Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 30

Thread: Opravdanost postojanja podforuma Istorija, Politika generalno i Buducnost CG

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Opravdanost postojanja podforuma Istorija, Politika generalno i Buducnost CG

    Molim administratore da ozbiljno preispitaju postojanje ovih podforuma.

    Vjerujem da je cilj bio da na ovim forumima ljudi razgovaraju, kulturno iznose argumente, razmjenjuju miusljenja...itd. Medjutim, prosto je uzasno koliko tu ima govora mrznje, prijetnji, uvreda, pljuvanja po vjerskoj i nacionalnoj osnovi, i bogtiznacegasvene!

    Neko ce reci: "Pa nemoj da citas". Trudim se! Ali zar nije bolje spasiti one nesrecnike od njih samih, i onemoguciti da sebi i drugima rade sve ono sto rade. Pa otvoriti podforum u neka srecnija vremena.

    Iako sumnjam da ce moj prijedlog biti usvojen, uz nadu da cu se ipak prevariti, rekoh, i spasih dusu svoju!

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    908
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A dobro bi bilo da im Administracija stavi da ono sto napisu pojedini problematicni tipovi sa ovog foruma ne bude vidljivo za ostale usere:smile: znam da postoji takva opcija:smile:

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Wink

    Politici i Budućnosti Crne Gore sigurno nije mesto na ovom forumu.

  4. #4
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e da.
    mene interesuje zasto medju GRADOVIMA nema Ulcinja?
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Karma
    Politici i Budućnosti Crne Gore sigurno nije mesto na ovom forumu.
    TAKUMI

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    dark side of the moon
    Posts
    1,055
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Najbolje bi bilo napravit neku vrstu referenduma, neki poll na kom bi user morao da glasa da bi mogao da udje na forume.. I onda prebrojat glasove, i (nadam se) pozatvarat gore navedene topice.
    Btw, Ulcinj nije i ne mozhe biti crnogorski grad kad stanovnishtvo chine 99% Albanci, medjutim tome nije mjesto na ovom forumu..
    be the change you want to see in the world.

  7. #7
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Location
    Posts
    364
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by The_Infinite
    Btw, Ulcinj nije i ne mozhe biti crnogorski grad kad stanovnishtvo chine 99% Albanci, medjutim tome nije mjesto na ovom forumu..
    Što avetaš to.Ulcinj je jedan fin crnogorski grad u kome većinu stanovništva čine Albanci,kao i što je Herceg Novi jedan fin crnogorski grad u kome većinu stanovništva čine Srbi,kao i što je Novi Pazar jedan fin srpski grad u kome većinu stanovništva čine Bošnjaci-Muslimani.

  8. #8
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,606
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default Svakakvog li naroda ima na ove forume

    Quote Originally Posted by The_Infinite
    Btw, Ulcinj nije i ne mozhe biti crnogorski grad kad stanovnishtvo chine 99% Albanci
    Mora da si ti jedan/a od ********. Jesam li u pravu?
    "Postojaće Crna Gora dok je Lovćena i Durmitora, dok je mora pod Barom i Kotorom, dok je Sunca i dok je Grahovca!"

  9. #9
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,315
    Thanks Thanks Given 
    2,802
    Thanks Thanks Received 
    4,629
    Thanked in
    2,439 Posts

    Exclamation

    Quote Originally Posted by Petar Mrvaljevic
    Mora da si ti jedan/a od ********. Jesam li u pravu?
    A sto "********" gledaju ralno a vi vidite sve crnogorce u ulcinj... ? Nikad niste vidjeli dalje od svog nosa... :???:
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Izuzetno neophodan dio foruma. Kad se bleji po televiziji i po novinama, sto ne bi ovdje, zar ne? Zar ukinuti/ zapostaviti glavno zanimanje u CG - nemojte. Sto bismo mi bez politike!

    Podforum koji dokazuje tolerantnost, demokartiju, razumijevanje, znanje, sposobnost razmisljanja i ucenja ...

    Od neprocjenjive bi stete bilo ukinuti jedan toliko spiritualno nadahnuti dio foruma gdje se svakodnevno pokazuje slika i prilika ''buducnosti crne gore''.

    :trashcom: :trashcom: :trashcom:

    ~ ~ ~ Agnosco veteris vestigia flammae.
    Ožiljkom jednim obogaćen. ~ ~ ~

  11. #11
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,606
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro
    A sto "********" gledaju ralno a vi vidite sve crnogorce u ulcinj... ? Nikad niste vidjeli dalje od svog nosa... :???:
    Crnogorci albanske narodnosti cine vecinu stanovnistva u Ulcinj.
    "Postojaće Crna Gora dok je Lovćena i Durmitora, dok je mora pod Barom i Kotorom, dok je Sunca i dok je Grahovca!"

  12. #12
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Location
    Posts
    364
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ovđe izgleda pojam "građanin" neke države nekome nije jasan.

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ako forum buducnost crne gore i dalje bude postojao SPRSTVO CE I DALJE BITI UGROZENO
    ako ovi iz "sonje" preko morace i dalje budu prodavali sladoled od jagode koju su ubrali u crnu goru a ne u shumadiju a mi o tome budemo diskotovali na buducnost crne gore SRPSTVO CE BITI UGROZENO

    uglavnom ja sad odo na more - SRPSTVO JE UGROZENO

  14. #14
    Join Date
    Oct 2004
    Posts
    19
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vama je izgleda svima ova vrucina udarila u glavu pa pisete gluposti, zakljucajte ovaj topic ili ga izbrisite.

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    dark side of the moon
    Posts
    1,055
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Znao sam da ce topic prerasti u ovakvo neshto, pa da iskoristim priliku dok prvi administrator ne dodje i ne pobrishe sve ovo..
    @Highlander:
    Ulcinj jeste jedan fin crnogorski grad, tu si u pravu. Ali Ulcinj nikako nije isto shto i HN, jer koliko sam ja upucen, ti "Srbi" koji chine vecinu stanovnishtva u Herceg Novom ne nastoje niti su ikad nastojali da protjeraju odatle nacionalne manjine, za razliku od njihovih "kolega" u Ulcinju. Sad cete da ospete po meni komentarima tipa 'to nije tachno' i 'to su prazne priche', ali chinjenica je da je moj brat dobio 30 dana zatvora jer je, kao radnik obezbjedjenja, u svadji sa jednim chovjekom tog istog uhvatio za vilicu. Naravno, taj chovjek je bio Albanac, i prijavio ga je, i on je uhapshen. Sudija (takodje Albanac) izrekao mu je 30 dana zatvora.. `ebesh ga, kadija te tuzhi, kadija ti sudi..
    Inache, ostali momci iz obezbjedjenja (Nikshicani, kao i moj brat), rekli su mi da je dolje stanovnishtvo (Albanci) toliko nacionalistichki nastrojeno, da bi ih sve pobili da nije kolike tolike zashtite od strane nashih organa za odrzhavanje javnog reda i mira..
    Btw, @Highlander & Petar_Mrvaljevic: Kad toliko volite Ulcinj, kad je to jedan divan grad sa prijateljski nastrojenim stanovnishtvom, shto ne idete tamo da ljetujete? Rhetorical question.
    Morao sam da reagujem, a inache sve postove koji nijesu vezani za temu (ukljuchujuci i ovaj) treba pobrisati i vratiti se prvobitnoj temi topica..
    be the change you want to see in the world.

  16. #16
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,606
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by The_Infinite
    btw, @Highlander & Petar_Mrvaljevic: Kad toliko volite Ulcinj, kad je to jedan divan grad sa prijateljski nastrojenim stanovnishtvom, shto ne idete tamo da ljetujete? Rhetorical question.
    Ne znam ocu li ic da ljetujem u Ulcinj, jer je daleko od Cetinja, al' cu sigurno (ako budem ima prilike) pocet da ucim albanski jezik.

    btw, vazda kad se sretnem s Albancima u inostranstvo pricam s njima ka da sam sreo Crnogorca, i njima je milo kad sretnu Crnogorca (na engleski ili nas).

    Inace, ima i Albanaca muslimana i Albanaca katolika (isto ka nasih pravoslavaca i muslimana) koji se mnogo ne vole. Al' je to normalno u ovaj dio svijeta da vjera dijeli narod.
    "Postojaće Crna Gora dok je Lovćena i Durmitora, dok je mora pod Barom i Kotorom, dok je Sunca i dok je Grahovca!"

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bar*Beograd
    Posts
    1,997
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Red face

    Da se i ja glasnem ovdje.. Shto se ovog podforuma za grad Ulcinj tiche..
    Mi smo se vrashki borili da se otvori jedan podforum za gradIC Bar, i bilo je potrebno da se vecina njih slozhi za njegovo otvaranje, uglavnom gradjana Bara koji bi odrzhavali taj podforum nekako.. Pa ce i vash podforum vjerovatno biti otvoren kada se ispune isti uslovi, ne sumnjam.. Do sad nisam primjetila da vas ima previshe.. Shta znam.. Potruudite se.
    A shto se glavne teme tiche, ja bih sve vezano za politiku ovdje pozatvarala. RelaxA.
    M. Roma Volley #14

    red passion, red heart, red soul - MUFC

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    dark side of the moon
    Posts
    1,055
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Slazhem se sa Boyannom
    be the change you want to see in the world.

  19. #19
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Location
    Posts
    364
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by The_Infinite
    Btw, @Highlander & Petar_Mrvaljevic: Kad toliko volite Ulcinj, kad je to jedan divan grad sa prijateljski nastrojenim stanovnishtvom, shto ne idete tamo da ljetujete? Rhetorical question.
    Pa baš zbog toga i pitam što tamo volim da ljetujem (najviše zbog Ade Bojane i Velike Plaže) i nikada nisam imao nikakvih problema.Mada ne isključujem to da ima nacionalističkih ispada bilo sa koje strane,ali ne treba generalizovati.

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Boyanna
    A shto se glavne teme tiche, ja bih sve vezano za politiku ovdje pozatvarala. RelaxA.
    ~ ~ ~ Agnosco veteris vestigia flammae.
    Ožiljkom jednim obogaćen. ~ ~ ~

  21. #21
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Ulcinj
    Posts
    132
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by The_Infinite
    rekli su mi da je dolje stanovnishtvo (Albanci) toliko nacionalistichki nastrojeno, da bi ih sve pobili da nije kolike tolike zashtite od strane nashih organa za odrzhavanje javnog reda i mira..

    Pogreshno su te informisali

  22. #22
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    upravo tako. strvar je u tome sto ta crnogorska-srpski nastrojena manjina maltretira vecinu, odnosno albansko stanovnistvo. to je jos jedan apsurd nase zemlje.

    The_Infinite da li bi ti htio da se Ulcinj izopshti iz granica Crne Gore samo zato sto je albansko stanovnistvo vecinsko? kao sto se kosovo izopstilo iz granica srbije? - postavljam ti veoma prosto pitanje, jer kad bih ti prosula neku sociolosku pitalicu, ne vjerujem da bi imao pametan odgovor na nju.

    ne vidim razlog da ulcinj kao grad od 30 000 stanovnika nema pravo da bude zastupljen na ovom forumu, dok ostali tipa cetinje od 14, 15 000, ili gradovi sa sjevera koji imaju mnogo manje stanovnika, imaju pravo. Ja bih recimo kao stranac ili cojek koji nikad nije bio tamo, da odem nocas u ulcinj, i pojma nemam sto mogu tamo da vidim.

    zelim da mi administarcija odgovori zasto ulcinj nema svoj podforum?
    (pa cak i ako bi bio na albanskom jeziku) i sto rece Petar Mrvaljevic, kad u inostranstvu sretnes Albanca, to je kao da si sreo Crnogorca. i ja bih strasno voljela da naucim albanski jezik.

    nisam ja neki fan Albanaca, ali mislim da je ne stavit ravnopravno sve gradove na forumu, cista diskriminacija i fasizam.

    i ovo tvoje Rhetorical question :!: :?: The_Infinite ...
    bila sam prije nekoliko dana u ulcinj, mogu ti rec da je to jedan od definitivno najposjecenijih crnogorskih gradova trenutno. pare od ulcinjskog turizma sigurno ne idu u budzet drzave Albanije, The_Infinite , nego u budzet Crne Gore. A imam gomilu, ali gomil prijatelja kojima je Ulcinj simbol za odmor!!!
    pa ddje mi da vrisnem od ovakvih retardiranim mozgova...
    Last edited by GAGA; 31-07-05 at 13:45.
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  23. #23
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Boyanna
    Da se i ja glasnem ovdje.. Shto se ovog podforuma za grad Ulcinj tiche..
    Mi smo se vrashki borili da se otvori jedan podforum za gradIC Bar, i bilo je potrebno da se vecina njih slozhi za njegovo otvaranje, uglavnom gradjana Bara koji bi odrzhavali taj podforum nekako.. Pa ce i vash podforum vjerovatno biti otvoren kada se ispune isti uslovi, ne sumnjam.. Do sad nisam primjetila da vas ima previshe.. Shta znam.. Potruudite se.
    A shto se glavne teme tiche, ja bih sve vezano za politiku ovdje pozatvarala. RelaxA.
    primijetila?
    ja mislim da se odje narod uglavnom ne izjasnjava okle je.
    ali ako se otvori podforum Ucinj, mozda ces shvatit koliko ih je zapravo.
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  24. #24
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    229
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nema ni Tivta, Rozaja, Plava, Gusinja, Mojkovca, Andrijevice...

  25. #25
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    postoji ovaj zbirni podforum Pljevlja - Zabljak - Berane - BPolje.
    ne bih imala nista protiv da se neslo sl. napravi i za ostale gradove. te sto pominjes otrovna.

    mada sto se Ucinja tice, mislim da bi mogao i sam da stoji.
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. (Naj)vaznije
    By nihil in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 126
    Last Post: 30-04-04, 10:28

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •