Results 1 to 5 of 5

Thread: War i ostale idiotarije

  1. #1
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Donja Lastva
    Posts
    12,526
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default War i ostale idiotarije

    Imam tu srecu da imam 9 programa na teleziyiju imam IN, PINK, MBC, 1 CG, imam 2CG, imam 2 Italije, 1; 2 ; 3 HTV, nedje se ubaci i Palma kad je lijepo vrijeme.


    Gledam.


    Sve gledam jer nemam sto drugo cinjet.


    Vidim da se opet narod bije po kosovu. (veliko slovo se mora zasluzit, namijerna pravopisna greska)


    Sto je ovo zar vam nije dosta crvenila po rijekama.


    Svaka televizija daje ono sto smatra potrebnim, prema svom ubijedjenju sto postujem (srpske TV postuju Srbe, CG TV postuju Crnogorce Nezavisni postuju sebe, Hrvatske reklo bi se da skoro likuju da ne znam i da se i oni boje jer im je dosta rata, Talijanci vide porast gledanosti zajedno sa reklamama)

    Sve u svemu veliki pastroc informacija (MIX).


    Medjutim to je dobro jer ono sto sam htio vidit to sam vidio bas zato jer sve TV su dale ono najgore od suprotne strane, pokusali su lagat istinom ali ih je udavila suprotna TV sa drugom istinom i sve je istina kad se sastavi samo je kao kolaz pa moras gledat sve te televizije da bi sve vidio.

    Sto sam vidio, vidio sam kako manastiri Srpski gore i kako monasi bjeze pokriveni plavcim, Vidio sam kako Srpske horde nadiru i ubijaju i bacaju Albansku djecu u rijeku, Vidio sam kako svaka Srpska kuca gori po kosovu, Vidio sam Srbe kako mlate i pucaju po Albancima, vidio sam jednu Srpsku mater sa rupom posred cela i djecu njenu kako placu oko nje.

    Dragi moji kosovati, (mislom i na jedne i na druge) proce jos dosta vremena dok vam budala od funestisa bude napisala veliko slovo na vase ime, do tada imate samo moj prezir, a i to je nesto jer mislim na vas, grozno ce biti kad vas budem zaboravio i prepustio sudbini da se istrijebite.


    Bar iako vas prezirem mislim na vas.

    Ja sam reko, a skoro sam vas zaboravio.


    :evil: :evil: :evil:

  2. #2
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Donja Lastva
    Posts
    12,526
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    PS za moderatore da ne bude zabune


    Ne bih zelio da nam ovi iz te dibljine posalju rat odje kod nas, do duse nisu uspijeli do sad ali nikad se ne zna vazda ima militantnih kretena i to sa svih banda (strana) da ne znas okle ce ti puknut.

  3. #3
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Donja Lastva
    Posts
    12,526
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    A ne bih volio da nam ti mooorooni uvedu taj FPS (First Person Shuter kao Unreal ili Half life) odje kod nas u nasu domovinu, e jes reko sam, zamislite volim Crnu goru, (mada je prvo Boka) pa i sire skoro do Novoga Sada a i do Zagabrije (ne zaboraviti Ljubljanbu i pa sve do Ohrida)

    Reko bi neko Jugonostalgicar.

    Ne mi smo svi razliciti i istrija je pokazala da ne mozemo zajedno


    pa koji ***** se svadjamo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: War i ostale idiotarije

    Quote Originally Posted by funestis
    Vidim da se opet narod bije po kosovu. (veliko slovo se mora zasluzit, namijerna pravopisna greska)
    Veliko slovo će se na kosovu vratiti onda kada odnos Srba i šiptara bude dijametgralno suprotan. (namjerna pravopisna greska)

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Таман тако!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •