Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 26 to 50 of 55

Thread: da li muskarci i zene znaju da vole kao nekada

  1. #26
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    908
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kapo
    Ocigledno se ja i ti susrecemo sa nekim "drugim" vrstama zena samo ti uzivaj i citaj te tvoje "Zene" tamo gdje vec zivis?
    Procitah negdje ako se ne varam da imas malu kcerkicu?vjerovatno majku,zenu,mozda i sestru?Zar je moguce da imas takvo misljenje o njima posto su i one zenskog roda ili za njih vazi neko drugo pravilo?Daj molim te odrasti ono ako ne zbog sebe zbog tvoje kcerkice koja bi od oca trebala da nauci nesto.Ako si se salio nisam u ovom drugom tekstu shvatio tvoj smisao za humor pa ti se izvinjavam a ako nisi onda te zbilja zalim a jos vise te i takve zene oko tebe?
    ps.Nemoj ovo uzeti previse licno?
    Da za njih vazi sasvim drugo pravilo i nemoj mi cerku vise na ove forume spominjat, jasno!!!!!!!!!

  2. #27
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Banja Luka
    Posts
    190
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    isqulirajte narode...opusteno...

  3. #28
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    London
    Posts
    414
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Izvini Phantome nije mi bila namjera da spominjem nikoga licno.
    Nadam se da ces shvatiti.

  4. #29
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    in the middle of everything
    Posts
    1,693
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne vidim zashto bi neko danas manje volio u odnosu na one koji su voljeli prije 100 godina...
    ni zashto se sponzorushama toliko skache za vrat kada su se i ranije djevojke udavale za najbolju priliku u selu...
    ni zashto se pominju napucane djevojke kada su i nashi djedovi obilazili sela kako bi ozhenili najzgodniju djevojku u kraju...
    najgore je kad se brkaju babe i zhabe...

  5. #30
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Thumbs up

    Quote Originally Posted by adriana
    ne vidim zashto bi neko danas manje volio u odnosu na one koji su voljeli prije 100 godina...
    ni zashto se sponzorushama toliko skache za vrat kada su se i ranije djevojke udavale za najbolju priliku u selu...
    ni zashto se pominju napucane djevojke kada su i nashi djedovi obilazili sela kako bi ozhenili najzgodniju djevojku u kraju...
    najgore je kad se brkaju babe i zhabe...
    I to sto velis....



    "Tiha voda brijeg roni..."

  6. #31
    Join Date
    Sep 2004
    Posts
    2,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    a Kapo Kapo od kad ne cuh ove stihove Roxete,odavno,cini mi se sto godina.Narode da se ovo nebi pretvorilo u diskusiju o vaznosti para samo cu reci da nije vazno ko ima vise para,jer ako se stvarno vole bice im lijepo jednako u sred Pariza uz sampanjac na Jelisejskim poljima,i sa kokicama pored dvorca Petrovica kod Klinickog. Koliko god imate para,ipak kad nesto zajednicki stvarate je najljepse,kad vidite kao zajednicki napori i teznje se ostvaruju,ipak ne smijete zaboraviti ono drugo,da se nebiste pretvorili u firmu a ne u vezu. Ljubav,zaljubljenost,ko bi to znao da objasni,ako cemo pravo,niko,to su stvari o kojima se pisu pjesme,poezija,stihovi,koja pravi od prosjaka kralja...nije vazno koliko imate para,vazno je da pazite osobu sa kojom se...jer u takvim slucajevim ponos je najosjetljiviji...Vazno je da imate sa kim da budete,da dijelite snove,misli,radosti.
    Kapo nije mogla da ga prati,ali je mogao on nju da prati....zasto nije?Znaci ipak trebalo je i on da mrdne malo knopr ali sto nije..?tako da mislim da njen tuzan pogled nije vrijedan osobe koja nije nista uradila za nju.
    Daco nebih rekao da imas sve,imas li nekoga ko je toliko poseban da ti misao o njemu zamijeni sve to sto si nabrojala"....kola,auta,momke...." i kad razmisljas o momku da li mislis kakav je ili da li cete izaci na neku ekskluzivu...pozdrav ze tebe i tvoje drugarice,ali nije sve u bogastvu....znam par u Pg i decko jeste vrijedan ali nema skoro nista,mislim da je njeno lice uz njega (ja da znam veza traje vec 8 godina) najvece bogastvo koje on ima.vise drugi put ali vidjecemo se na ovom topicu obavezno

  7. #32
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Banja Luka
    Posts
    190
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NAND
    Daco nebih rekao da imas sve,imas li nekoga ko je toliko poseban da ti misao o njemu zamijeni sve to sto si nabrojala"....kola,auta,momke...." i kad razmisljas o momku da li mislis kakav je ili da li cete izaci na neku ekskluzivu...pozdrav ze tebe i tvoje drugarice,ali nije sve u bogastvu....znam par u Pg i decko jeste vrijedan ali nema skoro nista,mislim da je njeno lice uz njega (ja da znam veza traje vec 8 godina) najvece bogastvo koje on ima.vise drugi put ali vidjecemo se na ovom topicu obavezno
    Trenutno nemam nikog pored sebe sto ne znaci da u buducnosti necu imati...svi mi imamo buducnost i ne znamo sta ce nas snaci...

    Meni nije potrebna ekskluziva imam ja toga na pretek,meni je potrebno da me neko razume,postuje,ceni,voli...Potrebno mi je da momak cim ga pogledam zna sta mislim, da mi pored njega ni u jednom momentu nije dosadno...ne trazim da je bogat samo da je pameta i da zna sta hoce u zivotu,da je vredan a e neki kreten koji bi samo da lezi,ispija pivo,provodi se,trosi pare i slicno...

    Kazes o tome paru...koliko sam ja razumela ona ima para a on nema ako je tako ja bi mu pomogla,dala sav svoj novac da pokrene nesto...jer kad imas novca lako je pokrenuti nesto,al kad nemas...

    p.s.
    samo da ti kazes da lepo pricas,bez prozivki i slicno(jer se to na ovom forumu zna desavati)drago mi je sto je to tako...

    ajde pa do sledeceg citanja...

  8. #33
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,272
    Thanks Thanks Given 
    2,762
    Thanks Thanks Received 
    2,635
    Thanked in
    1,277 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by daca
    a ne neki kreten koji bi samo da lezi,ispija pivo,provodi se,trosi pare i slicno...
    E jbg!!
    She is only here to annoy herself!

  9. #34
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Vavilon - Podgorica
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Daco maco studiras li filozofiju kad si tako pametna?Samo nemoj da mi se opterecujes sa nekim glupostima,predji preko ove teme molim te!!!

  10. #35
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    4,458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by adriana
    ne vidim zashto bi neko danas manje volio u odnosu na one koji su voljeli prije 100 godina...
    ni zashto se sponzorushama toliko skache za vrat kada su se i ranije djevojke udavale za najbolju priliku u selu...
    ni zashto se pominju napucane djevojke kada su i nashi djedovi obilazili sela kako bi ozhenili najzgodniju djevojku u kraju...
    najgore je kad se brkaju babe i zhabe...
    Tacno tako! Sve je isto kao i prije 100 god, samo sto se danas manje kriju stvarne namjere, i samim tim, drugacije se imenuje sve.

  11. #36
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Vavilon - Podgorica
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Slusaj Daco.To je komplikovana tematika!I u pravu si,ali i nisi.Moze se desiti da neko nema para,ali da ima svijetlu buducnost!Sa druge strane danas, u ovim vremenima, samo su olosi dosli do novca.Sta ce ti neki mafijas kojeg ce sjutra koknuti?Sta, uzeces njegove pare i bit ces sa drugim.Taj provod ce ti jedno vrijeme trajati,dok ne udjes u godine a kad udjes shvatices da si ti u stvari sama.Mozda i neces svatiti ali ces sigurno biti depresivna!!!

  12. #37
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Banja Luka
    Posts
    190
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mabus
    Slusaj Daco.To je komplikovana tematika!I u pravu si,ali i nisi.Moze se desiti da neko nema para,ali da ima svijetlu buducnost!
    pa o tome ti ja i pricam...ne mora da ima novca,al zelim da je pametan i da hoce od nicega da nesto stvori u cemu bi mu ja naravno pomogla...

    Quote Originally Posted by Mabus
    Sa druge strane danas, u ovim vremenima, samo su olosi dosli do novca.Sta ce ti neki mafijas kojeg ce sjutra koknuti?Sta, uzeces njegove pare i bit ces sa drugim.Taj provod ce ti jedno vrijeme trajati,dok ne udjes u godine a kad udjes shvatices da si ti u stvari sama.Mozda i neces svatiti ali ces sigurno biti depresivna!!!
    Hvala sto je moj otac olos!!!!!!...
    Da ti objasnim nesto...Moj otac nije imao nista pre mog rodjenja,al bas nista...Pozajmivsi mnogo mnogo novca od prijatelja i u razgovoru sa stranim ljudima otvorio je ovde predstavnistvo jedne firme i sad ima bruku novca...Jos se trudi da svojoj deci obezbedi jos,da uvek imamo ali isto tako ne zeli da samo trosimo i gluvarimo...Na rad,ucenje i slicno bez obzira sto imam novca koliko zelim naucio me je moj otac...Imala sam ja i takvog decka kakvog si u gornjem tekstu rekao i nikad vise...I celo vreme ti pokusavam reci da ne mora da ima novca,al zelim da je pametan i da hoce od nicega da nesto stvori u cemu bi mu ja naravno pomogla...al ti neces lepo da procitas...Meni ulogu pare kod momka ne igraju ulogu u zivotu jer ja toga imam mnogo...
    Pokusavam ti reci da od 100% ljudi 5% je postenih...I vidim da je po tebi svako ko ima novac olos...Hvala!

    /me nema o cemu vise da se raspravlja na ovu temu!

  13. #38
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Banja Luka
    Posts
    190
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    vidim zasto me ne razumes...sigurno si se nasao u onoj recenici...

  14. #39
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,272
    Thanks Thanks Given 
    2,762
    Thanks Thanks Received 
    2,635
    Thanked in
    1,277 Posts

    Default

    Eh zavist je cudo.
    She is only here to annoy herself!

  15. #40
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    217
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Gladala sam Discovery, i sve ovo je programiranu u nama, survival of the fitest i to tako.

    Muskarci 'padaju' na zene sa uskim strukom i sirokim kukovima, posto te mogu da radjaju djecu. (ovo je sve subconscious)

    Zene biraju jakog i zgodnog tipa da sa njim prave djecu (strong genes i tako to) a za muza biraju nekog ko ce moci da njoj i djeci (djeca ne moraju biti od istog oca) obezbjedi ugodan i fin zivot.

    Znaci zene su po pirodi sponzoruse hahaha.

    ako vam se ne svidja, nemojte mene kriviti, krivite Discovery Chanel
    buy it!!!

  16. #41
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,272
    Thanks Thanks Given 
    2,762
    Thanks Thanks Received 
    2,635
    Thanked in
    1,277 Posts

    Default

    To ti je tako, zenke se pare sa muzjacima koji imaju teritoriju...
    She is only here to annoy herself!

  17. #42
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    London
    Posts
    414
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ili sto neko davno rece:
    Djevojke ze zabavljaju sa mangupima a udaju za odlicne djake?
    Dali tu ima istine?

    Nego radi li ovdje ko danas nesto ili smo svi po foruma?Vidim ja malo je ovdje odlicnih djaka oni sigurno rade?:-))
    Last edited by Kapo; 28-07-05 at 17:06.

  18. #43
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Banja Luka
    Posts
    190
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX
    To ti je tako, zenke se pare sa muzjacima koji imaju teritoriju...
    i obrnuto...

  19. #44
    Join Date
    Sep 2004
    Posts
    2,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    odavno nije napisano nesto po ovom topicu i kako sam bio odsutan dugo vremena tek se sad vracem da doradim post koji sam ostavio ovdje.mozda je neko u pravu kad kaze da su zene donekle sponzoruse,(podsvjesno) ali postavlja se pitanje sta je to sto ta sponzorusa hoce,svaka sponzorusa tezi ka necemu,da ima muzjaka(kao sto neko rece) koji markira teritoriju,ali jedno je sigurno kad ima para i nalazi se sa takvim deckom u drustvu,moze on da ima para koliko hoce,da bude muzjak koliko hoce ako nema malo mozga on je samo jos jedna faca kao i sve druge.imate i djevojki kojima je cilj da uz sebe ima decka koji umije da se ponasa,koji ima stila a vjerujte mi da su pare najmanje vazne za stil i za ponasanje.Nije bitno koliko ko ima para ako nema vaspitanja i nema opstu kulturu razvijenu postaje smijesno.Kako bi se osjecala kad vidi da njena drugarica koja se zabavlja sa pametnim deckom,ima onaj osmjeh zadovoljstva da je nasla pravu osobu,dok recimo njena drugarica koja ima decka sa puno para koji ima novi model mobilnoga a koristi ga kao fiksni cisto sumnjam da moze da se osjeca fino kad pocne da se razgovara
    ne osporavam da ima ljudi koji su na pametan nacin dosli do para ali isto tako ostaje cinjenica da ti ljudi nijesu dosli do tih para za godinu,dvije,pet nego su ih stvarali citav dio{daco kazes da je tvoj otac poceo jos kad si se ti rodila,to se sigurno nije desilo prije neku godinu}
    uredu neko ce reci,briga je kad joj kupuje sve,kad je izvodi na skupa mjesta,idu na ljetovanje,ali nije ni u tome sve,danas svako moze otici na par dana do mora,svako moze da kupi auto ali narode ostaje jedna velika istina ne mozes za tih par godina da izgradis kulturu. znaci da moze on da vozi novo auto i da ima stan u ekskluzivnom dijelu grada,ali da bude isti onaj klosar od prije neku godinu kad je poceo da se bavi mutnim poslovima.Nebih volio da pretresam neke vec vidjene topice ali narode strasno ali strasno je glupo kad vidim covjeka da vozi novo auto,neka rijetka marka,neki novi model tek dosao u salonu a vidi se da mu to auto sluzi kao neki vjestacki organ, vidi se da pokusava da tim sto je kupio novo auto nadoknadi neki nedostatak u kulturi,obrazovanju, ponasanju.......smijesno apsolutno smijesno nijesam vidio 10 ljudi da voze nova kola sa istim onim osjecanjem da je to samo prevozno sredstvo kao sto su vozili svoja stara kola...apsurd....
    ok ako se i uzme da su zene apsolutne sponzoruse,ako se ovo postavi za cinjenicu onda se mora uzeti u obzir da svaka zena podsvjesno vidi kako ce joj izgledati djeca kad razmislja o nekom momku,znaci da u obzir dolaze i oni koji nemaju bijesnu masinu,ali su sposobni,duhoviti pametni jednom rijecju dobri djaci : )
    ima jedan film u kome otac kaze momku koji se svadio sa bogatom djevojkom"...da je htjela pare,to je vec mogla da nadje ali ona hoce da je momak pored nje gleda onako kako je ti gledas...."
    pare,bogatstvo,sve je to fino,sve se to moze zaraditi,sve to je dobro udobno slatko ali ako nemas sa kime to da podijelis,ako nemas ono sto te ispunava......
    hm pa besmisleno je

  20. #45
    Join Date
    Sep 2004
    Posts
    2,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    uf ja oduzih ali sam zelio da o ovome napisem odavno post da valja

  21. #46
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Herceg-Novi
    Posts
    155
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Wink pozdrav za dacu

    Quote Originally Posted by daca

    Moje misljenje...
    Devojke gledaju i dušu i lovu.
    Lepo je kad muškarac ima oboje.
    Mislim, praktično je.
    Veoma je nezgodno ako ima samo dušu. Može da je ima koliko hoćeš, ali s dušom ne može da izvede devojku na večeru, u kino ili pozorište, ne može da joj pokloni šta ona voli...a kamo li da je odvede na odmor i još hiljadu stvari koje bi i on želeo da joj pruži i učini i sebe i nju sretnom.
    S druge strane neki ima mnogo para, besno auto garderobu s markom, ali...Ali ja ga volim...

    Možemo sve dok se ne
    z a l j u b i m o!

    ;-)



    Ni muskarci ne traze cesto produhovljenu djevojku,vec onu 'upucanu' sto je izbacila grudi.
    Naravno,to se vidi mnogo prije "duse" i licnosti same djevojke,ali je opravdanje.
    U potpunosti se slazem i ne bih imao sta da dodam.
    Gdje si bila prije da me podrzis u veoma teskoj situaciji ,kada sam odgovarao na slican topic i kad je citav forum bio protiv mene...
    Samo napred sponzoruse i sponzori ako ih ima...a ima ih. ;-)
    sitnice cine savrsenstvo koje jedino nije sitnica.

  22. #47
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Vavilon - Podgorica
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by daca
    Trenutno nemam nikog pored sebe sto ne znaci da u buducnosti necu imati...svi mi imamo buducnost i ne znamo sta ce nas snaci...

    Meni nije potrebna ekskluziva imam ja toga na pretek,meni je potrebno da me neko razume,postuje,ceni,voli...Potrebno mi je da momak cim ga pogledam zna sta mislim, da mi pored njega ni u jednom momentu nije dosadno...ne trazim da je bogat samo da je pameta i da zna sta hoce u zivotu,da je vredan a e neki kreten koji bi samo da lezi,ispija pivo,provodi se,trosi pare i slicno...

    Kazes o tome paru...koliko sam ja razumela ona ima para a on nema ako je tako ja bi mu pomogla,dala sav svoj novac da pokrene nesto...jer kad imas novca lako je pokrenuti nesto,al kad nemas...

    p.s.
    samo da ti kazes da lepo pricas,bez prozivki i slicno(jer se to na ovom forumu zna desavati)drago mi je sto je to tako...

    ajde pa do sledeceg citanja...
    Prava ljubav može da se desi i između loših ljudi, ali opstaje samo kod dobrih.
    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    nema nikakve potrebe da udjes u dijalog sa osobom koja u 2016-oj misli da je Zemlja ravna.

  23. #48
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,272
    Thanks Thanks Given 
    2,762
    Thanks Thanks Received 
    2,635
    Thanked in
    1,277 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mabus
    Prava ljubav može da se desi i između loših ljudi, ali opstaje samo kod dobrih.
    Tacno. Zato nije opstala kod tebe
    She is only here to annoy herself!

  24. #49
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by daca
    Veoma je nezgodno ako ima samo dušu. Može da je ima koliko hoćeš, ali s dušom ne može da izvede devojku na večeru, u kino ili pozorište, ne može da joj pokloni šta ona voli...a kamo li da je odvede na odmor i još hiljadu stvari koje bi i on želeo da joj pruži i učini i sebe i nju sretnom.
    Grijesis za ovo. Moze itekako da je ucini srecnom vjeruj mi, nije sve u vecerama, crvenim tepisima, odlascima na zurke dzet seta i slicno.I to vremenom dosadi.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  25. #50
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Vavilon - Podgorica
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by daca
    U potpunosti se slazem s tobom o svemu sto si napisao...

    "Ako se prvo impresioniras na njega licno sto je malo tesko jer nazalost prvo u oko padaju vizuelne osobine kao recimo dobar izgled,lijepe,oci,osmijeh.garderoba,auto i td....a tek posle nastaje upoznavanje od cega bi trebalo da zavisi dalji napredak ili odustajanje od veze?Tu mislim da nastaju problemi..."

    Sve sto si napisao je realnost bez obzira sto neki nece to priznati...A pazi ovako devojke koje nisu imale nista traze bas takvog momka kao sto si gore opisao,devojke koje imaju sve traze jos vise...A zasto je to tako?...
    Ovako ovo je moje misljenje,pa nemojte da zamerate jer svako ima pravo na svoje misljenje...
    Ovo pricam jer poznajem ovakav slucaj...

    Devojka koja nije imala nista uvek je zelela i mastala o mnogim stvarima...poput princa na belom konju,dvorca i slicno...da bi na kraju potrudila se i nasla starog konja(nije bitno sto je od nje stariji 20 godina).

    Ali nije mogla naci mladog lepog s parama vilama,stanovima,autima i slicno jer takvi momci traze devojke poput sebe...

    Pa joj je jedina prilika bila ta da bude sa starim konjem...vazno je da on ima lovu,auto,stanove kuce i sl i ona je "kao" srecna?Nije srecna ona je samo zadovoljna jer sada ima sve sto je nekad zelela...osim naravno mladog i lepog momka.U daljem zivotu ce joj biti sve teze i teze...Ona je mlada , a on stari i stari i pored sebe umesto da ima lepog,mladog momka ona ima dedicu...I sta se dalje desava...On zeli s njom da spava ali on se njoj gadi...Svadje svaki dan...tucnjava i slicno...Al joj razvod ne da bas zbog to 2 dece sto imaju...Ona je mlada lepa ima sada novca i zeli nekog poput nje al ne moze se oterasiti dedice..............i kakav je to zivot? Nema tu zivota i uzivanja...

    A sto se tice ovo drugoga devojke koje imaju sve zele jos...Evo to sam ja..dajem jedan primer...Imam sve sto pozelim na ovom svetu,putovanja,momke,auta,pare isto kako i momci ali ja ne zelim momka kojeg cu ja finansirati,koji ce ziveti od mene...ko hoces da radi,ma udala bi se ja i za siromaha koji hoce da radi da mu ja dam novac i da on od toga napravi jos a ne da trosi gde stigne...znaci volim momke koji hoce da rade da stvaraju,da su pametni i da znaju sta rade...meni ne igraju ulogu pare u zivotu jeste da je lepo kad ih imas i sve to al opet se vracam na ono momak mi moze biti i siromasan al da hoce da radi da od 10eura napravi 100eura...razumes sta pricam...I ne samo ja mnoge moje drugarice koje su poput mene imaju isto razmisljanje i verujem da nisu sve takve nekima je da leze u kuci i da trose pare,a da im momak crnci i radi... ja kao devojka to ne volim...hocu i ja da radim da stvaram da imam nesto svoje kao i moj otac i imam odakle da pocnema hvala Bogu...samo mi je zao onih ljudi koji nemaju a hteli bi da rade i da se trude...

    Malo sam odlutala sa teme al nema veze...nece se ponoviti

    "Naravno zaljubljenost je jedno a voljeti nekoga ipak za mene mnogo jaca kategorija..."

    Zaljubljenost ide prva i ne traje dugo ali je snazi jednaka ljubavi,koja traje mnogo duze,a samim tim je i opasnija, jer kad volis razmisljas i glavom, a kad si zaljubljen razmisljas samo srcem i osecajim...
    E moja DACO, daleko , daleko, daleko je od tebe istina. Ti tražiš nešto, a ne znaš sama šta: u pravoj ljubavi onaj koji voli, voli jer zna da je ljubav milost Božija, koja mu je nezasluženo darovana. Onaj koji voli zna da u srcu nosi sreću koja pobjeđuje sve. Takvoj osobi nije potrebno bogatstvo , on zna da je to taština, prolaznost i muka duhu. Ako ikada zavoliš na pravi način, u drugom prepoznaj kod, koji je tajna poslata od Boga i spas za dušu. A znaš li koliko je prije tebe bilo naroda, koji su uživali u većem bogatstvu nego što ti možeš da zamisliš, a da li je do tebe doprla vijest o njima i da li im čuješ glas?
    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    nema nikakve potrebe da udjes u dijalog sa osobom koja u 2016-oj misli da je Zemlja ravna.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. jednakost polova
    By milicaaaaaaa in forum Religija i filozofija
    Replies: 112
    Last Post: 18-03-24, 23:32
  2. Zene citaju ... muskarci pisu i poziraju ...
    By apsolutno_nemoguca in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 28
    Last Post: 14-05-05, 13:55
  3. S kojeg drveta si pao/la???
    By Sofronije in forum Sve i svašta
    Replies: 44
    Last Post: 08-10-04, 00:12

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •