Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 25 of 55

Thread: da li muskarci i zene znaju da vole kao nekada

  1. #1
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Banja Luka
    Posts
    190
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default da li muskarci i zene znaju da vole kao nekada

    Dali one/oni danas gledaju samo lovu ili stvarno postoje one/oni koji/koje
    gledaju dusu?

    Moje misljenje...
    Devojke gledaju i dušu i lovu.
    Lepo je kad muškarac ima oboje.
    Mislim, praktično je.
    Veoma je nezgodno ako ima samo dušu. Može da je ima koliko hoćeš, ali s dušom ne može da izvede devojku na večeru, u kino ili pozorište, ne može da joj pokloni šta ona voli...a kamo li da je odvede na odmor i još hiljadu stvari koje bi i on želeo da joj pruži i učini i sebe i nju sretnom.
    S druge strane neki krelac ima mnogo para, besno auto garderobu s markom, ali...Ali nema dušu.
    E, sad, gde je rešenje? Veoma je teško reći ne bih ja to e ja bih ovo.
    Možemo sve dok se ne
    z a l j u b i m o!

    ;-)

    Onda više nije toliko bitan manjak para (ili nekom manjak duše, ko bi znao?).
    Srce ne pita za detalje. Bar nebi trebalo da pita.

    Ni muskarci ne traze cesto produhovljenu djevojku,vec onu 'upucanu' sto je izbacila grudi.
    Naravno,to se vidi mnogo prije "duse" i licnosti same djevojke,ali nije neko opravdanje.

  2. #2
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by daca
    Veoma je nezgodno ako ima samo dušu. Može da je ima koliko hoćeš, ali s dušom ne može da izvede devojku na večeru, u kino ili pozorište, ne može da joj pokloni šta ona voli...a kamo li da je odvede na odmor
    Sponzoruso!
    She is only here to annoy herself!

  3. #3
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ihaaa Daco...Kako si ti zalutala...zar ti nije ljepse da legnesh fino sa decko, jedete sjeckani ananas ili mu napravis kokice, i gleda te film, nego da stojis ili sjedis u nekom kafeu, gdje swako swakoga gleda, gdje ne mozes ni da popricash ljudski, a kamo li da razmijenish njeznosti....Puffff...
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  4. #4
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Banja Luka
    Posts
    190
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kada se govori o ženi koja teži da time što će biti ljubavnica ili supruga nekog bogataša i sama stekne materijalna dobra, a hoće da se izbegne vulgaran naziv, ona se uglavnom nazove sponzorušom. O njoj se kaže sve najgore i služi za podsmeh i ogovaranje. Neko bi rekao da žena ne treba udajom niti time što će biti nečija ljubavnica da dođe do novca, već sopstvenim radom i sposobnostima (ne misli se na rad i sposobnosti u doterivanju i u krevetu). Takav stav je u redu - ali nije u skladu sa nekim drugim porukama koje devojke danas primaju.

    Naime, jednom kada se neka devojka ili žena uda za nekog zaista imućnog i poznatog, ona postaje medijska zvezda. Svuda se može čuti koliko je koštao njen verenički prsten, njena venčanica, na koje je egzotično (i preskupo) mesto otišla na medeni mesec... Zna se i koliki su bili troškovi svadbe, koliko je zvanica bilo (dovoljno da se popuni neka minijaturna država), šta se sve tu dešavalo... Ukratko: time što se bogato udala, bez obzira na to da li je prethodno nešto radila ili ne, da li je i sama bila poznata ili ne, devojka postaje medijska zvezda. Kako onda kriviti klinku koja i sama želi nešto slično za sebe, naročito kad vidi kako oni koji se potrude da završe fakultet i steknu neko znanje završe na minimalcu i na poslu koji veze sa njihovom strukom nema? Bogata udaja i raskošan život i te kako mogu delovati primamljivije od teškog rada za sitninu.

    Pored toga, mada se mnoge žene trude da budu nezavisne, da se same brinu o sebi i ne veruju da je jedina svrha njihovog života da se udaju, i dalje se, tu i tamo, može naći priča (koja se, da stvari budu još gore, naziva tradicionalnom i patrijarhalnom) da je za devojku najvažnije da se dobro uda. U bajkama je venčanje bogatih srećan završetak, u serijama koje preplavljuju našu televiziju opet su glavni junaci multimilioner i sirotica koja se za njega udaje i tada joj prestaju svi problemi, po novinama se uspešni (to jest, bogati) biznismeni tretiraju kao neka vrsta heroja i ona koja se uda za njih smesta postaje poznata. Zašto onda, istovremeno, pogrdnim izrazima vređati mladu devojku koja sanja da i sama bude junakinja takve bajke?

    Ne kažemo da je jedini zaista pametan izbor za ženu taj da se bogato uda. Daleko od toga - još ima nas koji verujemo u udaju iz ljubavi (ne ljubavi prema novcu), kao i u to da brak uopšte nije jedino čemu žena treba da teži u životu. Samo, deluje zaista licemerno slaviti bogatašice koje su to postale udajom, a istovremeno vređati devojke koje i same to isto, već slavljeno, pokušavaju da postignu.

  5. #5
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Banja Luka
    Posts
    190
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AisaJ
    Ihaaa Daco...Kako si ti zalutala...zar ti nije ljepse da legnesh fino sa decko, jedete sjeckani ananas ili mu napravis kokice, i gleda te film, nego da stojis ili sjedis u nekom kafeu, gdje swako swakoga gleda, gdje ne mozes ni da popricash ljudski, a kamo li da razmijenish njeznosti....Puffff...
    Daca je mnogo sveta obisla i nastavice tako jer moze...znas kako se kaze ima se moze se... mada je to vise navika na takav zivot...mama,tata i bratovo drustvo te naviknu i to je to,postanes zavisan od tog uzivanja...sto se tice seckanog ananasa,kokica,kreveta i slicno to mogu uvek al ne u kuci ili stanu vec na putovanjima

    valjda me razumes o cemu pricam...

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nishta bez para

  7. #7
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by daca
    Daca je mnogo sveta obisla i nastavice tako jer moze...znas kako se kaze ima se moze se... mada je to vise navika na takav zivot...mama,tata i bratovo drustvo te naviknu i to je to,postanes zavisan od tog uzivanja...sto se tice seckanog ananasa,kokica,kreveta i slicno to mogu uvek al ne u kuci ili stanu vec na putovanjima

    valjda me razumes o cemu pricam...
    Ne razumem, i iskreno, ne bih da se nawikawam...
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  8. #8
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    PGC/NYC
    Posts
    869
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs down

    Josh jedan od topika ``puno se postuje a nishta korisno ne osta`` :yipiiii:
    Think DifferentStay Innovative

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    HR, BIH, CG, GRCKA
    Posts
    758
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jesenjin je jednom divno definisao zenu... al' necu sovinista da budem...

    Mislim da zene samo traze da musko bude pametnije od njih, i da pamet koristi kao zamjenu za ono sto nema...
    U svakoj zeni lezi djavo. Ili ga ubijes radjanjem, ili poslom, ili i jednim i drugim.

  10. #10
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    21
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow

    Mhm, da, a žene nisu baš najbistrije
    I, tako nam ostaje naš, skromni muški instinct
    I kakav god on bio, bolji je od svega što nam žene mogu,
    u svojoj taštini
    ponuditi.
    Ispričavam se,ali sam impresioniran da mogu suvislo funkcionarati, nakon svog ovog vremena i svog ovog pića, i da ja, ovde, u jebenom Splitu,
    mogu zakljčiti da sam napredniji od jednog Jesenjina, to me uzvisuje do neslućenih visina, ali pošto nitko ne shvaća to i ne želi to ni mene ne zanima TO
    BRAVO JA!!!!
    Last edited by Tiololo; 27-07-05 at 03:41. Reason: Razlog?Koji razlog?

  11. #11
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    kotor
    Posts
    79
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Tiololo jako mi se svidja jedan momak iz Splita...))
    a DANSA MOMCI+LOVA=SPONZY"NACHITANA"CUPI...
    A DJEVOJKE U SVE SRLJAJU INSTIKTOM NEKOG MOMENTA-trenutna popala,zaljubljenost,inters.._TAKO DA O OVOJ TEMI..hmmm..KAO I O SVEMU U ZIVOTU=MILION LJUDI-MILION CUDI!
    Moje misljenej je da ne treba trcati za materiljalinim-potrosna roba..
    zivot jej jedan-treba ciljati na to da zena stvori sama nesto radi svog licnog respekta...i da ne dozvoli da bude nekome ukras..ali..sve to je individualno...
    lagano..NAJBITNIJEEEEEEE JEEEEEEE DA SEEEEEE UZIVAAAAA U ZIVOTTTTTUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ...ti bar znas da najaca sam kada padam..
    slava je kao riba,
    za po sata vec si gladan...

  12. #12
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Nojeva ostrva
    Posts
    2,614
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    http://www.theabsolute.net/minefield/womqts.html

    pogledajte
    interesuje me misljenje i jednih i grugih
    this is pointless

  13. #13
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    London
    Posts
    414
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Primariuse,

    uglavno steriotipi,ne treba uzimati previse ozbiljno za neke sam se slatko nasmijao neki opet veoma glupi?U svakom slucaju najbolji su oni koje su zene pisale o sebi samima i tu ima dosta istine a gdje ima dima ima i ....zato momci knjigu u ruke i naucite nesto od zena da bi ih mogli bolje razumjeti...ili manipulisati...iskoriscavati...voljeti ...sta god?:-)))

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    908
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kapo
    Primariuse,

    uglavno steriotipi,ne treba uzimati previse ozbiljno za neke sam se slatko nasmijao neki opet veoma glupi?U svakom slucaju najbolji su oni koje su zene pisale o sebi samima i tu ima dosta istine a gdje ima dima ima i ....zato momci knjigu u ruke i naucite nesto od zena da bi ih mogli bolje razumjeti...ili manipulisati...iskoriscavati...voljeti ...sta god?:-)))
    Hahahaha cus "knjigu u ruke pa ce se naucit nesto o zenama" hahahaha sto klapis toliko jadan? Zenama treba samo pricat ono sto zele da cuju i sve ce bit u redu:razz:toliko smo ih "procitali"

  15. #15
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    London
    Posts
    414
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PHANTOM
    Hahahaha cus "knjigu u ruke pa ce se naucit nesto o zenama" hahahaha sto klapis toliko jadan? Zenama treba samo pricat ono sto zele da cuju i sve ce bit u redu:razz:toliko smo ih "procitali"
    Phantome ja sam mislio na inteligentne zene/djevojke a ne na curke/kokoske koje padaju na jeftine price i fore?Ove prve me privlace i sa njima se lijepo osjecam i nije mi dosadno ove druge samo za jednokratnu upotrebu mada iskreno radije bih preskocio kad se god moze?:-))

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    908
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kapo
    Phantome ja sam mislio na inteligentne zene/djevojke a ne na curke/kokoske koje padaju na jeftine price i fore?Ove prve me privlace i sa njima se lijepo osjecam i nije mi dosadno ove druge samo za jednokratnu upotrebu mada iskreno radije bih preskocio kad se god moze?:-))
    Nemo`ti meni tu inteligentne il neinteligentne:razz: postoje zene koje se procitaju pri prvoj izgovorenoj rijeci i postoje one po drugoj izgovorenoj rijeci:razz: znaci vremenski interval da bi se procitala zena ne prelazi po ure
    a kako me nasmija

  17. #17
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Banja Luka
    Posts
    190
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PHANTOM
    Zenama treba samo pricat ono sto zele da cuju i sve ce bit u redu:razz:toliko smo ih "procitali"
    ne slazem se...to vise ne pali...i zene su muskarce dobro procitale i znaju kako ce se prema kome postaviti...mnoge zene su cak pametnije od muskaraca ili se muskarci prave glupi

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    908
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by daca
    ...mnoge zene su cak pametnije od muskaraca
    ahahahahahahahha dobar vic:razz:

  19. #19
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    London
    Posts
    414
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PHANTOM
    Nemo`ti meni tu inteligentne il neinteligentne:razz: postoje zene koje se procitaju pri prvoj izgovorenoj rijeci i postoje one po drugoj izgovorenoj rijeci:razz: znaci vremenski interval da bi se procitala zena ne prelazi po ure
    a kako me nasmija
    Ocigledno se ja i ti susrecemo sa nekim "drugim" vrstama zena samo ti uzivaj i citaj te tvoje "Zene" tamo gdje vec zivis?
    Procitah negdje ako se ne varam da imas malu kcerkicu?vjerovatno majku,zenu,mozda i sestru?Zar je moguce da imas takvo misljenje o njima posto su i one zenskog roda ili za njih vazi neko drugo pravilo?Daj molim te odrasti ono ako ne zbog sebe zbog tvoje kcerkice koja bi od oca trebala da nauci nesto.Ako si se salio nisam u ovom drugom tekstu shvatio tvoj smisao za humor pa ti se izvinjavam a ako nisi onda te zbilja zalim a jos vise te i takve zene oko tebe?
    ps.Nemoj ovo uzeti previse licno?

  20. #20
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Banja Luka
    Posts
    190
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PHANTOM
    ahahahahahahahha dobar vic:razz:
    nije vic vec istina, a istina boli...
    jer mi se cini da te "to" malo pogodilo

  21. #21
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by daca
    Ne kažemo da je jedini zaista pametan izbor za ženu taj da se bogato uda. Daleko od toga - još ima nas koji verujemo u udaju iz ljubavi (ne ljubavi prema novcu), kao i u to da brak uopšte nije jedino čemu žena treba da teži u životu. Samo, deluje zaista licemerno slaviti bogatašice koje su to postale udajom, a istovremeno vređati devojke koje i same to isto, već slavljeno, pokušavaju da postignu.
    "Ozeni me i shvaticu te ozbiljno,
    ako se stvaLno volimo,
    sad mi pokaziiii.
    Ozeni me..."

    :lolblue: :lolblue: :lolblue:
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  22. #22
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    London
    Posts
    414
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Daco ja ipak mislim da smo malo ili dosta skrenuli sa originalne teme a to ko je pametniji je slozit ces se je individualna stvar a ne stvar polova muski/zenski?
    Sto se tice tvog originalnog pitanja dali muskarci i zene znaju da vole kao nekada?
    Vjerovatno znaju i vise i manje i sve zavisi na koga naletis to jest sto te prvo privuce takvoj osobi?Ako se prvo impresioniras na njega licno sto je malo tesko jer nazalost prvo u oko padaju vizuelne osobine kao recimo dobar izgled,lijepe,oci,osmijeh.garderoba,auto i td....a tek posle nastaje upoznavanje od cega bi trebalo da zavisi dalji napredak ili odustajanje od veze?Tu mislim da nastaju problemi jer smo mozda spremni dati nekome ko dobro izgleda ili ima dosta novca drugu i trecu sansu sto inace nebi bio slucaj u nekim normalnim situacijama a kad jednom pocnes da se igras sa svojim principa pod uslovom da ih imas i da ih se pridrzavas onda ustvari pocnes da trgujes sa njima i htjeli to priznati postajemo sponzoruse mislim jednako na muski i zenski rod?
    Sto se mene licno tice nisam bas prejak u principima barem ovim manjim i mogu ono ne daj boze se zaljubit u najvecu kurvu?Dali mogu vjerovati i graditi nesto od takvih veza i vezica je vec drugo pitanje ali kad je ljubav u pitanju mogu voljeti bilo koga samo kad se sve dogodi u pravom momentu sa pravom osobom pa makar ona bila i najveca kucka?
    Naravno zaljubljenost je jedno a voljeti nekoga ipak za mene mnogo jaca kategorija tako kad zaljubljenost prodje a prodje prije ili kasnije nastaje mucan period otreznjenja jer da bih nekoga volio ipak treba malo vise od novca,intelegencije,izgleda a to je ono malo "duse" koje nazalost nisam naso do sada a tu nemogu da pravim izuzetke i kompromise?

  23. #23
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GAGA
    "Ozeni me i shvaticu te ozbiljno,
    ako se stvaLno volimo,
    sad mi pokaziiii.
    Ozeni me..."

    :lolblue: :lolblue: :lolblue:

    AKO IMAS PETLJU AKO IMAS HERCA
    POKLONI MI BUNDU OD NERCA,
    AKO IMAS PETLJU AKO IMAS CUKU
    DIJAMANTSKI PRSTEN STAVI MINA RUKUUU..
    Pa kaze,
    POKAZI MI DA SI SARMANTAN
    KUPI MI SITNICE RAZNE
    PUSTI RECI PREEAAAZNEEE
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  24. #24
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Banja Luka
    Posts
    190
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U potpunosti se slazem s tobom o svemu sto si napisao...

    "Ako se prvo impresioniras na njega licno sto je malo tesko jer nazalost prvo u oko padaju vizuelne osobine kao recimo dobar izgled,lijepe,oci,osmijeh.garderoba,auto i td....a tek posle nastaje upoznavanje od cega bi trebalo da zavisi dalji napredak ili odustajanje od veze?Tu mislim da nastaju problemi..."

    Sve sto si napisao je realnost bez obzira sto neki nece to priznati...A pazi ovako devojke koje nisu imale nista traze bas takvog momka kao sto si gore opisao,devojke koje imaju sve traze jos vise...A zasto je to tako?...
    Ovako ovo je moje misljenje,pa nemojte da zamerate jer svako ima pravo na svoje misljenje...
    Ovo pricam jer poznajem ovakav slucaj...

    Devojka koja nije imala nista uvek je zelela i mastala o mnogim stvarima...poput princa na belom konju,dvorca i slicno...da bi na kraju potrudila se i nasla starog konja(nije bitno sto je od nje stariji 20 godina).

    Ali nije mogla naci mladog lepog s parama vilama,stanovima,autima i slicno jer takvi momci traze devojke poput sebe...

    Pa joj je jedina prilika bila ta da bude sa starim konjem...vazno je da on ima lovu,auto,stanove kuce i sl i ona je "kao" srecna?Nije srecna ona je samo zadovoljna jer sada ima sve sto je nekad zelela...osim naravno mladog i lepog momka.U daljem zivotu ce joj biti sve teze i teze...Ona je mlada , a on stari i stari i pored sebe umesto da ima lepog,mladog momka ona ima dedicu...I sta se dalje desava...On zeli s njom da spava ali on se njoj gadi...Svadje svaki dan...tucnjava i slicno...Al joj razvod ne da bas zbog to 2 dece sto imaju...Ona je mlada lepa ima sada novca i zeli nekog poput nje al ne moze se oterasiti dedice..............i kakav je to zivot? Nema tu zivota i uzivanja...

    A sto se tice ovo drugoga devojke koje imaju sve zele jos...Evo to sam ja..dajem jedan primer...Imam sve sto pozelim na ovom svetu,putovanja,momke,auta,pare isto kako i momci ali ja ne zelim momka kojeg cu ja finansirati,koji ce ziveti od mene...ko hoces da radi,ma udala bi se ja i za siromaha koji hoce da radi da mu ja dam novac i da on od toga napravi jos a ne da trosi gde stigne...znaci volim momke koji hoce da rade da stvaraju,da su pametni i da znaju sta rade...meni ne igraju ulogu pare u zivotu jeste da je lepo kad ih imas i sve to al opet se vracam na ono momak mi moze biti i siromasan al da hoce da radi da od 10eura napravi 100eura...razumes sta pricam...I ne samo ja mnoge moje drugarice koje su poput mene imaju isto razmisljanje i verujem da nisu sve takve nekima je da leze u kuci i da trose pare,a da im momak crnci i radi... ja kao devojka to ne volim...hocu i ja da radim da stvaram da imam nesto svoje kao i moj otac i imam odakle da pocnema hvala Bogu...samo mi je zao onih ljudi koji nemaju a hteli bi da rade i da se trude...

    Malo sam odlutala sa teme al nema veze...nece se ponoviti

    "Naravno zaljubljenost je jedno a voljeti nekoga ipak za mene mnogo jaca kategorija..."

    Zaljubljenost ide prva i ne traje dugo ali je snazi jednaka ljubavi,koja traje mnogo duze,a samim tim je i opasnija, jer kad volis razmisljas i glavom, a kad si zaljubljen razmisljas samo srcem i osecajim...

  25. #25
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    London
    Posts
    414
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ok razumijem....
    I mislim da si za mnogo toga u pravu pogotovo ako znas sta zelis od zivota,evo i tebi jedne price?
    Jedne davne ljetnje noci momak koji je imao sva materijalna bogastva,kuce,vile,apartmane,skupa auta,motore zaljubi se u djevojku koja nije imala nista od toga i to je nije impresioniralo ili je tako barem kazala?Voljela ga je zbog njega samog i njegovih tuznih okica.Nije mogla da ga prati u njegovim putovanjima i zeljama a zivjeli su daleko jedno od drugog tako da je sve nestalo bas kao i san te ljetnje noci...
    Ostala je samo pjesma koju cesto pjevusi.

    It must have been love,but is over now
    It must been good,but I los it somehow
    It must have been love,but is over now
    From the moment we touched till the time had run out..

    Razumijem sto trazis kod nas se kaze:" svaka serpa trazi svoj poklopac"
    Zelim ti nadjes svog prica a konja ce uvijek biti?:-)))

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. jednakost polova
    By milicaaaaaaa in forum Religija i filozofija
    Replies: 112
    Last Post: 19-03-24, 00:32
  2. Zene citaju ... muskarci pisu i poziraju ...
    By apsolutno_nemoguca in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 28
    Last Post: 14-05-05, 14:55
  3. S kojeg drveta si pao/la???
    By Sofronije in forum Sve i svašta
    Replies: 44
    Last Post: 08-10-04, 01:12

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •