koplje ispred svih igrača, nemojte me zezat ljudi. Ne može ni on da trpa svaku utakmicu. Ali stoji da mu talijani dođoše glave, nema stari ta defanziva se usavršava decenijama. Svaka čast ofanzivnom fudbalu, ali treba veliko umijeće da se braniš kvalitetno. Nije to parkiranje autobusa, onda bi svi mogli da igraju protiv Barse. Treba tu dosta taktike, inteligencije, čitanja igre itd. One godine kad je Murinjo uzeo LŠ sa Interom, odbrana je igrala perfektno, a uopšte to nije bio parkirani autobus (osim na revanš meču protiv Barsleone kad je isključen Mota).

    Sve u svemu, milo mi je zbog ovog uspjeha Milana. Tresnut ovu Barselonu nije mala stvar. Doduše počeli su oni već neko vrijeme opasno da kašlju (nemaju trenera, Vilja sjedi na klupu, Xavi i Buskets daleko od forme, Fabregas se zagrcnu, dok Sančez ispade užasan). Šteta što za revanš neće imat Pata ali i ove mašinice u napadu će im napravit mnogo problema.

    I budimo realni - ACM ima veće šanse za prolaz. Odličan rezultat, taktiku + Barsa je ranjiva. Živjeli.

  2. #3077
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,100
    Thanks Thanks Given 
    103
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    milan zasluženo pobijedio i favorit je za prolaz.. odlična igra, prije svega taktički, a za taktiku su italijani vazda bili majstori..

    sad se vidi koliko pojedini "bili u pravu" kad su govorili da bilo koji trener može osvajati trofeje sa onakvom barselonom..

    naravno, barseloni jedino treba ODLIČAN TRENER, kakav je bio gvardiola.. trener koji će taktiku da prilagođava protivniku, a ne da se igra na isti način protiv svih..

  3. #3078
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igi View Post
    Meni je zao sto Barca nema rezervnu taktiku i nacin igre na onakvu odbranu... Protiv ovakve odbrane Milana, prosle godine Celzija, pa Intera, ne moze niko da igra...
    To shto ne mozhe Barcelona, ne znachi da ne mozhe niko
    Deserve's got nothing to do with it.

  4. #3079
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ja ne vidjeh nekoga da igra tako protiv bilo koga drugog osim Barce, tako da ne znam umiju li drugi...
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  5. #3080
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,100
    Thanks Thanks Given 
    103
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    zato barselona MORA da ima na klupi napadača koji ima skok igru, pa iz posjeda lopte zalutaće i neki centaršut upotrebljiv..

  6. #3081
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Bijelo Polje, Montenegro
    Posts
    2,591
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Igi, poraz boli... Istrpi ovo muski, a ne da kukas za ruku, odbranu, autobus ispred gola i slicno

  7. #3082
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igi View Post
    Ja ne vidjeh nekoga da igra tako protiv bilo koga drugog osim Barce, tako da ne znam umiju li drugi...
    Standardna taktika italijanskih timova u eliminacionim susretima-gledao si je dosta puta. Nego drugi timovi ne igraju igru Barcelone-velike posjede lopte i igru bez shpica (uvedeno tek posle povrede Vilje), pa ti se zato tu cini specificno.

    Ako Milan prodje Barcelonu i dodje da igra protiv Bayerna, Uniteda, Dortmunda...postavice original istu taktiku.
    Deserve's got nothing to do with it.

  8. #3083
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    kimi pg, postoji jedan "problem" koji tesko koji trener barse moze da prebrodi a to je nacin tj. stil igre barse. oni od 10te godine igraju jednu te istu igru i prave igrace za takvu igru. i kad kupuju igrace gledaju da to uklope u gore pomenutu filozofiju. jbg, ja znam da to neko zvuci sad cudno ali tako je.
    barsa jednostavno ne umije da igra drugacije - to je nekad i veliki hendikep ali sto da se radi. evo revans ce biti bunker milana (vjerovatno) i oni nece sutnut loptu 2 puta van 16 jer ce svaki put probat da prodju preko krila ili pasom kroz sredinu, mada ruku an srce jako je tesko sutirat kad imas 10 igraca na 25 metara od gola.
    ono sto sam ja primijetio jeste jako spora transformacija u fazu napada dje se gube vrlo vazne sekunde - tipa krene mesi ili pedro u kontru i moraju da stanu jer nema nikog. oni su naucili da grade svaki napad od golmana i igraju poziciono sto daje mogucnost protivniku da se dobro poslozi pozadi i naravno se desi se inter, cezli, milan...s tim sto su sinoc bili daleko najgori i nijesu stvorili 2 sanse.
    a kad nema brze transformacije onda nema mogucnosti i da se da pas u vertikalu i iskoristi brzina pedra, telja, mesija.
    onaj ko misli da mesi moze da uzme loptu i predribla 5-6 igraca i da gol u svakom momentu taj je ocigledno u nekoj velikoj zabludi.


    ova ti slika najbolje pokazuje o cemu ti govorim...


    u revansu , da ja mogu da izvedem ekipu, bi igao sa injestmo i fabregasom naprijed a alkantarom i cavijem pozadi jer nece bit prostora da se napaduju bokovi sa pedrom ili ne daj boze sancezom (teljo prije njega u svakom slucaju). I opet - barsa jednostavno ne umije da igra odbranu i svaki iole ozbiljniji tim im taj gol moze uvalit.

    p.s kako odigrase muntari, zapata i konstant... a svi su ih prozivali i sprdali se sa njima. prc.
    p.s.s i pored svega mislim da ce na Nou Kampu ipak bit jedna 3 upisana na semaforu...samo da vidimo oce li to bit dovoljno.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  9. #3084
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Nikšić / Crna Gora
    Posts
    3,142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Rizikujuci da me navijaci Barselone proglase kompleksashem ipak cu uputiti cestitke navijacima Milana na sinocnoj pobjedi. Mushki, nema shta. Ako vam zrijeb bude naklonjen, vidimo se u finalu.
    GAME OVER!!!! Utuljuj Ligu Šampiona, IGRICA JE OBRNUTA, dajte nešto novo!

  10. #3085
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,100
    Thanks Thanks Given 
    103
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by laciale View Post
    kimi pg, postoji jedan "problem" koji tesko koji trener barse moze da prebrodi a to je nacin tj. stil igre barse. oni od 10te godine igraju jednu te istu igru i prave igrace za takvu igru. i kad kupuju igrace gledaju da to uklope u gore pomenutu filozofiju. jbg, ja znam da to neko zvuci sad cudno ali tako je.
    barsa jednostavno ne umije da igra drugacije - to je nekad i veliki hendikep ali sto da se radi. evo revans ce biti bunker milana (vjerovatno) i oni nece sutnut loptu 2 puta van 16 jer ce svaki put probat da prodju preko krila ili pasom kroz sredinu, mada ruku an srce jako je tesko sutirat kad imas 10 igraca na 25 metara od gola.
    ono sto sam ja primijetio jeste jako spora transformacija u fazu napada dje se gube vrlo vazne sekunde - tipa krene mesi ili pedro u kontru i moraju da stanu jer nema nikog. oni su naucili da grade svaki napad od golmana i igraju poziciono sto daje mogucnost protivniku da se dobro poslozi pozadi i naravno se desi se inter, cezli, milan...s tim sto su sinoc bili daleko najgori i nijesu stvorili 2 sanse.
    a kad nema brze transformacije onda nema mogucnosti i da se da pas u vertikalu i iskoristi brzina pedra, telja, mesija.
    onaj ko misli da mesi moze da uzme loptu i predribla 5-6 igraca i da gol u svakom momentu taj je ocigledno u nekoj velikoj zabludi.


    ova ti slika najbolje pokazuje o cemu ti govorim...


    u revansu , da ja mogu da izvedem ekipu, bi igao sa injestmo i fabregasom naprijed a alkantarom i cavijem pozadi jer nece bit prostora da se napaduju bokovi sa pedrom ili ne daj boze sancezom (teljo prije njega u svakom slucaju). I opet - barsa jednostavno ne umije da igra odbranu i svaki iole ozbiljniji tim im taj gol moze uvalit.

    p.s kako odigrase muntari, zapata i konstant... a svi su ih prozivali i sprdali se sa njima. prc.
    p.s.s i pored svega mislim da ce na Nou Kampu ipak bit jedna 3 upisana na semaforu...samo da vidimo oce li to bit dovoljno.
    najsmješnije od svega je kad neko kaže - to je igračina od mesija, nije se vidio i sl..

    ne postoji igrač koji može sam, u današnjem fudbalu, da pobjeđuje protivnike..

    znam da barselona na ovaj stil igre priprema fudbalere od najmlađih kategorija, ali nešto se mora prilagođavat, jer protivnici znaju da je ovo jedini način za eliminaciju barse..

    zato mora bit i plan B..

  11. #3086
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,100
    Thanks Thanks Given 
    103
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Serhi View Post
    Rizikujuci da me navijaci Barselone proglase kompleksashem ipak cu uputiti cestitke navijacima Milana na sinocnoj pobjedi. Mushki, nema shta. Ako vam zrijeb bude naklonjen, vidimo se u finalu.
    nema potrebe za takvim nazivima, kad se realno sagleda situacija, a sinoć je bolji pobijedio..

  12. #3087
    Join Date
    May 2005
    Location
    podgorica
    Posts
    3,318
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Milan je i dalje daleko od prolaza u 1/4. Zna se sto Barsa moze na Nou Kamp-u + sjetimo se Deportiva i Liverpula, pa i Arsenala od prosle godine.

  13. #3088
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    White City
    Posts
    413
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Inace, Barsa do revansa igra protiv Sevilje, dva puta sa Realom (kup i prvenstvo) i La Korunjom, Milan protiv Intera, Lacija i Djenove!

  14. #3089
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by the_lady_marianna View Post
    Velika kvota na Milan. Od Barse ni B.
    Hm... Znate šta mislim... profit....

    Necu ti davati negativnu, ali mozhe li malko zdravog razuma-pa velika kvota na Milan znaci da su kladionice bile prinudjene da igracima koji su igrali Milan isplate veliki novac,valjda Neshto mi se cini da kladionice ipak ne namjestaju utakmice na svoju shtetu

    Cim je kvota na favorita mala, to znaci da se ocekuje i pobjeda tog tima-tako se kladionice brane od velikih uplata na favorite.

    A i generalno, u fudbalu ima namjestanja, ali mnogo manje nego sto se prica. Uostalom, evo ti istraga Europola-svega oko 400 utakmica pod sumnjom da je namjesteno (dakle ne dokazano, vec pod sumnjom) u svim evropskim ligama u poslednjih 5 godina. Neka su sve sumnjive utakmice namjestene, to ti je opet 400 utakmica od oko 15 hiljada. Pa ti vidi razmjer
    Last edited by Recordare88; 21-02-13 at 10:53.
    Deserve's got nothing to do with it.

  15. #3090
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by holjo View Post
    Milan je i dalje daleko od prolaza u 1/4. Zna se sto Barsa moze na Nou Kamp-u + sjetimo se Deportiva i Liverpula, pa i Arsenala od prosle godine.
    Masu znojava priča. Možemo se sjetit i Porta i Monaka iz 2004. godine, pa samo značajno pogledat u pravcima dvomeča Galatasaraj - Šalke i Porto - Malaga.

    Prisjećanje tih mečeva je ono što psihički pomaže navijačima Barselone u ovom momentu, a kao neko ko to posmatra sa strane, mogu da ti kažem da je priča jedna notorna budalaština, koja nije vrijedna ni ovog već ispisanog komentara.

  16. #3091
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Nije Milan daleko, nego je na pola puta... Isto dje i Barcelona... Pola je proslo, pola ostalo... Opet ponavljam, gubio je Milan prednost od 3:0 za 45min i to u finale LS, tako da moze da izgubi prednost od 2:0 za 90min i to na gostujuci teren...

    Isto mislim da su strucnjaci Barcelone malo kompetetniji od nas da analiziraju igru Milana od sinoc i da se prisjete Intera i Celzija... Mozda ako ih je Inter iznenadio, Celzi nije, ali mozda nisu ocekivali onoliki bunker od Celzija... Sad kad Milan vodi 2:0 i kad imaju 3 nedjelje da sve posloze, ja mislim da nemaju sto drugo da cine nego da smisljaju taktiku protiv apsolutnog bunkera!

    Ako opet pokazu ovakvu igru od sinoc dje pokusavaju "na fino" da se usetaju, onda su itekako zasluzili ispadanje...
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  17. #3092
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mislim da ce Milan postaviti ekipu potpuno isto kao i sinoc. Dakle ne "apsolutni" bunker-vec defanzivno orijentisana formacija sa brzim igracima naprijed da istrce kontru.
    Deserve's got nothing to do with it.

  18. #3093
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Ja mislim da je Barsa i dalje favorit, svi znamo za sta su sposoboni. Ne igraju Gvardiolinu igru, uopste lopta ne kruzi kao nekad, pokusavaju iz manje pasova da dodju do gola. Nekad su znali po 120 pasova da odigraju prije nesto stvore sansu.
    I naravno, uvijek igraju tu jednodimenzionalnu igru. Da probijes Italijanske timove, moras da promjenis nacin igre, ne moze samo tika-taka i pasovi "po zemlji", moras da uputis koji centarsut i koju dugu loptu. Barsa, naravno, nema igrace za to. Nemaju napadaca koji "kupi" otpatke. Drago mi je sto Vilja nije igrao, jer je ono zmija od igraca.
    Nema fudbala bez dugih lopti. Bukvalno, u nekim situacijama Barsi treba 100 pasova da dodje do gola, a Pirlo, Xabi Alonso isl., znaju da sastave napadaca sa golom jednim 50metarskim pasom...
    Last edited by Sandor Kolar; 21-02-13 at 11:33.

  19. #3094
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Douglas, Isle of Man
    Posts
    10,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by the_lady_marianna View Post
    Velika kvota na Milan. Od Barse ni B.
    Hm... Znate šta mislim... profit....
    Većina momaka koji su pročitali ovo što si napisala znaju što ja mislim.

    Žene i fudbal...
    "And if they didn't believe me, they believe me now."

  20. #3095
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,647
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Barsa je i dalje veliki favorit. Ali Milan ako postigne u revansu go u prvom poluvremenu, e onda ce sve biti gotovo!
    Gialla come er sole, Rossa come er core mio!

    https://www.youtube.com/watch?v=K7iNbKZkY5Q

  21. #3096
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Pelennor Fields
    Posts
    774
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Italian job!!!
    ...djewojka iz piwe... i can't believe it...

  22. #3097
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    A sto je ovo 231371371367 navijaca Milana se pojavi odjednom da se svi ''izaseru'' po hobitima e pa cudo.
    No mozda sam lud ali ocekujem neko budjenje poslije ovoga i razmontiranje Milana na nas stadion i povratak navijaca Milana u svoje rupe

  23. #3098
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    pg
    Posts
    2,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da cestitam navijacima Milana.
    Konacno da se sagleda snaga italijanskog fudbala. Nema potrebe da se ponavljam po hiljaditi put.

  24. #3099
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Pelennor Fields
    Posts
    774
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Valjda bi trebalo da se vi zabijete malo u rupe.. "najbolji tim ikad" nije napravio sansu za 90min.. Ja ne pamtim da je Milan ikad odigrao utakmicu bez sanse... O jakom Milanu 2002-e do 2005-e necu ni da pricam.. Cak je mozda najgora utakmica ikad bila u gostima protiv Psv-a, ali smo dali gol, da ne djeljem dalje. A vi ako ne osvojite 2 lige sampiona zaredom sto sad izgleda veoma tesko izvodljivo mozete da zaboravite na to da je barsa najbolji tim ikad.
    ...djewojka iz piwe... i can't believe it...

  25. #3100
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TrOuBlEsOmE View Post
    Valjda bi trebalo da se vi zabijete malo u rupe.. "najbolji tim ikad" nije napravio sansu za 90min.. Ja ne pamtim da je Milan ikad odigrao utakmicu bez sanse... O jakom Milanu 2002-e do 2005-e necu ni da pricam.. Cak je mozda najgora utakmica ikad bila u gostima protiv Psv-a, ali smo dali gol, da ne djeljem dalje. A vi ako ne osvojite 2 lige sampiona zaredom sto sad izgleda veoma tesko izvodljivo mozete da zaboravite na to da je barsa najbolji tim ikad.
    Aahahh gomila gluposti poslije klasicne dominacije i ''vanzemaljskog'' fudbala da se cojek zabije u rupu mislim da ne ide.
    Da se saceka taj revans jer polazem ogromne nade u njega pa poslije toga mi da se obrnemo LS prvenstvo smo vec odradili a vi boze moj u juris da se izbori to 3 mjesto i plasman u LS sledece sezone.

Page 124 of 278 FirstFirst ... 2474114120121122123124125126127128134174224 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Uefa Champions League 2011/2012
    By laciale in forum Fudbal
    Replies: 4590
    Last Post: 22-05-12, 18:29
  2. UEFA Champions League 09/10
    By Vlado in forum Ostali sportovi
    Replies: 11
    Last Post: 08-08-09, 15:08
  3. UEFA Champions League 2007/08
    By Katunjanin in forum Ostali sportovi
    Replies: 1728
    Last Post: 27-05-08, 21:51
  4. UEFA Champions league
    By Barbarian in forum Ostali sportovi
    Replies: 546
    Last Post: 11-06-05, 10:12

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •