View Poll Results: Ko osvaja prvenstvo???

Voters
159. You may not vote on this poll
  • Athletic Bilbao

    12 7.55%
  • Atlético Madrid

    12 7.55%
  • Barcelona

    61 38.36%
  • Betis

    6 3.77%
  • Celta Vigo

    4 2.52%
  • Deportivo La Coruńa

    3 1.89%
  • Espanyol

    0 0%
  • Getafe

    1 0.63%
  • Granada

    1 0.63%
  • Levante

    2 1.26%
  • Málaga

    2 1.26%
  • Mallorca

    0 0%
  • Osasuna

    1 0.63%
  • Rayo Vallecano

    3 1.89%
  • Real Madrid

    46 28.93%
  • Real Sociedad

    0 0%
  • Sevilla

    0 0%
  • Valencia

    4 2.52%
  • Valladolid

    0 0%
  • Zaragoza

    1 0.63%
Page 115 of 230 FirstFirst ... 1565105111112113114115116117118119125165215 ... LastLast
Results 2,851 to 2,875 of 5733

Thread: La Liga/ Primera División/ Liga Espanola 2012/2013

  1. #2851
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    aj dobro rubentino...poslusacu te i editovacu post.

    82% navijača za odlazak Murinja

    Španski dnevnik "Marka" napravila je anketu o statusu Žozea Murinja u Real Madridu, a 82% učesnika je glasalo za njegov odlazaU anketi je učestvovali skoro 60.000 navijača, što nije zanemarljiv pokatak. Samo 18% smatra da Portugalac mora da ostane.
    Last edited by laciale; 23-12-12 at 13:04.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  2. #2852
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    pg
    Posts
    2,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ostavi se ad hominem argumenata,rasprava je taman fina postala,sto je rijetkost ovdje

  3. #2853
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    601 East 54th NY
    Posts
    4,779
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default



    Mogla bi ona biti fina ok, ali aj ti imaj normalnu pricu, kod dodje laciale i koji notorno mrzi Real Madrid. Ono sto je bio Markys, to je laciale. Ovaj je pljuvao po Barseloni i svaki post mu je bio vezan samo za nju, a ovaj samo pljuje po Realu.
    I don't get lucky. I make my own luck.

  4. #2854
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by desert de Lleó View Post


    Mogla bi ona biti fina ok, ali aj ti imaj normalnu pricu, kod dodje laciale i koji notorno mrzi Real Madrid. Ono sto je bio Markys, to je laciale. Ovaj je pljuvao po Barseloni i svaki post mu je bio vezan samo za nju, a ovaj samo pljuje po Realu.
    cujes ti preletaca sto prica? obrati paznju na postove tvojih kolega pa onda pocni meni da prigovaras. ja imam pravo da mrzim real i da pisem o realu sto ocu. nemam pravo da nikoga vrijedjam. to sto ti izigravas neku finocu pa si kao navijac barse koji podrzava real i tako te fore...to macku o rep. ja stavim fotku mesija sa nekom statistikom i likovi se bune jer ih to smara a onda dodju tvoje kolege i stavljaju raznorazne fotke koje veze nemaju sa temom i to je okej - tu se ne cujes. i duzan si nam ostao neki komentar vezano za tita viljanovu.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  5. #2855
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,962
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    laziale, ko ti je miliji brate, lazio ili barselona, posto si ranije znam navijao samo za lazio a onda se od nedoavno pojavila ova nova barselona pa si ih zavolio, tako da sad ne znam ko ti je miliji.

  6. #2856
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,250
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja sam uz laciale-a sto se ovoga tice
    Dosta njih voli i kokain da se ne lazemo

  7. #2857
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    pg
    Posts
    2,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by laciale View Post
    aj dobro rubentino...poslusacu te i editovacu post.
    jesam li ja tebe nedje vrijedjao ili me pamcenje lose sluzi?
    ili bilo kad neki od klubova za koje navijas?
    Cemu ovo?

  8. #2858
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lucianeddu View Post
    jesam li ja tebe nedje vrijedjao ili me pamcenje lose sluzi?
    ili bilo kad neki od klubova za koje navijas?
    Cemu ovo?
    ako si se uvrijedio zbog toga - evo ti se javno izvinjavam.

    p.s vidocg, miliji mi je lacio brate ali se vanzemaljski fudbal igra na drugo mjesto. je li ti sad sto jasnije?

    i sto ste se okomili svi na jednog navijaca malog kluba kakav je lacio i navijaca teatar kluba kakva je barselona? zar vam tako smetam?
    Last edited by laciale; 23-12-12 at 13:25.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  9. #2859
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,962
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ok, brate, iskrenost uvijek cijenim.

  10. #2860
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    pg
    Posts
    2,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Accepted.

  11. #2861
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vidocq View Post
    Ok, brate, iskrenost uvijek cijenim.
    uzivam brate dok gledam mesija i kompaniju kako igraju. banja mi je. uzivam kad vidim da real gubi , na celu sa gadnim murinjom. banja mi je. samo mi objasnite sto tu nije kako treba?
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  12. #2862
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    2,453
    Thanks Thanks Given 
    101
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    1. Barcelona 17 16 1 0 57:19 49
    2. Atl. Madrid 17 13 1 3 37:17 40
    3. Real Madrid 17 10 3 4 41:17 33

    Keep living the dream..

  13. #2863
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja bas ne znam sto ste se uzvrpoljili sa Real Madridom, klasicnim advertajzing klubom koji nije niko i nista u svjetskom fudbalu zadnjih evo 11 godina mili moji...Ovo sto se desava sa Realom jeste to da nece svi igraci da disu kao jedan sa Murinjom, tj. ono smece od covjeka zeli da budu svi kao on, a to teze prolazi sa zvijezdama kao sto su Kasiljas i njemu slicni koji su velikaaaa gospoda.
    all is worthwhile if the soul is not small .

  14. #2864
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    835
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    murinjo ne pokusava da bude iznad reala, to pokusavaju da budu pojedini igraci koji trenutno brane boje tog kluba.
    nesto se ne sjecam da je murinjo pokusavao da bude iznad porta, celzija i intera. sve sto je radio je radio za dobrobit tima koji vodi i igraca koje trenira.
    svi igraci koje je trenirao od celzija pa do intera o njemu pricaju o superlativima. neki igraci celzija a boga mi i intera su plakali kad je odlazio, prema tome tesko da je on smece kao sto ga neki ovdje pokusavaju predstaviti.
    samo ima nesrecu da u timu reala ima gomili iskompleksiranih igraca, kojima je vaznije kako najbolje da zalizu kosu, koliko ce dat golova na nekom mecu i oce li uopste nego sama dobrobit kluba za koji igraju.
    volio bih da odpuste murinja, pa ce isti ovi navijaci reala koji ga sad pljuju titule reala slaviti onda kad ih budu osvajali na konzolama video igara.
    sto se specijalnog tice, nece se mnogo isjekirat.
    trenutno postoje samo dva kluba na svijetu ciji bi treneri bili mirni u situaciji kad bi murinjo bio bez posla, a to su barselona i man. united.

  15. #2865
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,597
    Thanks Thanks Given 
    7,532
    Thanks Thanks Received 
    4,606
    Thanked in
    1,783 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nickname View Post
    murinjo ne pokusava da bude iznad reala, to pokusavaju da budu pojedini igraci koji trenutno brane boje tog kluba.
    nesto se ne sjecam da je murinjo pokusavao da bude iznad porta, celzija i intera. sve sto je radio je radio za dobrobit tima koji vodi i igraca koje trenira.
    svi igraci koje je trenirao od celzija pa do intera o njemu pricaju o superlativima. neki igraci celzija a boga mi i intera su plakali kad je odlazio, prema tome tesko da je on smece kao sto ga neki ovdje pokusavaju predstaviti.
    samo ima nesrecu da u timu reala ima gomili iskompleksiranih igraca, kojima je vaznije kako najbolje da zalizu kosu, koliko ce dat golova na nekom mecu i oce li uopste nego sama dobrobit kluba za koji igraju.
    volio bih da odpuste murinja, pa ce isti ovi navijaci reala koji ga sad pljuju titule reala slaviti onda kad ih budu osvajali na konzolama video igara.
    sto se specijalnog tice, nece se mnogo isjekirat.
    trenutno postoje samo dva kluba na svijetu ciji bi treneri bili mirni u situaciji kad bi murinjo bio bez posla, a to su barselona i man. united.
    Baš suprotno... On pokušava da bude veći od Reala ali to je nemoguće... U Portu, Čelziju i Interu je bio BOG, veći od samih tih klubova, uvijek će ostati u istoriji Murinjov Čelzi i Murinjov Inter, dok će u Realu biti samo jedan u nizu trenera, koji će se ako ovako ostanu stvari zaboraviti veoma brzo...

    U Realu postoji samo još jedan ego koji je blizu Murinja, to je Ronaldo... Ostali svi mučenici se ubijaju od trčanja, raznose od igre da zarade platu i čisto sumnjam da bi imali išta protiv da da se ośećaju jednaki sa ostalima, kao što je situaciju u Barsi ili reprezentaciji Španije npr...
    #fakenews

  16. #2866
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Nije nego Kasiljas,Ramos i Alonso, misle da su prebitni pa Murinjov autoritet nije primjenjiv na njih.

  17. #2867
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,597
    Thanks Thanks Given 
    7,532
    Thanks Thanks Received 
    4,606
    Thanked in
    1,783 Posts

    Default

    Ne misle nego jesu prebitni... Zamisli da je neko došao u Milan i krenuo da se sprda sa Maldinijem, Kostakurtom i kompanijom... Ako ne možeš normalno sa legendama kluba put pod noge... Ne vidim da se u reprezentaciji Španije razlikuju po ponašanju od Barsinih igrača...
    #fakenews

  18. #2868
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    odlazak Murinja nije rijesenje, po mom vidjenju. treba ga pustit jos 2mj. ako ne poprave formu do LS, razlaz. kud koji mili moji.
    koji ce to kukavac preuzet ovakav tim? jedino neka budala koja ne zna u sta se uplice. bice pojeden dok kazes 'keks'. za ovakve probleme, boljeg od Hozea nema na trzistu. ali on je vec tu, i probleme je ON izazvao. sam je sebi rupu iskopao. previse je pljuvao put Barse (a nije moga bez toga, jer ne moze da podnese da je neko bolji od njega) a igraci ova 2 kluba cine najjacu tim Spanije svih vremena, ka braca su.
    opustio se previse coek, laprdao na sve strane... greske su mnogo uocljivije u jednom ovakvom klubu, nego u Interu ili Celsiju.
    vidjeh mu juce izjavu dje spomenu Pellegrinija. sram ga bilo (Murinja). i onda jedan miran, gospodski odgovor s druge strane, kako i prilici.

    ne vjerujem da ce se ova prica srecno zavrsit (po njega), ali dobio je odlicnu lekciju. ako i dalje nastavi sa sve gorim i gorim ponasanjem, odprdice u zaborav vrlo brzo.
    Last edited by clapton; 23-12-12 at 16:13. Reason: nisam bas najbolje slozio post ali to je sto je.

  19. #2869
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,442
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by IvanR View Post
    1. Barcelona 17 16 1 0 57:19 49
    2. Atl. Madrid 17 13 1 3 37:17 40
    3. Real Madrid 17 10 3 4 41:17 33

    Keep living the dream..
    Realno bi bilo da prvi tim na tabeli u ovom periodu ima ucinak kao Atletiko, ili nesto sl. Ovo sto je Barselona uradila je van svih kategorija u modernom fudbalu , pogotovo u najjacoj ligi (ili drugoj, nebitno),malo je rec impresivan skor. Imaju projekciju za preko 100 bodova i 100 golova u ligi, a za golove nemam dilemu da ce ostvarit, za bodove mislim da je nemoguce.
    Svaka cast Titu , mislio sam da nece moc posle Gvardiole da nastavi i bio sam skeptican sa tim izborom ali me brzo demantovao, naravno najvaznije (CL) tek predstoji ali ovo za sad je fenomenalno.

  20. #2870
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,716
    Thanks Thanks Given 
    1,260
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    Kako mi se kenja kad vidim Milaniste(Medoje) i BarselonISTE(Markouskas, Laciale) da napadaju Murinja a to je sve zbog toga jer je vodio Inter, odnosno Real. Znaci ne postoji drugi razlog, milanistima je nabio kompleks sa Interom a barselonistima to pokusava da uradi. A koje, milanisti bi se svi odreda natrtili da ih vodi Murinjo a ovamo nesto pricaju.

    Polako se ostvaruje ona moja prica kad sam rekao da Iker ima uzasnu sezonu(ali dobro, moze branit jer nemaju boljeg) a Alonso treba na klupu pa da ce igrat Essien a ne majstor Modric.
    Protiv Malage, cim je bio negativan rezultat Murinjo je shvatio sta skripi (bojim se kasno) i makao Alonsa a stavio Modrica.

  21. #2871
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,076
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Čika Džo View Post
    Murinjo samo radi ono što niko ne očekuje od njega i to vidi kao obavezno.

    Ja se donekle slažem sa nekim njegovim metodama što se PRa tiče, za mene fudbal ne treba da bude prepun galanterije, skupih odijela i masnih frizura. Nešto što je sport radničke klase (nadam se da niko ođe nema ideale o radničkoj klasi) treba da bude puno svačega i sa tim nemam problema.

    Isto tako, njegov 'loši PR' nije mana, iako je za njegovu poziciju destruktivan na samom kraju. On ne gradi imidž, on gradi anti - imidž tako što skreće pažnju sa bilo čega što se dešava na terenu, UVIJEK. Samim tim igrači osjećaju mnogo manje pritiska, a njegovi 'ispadi' variraju od kluba do kluba u zavisnosti od očekivanja koja se postavljaju pred klub i njega.
    Sva glupiranja sa formacijom i povlačenja pomoćnih trenera za uvo ili ubadanje istih u oko su, budimo objektivni, suludi potezi, ali potezi na koje on ima pravo i koji više koriste klubu nego što štete njemu.

    Na kraju krajeva, svi znaju da je Murinjo 'budala' i 'ništa čo'ek'.

    Ja ga doživljavam kao dosta ozbiljno čeljade, naročito u tome što radi, naročito sa te PR strane. Majmunisat' se a postić' da svi igrači plaču za tobom pošto odeš i da se čujate mobilnim...
    Nije to lagano uopšte.
    Ne mislim ni ja da sve mora da bude fino i dzentlmenski, ali ne mora da bude ni ovako kako on radi. Ne govorim tu o arogantnosti, koja mi je chak bila i simpaticna dok je bio u Chelseaju, i jedno vrijeme u Interu. Ali, on prakticno legitimizuje ideju da je sve dozvoljeno da bi se doslo do zeljenog rezultata. On se ponasa kao sociopata, ni najmanje ga ne zanima da li ce gaziti preko drugih, samo da napravi ono sto njemu treba. On prica o tome kako sudije kradu njegove ekipe [uvijek, bez razlike], onda mu igraci igraju uzasno grubo, na ivici crvenog kartona, onda sudije propustaju da daju kartone jer znaju da posle toga slijedi josh kukanja o kradjama [ne zato sto im je dosadno da slusaju kako se neko zali na sudjenje, nego zato sto objektivno postoji ogroman pritisak]. To dovodi do onoga sto smo gledali na utakmicama Reala i Barce u ovih par godina - najobicniji sabanluk, onakve stvari nisam gledao ni na beogradskom derbiju, a gledao sam ih milion.
    Prosto, ja smatram da rezultati koje on postize [a koji su apsolutno za postovanje] nisu opravdanje za njegovo ponasanje, a mislim da ne postoji niko u svijetu fudbala chije je ponasanje toliko problematicno. Balotelli, Terry, Ibrahimovic, ko god - kod njih imam osjecaj da su prosto budale koje ne uspjevaju da se iskontrolisu. Murinjo je prorachunat. Ne znam za puno sportista koji djeluju vise kao sociopate od Murinja.
    Fire in the hole!

  22. #2872
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Sto se docekalo da u Realu postoji portugalski klan, pustis nizu rasu u kraljevski klub i oni odma klan

  23. #2873
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Douglas, Isle of Man
    Posts
    10,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by big giant head View Post
    Murinjo je prorachunat. Ne znam za puno sportista koji djeluju vise kao sociopate od Murinja.
    Materaci?

    Slažemo se u dosta toga, ali je moje i lično i profesionalno ( jebiga) mišljenje da je to daleko od sociopatije. Na stranu to što je šabanluk i što možda nije u nekim uobičajenim modelima sportskog ponašanja, imam poštovanja za to. Ne opravdavam, samo razumijem i donekle cijenim.

    Ferguson je u zadnjih 10 - 15 godina otprilike nešto slično, bez fizičkih kontakata i Murinjovog kontinuiteta.
    "And if they didn't believe me, they believe me now."

  24. #2874
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Budva
    Posts
    1,760
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    http://vukajlija.com/zabava/posteri/559697
    Opucice me sad Katalonci
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Click image for larger version. 

Name:	xaxa.jpg 
Views:	91 
Size:	10.0 KB 
ID:	100758  
    Last edited by skoljci; 23-12-12 at 20:10.
    TU SEI TUTTA
    LA MIA VITA
    AC MILAN

  25. #2875
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,076
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Funny thing, od 91 gola koji je dao Messi ove godine, samo 12 je doslo nakon asistencija Xavija ili Inieste.
    Fire in the hole!

Page 115 of 230 FirstFirst ... 1565105111112113114115116117118119125165215 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 5052
    Last Post: 26-05-12, 14:58
  2. Replies: 4074
    Last Post: 27-05-11, 23:43
  3. Primera / Liga Espanola 2009/2010
    By DzoniS in forum Fudbal
    Replies: 5015
    Last Post: 25-06-10, 18:48

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •