Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 25 of 52

Thread: Trudnoca...

  1. #1
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    1
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Trudnoca...

    e ovako...spavala sam sa momkom prije neki dan,prvi put bez kondoma!Primijetila sam 2-3 puta da je bilo vlaznije nego sto treba,pa sam mislila da se 'ispraznio',a da nije primijetio.rekla sam mu to kasnije,ali on misli da je sve bilo u redu.meni se menstruacija zavrsila 3 dana prije toga,tako da je ovulacija jos daleko.je li moguce da to ostane do ovulacije (znaci oko 10-12 dana) u meni?i je li moguce da bude vlaznije a da nije on u pitanju?

  2. #2
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    268
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Spermici su daleko od komandosa a normalno je da se vlaznost povecava jer je i trenje bez kondoma vece kao i uzitak, jel
    Like Frankie said "I did it my way"
    - - - - - -
    "Molim lijepo,vele da zena od nesoja moze da napravi chojeka pa ako idemo tom logikom onda vishe zena stvara jedan chvrst kompaktan karakter - moramo legalizovat poligamiju!"

  3. #3
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    KÖLN,Barbarosaplatz/BAR
    Posts
    612
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    100% si steona :razz:

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    spermatozoidi ti idu od ruke :lolblue:
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    haha, sto radi azrael, ginekolog vaginolog

  6. #6
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Donja Lastva
    Posts
    12,526
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Thumbs down

    E sad kako lik ne zna jeli svrsio ili nije.

    Ja vala znam svaki put.

    Valjda je to fizioloski.

    U svakom slicaju ako pocnes povracat ujutro, zabrini se odnosno razveseli se (zavisno od situcije)

  7. #7
    Join Date
    May 2005
    Posts
    102
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Juice
    e ovako...spavala sam sa momkom prije neki dan,prvi put bez kondoma!Primijetila sam 2-3 puta da je bilo vlaznije nego sto treba,pa sam mislila da se 'ispraznio',a da nije primijetio.rekla sam mu to kasnije,ali on misli da je sve bilo u redu.meni se menstruacija zavrsila 3 dana prije toga,tako da je ovulacija jos daleko.je li moguce da to ostane do ovulacije (znaci oko 10-12 dana) u meni?i je li moguce da bude vlaznije a da nije on u pitanju?
    To sto ti se ucinilo da je vlaznije nego sto treba, ne bi te trebalo brinuti, a to sto on nije siguran da li je ili nije,e to je malo zeznuto.
    U svakom slucaju moras malo sacekati,a onda pravac apoteka, ili ginekolog.
    If you aren`t going all the way, why go at all?

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    pitam se jesu li ikad cure chule za day-after
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  9. #9
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    4,458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DeViLiSh|Je$$uS
    pitam se jesu li ikad cure chule za day-after
    A ja se pitam jesi li ti kad cuo koliko je to (ne)zdravo!

  10. #10
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    U Njegovom srcu...
    Posts
    1,379
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zashto mislite da su svakoj zheni plodni dani po shablonu isti?
    Od 14. (bjeshe li?) dana od pochetka ciklusa, pa do ne znam ni Ja kojeg dana... bla bla.
    Lijepo je bilo zhivjeti u toj iluziji do odlaska kod ginekologa
    Last edited by InDiJaNkA; 04-06-05 at 19:08.
    "...patim zbog osoba kojima sam poklonila svoje srce i uvidjam da oni koji su dotakli moju dushu nisu uspeli da probude moje telo, a oni koji su doticali moje telo nisu uspevali da dosegnu do moje dushe. “

  11. #11
    renaissance Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Nikolina
    A ja se pitam jesi li ti kad cuo koliko je to (ne)zdravo!

    Nezdravo jeste,jer je rijec o hormonskoj 'bombi' , ali u svakom slucaju je jedina solucija onda kada ti se'omakne' Bolje to nego cekati sledecu menstruaciju na iglama A jos ako izostane,pa odes kod ginekologa,a on ti saopsti vijesti,ne bas prijatne za tvoje uho :mad: Mnogo manje stresnih situacija bi zena prezivljavala kad bi znala za 'day after' tabletice Ne kazem da ih treba nemilosrdno exploatisati,vec da ih treba imati u vidu kao KRAJNJU alternativu!

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    966
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    Ako vam smeta kondom, probajte sa lignjom :mrgreen:

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    908
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Chus nezna jel svrsio il nije:???: ...dabogda blizance rodila :smile:
    hahahahah e sto se chini odje
    Last edited by PHANTOM; 04-06-05 at 21:28.

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    nicky...svakako ih ja ne koristim...samo sam naveo kao jedno od mogucih sredstava za prevenciju....a i chudi me poshto se na ove forume svaka trese ka medo krushku shto ne ubachite spiralu i zavrshite prichu,nije ni ona 100postotna al prevencija je prevencija
    Last edited by DeViLiSh|Je$$uS; 05-06-05 at 00:45.
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    1,442
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    blizance ces rodit sestro:P
    DzaBu®

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    - Hebati sa kurtonom je isto ko mirisati ruzhu kroz gas-masku!

    - Vidjela baba djevojke kako bacaju kondome. Pitaju djevojke babu:

    Babo, kao da nisi se ****la.

    E vala jesam ali mu nisam skidala kozhu!
    TAKUMI

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,280
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up

    Quote Originally Posted by azrael
    Nisi napisala da li je bilo "vlaznije" u toku odnosa ili na samom kraju odnosa.
    Isto tako, vrlo je bitno, kako si se osjecala u toku toga. Trebalo bi da ti je odnos bez kondoma vise prijao, pa je moguce da je povecana vlaznost usled toga.
    Ne postoji nacin da spermatozoidi prezive 12 dana pa da su komandosi iz Vijetnama
    Nemoj da se brines oko toga, al ako ti momak nije siguran "jeli ili nije" ne bih ti savjetovao da to i dalje praktikujes bez kondoma.

    Pametna g'ava

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs down

    Quote Originally Posted by DeViLiSh|Je$$uS
    nicky...svakako ih ja ne koristim...samo sam naveo kao jedno od mogucih sredstava za prevenciju....
    Day after nije prevencija! Anti bebi pilule su prevencija. Oboje treba da da ljekar, narocito ove druge. Samim tim sto funkcionisu na bazi hormona su vrlo zeznute i vrlo cesto mogu da naprave haos u organizmu. Uz to, ne daju se svakoj curi/ zeni iste.
    Day after je takozvana hitna kontracepcija koja se koristi samo u izuzetnim slucajevima i nikako se ne preporucuje kao redovno sredstvo, narocito kod mladih cura.

    Quote Originally Posted by DeViLiSh|Je$$uS
    a i chudi me poshto se na ove forume svaka trese ka medo krushku shto ne ubachite spiralu i zavrshite prichu,nije ni ona 100postotna al prevencija je prevencija
    Spirala se ugradjuje zenama koje su radjale, uzasno je komplikovana, trazi veoma veliku brigu, strucnost onoga koji je stavlja, redovne kontrole, i redovno mijenjanje. Nikad se ne stavljam djevojkama.

    Te koje se ''tresu'' bi trebale da tresnu momke kondomom, pa dalje sto slijedi.
    ~ ~ ~ Agnosco veteris vestigia flammae.
    Ožiljkom jednim obogaćen. ~ ~ ~

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    bgd/bd
    Posts
    2,860
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    Quote Originally Posted by Juice
    e ovako...spavala sam sa momkom prije neki dan,prvi put bez kondoma!Primijetila sam 2-3 puta da je bilo vlaznije nego sto treba,pa sam mislila da se 'ispraznio',a da nije primijetio.rekla sam mu to kasnije,ali on misli da je sve bilo u redu.meni se menstruacija zavrsila 3 dana prije toga,tako da je ovulacija jos daleko.je li moguce da to ostane do ovulacije (znaci oko 10-12 dana) u meni?i je li moguce da bude vlaznije a da nije on u pitanju?

    i kakva ye yebachina bila yel valjalo shto?

  20. #20
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,364
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Naravno da svakoj zheli nisu plodni dani na sredini ciklusa.
    Iako on nije svrshio postoji mogucnost da si "zakachila" jer u technosti koja izlazi prije svrshavanja postoji par spermotozoida a svi znamo da je dovoljan samo jedan.
    Post-koitalne tablete su veoma opasne a da ne bi chekala mjesec dana idi i radi test na beta-HCG ali ne onaj iz apoteke vec iz krvi.To se radi u svakoj privatnoj laboratoriji.
    Sledeci put razmisli o kontracepciji

  21. #21
    Join Date
    May 2005
    Location
    Titograd
    Posts
    141
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Cool

    Quote Originally Posted by azrael
    Ne postoji nacin da spermatozoidi prezive 12 dana pa da su komandosi iz Vijetnama

    Hahahhahahahhaha :yipiiii: Mada je Rambo jos uvijek ziv... Dakle ipak postoji sansa da prezivi poneki... Samo neka ova mala ne proba da ih salje u misiju u Afganistan :smile:
    pred zidine duse
    ti stavit ces strazu
    od sumnje i straja
    da se nikad vise
    vaka jubav ne ponavja

  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by apsolutno_nemoguca
    Day after nije prevencija! Anti bebi pilule su prevencija. Oboje treba da da ljekar, narocito ove druge. Samim tim sto funkcionisu na bazi hormona su vrlo zeznute i vrlo cesto mogu da naprave haos u organizmu. Uz to, ne daju se svakoj curi/ zeni iste.
    Day after je takozvana hitna kontracepcija koja se koristi samo u izuzetnim slucajevima i nikako se ne preporucuje kao redovno sredstvo, narocito kod mladih cura.



    Spirala se ugradjuje zenama koje su radjale, uzasno je komplikovana, trazi veoma veliku brigu, strucnost onoga koji je stavlja, redovne kontrole, i redovno mijenjanje. Nikad se ne stavljam djevojkama.

    Te koje se ''tresu'' bi trebale da tresnu momke kondomom, pa dalje sto slijedi.

    interesantno mogu ti reci...ja u svom postu nigdje nisam vidio da sam rekao "cure ****te se bez kondoma i koristite day after i spiralu..." to za spiralu shto kazesh uopshte nije tachno....to oko boli zavisi vjerovatno od osobe do osobe,i spirala JESTE jedan od nachina prevencije i NIJE samo za trudnice...uostalom ti idesh kod ginekologa pa ga pitaj.....

    a shto se tiche hormonskih bombi i chuda....znash onu...da "dobijesh" neshto,"neshto" morash i da izgubish...pravilo jednake razmjene.svakome se ponekad omakne...to je vec stvar i pitanje individua...bez kodoma jeste ljepshe al donosi i odredjene mogucnosti koje mogu i ne moraju biti toliko prijatne.ja ne kazem da posle svakog seksa morash uzeti day after...al vjerovatno sebi sa vremena na vrijeme mozesh dozvoliti vrhunski sex sa osobom koja je pored tebe i njemu pruziti mnogo vishe uzivanja,chisto da ga nagradish shto je bio dobar dechko
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DeViLiSh|Je$$uS
    spirala JESTE jedan od nachina prevencije i NIJE samo za trudnice...uostalom ti idesh kod ginekologa pa ga pitaj.....
    Spirala za trudnice? Spirala je za zene koje su radjale.

    Ali da budem precizna, sto kaze doktor, kad me vec prozivas za iste

    Materični uložak(Spirala)

    Efikasnost: iznad 99%

    Prednosti:
    - Najprimjereniji metod za dugotrajnu kontracepciju
    - Djeluje odmah poslije postavljanja
    - Višegodišnja zaštita od trudnoće
    -Ima samo lokalno dejstvo

    Mane:
    - Preporučuje se ženama koje su rodile bar jedno dijete, a sljedeću trudnoću ne planiraju za bar 2 godine
    - Spiralu mora ugraditi ginekolog
    - Menstruacije mogu postati obilnije
    - Povećava vjerovatnoću za nastanak zapaljenja unutrašnjih polnih organa žene

    NE ŠTITI OD POLNO PRENOSIVIH INFEKCIJA

    ~~~~

    Ovo je samo u kratkim crtama.
    ~ ~ ~ Agnosco veteris vestigia flammae.
    Ožiljkom jednim obogaćen. ~ ~ ~

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    jedno je "ne preporuchuje se" a drugo je "nije za" ili sam ja mozda sa druge planete?

    i izvini za ono "za trudnice" pogreshno sam se izrazio
    Last edited by DeViLiSh|Je$$uS; 06-06-05 at 21:22.
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trainspotting
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ja bih samo skrenuo paznju ovoj curici da zaboravi na kondome, a pogotovo na sve te fensi pilulice koje "umne" cure koriste. Sa kondomom sex ni upola nije onakav kakav bi trebao da bude. Pogotovo muskarcu smeta taj "plasticni" filing, koji je apsolutno suvisan. A daleko od toga da je i samim zenama svejedno sa ili bez gume u njoj. Nije to to, brate...
    E, druga je stvar ako "redovno" mijenjas partnere, ako ti je hobi sakupljanje suvenira sa svakojakih "egzoticnih" mjesta ovoga svijeta... Tada su zarazne bolesti prioritet i tu bi TEK kondom trebao uci u igru. Do tada, njemu je mjesto na klupi, jer je na terenu vise nego siguran i pouzdan prvotimac.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •