Page 122 of 278 FirstFirst ... 2272112118119120121122123124125126132172222 ... LastLast
Results 3,026 to 3,050 of 6939

Thread: Uefa Champions League 2012/2013

  1. #3026
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Albatros View Post
    A to dokazuje jedan meč pored 40ak ove sezone ? Opet sam te morao citirati čisto jer ne vjerujem koliko si djetinjast i pun neke safre. Opušti se, čitaj poeziju, jedi jabuku, ne znam...

    Milan je odigrao savršen meč i svaka im čast, ali ne treba da ispadaš neinteligentan i nerealan zbog frustracija. Jer totalno si promašio poentu momče, totalno.

    Srećna pobjeda i živio.
    Nijesam isfrustriran, samo me nervira kad neko ne moze da razdvoji utakmice protiv torina pred praznim stadionom od utakmice pred 80000 u ligi sampiona. Nadam se da ce se ponoviti 2003 i da cemo se vidjeti u nekim kasnijim fazama. Nego, korak po korak, i za nas i za vas
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  2. #3027
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    1,371
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    EVO POCINJE REPRIZA UTAKMICE,IDEM DA VIDIM KOJE BRANIO ZA MILAN VECERAS!
    JOS JEDNOM HVALA KAPITENU!

  3. #3028
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,147
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default



    Jel ruka ili nije procijenite sami Meni se cini da je vugla
    Last edited by Crka; 21-02-13 at 01:29.
    Sreca tvoja sto si gad pa te niko ne voli! fcuk yeah!

  4. #3029
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    Aahahahah a nema sto brate iskljucali su nas ja se samo ne slazem oko prvog gola sto bi desert rekao to je samo moje misljenje
    Ima revans bice tesko mada mislim da nije nista jos gotovo.
    Markouskas je zaduzen za ekipu
    A neće ga Ma$a oko toga kutarat' kunem ti se..Eto odma me napadoše tamo..Bejale tamo..

    Što se tiče tekme,standardno...Svaka ekipa protiv Barce bunker pa što izvuku..Ali u ovoj tekmi Barca bukvalno nije mogla šansu da napravi..Sabili se u oko 16,suzili odbranu,udvajali Messia i ćao..Ali isto tako Barca nije ni trebala da izgubi..Ali svakako zasluženo..

    Ne znam..Ovo postaje problem..Niko neće otvoreno da igra protiv Barce,jer zna da bi im pukla pogibija..I onda ako Barca + slabije odigra,teško se tu dobija..
    Teško je ovo baš sad..2 gola nisu mala,iako neko misli lagano će ih Barca na Kamp Nou..Nikad se ne zna,posle Čelzija i one tekme sve je moguće..Eto toliko..
    A gledaj na šta je spala tekma jbte..Nekad su mečevi između Milana i Barce bilo krljanje,pata-pata..A sad dabl deker u 16..Zbog toga mi je jedino greota kad gledam.Radi fudbala.

  5. #3030
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,147
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Markouskas View Post
    A neće ga Ma$a oko toga kutarat' kunem ti se..Eto odma me napadoše tamo..Bejale tamo..

    Što se tiče tekme,standardno...Svaka ekipa protiv Barce bunker pa što izvuku..Ali u ovoj tekmi Barca bukvalno nije mogla šansu da napravi..Sabili se u oko 16,suzili odbranu,udvajali Messia i ćao..Ali isto tako Barca nije ni trebala da izgubi..Ali svakako zasluženo..

    Ne znam..Ovo postaje problem..Niko neće otvoreno da igra protiv Barce,jer zna da bi im pukla pogibija..I onda ako Barca + slabije odigra,teško se tu dobija..
    Teško je ovo baš sad..2 gola nisu mala,iako neko misli lagano će ih Barca na Kamp Nou..Nikad se ne zna,posle Čelzija i one tekme sve je moguće..Eto toliko..
    A gledaj na šta je spala tekma jbte..Nekad su mečevi između Milana i Barce bilo krljanje,pata-pata..A sad dabl deker u 16..Zbog toga mi je jedino greota kad gledam.Radi fudbala.
    Moracete barCelonisti da nadjete NOVI OMILJENI KLUB eo ga sad PSG pa probajte tamo :P
    Sreca tvoja sto si gad pa te niko ne voli! fcuk yeah!

  6. #3031
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by holjo View Post
    Ludacka asistencija El Sharavija.

    Prelijepa akcija.

    Zaboravih da vam svima čestitam ovu pobjedu, Milan sad ima dobre šanse da prođe. Samo da se to ne prokocka.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  7. #3032
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    1,371
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by crka View Post
    moracete barcelonisti da nadjete novi omiljeni klub eo ga sad psg pa probajte tamo
    tac daun!

  8. #3033
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hahah,cijeli forum slavi pobjedu Milana..Fino je to.. I fore se bačaju neke vidim..Crka brate,vrhunska fora,baš zamalo da se nasmijem.
    Ovo je samo jedna tekma..Ima još da se igra..Kad je revanš tačno,znali se ?

  9. #3034
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vi niste ni svjesni kakve gluposti pisete.Kakav double decker covjece, igrali smo koliko smo mogli sa onim igracima, cus pata pata, kad je pata pata uvijek smo vas dobijali godinama unazad, no sto vi navijate za svoj tim od 2006 te je nazalost tuzno. Milan je takticki odigrao savrseno i imao stavise dobar posjed, 35 -40 posto se krecao tokom utakmice, tako da te price za malu djecu pricajte svojim vrsnjacima.
    12 marta revans.
    all is worthwhile if the soul is not small .

  10. #3035
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,147
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Steta sto te ne nasmijah a cilj mi je bio

    Inace kako god obrnes meni je bitno da smo ovako nadigrali barsu koja nije sutnula na go a ne sto drugo pa vi pricajte o bunkeru A tamo nam treba 1 gol i mi smo prosli Tako da svaticete za koji dan da je ovo bila noc KAD JE ZAVRSENA JEDNA ERA (dramatizujem )



    Sto niko ne komentarise snjimak ? Moze li bit da je zato sto ga je malo u glavu udarilo prvo a ne u ruke

    Aleeee aleee
    Sreca tvoja sto si gad pa te niko ne voli! fcuk yeah!

  11. #3036
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kakav dabl deker,a gledam Pazzini igra veznog,tokom posjeda Barce..Nebitno,pročitaj post iza ne osporavam toliko pobjedu Milana,jer ni Barca noćas ništa napravila nije..Nemam ja tih problema u glavu ka' pojedini navijači ođe,da branim i opravdavam tim za koji navijam,iako je npr loše odigrao....Opušteno,ima još da se igra..Svaka čast na pobjedi.

  12. #3037
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,147
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Brao majstore Kad gubis gubi uzdignute glave, postujem
    Sreca tvoja sto si gad pa te niko ne voli! fcuk yeah!

  13. #3038
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Douglas, Isle of Man
    Posts
    10,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Čestitke navijačima Milana, imperijalna taktička predstava.

    Neću ni da čitam postove, čim sam ušao na forum vidio sam riječ 'dabl deker' koja je za deluzivne. Milan je igrao igru na koju Barselona sili protivnike i bio bolji. Apsolutno i bez greške, ovaj poraz je Barselonin problem, a ne Milanov, nikad nisam vidio bezidejniju predstavu od Barselone od ove večeras. Što znači nešto jer Barselona zna da bude bezidejna.

    Monumentalno zaslužena pobjeda, uradili su sve što treba da se uradi da bi se pobijedio jedan od najboljih timova ikad.

    Quote Originally Posted by Crka View Post


    Ovo se ne sudi, ako se sudi onda je luda sreća u pitanju.
    "And if they didn't believe me, they believe me now."

  14. #3039
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    601 East 54th NY
    Posts
    4,779
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default



    Kao prvo cestitke navijacima Milana na pobjedi. Milan je rasturio Barselonu i potpuno zasluzeno slavio. No o tome kasnije.

    Od avgusta mjeseca i revans meca protiv Reala pisem kako Barselona igra lose. Tu je onda dosla pobjeda protiv Granade u 104 minutu kao i ona sramota protiv Seville. Ali od tad pa do veceras ultrasi sa foruma, momci koji fudbal drze u malom prstu me prozivase. E, pa evo im ga .|. S vremena na vrijeme javljao se tuda neki tip kome je Ketbel nick da mi kaze kako veze o fudbalu nemam i kako Villanova briljira. Ocigledno ne znaju da je jedno puniti Hetafe i co, a sasvim druga stvar igrati jake meceve.

    Barselona vise ne igra visoki presing. Isti taj visoki presing koji joj je donio 14 titula. Greska trenera. Barselona na golu ima notornu budalu kojoj bi omladinac Drezge dao gol a odbranu igraju Alves (igra najgoru sezonu ikad vjerovatno) i Pique koga je poceo da boli k*urac za fudbal sa povrijedjenim Puyolom i Mascheranom koji silom prilika igra stopera i jednim od najbolji igraca tima Albom. Barseloni je ove sezone skoro pa svako dao gol. To kod Gvadiole nije islo. Koliko god volio genija, Xavi igra uzasno, Buskets je veceras jos jednom potvrdio koliki je bolid od igraca. Fabregas uredno pokazuje da ne vrijedi ni centa od onih silnih miliona. Momak je mozda odigrao 4 ili 5 krstenih meceva od kada je stigao. U ostalim je padao, ili ladio muda. U napadu Messi je radio sve dok je mogao, Iniesta jedini igrao. Pedro ponekad igrao kako treba, a Sanchez sve sto zna o fudbalu ostavio nedje u Vini Del Mar. Na sve to kupuje se Song koji grije klupu i odigra protiv Hospitaleta ok, juri se neki Neymar a Villa grije klupu. To je taj Villanova. Mag.

    Po ko zna koji put se pokazalo da Barselona ne zna protiv bunkera. Mada ovo sto je Milan veceras igrao je bila neka verzija prejakog presinga + fenomenalnog pozicioniranja svih igraca. Barselona nema to sto ima United, Juventus ili Bajern. Zato ce i oni proci u 1/2, a Barselona nece. Jednog ubicu. Igraca koji ce na ovakvu igru kao sto je bila veceras dati gol. U stvari ima. Ali grije klupu. Igrac koji je svojim golovima Spaniju vukao do 1/2 SP, covjek koji je donio LS 2011. On grije klupu nekom Pedru. Njega 'oce da prodaju Arsenalu. Toliko o tome. Messi to nije. On ne zna da igra protiv ovakvog sistema. Dokaza imate koliko vam volja. Polufinale protiv Chelsea 2009. i 2012., polufinale protiv Intera 2010., prvi mec 1/2 2011 protiv Reala, finale kupa protiv Reala iste godine. Pa onda 1/4 sa Milanom prosle godine. Vjerovatno ce sad da se pojavi navijac Lacia koji u slobodno vrijeme svrsava na Barselonu a prije par godina se pitao kako to da iko moze navijati za dva kluba i momak koji mi jednom rece da mi koji nismo trenirali fudbal ne mozemo da ga razumijemo na pravi nacin.

    Milan sjajan. za Alegrija. Tip me je odusevio veceras. Po meni najbolja utakmica Milana jos od derbija sa Interom kad ih dobise 3:0 a mogli su da im daju makar 5 ili 6 golova. Svaki igrac je fenomenalno odradio svoj posao. Rekoh ja da juce popodne kada strucnjaci sa CdM-a licitirase sa brojem golova u mrezi Milana, da crveno-crni nisu Livorno. Da oni znaju da igraju LS. U kakvom god da su sastavu, Milan (a i Juve) su uvijek igrali tu LS fenomenalno.

    Milan je prosao dalje. Barselona nema 1% sanse. Jedino neka kradja moze ovakav tim povesti dalje. Iskreno nisu ni zasluzili da prodju. Pa neka se presaberu. Neka dovedu trenera, golmana, stopera i spica.

    Sto se tice ruke kod prvog gola. Zar iko, ali bas iko od navijaca Barselone ima obraza da posle svih onih meceva gdje su sudije bile uz nju smiju da kazu nesto? Chelsea, Inter, Arsenal, Real, Milan, pa ponovo Chelsea.

    Mozda sve ovo napisah jer imam previse promila alkohola u krvi ili mozda sto mi je milan donio 1500e, ali na kraju jedno je jasno - Milan je odradio Barselonu onako kako to rade veliki timovi.
    I don't get lucky. I make my own luck.

  15. #3040
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da je Barca išta napravila,imao bih što da napišem,ali noćas jednostavno ništa..Nije mogla jednostavno,predobro je Milan zatvarao prostor i igru..Baš su me pošteno iznenadili,jer sam mislio da nemaju snage dovoljno..E sad što će bit' u revanš pitanje je..To jes' kako će Milan igrat'...

    HAHAHAHAHAHAHAHAHa viđite ovoga tipa ahahaahahahhahahahaaha :lolblue: :lolblue:kakav brat hahahahahhahahahah !!!
    Last edited by Markouskas; 21-02-13 at 02:02.

  16. #3041
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Douglas, Isle of Man
    Posts
    10,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ignore je prelijepa stvar.
    "And if they didn't believe me, they believe me now."

  17. #3042
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    601 East 54th NY
    Posts
    4,779
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default



    A sad smo poceli i sa negativnim reputacijama. Boli istina izgleda.

    E da, bravo i za Salke. Veceras su kladionice u debelom plusu, jer su svi igrali Barsu 2 i Galatasaraj 1.
    I don't get lucky. I make my own luck.

  18. #3043
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Markouskas View Post
    Hahah,cijeli forum slavi pobjedu Milana..Fino je to..
    Meni je Barsa prilično mio tim, ali ovo je trebalo italijanskom fudbalu. Jedan jaki Juve i Milan koji utiša Barsu.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  19. #3044
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne znam što je muka :mrgreen: Tek je prvi meč,nisu ih još izbačili...Jes da boli ovih 2-0 baš..

    Tw Iniesta: "We start the tie in a bad way but at home we should turn this around. Confidence!"

    Puyol: "The result hurts more than the stitches in my face."

    Alves: "We couldn't create chances, Milan was well-organized. We could have competed a bit better."

    Pique: "Yellow for protest after handball in first goal? For me it was totally clear, apparently the referee didn't see it."
    Pique: "Result too harsh? Think so, but that is football, Italian football, we got a catenaccio lesson tonight."

    Roura: "Result too harsh? Maybe it is, but it is what is. Now we should let some hours go by, recover from this, and then move on."
    Roura (assistant): "We're confident we can turn this around, at our stadium, on our pitch, with our fans."
    Last edited by Markouskas; 21-02-13 at 02:16.

  20. #3045
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Ja pričam o prvom meču samo.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  21. #3046
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ok..Mene je strah revanša..Ako ih ne otvore u prve 20-30 minuta biće pogibije..A to će tek bunkerčina da bude..No aj,drugačije se ne može.

  22. #3047
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,147
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Markouskas View Post
    Ne znam što je muka :mrgreen: Tek je prvi meč,nisu ih još izbačili...Jes da boli ovih 2-0 baš..

    Tw Iniesta: "We start the tie in a bad way but at home we should turn this around. Confidence!"

    Puyol: "The result hurts more than the stitches in my face."

    Alves: "We couldn't create chances, Milan was well-organized. We could have competed a bit better."

    Pique: "Yellow for protest after handball in first goal? For me it was totally clear, apparently the referee didn't see it."
    Pique: "Result too harsh? Think so, but that is football, Italian football, we got a catenaccio lesson tonight."

    Roura: "Result too harsh? Maybe it is, but it is what is. Now we should let some hours go by, recover from this, and then move on."
    Roura (assistant): "We're confident we can turn this around, at our stadium, on our pitch, with our fans."
    Steta sto ne mozete i nejmara za sledecu utakmicu ubacit da igra... no dobro je vrace vam se Messi pa cete bit za toliko jaci u sledecoj! Bice bolje ne nerviraj se
    Sreca tvoja sto si gad pa te niko ne voli! fcuk yeah!

  23. #3048
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Ponoviću mnoge postove sa prošlih stranica, a to je da je Barsa i dalje blagi favorit da prođe, 55-45 šanse. Ali ako Allegri odradi još jedan doktorat...
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  24. #3049
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Čika Džo View Post

    Ovo se ne sudi, ako se sudi onda je luda sreća u pitanju.
    a dzaba, ako sudije pomognu barseloni u iducu(sto ne sumnjam da hoce ako im bude trebalo) oni ce ti se pozivat na ovu "ruku"...
    She is only here to annoy herself!

  25. #3050
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Pelennor Fields
    Posts
    774
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Cu Milan i Barsa vazda igrali PATA PATA????!!!??? Jesu mozda do 06-e kad je Pujol pao i sudija ponistio gol zbog "OCIGLEDNOG" faula Sevcenka???!!!??? A dotad nije bilo velike Barse i ko zna bi li je bilo uopste da nisu te godine uzeli ligu sampiona... Pogledaj koliko je pukla blaugrana za pojacanja ovih godina a koliko Milan pa onda trazi da bude PATA-PATA...

    Inace ako se broje utakmice prosle i ove godine Barsa je dala 9 a milan 7 golova.. Jos 90 minuta... 12-8 vam nimalo ne odgovara.. Meni je to dovoljno...
    ...djewojka iz piwe... i can't believe it...

Page 122 of 278 FirstFirst ... 2272112118119120121122123124125126132172222 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Uefa Champions League 2011/2012
    By laciale in forum Fudbal
    Replies: 4590
    Last Post: 22-05-12, 18:29
  2. UEFA Champions League 09/10
    By Vlado in forum Ostali sportovi
    Replies: 11
    Last Post: 08-08-09, 15:08
  3. UEFA Champions League 2007/08
    By Katunjanin in forum Ostali sportovi
    Replies: 1728
    Last Post: 27-05-08, 21:51
  4. UEFA Champions league
    By Barbarian in forum Ostali sportovi
    Replies: 546
    Last Post: 11-06-05, 10:12

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •