Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 26 to 50 of 90

Thread: Novo - Superbrzi Internet

  1. #26
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    posto kazete da je skupo, recite mi ko ima bolju ponudu od ovog paketa?

    1Mbps - 512kbps - 14 eura

    Ima nas kojima je ovaj paket sasvim dovoljan, samo da je flat protok, i ne vidim da iko u cg ima da ponudi bolje od ovoga... Ovi veci paketi jesu skuplji nego kod pi koma

  2. #27
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    5,951
    Thanks Thanks Given 
    516
    Thanks Thanks Received 
    1,816
    Thanked in
    661 Posts

    Default

    Mene zanima kako se ta oprema koristi. Mozemo li mi podstanari da uzmemo opremu i nosimo je na drugu lokaciju kad se selimo? Govorim o PG.

  3. #28
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,444
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nezgodno je to kad nema ugovora..moze da ti nestane net kad ti najvise treba
    sent from tabure

  4. #29
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kolega View Post
    Dobar ti pretrazivac :P
    Sto se sajta tice, radi se na tome. Trenutno ima samo na albanskom.
    Dobro,ovo je neka testna faza. Samo trebaju što prije pustiti sajt, i da li imaju tehničku podršku ovdje? Recimo nastane problem, koga će korisnici zvati?
    Ovaj ISP ako održi ovaj nivo cijena sa ovim paketima, će biti dobra konkurecija WiMax-u, i kao alternativa za one koji ne mogu uvesti ADSL.

  5. #30
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    373
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    127
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Ovaj paket nudi Voip Telekom Iz TUZi. Imam ga i nijesam zadovoljan. Za paket od 20eur (2Mb/s-1Mb/s) Download padne oko 1-1.5M b/s tokom dana dok je upload UZASAN ispod 100Kb/s sto i te kako utice na performanse citavog sistema, jos nijesam dobio na speedtestu upload preko 500 Kb/s i to u kasnim vecernjim satima. Ponekad se desava da stranice ucita do pola i pukne ili je ping predug pa se ceka ucitavanje do beskonacnosti sto jako iritira. Provajder je IBC Albanija iz Skadra (po IP adresi), tako da dobijate IP adresu kao da ste iz Albanije. To moze da predstavlja problem onima koji rade odnosno pri logovanju na neke sigurnosne sajtove ili slicno da vam blokiraju racun ili pristup jer ste prijavljeni iz CG a logujete se iz albanije.

  6. #31
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    813
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kad vidjeh da je Albanski znam o cemu se radi. Nemoj da shvatis pogresno, ali treba da objasnis ljudima da im dajes wifi antenu koja se kaci na njihovu antenu, a da preko baze oslobadjas protok. Kad sam bio sa bratom da se svadjam sa likom sto drzi to u tuze, jer ima 2mbp/s a download speed mu je bio 70 kb/s, i odmah sam ga pitao koliko imas korisnika u tuze da koriste ovaj internet, reka' mi je oko 250-300 (broj se sad povecao) a u ormaric sam mu vidjeo samo jedan server od 48 slotova, od kojih mu je nekih 15 bilo aktivno.
    Dobra strana je da je odlican za one kojima ne treba online gaming, nesto prebrzo i naravno za one koje nemaju fixnu liniju zbog koje sam se mucio 4 godine da dobijem zbog adsl-a

  7. #32
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Nema ovo prespektive kad je WiFi...

  8. #33
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Katastrofa.

  9. #34
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Pg
    Posts
    3,614
    Thanks Thanks Given 
    187
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    AAAOoooooo a taman se ponadah...
    Sve je to na psihichkoj bazi ®

  10. #35
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,852
    Thanks Thanks Given 
    1,147
    Thanks Thanks Received 
    1,067
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    AKO je ovo istina, povlacim sto sam rekao

  11. #36
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Pg
    Posts
    3,614
    Thanks Thanks Given 
    187
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Da nisu nabavljali antene u M tel hahhahahahahhah
    Sve je to na psihichkoj bazi ®

  12. #37
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    1,468
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja ne znam ko je dozvolio da se mijesaju frekvencije albanske ovamo, tj na teritoriji crne gore da se koristi albanski internet, tj satelicki internet tako da u svakom slucaju dzabe ti ugovor i cuda kad regulatorna agencija ukine pristup korisnicima crne gore sluzbenim putem ili eventualno neka druga agencija, dzabe vama sud i ostale zajebancije.

  13. #38
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    The Wire
    Posts
    912
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Derivati View Post
    Ovaj paket nudi Voip Telekom Iz TUZi. Imam ga i nijesam zadovoljan. Za paket od 20eur (2Mb/s-1Mb/s) Download padne oko 1-1.5M b/s tokom dana dok je upload UZASAN ispod 100Kb/s sto i te kako utice na performanse citavog sistema, jos nijesam dobio na speedtestu upload preko 500 Kb/s i to u kasnim vecernjim satima. Ponekad se desava da stranice ucita do pola i pukne ili je ping predug pa se ceka ucitavanje do beskonacnosti sto jako iritira. Provajder je IBC Albanija iz Skadra (po IP adresi), tako da dobijate IP adresu kao da ste iz Albanije. To moze da predstavlja problem onima koji rade odnosno pri logovanju na neke sigurnosne sajtove ili slicno da vam blokiraju racun ili pristup jer ste prijavljeni iz CG a logujete se iz albanije.
    Ne znam dje ti zivis, i koristis li sad ovaj net, ali evo preko mjesec i po dana otkad ga ja koristim radi vise nego odlicno. Ping je stabilan kao i sve ostalo... Mnogo je bitna lokacija i vidljivost antene.

    Quote Originally Posted by gral View Post
    Ja ne znam ko je dozvolio da se mijesaju frekvencije albanske ovamo, tj na teritoriji crne gore da se koristi albanski internet, tj satelicki internet tako da u svakom slucaju dzabe ti ugovor i cuda kad regulatorna agencija ukine pristup korisnicima crne gore sluzbenim putem ili eventualno neka druga agencija, dzabe vama sud i ostale zajebancije.
    Tako mi nase regulatorne agencije, o boze, o Madona.... samo cu ti napisati TELEKOM DERE VJECNO!


    Ovo je bilo samo mala razrada terena da vidim sta mislite o svemu ovome.... Vidim kolko je sati

    Molim admina da zatvori ovo...

    LOCK!

  14. #39
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Podgorica, Tivat
    Posts
    1,373
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E, ako cemo geografski, i ako ke VoIP telekomov internet albanski, onda je i mtelov srpski, pa po tom osnovu ni jedan ne bi smio da bude provajder u cg. Dajte ljudi molim vas! To odakle dobijate IP adresu samo moze da oznacava nadprovajdera, sto je sasvim normalna stvar, i nema nikakvih veza sa frekvencijama i licencama. A koliko znam, VoIP telekom je registrovan kao operator, ali moram ujutru da provjerim da li je i za net. Jedino sto moze predstavljati problem jesu sajtovi koji prate IP prilikom logovanja, ali ako do sad niste imali problema sa BG adresama, ne vjerujem ni da cete sa skadarskim. Na kraju krajeva, kome treba i odgovara uzece, cijene nisu savrsene, ali ko ne moze bolje i ovo je dobro.

  15. #40
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    237
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ajde ako Bog da, da i mi imamo neki internet da valja kao ostale zemlje

  16. #41
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,993
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Da nećete ponuditi i neki još sporiji a jeftiniji net?
    Mei treba u PG, ali jednom sedmično na dan internet. Rješenje preko mobilnih operatora postoji, ali nije stabilni i nije flat... Dovoljno mi je i 256/128 samo da je stabilni i flat...
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  17. #42
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    882
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Da li ovo funkcioniše ili ne? Konkretno Zabjelo Lamele, ima li dometa? Preseljavam tamo, imam t-com broj, ali do zgrade nema parica i nije u izgledu da će ih biti! Može li ko dati alternativu, jer mi je neophodan flat net...

  18. #43
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    97
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kako doci do ovoga? Ima neki broj ?

  19. #44
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Podgorica, Tivat
    Posts
    1,373
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Da nećete ponuditi i neki još sporiji a jeftiniji net?
    Mei treba u PG, ali jednom sedmično na dan internet. Rješenje preko mobilnih operatora postoji, ali nije stabilni i nije flat... Dovoljno mi je i 256/128 samo da je stabilni i flat...
    Gdje ti treba net, na kojoj lokaciji, i koliko ti GB treba otprilike?

    Quote Originally Posted by dejan@s View Post
    Da li ovo funkcioniše ili ne? Konkretno Zabjelo Lamele, ima li dometa? Preseljavam tamo, imam t-com broj, ali do zgrade nema parica i nije u izgledu da će ih biti! Može li ko dati alternativu, jer mi je neophodan flat net...
    Mislim da ti ovo nece funkcionisati u Lamele. Predaleko je. Koliko ti je brzina bitna i koliko ti je to flat-a neophodno?

  20. #45
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    882
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Brzina mi je manje više bitna, eto komfora radi, da bude više od 512/256, da se može slušati radio ili gledati kakva televizija,
    a flat, kako ga svi u porodici koristimo, ama baš svi - mislim da mjesečno trošimo oko 30-50 gb, ove SIM varijante i nijesu isplative...

  21. #46
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Podgorica, Tivat
    Posts
    1,373
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Onda jedino m:tel WiMAX dolazi u obzir, imaš 1Mb/0.5Mb 33€, 2Mb/0.5Mb 41€, ove instalacione takse ne gledaj, jer imaju neke akcije pa su smanjivali to na čini mi se 40€.
    Imaš i NET HIGH pakete, od 1Mb/0.5Mb 15€ pa na više, ali to pružaju u samo određenim djelovima, ali znam da su pored Budve počeli i u PG, pa se raspitaj kako ide.

  22. #47
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    216
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kolega View Post
    Ovo je bilo samo mala razrada terena da vidim sta mislite o svemu ovome.... Vidim kolko je sati
    Kad se nerealno predstavlja proizvod uvijek ima zainteresovanih. Samo vi krenite u biznis

  23. #48
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    882
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Adriatic View Post
    Onda jedino m:tel WiMAX dolazi u obzir, imaš 1Mb/0.5Mb 33€, 2Mb/0.5Mb 41€, ove instalacione takse ne gledaj, jer imaju neke akcije pa su smanjivali to na čini mi se 40€.
    Imaš i NET HIGH pakete, od 1Mb/0.5Mb 15€ pa na više, ali to pružaju u samo određenim djelovima, ali znam da su pored Budve počeli i u PG, raspitaj se kako ide.
    Čini mi se da je CG najskuplja zemlja po pitanju interneta. Toliko o Vujičinom internet društvu.
    Hvala ti u svakom slučaju. m:tel je ipak skup, jer u današnje vrijeme davati za 1mb 33 € mjesečno je stvarno previše. Zvah ove wimax montenegro, vrlo su agresivni, oni nude za 2mb/512kb 22 mjesečno i zakup opreme 3 € mjesečno. Ajd' ovo 22 mjesečno razumijem, ali 3 € mjesečno tokom dvije godine koliko traje ugovor (ako umijem da računam to je 72 €) je čisto klepanje. Ima li ko da koristi njihove usluge?

  24. #49
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,993
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Adriatic View Post
    Gdje ti treba net, na kojoj lokaciji, i koliko ti GB treba otprilike?
    Masline oko 10GB. Za sada sam uplatio Promonte classic na 10e pa sam sharevoao kolekciju aa mobilnog i ide nekako.

    Quote Originally Posted by dejan@s View Post
    Čini mi se da je CG najskuplja zemlja po pitanju interneta. Toliko o Vujičinom internet društvu.
    Hvala ti u svakom slučaju. m:tel je ipak skup, jer u današnje vrijeme davati za 1mb 33 € mjesečno je stvarno previše. Zvah ove wimax montenegro, vrlo su agresivni, oni nude za 2mb/512kb 22 mjesečno i zakup opreme 3 € mjesečno. Ajd' ovo 22 mjesečno razumijem, ali 3 € mjesečno tokom dvije godine koliko traje ugovor (ako umijem da računam to je 72 €) je čisto klepanje. Ima li ko da koristi njihove usluge?
    A to što si plaćao pretplatu mobilnim operatorima od 5e i ništa se nije dobijalo za nju ili sada što se plaća pretplata za fiksni od 6e i ništa se ne dobija za nju nije problem?

    Poslato sa pisaće mašine Galaxy Note
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  25. #50
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default sve sto je na zamlji prolazno je

    zanimljivo

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. SAT internet - novo u ponudi
    By rimsa in forum Internet
    Replies: 44
    Last Post: 19-12-12, 17:34
  2. Novo,novo!!iPhone 1.1.2 unlock:)
    By Rhamses in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 13-11-07, 16:31
  3. Replies: 25
    Last Post: 19-09-07, 14:20
  4. Probajte besplatno Superbrzi ADSL internet
    By helpdesk in forum Internet
    Replies: 54
    Last Post: 05-08-05, 23:22
  5. Potpuno novo u CG! Internet striptiz uzivo!
    By GgargGi in forum Sex i erotika
    Replies: 32
    Last Post: 10-05-05, 09:09

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •