Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 26 to 30 of 30

Thread: Opravdanost postojanja podforuma Istorija, Politika generalno i Buducnost CG

  1. #26
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    NYC, Manhattan/ PG
    Posts
    1,175
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne razumijem zasto bi se brisali podforumi Buducnost Crne gore i Politika kad se 80% naseg naroda jedino i tim bakce? Zasto se podupirati istini? Na tom podforumu je svakih pola sata novi post postavljen? A na drugim podforumima se desi i po dan dva da niko nista ne prokomentarise. Prema tome mislim da je tim podforumima itekako mjesto tu dje su!

  2. #27
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^Tijana^
    Ne razumijem zasto bi se brisali podforumi Buducnost Crne gore i Politika kad se 80% naseg naroda jedino i tim bakce? Zasto se podupirati istini? Na tom podforumu je svakih pola sata novi post postavljen? A na drugim podforumima se desi i po dan dva da niko nista ne prokomentarise. Prema tome mislim da je tim podforumima itekako mjesto tu dje su!
    zato sto se na tim forumima ne vodi civilizovana rasprava koja doprinosi nekoj normalizaciji u cg, vec jedni po drugima pljuju sa najstranijim psovkama, kletvama, prijetnjama i sl. i ne znam sta ti tu nije jasno.

    no, sasvim sam svjestan bio od pocetka da prijedlog nece proci, evo ovo se sad pretvorilo u davanje prostora na forumu raznim opstinama, sa nevjerovatnim argumentima

  3. #28
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    NYC, Manhattan/ PG
    Posts
    1,175
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Moj predhodni post je bio vise ironican, mozda se ta ironije nije jasno shvatila u tim redovima ali ako dodas u svemu tome da ja od kada sam dosla na ovim forumima nijedan post nisam posvetila tom podforumu mozda ironija bude jasnija.

    Kazes svi psuju jedne druge, kletve se pominju i ne znam sta vec. Mislis da nema toga foruma te iste osobe to ne bi radile na nekom drugom mjestu samo da im se ukaze prilika? Mislis da nam u narednih par sati ne bi umjesto otvaranja stranice foruma i nase slatke maskotice u desnom cosku ne bi se otvorila neka sasvim 10ta strana sa kletvana, psovanjem i ko zna cime? Jer koliko se god mi protivili tome 80% naseg naroda prati tu politiku i dnevnik u 7:30 se rijetko kad preskoci od istih. I sto je najzanimljivije svih tih 80% stanovnika CG zna sta bi bilo najbolje za Buducnost Crne Gore.

    Bez obzira koliko ja i ti ne volimo tu politiku, ne volimo taj podforum u cijelom svijetu VECINA je u pravu i ima "pravo glasa" dok manjina moze ili da zaobidje temu dok ne osvoji tu vecinu ili da cuti i bude zadovoljna sto na nekom drugom mjestu ima svoj mir. (Kao sto mi imamo mir na svakom drugom podforumu. I kada se bilo koji komentar vezano za politiku postavi imamo slobodu da ga proslijedimo na pravom mjestu i da se niko ne buni.)

    Nadam se da ces se sloziti samnom

    ps. da pogresno ne shvatis ne bojimo se MI da ces nas neko UHAKOVATI ili da zbog toga sto nam mozda neko prijeti moramo ostaviti taj dio foruma vec je to bio samo primjer.
    Last edited by ^Tijana^; 31-07-05 at 15:40.

  4. #29
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^Tijana^
    Moj predhodni post je bio vise ironican, mozda se ta ironije nije jasno shvatila u tim redovima ali ako dodas u svemu tome da ja od kada sam dosla na ovim forumima nijedan post nisam posvetila tom podforumu mozda ironija bude jasnija.

    Kazes svi psuju jedne druge, kletve se pominju i ne znam sta vec. Mislis da nema toga foruma te iste osobe to ne bi radile na nekom drugom mjestu samo da im se ukaze prilika? Mislis da nam u narednih par sati ne bi umjesto otvaranja stranice foruma i nase slatke maskotice u desnom cosku ne bi se otvorila neka sasvim 10ta strana sa kletvana, psovanjem i ko zna cime? Jer koliko se god mi protivili tome 80% naseg naroda prati tu politiku i dnevnik u 7:30 se rijetko kad preskoci od istih. I sto je najzanimljivije svih tih 80% stanovnika CG zna sta bi bilo najbolje za Buducnost Crne Gore.

    Bez obzira koliko ja i ti ne volimo tu politiku, ne volimo taj podforum u cijelom svijetu VECINA je u pravu i ima "pravo glasa" dok manjina moze ili da zaobidje temu dok ne osvoji tu vecinu ili da cuti i bude zadovoljna sto na nekom drugom mjestu ima svoj mir. (Kao sto mi imamo mir na svakom drugom podforumu. I kada se bilo koji komentar vezano za politiku postavi imamo slobodu da ga proslijedimo na pravom mjestu i da se niko ne buni.)

    Nadam se da ces se sloziti samnom

    ps. da pogresno ne shvatis ne bojimo se MI da ces nas neko UHAKOVATI ili da zbog toga sto nam mozda neko prijeti moramo ostaviti taj dio foruma vec je to bio samo primjer.
    pa, necu se bas sloziti sa tobom slozicu se da je narod ovdje opterecen politikom, itd itd, ali se ne slazem da ako je vecina takva da je to ispravno i mislim da bi im na forumima trebalo uskratiti mogucnost da se medjusobno blate, pogotovo zato sto 90% njih nema elementarnog obrazovanja ni vaspitanja da se bavi politikom. dakle, jedno mjesto manje za takva razglabanja samo bi doprinijelo da energiju trose na neke pozitivnije stvari

    no vidim da ce admin da zatvara topic

  5. #30
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,304
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Malo ste skrenuli sa teme
    Every Arsenal fan will still tell you, forget United – beating Spurs is the one that really matter

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. (Naj)vaznije
    By nihil in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 126
    Last Post: 30-04-04, 10:28

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •