Page 1 of 6 12345 ... LastLast
Results 1 to 25 of 146

Thread: Šta to fali?

  1. #1
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default Šta to fali?

    Prije nekoliko, ja sam drugaricom u neku priču i dođosmo do toga da razgovaramo o jednom muškoj osobi koju ja znam dugo, ali se eto ne družimo, ali uvijek kad se sretnemo fino ispričamo i tako...
    I ja ga baš hvalim tj više potvrđujem (nebitno) kako je on dobar, fin, kulturan, lijep, radan ... kad mi se odjednom tako nabrajajući epitete upali lampica i zapitam se : Zašto se ja nikad nisam npr zaljubila u njega? :shock: Eto ima više kvaliteta od npr nekih u koje jesam... dobro nije šaljiv ... ozbiljniji je, ali nisu ni neki drugi bili, uostalom nema savršenog... I opet dolazimo do toga zašto nisam? Koji je razlog? Evo mozgam i ne nalazim neki zadovoljavajući odgovor...
    Otvaraju mi se onda nova pitanja:

    Jesmo li mi ljudi blesavi ili samo ja?
    Znamo li šta hoćemo?
    Šta je to ono nešto što tražimo, a što nam fali kod drugih ?




    Možda je zbog vrućine...


    ps. Očekujem da mi pomognete da razriješim ovo, u čemu je problem, a i dobrih spamerskih odgovora :smiley_simmons:. Aj odoh da uživam... ovo me mnogo iscrpilo...
    Last edited by the_lady_marianna; 30-07-12 at 14:37.
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  2. #2
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ljudi generalno ne znaju sta hoce, jer stvaraju neke neralne idela u glavi kojima navodno teze, eto ti pitas sebe sta zelis ? ili nekog drugog samo ce ti se kasti
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Olimp
    Posts
    1,447
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Možda te ne privlači i nijeste bili u situaciji da se desi suprotno, mmm?
    I'm one of 50 sisters who killed their own husbands on the first wedding night.

    Oh, my god it was so good....

  4. #4
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    mozda ipak ni sama ne zna sta ce
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  5. #5
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    mozda ipak ni sama ne zna sta ce
    Nemam pojma... pomoziii...
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  6. #6
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    In his arms. ♥
    Posts
    6,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa nije te privukao, nisi osjetila nikakvu privlačnost prema njemu. Ništa strašno niti za zabrinuti se. Dešavalo se i meni da imam super drugove sa svim nekim kvalitetima ali jednostavno su uvijek za mene bili samo moji drugovi ili prijatelji i to je to.
    Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
    Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.

  7. #7
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,046
    Thanks Thanks Given 
    3,969
    Thanks Thanks Received 
    6,546
    Thanked in
    3,118 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by the_lady_marianna View Post
    Jesmo li mi ljudi blesavi ili samo ja?
    Znamo li šta hoćemo?
    Šta je to ono nešto što tražimo, a što nam fali kod drugih ?
    1.možda nisi blesava, možda je stvarno vrućina
    2.ja u momentu znam šta hoću, umorna sam pa probaj da me razumiješ
    3.ne tražim i onda ne mogu reći da mi fali...ili, ne fali mi pa ne tražim


    kod mene je postojalo perioda kad sam željela da budem sama i , naravno, kad sam željela da imam nekog pored sebe, a tad nisam tražila, jednostavno se desi...

    uff...umorna sam, ne zamjeri

  8. #8
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Nebu Pod Oblake
    Posts
    706
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    lady... a dje bi nam kraj bio kad bi se zaljubile u svakog lijepog, slatkog, dobrog, pristojnog, iz dobre familije, radnog... itd?!

    to sve sto si navela o njemu, nije dovoljno da se neka zena zaljubi u njega ili konkretno ti...
    Ja zvacem tvoju kosu.
    Ti zvaces moju krv.
    Ja zvacem tvoje ruke.
    Ti zvaces moje srce.

  9. #9
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,974
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Fali da te `pokrene`. Je rnema boljeg osecaja od toga da posle prve kafe zelis odmah i pedesetu. :watermelon:

  10. #10
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by the_lady_marianna View Post

    Jesmo li mi ljudi blesavi ili samo ja?
    Znamo li šta hoćemo?
    Šta je to ono nešto što tražimo, a što nam fali kod drugih ?
    Ne možeš da biraš koga ćeš zavoljeti ili u koga ćeš se zaljubiti, ali svakako da možemo da se odupremo kada zavolimo pogrešnu osobu i ne budemo u takvoj vezi.
    Vidi, meni je žao kad ne mogu da zavolim osobu koju neizmjerno cijenim sa karakterne strane, a sa druge strane ako se i zaljubim u nekoga čija mi se karakterna strana ne dopada, to je u startu eliminisano. Tako da te u potpunosti razumijem.

    To je kao jedan mozaik, i kada fale neki djelovi, to nije to. Razlika je među ljudima, nekima su dovoljni djelovi i nauče tako da žive , a neki prihvataju samo cjelinu.

  11. #11
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    negdje blizu tebe,što te zanima?
    Posts
    1,661
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by the_lady_marianna View Post
    Prije nekoliko, ja sam drugaricom u neku priču i dođosmo do toga da razgovaramo o jednom muškoj osobi koju ja znam dugo, ali se eto ne družimo, ali uvijek kad se sretnemo fino ispričamo i tako...
    I ja ga baš hvalim tj više potvrđujem (nebitno) kako je on dobar, fin, kulturan, lijep, radan ... kad mi se odjednom tako nabrajajući epitete upali lampica i zapitam se : Zašto se ja nikad nisam npr zaljubila u njega? :shock: Eto ima više kvaliteta od npr nekih u koje jesam... dobro nije šaljiv ... ozbiljniji je, ali nisu ni neki drugi bili, uostalom nema savršenog... I opet dolazimo do toga zašto nisam? Koji je razlog? Evo mozgam i ne nalazim neki zadovoljavajući odgovor...
    Otvaraju mi se onda nova pitanja:

    Jesmo li mi ljudi blesavi ili samo ja?
    Znamo li šta hoćemo?
    Šta je to ono nešto što tražimo, a što nam fali kod drugih ?




    Možda je zbog vrućine...


    ps. Očekujem da mi pomognete da razriješim ovo, u čemu je problem, a i dobrih spamerskih odgovora :smiley_simmons:. Aj odoh da uživam... ovo me mnogo iscrpilo...
    Njegovo magnetno polje nije bilo dovoljno jako da probije tvoj unutrašnji potencijal i da te obuzme. Ponekad za to treba jaka nuklearna sila. :P
    Ludilom maskiram dosadu

  12. #12
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,046
    Thanks Thanks Given 
    3,969
    Thanks Thanks Received 
    6,546
    Thanked in
    3,118 Posts

    Default

    a možda ti i kafa nije odgovarala

  13. #13
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Draga Lady, može on imati ne znam kakve kvalitete, ako te ne privlači, to nije to pa da je najbolji na svijetu. To naravno ne znači da ne znaš što hoćeš, jednostavno da ti se momak ne dopada u tom smislu. U mom okruženu postji nekoliko osoba sa tim kvalitetima koje si ti opisala, i jako su mi dobri drugovi, ne privlače me, al obožavam što se družimo, razgovaramo.... Kod mene generalno, mora dosta toga da se poklopi, stvarno sam teška za neke stvari, ali znam što hoću - da se tako izrazim, i pored toga odavno nisam naišla na nekoga ko bi me zanimao malo više od druženja... A i kad me neko zainteresuje, teško mi drži pažnju, ne znam zašto je tako, ali isto kao da se trudim da mu iznalazim mane i đe ih nema. Ali to je moj problem
    Prije par večeri sam recimo upoznala lika koji je ok na prvi pogled, ljubazan, kulturan, maniri itd. itd... ali je dezodorans u taj dom misaona imenica.... Uglavnom nešto će uvijek faliti, ali to ne znači da ne znamo što hoćemo, jednostavno da možda neke sitnice vremenom mijenjamo ili im se prilagodimo. Ništa strašno.
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  14. #14
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    To je uobicajeno za zene, dok je za muskarce gotovo nemoguce. Ali zbog toga vi imate privilegiju da se na drugoj temi dicite kako vam je lagano razdvojiti privlacnost od drugarstva i kako je potpuno normalno imati prezgodnog druga, koji ima super licnost, ali koga ne posmatrate kao muskarca, vec kao bespolno bice - druga. Sa druge strane, muskarcu je prakticno nemoguce da poznaje prezgodnu ribu, koja je ujedno i super cura, a da je u potpunosti ravnodusan prema njoj kao prema zeni.


  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,854
    Thanked in
    706 Posts

    Default

    okidač...
    Sell the Vatican, Feed the World!

  16. #16
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    To je uobicajeno za zene, dok je za muskarce gotovo nemoguce. Ali zbog toga vi imate privilegiju da se na drugoj temi dicite kako vam je lagano razdvojiti privlacnost od drugarstva i kako je potpuno normalno imati prezgodnog druga, koji ima super licnost, ali koga ne posmatrate kao muskarca, vec kao bespolno bice - druga. Sa druge strane, muskarcu je prakticno nemoguce da poznaje prezgodnu ribu, koja je ujedno i super cura, a da je u potpunosti ravnodusan prema njoj kao prema zeni.
    mahom žene misle da je ovo što govoriš istina, a i one znaju da ljepota nekog muškarca uopšte nije presudna, međutim, vi znate da li je istina ovo što si rekao za muškarce. Ja takođe vjerujem da se muškarac prvenstveno vodi vizuelnim kontaktom, ali svejedno, ipak poslije prvoga kontakta može se desiti i da najbolja riba postane poželjna samo kao drugarica, iz milion razloga. Barem ja tako mislim
    ono nešto imaš ili nemaš, mislim da je to presudno i kod ženna i kod muškaraca
    Last edited by zvoncica; 30-07-12 at 17:31.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  17. #17
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    U svakom slucaju, nama bar proleti kroz glavu misao kako bi bio vrh sex sa takvom ribom-drugaricom


  18. #18
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    jednostavno..nije (ti) seksualno privlacan

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    U svakom slucaju, nama bar proleti kroz glavu misao kako bi bio vrh sex sa takvom ribom-drugaricom
    ima muskaraca (a i zena) koji pomisle na sex i sa kamenom za kupus, muskarce nije(tj. je manje) sramota da to i kazu(mislim na ribe-drugarice ne na kamen)
    She is only here to annoy herself!

  19. #19
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Fali para..

  20. #20
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    zene se nikad ne zaljubljuju zbog para, naravno ne racunamo glumljenje istog i/ili planiranje uvaljivanja tj. udaje
    She is only here to annoy herself!

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by the_lady_marianna View Post
    I ja ga baš hvalim tj više potvrđujem (nebitno) kako je on dobar, fin, kulturan, lijep, radan ... kad mi se odjednom tako nabrajajući epitete upali lampica i zapitam se : Zašto se ja nikad nisam npr zaljubila u njega? :shock: Eto ima više kvaliteta od npr nekih u koje jesam... dobro nije šaljiv ... ozbiljniji je, ali nisu ni neki drugi bili, uostalom nema savršenog... I opet dolazimo do toga zašto nisam? Koji je razlog? Evo mozgam i ne nalazim neki zadovoljavajući odgovor... ...
    Zbog toga sto nije smota neku tvoju drugaricu jer da je tako bilo odma bi ti prolećelo kroz glavu " auuuuu za nju se zainteresovao pored mene zive"

  22. #22
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    ima muskaraca (a i zena) koji pomisle na sex i sa kamenom za kupus, muskarce nije(tj. je manje) sramota da to i kazu(mislim na ribe-drugarice ne na kamen)
    Ja ne govorim o kupusu, nego o fizicki veoma privlacnim ljudima, koji su pored toga i super osobe. I ne govorim o slucajevima cura koje pricaju jedno, a misle (osjecaju) drugo. Imao sam vremena da se uvjerim u sve to tako da definitivno muskarci i zene nemaju jednaku percepsiju po tom pitanju. Zena moze da bude prijatelj nazgodnijem i najboljem muskarcu na svijetu, a da joj nikad nije bila privlacna ideja da ima nesto vise sa njim, jer joj jednostavno fali ono 'nesto'. Dok je sa druge strane muskarcu to 'nesto' vrlo lako pronaci u njenom izgledu i karakteru koji je sav na mjestu. Za pocetak, naravno dok njoj samo za taj pocetak moze faliti nesto potpuno drugo...


  23. #23
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Slobodno mogu reci da, dok sam imao kosu, nema toga sto mi je falilo. Sem para. A kao sto rece NSX, prave zene se ne zaljubljuju u pare... Nije bilo te kvalitetne cure koja je mogla da mi odoli... Sad nemam kosu, i to je to sto mi fali. I pare.

    A poruka otvaraocu teme: Ipak tim likovima nesto fali, zato ti nisu pomjerili tlo pod nogama. Nema sanse da odolis izuzetno sarmantnom, inteligentnom, duhovitom, obrazovanom, kulturnom momku, koji je opet i dobro parce mesa, njezan, empatican, a opet opasan, ostrog pogleda, druge ga mjerkaju, momci bi da ga biju... E kad je takav u pitanju jedino mozes sebe da ubijedjujes da nije to "to", jer ga se bojis i nisi spremna, ne vjerujes u sebe i nisi spremna da stalno branis svoju teritoriju...
    To je poenta. Danas ih ima koliko hoces pametnih, kulturnih, izgledaju dobro, ..., ali treba i ono ekstra.

    Kanjec.

  24. #24
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    2,549
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by the_lady_marianna View Post
    .
    I ja ga baš hvalim tj više potvrđujem (nebitno) kako je on dobar, fin, kulturan, lijep, radan ... kad mi se odjednom tako nabrajajući epitete upali lampica i zapitam se : Zašto se ja nikad nisam npr zaljubila u njega? :shock: Eto ima više kvaliteta od npr nekih u koje jesam... dobro nije šaljiv ... ozbiljniji je, ali nisu ni neki drugi bili, uostalom nema savršenog...
    Jesi li ti sigurna da se nisi zaljubila? :star:
    Ća je život vengo fantažija!

  25. #25
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Zbog toga sto nije smota neku tvoju drugaricu jer da je tako bilo odma bi ti prolećelo kroz glavu " auuuuu za nju se zainteresovao pored mene zive"
    ako ce se zaljubljivati zbog toga bolje da ne zapinje

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Zena moze da bude prijatelj nazgodnijem i najboljem muskarcu na svijetu, a da joj nikad nije bila privlacna ideja da ima nesto vise sa njim, jer joj jednostavno fali ono 'nesto'.
    problem je u tome sto ne bi mogla ni doci na red da mu bude prijatelj od onih koje ne razmisljaju bas tako tako da je i dalje samo teorija, postoje i za mene neke djevojke kojima bi drugi muskarci svasta nesto cinjeli(bar na pricu) ali da legnem sa takvom imam utisak da bih se obrnuo na drugu stranu kad bi me vec sila natjerala da zanocim s njima(evo ti prost primjer, JK i slicne iritantne "zvijezde"), a dok sam ahem vrlo burne trenutke proveo sa onima sa kojima ti isti muskarci ne bi ni kavu popili
    She is only here to annoy herself!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. BMW 525 tds pola ga fali
    By nikola_vuk in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 6
    Last Post: 13-08-09, 19:52
  2. Sta Fali Podgorici?
    By Mistress9 in forum Centralni
    Replies: 13
    Last Post: 15-01-07, 08:09
  3. a šta nam to fali?
    By milicaaaaaaa in forum Centralni
    Replies: 95
    Last Post: 18-12-05, 15:59
  4. Ceranja ne fali
    By laufer** in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 14
    Last Post: 30-04-04, 19:03
  5. fali mi
    By TiJaNaaaA in forum Vizuelne umjetnosti
    Replies: 1
    Last Post: 19-03-04, 11:30

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •