Ajmo malo da povedemo diskusiju o ovome. Ne znam je li bio koji slichan topic ovome (stvarno me mrzi da prebiram sad) ali bash me zanima mishljenje dijela forumasha koji posjechuju ovaj podforum.

Lichno, mishljenja sam da su njemci apsolutno neprikosnoveni u automobilskoj industriji. Dovoljno je samo pomenuti, BMW, Audi, Mercedes, Folksvagen... Isto mislim da je potpuno izlishno komentarisati Njemce u odnosu na ostale, ali kao shto rekoh chisto me zanima vashe mishljenje.. Treba se osvrnuti na Japance i Amere... Shto se tiche komfora mislim da su u neznatnoj prednosti Japanci iz razloga shto u zadnje vrijeme podosta kopiraju vec pomenute Njemce.. Shto se tiche sportskih automobila mishljenja sam da ipak tas na vagi vuche na stranu Amera. Japanci imaju fenomenalnu Hondu i josh bolju Mazdu, Mazda 3 kupe, ili pak Mazda rs8, sa druge strane Ameri imaju Ford i Chevrolet, a bogami i u zadnje vrijeme sve bolji Pontiac (samo pomena radi novi 2006 G6 kupe i 2006 Solstice). Shto se Forda tiche ne mogu a da ne pomenem Mustan Saileen. Ljudi dragi to nije brzo auto, to je... munja!!! Auto koji bolje drzhi krivine od BMW-a M3! Auto chiju je mashinu nemoguce izgoreti, auto koje ima preko 350 konjskih snaga... i izrichito radi ovog Mustanga mislim da su bolji Ameri shto se tiche sportskih automobila.

Eto ja vas smorih malo, nijesam se odavno ovako iskucao... Izvinjavam se zbog duzhine texta, ali jednostavno sam morao Bilo je jache od mene

Rokajte...