Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 25 of 55

Thread: Bajrakli dzamija nije spaljena slike koje nece obici svet

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    734
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Bajrakli dzamija nije spaljena slike koje nece obici svet

    Бајракли џамија је оштећена од стране хулигана али није спаљена захваљујући Митрополиту Црногорско-приморскоме Амфилохију.







    Нишка џамија је дакле спаљена, Бајракли џамија није
    Brzi Oct 14, 2004 10:50 am
    Pa imas sada veci izbor! SRBIJA ILI ALBANIJA, u C.Goru nema mjesta vise za Srbomrzce/ dosoje kraj.

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    617
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sve te slike su vec objavljene na Yahoo, sa odgovarajucim komentarima.

    Jutros se slideshow sastojao od, otprilike, dvije trecine scena demonstracija u Beogradu, (reka' bi covjek, crnje bilo no za doba SMradovo), a ostatak je bio "kolaz" sa Kosova. Prizori albanaca kako sjede pred zidom stitova policajaca, snimka djeteta iza koga se nazire vojnicka silueta sa sve cizmama i maskirnom uniformom, scene odnosenja ranjenih...

    Tako ti radovi.

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vidimo da nije,nije ni taknuta,nedajBoze.

    Nego rekoh da te pitam,ako ces biti ljhubazan da mi odgovoris.

    Iza ovoga terora sto se trenutno sprovodi nad Srbima na Kosovu i Metohiji je jasno ko stoji.To se nije moglo,niti smelo izvesti bez saglasnosti Amerike-jasno kao dan.

    No mi nije jasno ko stoji iza ovih hajvana sto zapalise ove dzamije u Nisu i Beogradu.Isti gazda...Ili...?

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    734
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dobrusky
    Vidimo da nije,nije ni taknuta,nedajBoze.
    Не, нисам то написао, само констатујем да је могло бити горе да се није појавио Митрополит СПЦ.

    Не знам за слични случај, да је неки исламски муфтија спасио православну цркву, било на Косову или у Босни, наступом пред хордом хулигана и пијаних навијача.
    Brzi Oct 14, 2004 10:50 am
    Pa imas sada veci izbor! SRBIJA ILI ALBANIJA, u C.Goru nema mjesta vise za Srbomrzce/ dosoje kraj.

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Savindan
    Quote Originally Posted by Dobrusky
    Vidimo da nije,nije ni taknuta,nedajBoze.
    Не, нисам то написао, само констатујем да је могло бити горе да се није појавио Митрополит СПЦ.

    Не знам за слични случај, да је неки исламски муфтија спасио православну цркву, било на Косову или у Босни, наступом пред хордом хулигана и пијаних навијача.
    Savindane,
    zaista mi je zao sto se tako nemilosrdno ruse bogomolje po Kosovu i Metohiji.Narocito mi je zao zbog terora,masovnog terora,koji se dogadja ljudima na Kosovu,pogotovu sto neke poznajem (iz okoline Lipljana),a lose vesti stizu svakog casa.

    No dogadjaje na KiM i ovo paljenje dzamija po Srbiji,nikako ne mogu dovesti u vezu.Po Bosni je bio duzi i krvaviji rat,pa niko ne napravi tako nesto..ili...?

    Sto se tice crkava po Bosni,pa ko sacuva sve one crkve po sarajevu,Tuzli,Mostaru(muslimanski deo),Bihacu...ako ne Reis i njegovi saradnici.Kako tako nesto mozes da tvrdis,a dobro znas kako su prosle muslimanske bogomolje po RS.

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dobro je Dobursky, dosao si da osudis 2 dzamije, i pokusavas da ih poredis sa vise od 40 na Kosovo, koje su mozda starije i od same Albanske nacije, a ko stoji iza ovoga ti mozes odje nama krivit Amere al' ono sto ja vidim su horde pokvarenih albanaca!

    Prestanite vise da nas optuzujete za 2 dzamije, ko da su vazne kolko cijele Kosovo i ono sto se tamo radi. Nego nam reci iz prve ruke, sto vam je sledece u planu?

  7. #7
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Kyiv - Zapadna Evropa
    Posts
    192
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mislio sam se u ovoj tragediji i u ovom sranju ne javljat, ali kad viđeh da Šoker, "moj" Crnogorac i independista ovako bljuje oganj na džamije, samo jedno da vi rečem.

    U Srbiju su spaljene samo dvije džamije. Ne zato što su srbi bolji od Albanaca pa su na 3-5-12-27 spaljenijeh crkava odgovorili umjereno paleć SAMO 2 džamije, no zato što ih nema više no dvije. Ostale su davno spalili, 1868, 1914...

    Ima, doduše, još poneka u Sandžak ma tamo ima i Sandžaklija pa bi bilo malo tvrđe palit tamošnje džamije no beogradsku i nišku. U Sandžak džamije čuvaju oni kojima džamije nešto znače a ne srbijanski policajci od kojijeh je polovina do prekjuče rušila džamije i klala Muslimane po Bosni.

    I u ovakvoj tragediji ***** ostaju *****!
    Nema na svijet toga kolektivnoga ludila koje napalm ne liječi!

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Brate, kolko god ja htio nezavisnu Crnu Goru, Srbija mi je tu i postujem je. Necu vala dozvolit ovim brukama da uporedjuju 2 dzamije sa genocidima i etnickim ciscenjima.

  9. #9
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    123
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jeronim
    ...trt...trt...trt...

    I u ovakvoj tragediji ***** ostaju *****!
    To se ti pridruzujes Berancu i Dobruskom. Smrdite zajedno, sram vas bilo.

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sh0cker
    Brate, kolko god ja htio nezavisnu Crnu Goru, Srbija mi je tu i postujem je. Necu vala dozvolit ovim brukama da uporedjuju 2 dzamije sa genocidima i etnickim ciscenjima.
    Bravo Sh0cker,znas ti onu:"Ne pada ssneg da pobeli breg,vec da svaka zver pokaze svoj trag."

    Aferim ti momak.Ne kazem ja da ti sad treba da aplaudiras divljastvu koje se sproivodi na Kosovu,to niko nije ni ocekivao od tebe,kao ni od kog drugog.Ali se je ,u najmanju ruku,ocekivala pristojna diskusija.
    Ja ni u jednoj recenici nisam podrzao teror na Kosovu,prema Srbima,naprotiv,osudio sam ta nedela.Ali dzamije u Beogradu i Nisu su me podsetile na one sto izgorese po Bosni uz blagoslov Amfilohija i Pavla.I taj cin paljenja dzamija je u mnogo vecoj vezi sa nama Bosnjacima,nego Albancima.A to sto rade Albanci po kosovu paleci Crkve,to su naucili od vas Srba,a ne od nas Bosnjaka.Mi nismo palili nicije bogommolje,nasta sam kao Bosnjak veoma ponosan.

    I niko nije pravio uporedjejnje dzamija u Srbiji sa crkvama po Kosovu,cista laz.

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by laufer*
    Quote Originally Posted by Jeronim
    ...trt...trt...trt...

    I u ovakvoj tragediji ***** ostaju *****!
    To se ti pridruzujes Berancu i Dobruskom. Smrdite zajedno, sram vas bilo.
    Ti bi Laufer mogao, bar da pokusas, da se samokontrolises i ujedno se pridrzavas kulture dijaloga,bez uvreda.Tebi niko nije nista uvredljivo uputio,barem mi se tako cini.

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    608
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jeronim
    Evo vi jopet:


    U Srbiju su spaljene samo dvije džamije. Ne zato što su srbi bolji od Albanaca pa su na 3-5-12-27 spaljenijeh crkava odgovorili umjereno paleć SAMO 2 džamije, no zato što ih nema više no dvije. Ostale su davno spalili, 1868, 1914...

    aj ne lupetaj...ima kolko oces dzamija u srbiji-

    Ono najvaznije- to je uradila sacica klinaca, i vecinsko srpsko stanovnistvo to ne podrzava, i najvaznije obe ce uskoro biti obnovljene za razliku od kosmeta

  13. #13
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Kyiv - Zapadna Evropa
    Posts
    192
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Perovic
    Quote Originally Posted by Jeronim
    Evo vi jopet:


    U Srbiju su spaljene samo dvije džamije. Ne zato što su srbi bolji od Albanaca pa su na 3-5-12-27 spaljenijeh crkava odgovorili umjereno paleć SAMO 2 džamije, no zato što ih nema više no dvije. Ostale su davno spalili, 1868, 1914...

    aj ne lupetaj...ima kolko oces dzamija u srbiji-

    Ono najvaznije- to je uradila sacica klinaca, i vecinsko srpsko stanovnistvo to ne podrzava, i najvaznije obe ce uskoro biti obnovljene za razliku od kosmeta


    Ima, doduše, još poneka u Sandžak ma tamo ima i Sandžaklija pa bi bilo malo tvrđe palit tamošnje džamije no beogradsku i nišku. U Sandžak džamije čuvaju oni kojima džamije nešto znače a ne srbijanski policajci od kojijeh je polovina do prekjuče rušila džamije i klala Muslimane po Bosni.
    Nema na svijet toga kolektivnoga ludila koje napalm ne liječi!

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    608
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ajde jeronime kad vidim kolko prizeljkujes novi rat u srbiji izmedju muslimana i pravoslavaca, ajde ti meni reci, ako je srbima bio cilj da pobiju muslimane i poruse sve dzamije 90tih zasto nisu takli Sandzak?

  15. #15
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Kyiv - Zapadna Evropa
    Posts
    192
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Perovic
    ajde jeronime kad vidim kolko prizeljkujes novi rat u srbiji izmedju muslimana i pravoslavaca, ajde ti meni reci, ako je srbima bio cilj da pobiju muslimane i poruse sve dzamije 90tih zasto nisu takli Sandzak?

    E je tvrdo.

    Đe gođ nijesu bili 100:1 Srbočetnici su dobili po prknu.

    Da znaju da je u Sandžak meko - krenuli bi noćas. Ma nijesu Sandžaklije Slavonci ni Semberci.
    Nema na svijet toga kolektivnoga ludila koje napalm ne liječi!

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    734
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Манити побеснели човек поново пени на устима.

    У Србији постоје џамије, у Врању, Новом Пазару, Тутину, Пријепољу, Прибоју, најважније Бујановцу и Прешеву где има и Шиптара али њих нико не дира. И на Калемегдану постоји једно турбе, сигуран сам да има још исламских споменика по местима уже Србије које сам изоставио, није важно, довољно је рећи да је оно горе речено чиста глупост као што то доликује аутору тих редова.
    Brzi Oct 14, 2004 10:50 am
    Pa imas sada veci izbor! SRBIJA ILI ALBANIJA, u C.Goru nema mjesta vise za Srbomrzce/ dosoje kraj.

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    734
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dobrusky
    Sto se tice crkava po Bosni,pa ko sacuva sve one crkve po sarajevu,Tuzli,Mostaru(muslimanski deo),Bihacu...ako ne Reis i njegovi saradnici.
    Мостарски саборни храм је миниран, православне цркве разрушене, по том питању су Хрвати преузели иницијативу али су им муслимани помагали.

    У Тузли и околини је разорено неколико цркава, и у околини Сарајева такође.

    http://www.spc.org.yu/Genocid/Zvornicko/zvornickol.html

    http://www.spc.org.yu/Genocid/Dabrobosanska/dabrol.html
    Brzi Oct 14, 2004 10:50 am
    Pa imas sada veci izbor! SRBIJA ILI ALBANIJA, u C.Goru nema mjesta vise za Srbomrzce/ dosoje kraj.

  18. #18
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,236
    Thanks Thanks Given 
    299
    Thanks Thanks Received 
    90
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dobrusky

    Sto se tice crkava po Bosni,pa ko sacuva sve one crkve po sarajevu,Tuzli,Mostaru(muslimanski deo),Bihacu...ako ne Reis i njegovi saradnici.Kako tako nesto mozes da tvrdis,a dobro znas kako su prosle muslimanske bogomolje po RS.
    Одговор је једноставан-политика. Како су у другом свјетском рату Срби и српске богомоље доживјели прави погром, уз помоћ међународне политике(они и јесу били присутни у тих неколико градова у којима су се сачувале цркве) одлучено је да се оставе неке цркве како би улога жртве од стране муслимана добила на тежини. И сада ти који су одиграли у хорору улогу жртве, хоће да се историја рачуна од 1992.год. (као и остале ствари попут имена народа, језика исл.)

  19. #19
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    CG Crna Rupa u Evropi - glavu u kutiju guzicu na tacnu - NEMA DRUGE
    Posts
    216
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by laufer*
    nije pala crkva nego EVROPA.
    Kako je moguce da iko ama iko moze zapaliti i jednu crkvu u Evropi a da ne bude osudjen ma ravno na smrt.

    Ko bi to od hriscana mogao da pali po Arabiji a da ziv ostane ? Sramota je evo za Evropu cijelu, za cijelu hriscansku civilizaciju. Evo prije par dana roknuse 200 ljudi u Spaniju, evo prijete oce i dalje, evo na Kosovo preko 30 zrtava a covjek se nigdje vise ni u rodjenoj zemlji ne osjeca sigurno.

    Cujem nocas ovaj komentar od Holandjana: svakoga bi muslimana protjerao pa onda ne bi imao ko da podmece bombe.
    Vala zao mi je da kazem ali slazem se sa njime i te kako, jer se necu ja misliti ko je u AlKaidi a ko nije. Ovdje u Holandiji a i uposte u Evropi vrlo je antimuslimansko a specijalno sada poslije Spanije !!
    Domaca nesreco i Internacionalni Problemu, prekradena krmadi, mrznja prema vama je moja ogromna, mrznja svakog normalnog covjeka je neponovljiva jer nista ste drugo nego atak na zdravi mozak !!

  20. #20
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    CG Crna Rupa u Evropi - glavu u kutiju guzicu na tacnu - NEMA DRUGE
    Posts
    216
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jeronim
    Mislio sam se u ovoj tragediji i u ovom sranju ne javljat, ali kad viđeh da Šoker, "moj" Crnogorac i independista ovako bljuje oganj na džamije, samo jedno da vi rečem.
    Daleko bilo tvoj cccc sto bi ga fino naucio i sve napalmom namazao.
    Domaca nesreco i Internacionalni Problemu, prekradena krmadi, mrznja prema vama je moja ogromna, mrznja svakog normalnog covjeka je neponovljiva jer nista ste drugo nego atak na zdravi mozak !!

  21. #21
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    CG Crna Rupa u Evropi - glavu u kutiju guzicu na tacnu - NEMA DRUGE
    Posts
    216
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Savindane, samo da te izvjestim da bi Holandjani sve suze ronili da od te dzamije slika obilazi svijet. Jest vala potresili bi se strasno koliko i americka politika.

    Samo da znas da je u Evropi od 11 sept. strasno antiislamsko raspolozenje. Duso, ovdje vladajuci VVD ukida skole muslimanima. Ukinuli su im pravo na substiciju za njihove kulturne organizacije i udruzenja nista vise ne ide iz drzavnog fonda. I skole u Roterdamu su zabranile nosenje marama a taj prijednog sa opstinskog ulazi u NL Parlament. Kao sto znas u Francuskoj nema vise obradjivanja ni u skolima ni ja drzavnim mjestima.

    I zato sto bi obisle svijet slike brige me jer znam da od 11 sept. , VECINA HOLANDJANA - Srbe gleda TOTALNO DRUGACIJE, gleda ih kao EVROPLJANE sto se bore protiv islama. I za koju godinu onaj Milosevic ce 'uslije nedostatka dokaza' biti vani, sto pretpostavljas i ti.

    Cuj ja da zalim dzamije po Evropi a da ne zalim svoje Crkve cije god pa i Holandske. Ma svaka im izgorela dabogda za ne jednu crkvu nego za pomisao samu. Svakoga bi ja na lomacu i ispred te crkve !!
    Domaca nesreco i Internacionalni Problemu, prekradena krmadi, mrznja prema vama je moja ogromna, mrznja svakog normalnog covjeka je neponovljiva jer nista ste drugo nego atak na zdravi mozak !!

  22. #22
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Kyiv - Zapadna Evropa
    Posts
    192
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by olivija
    Savindane, samo da te izvjestim da bi Holandjani sve suze ronili da od te dzamije slika obilazi svijet. Jest vala potresili bi se strasno koliko i americka politika.

    Samo da znas da je u Evropi od 11 sept. strasno antiislamsko raspolozenje. Duso, ovdje vladajuci VVD ukida skole muslimanima. Ukinuli su im pravo na substiciju za njihove kulturne organizacije i udruzenja nista vise ne ide iz drzavnog fonda. I skole u Roterdamu su zabranile nosenje marama a taj prijednog sa opstinskog ulazi u NL Parlament. Kao sto znas u Francuskoj nema vise obradjivanja ni u skolima ni ja drzavnim mjestima.

    I zato sto bi obisle svijet slike brige me jer znam da od 11 sept. , VECINA HOLANDJANA - Srbe gleda TOTALNO DRUGACIJE, gleda ih kao EVROPLJANE sto se bore protiv islama. I za koju godinu onaj Milosevic ce 'uslije nedostatka dokaza' biti vani, sto pretpostavljas i ti.

    Cuj ja da zalim dzamije po Evropi a da ne zalim svoje Crkve cije god pa i Holandske. Ma svaka im izgorela dabogda za ne jednu crkvu nego za pomisao samu. Svakoga bi ja na lomacu i ispred te crkve !!
    Lijepih li liberalnih riječi koje odražavaju liberalnu ideologiju...

    Vrati se, Slavko, sve ti je oprošteno, viđi kakvi te četnici svojataju. Za koga si se izvinjava Dubrovniku, mrčo!
    Nema na svijet toga kolektivnoga ludila koje napalm ne liječi!

  23. #23
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    No dogadjaje na KiM i ovo paljenje dzamija po Srbiji,nikako ne mogu dovesti u vezu.
    Ovo recce jedan u postu malo iznad.
    Naravno, narkomani sa osstetjenim mozzdanim funkcijama tessko mogu dovesti u vezu bilo ssta. Pa i samu akciju i reakciju.

    Bajrakli dzamija je bila (i bitje) dio Beograda. Televizije su pravile ankete medju gradjanima i pitale ih ssta misle o tome. Uglavnom su svi to jednodussno osudili. A Vlada Republike Srbije obetjala je svoju pomotj u obnavljanju dzamije. Ssta bi joss trebalo Srbija da uradi, pa da islamski fundamentalisti sa ovoga foruma shvate da to nije bila reakcija drzzave, vetj grupe pijanih i razularenih navijacca fudbalskog kluba Rad, od kojih je vetjina vetj i identifikovana i privedena, a bitje pokrenuti i postupci protiv njih.
    Da li bi trebalo Hram Svetog Save pretvoriti (Bozze mi oprosti) u dzamiju da bi fundamentalisti bili zadovoljni? Da li treba svi cclanovi Vlade da poccine kolektivno samoubistvo?

    Pri tome isti ti islamisti ne posvetjuju nessto mnogo pazznje nad unisstenim uglavnom svim crkvama i manastirima na Kosovu. Jer, to su crkve, a ne dzamije... Nije vazzno ssto neke od njih postoje od 14. vijeka... Nissta nije vazzno u poredjenju sa incidentnom koji se dogodio u Jevremovoj ulici, i koji tje biti (koliko je to mogutje) ispravljen, a to tje finansirati poreski obveznici (ccitaj gradjani Srbije).
    Ko tje finansirati obnovu hramova na Kosovu?
    Ssiptari?
    Al Kaida?
    Ko?

    8)

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Punta Cana
    Posts
    499
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Savindan
    Quote Originally Posted by Dobrusky
    Vidimo da nije,nije ni taknuta,nedajBoze.
    Не, нисам то написао, само констатујем да је могло бити горе да се није појавио Митрополит СПЦ.

    Не знам за слични случај, да је неки исламски муфтија спасио православну цркву, било на Косову или у Босни, наступом пред хордом хулигана и пијаних навијача.
    Ne bi ni ova nesreca ne boj se,no su mu ce poklopili nemiri i ovi zvek i "izbori"za patrijarha pa da se cupne koji poen... :twisted:

  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by olivija
    Savindane, samo da te izvjestim da bi Holandjani sve suze ronili da od te dzamije slika obilazi svijet. Jest vala potresili bi se strasno koliko i americka politika.

    Samo da znas da je u Evropi od 11 sept. strasno antiislamsko raspolozenje :cry: . Duso, ovdje vladajuci VVD ukida skole muslimanima. Ukinuli su im pravo na substiciju za njihove kulturne organizacije i udruzenja nista vise ne ide iz drzavnog fonda. I skole u Roterdamu su zabranile nosenje marama a taj prijednog sa opstinskog ulazi u NL Parlament. Kao sto znas u Francuskoj nema vise obradjivanja ni u skolima ni ja drzavnim mjestima.

    I zato sto bi obisle svijet slike brige me jer znam da od 11 sept. , VECINA HOLANDJANA - Srbe gleda TOTALNO DRUGACIJE, gleda ih kao EVROPLJANE sto se bore protiv islama. I za koju godinu onaj Milosevic ce 'uslije nedostatka dokaza' biti vani, sto pretpostavljas i ti.

    Cuj ja da zalim dzamije po Evropi a da ne zalim svoje Crkve cije god pa i Holandske. Ma svaka im izgorela dabogda za ne jednu crkvu nego za pomisao samu. Svakoga bi ja na lomacu i ispred te crkve !!
    Neznam kako je u Holandiji,neki izvori govore drugacije nego li ti to tvrdis,ali nije ni bitno.

    Znam kako je u Nemackoj.Ovde Srbe tretiraju jos uvek kao divljake,zlocionce ,vandale ,sto vecina njih zapravo i jeste (izvinjavam se malobrojnim).A koliko vidim da Holandjane,narocito,zabole ona stvar za porusene crkve po Kosovu.Misljenje o Srbima mozes da cujes o svakog prosecnog Holandjanina,gde prvo pljune,pa onda nesto progovori na tu temu.Jos uvek se svima u drzavi Holandiji kosa dize na pomen imena Srebrenica.

    Da mi je neko rekao,zaista ne bih mu poverovao da medju liberalima ima toliko cetnika.Zali Bozze.

Page 1 of 3 123 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •