Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 46

Thread: Estebel - Iskustva

  1. #1
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    1,861
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Estebel - Iskustva

    Nedavno sam gledao sam na IN tv kako prica o IPL tretmanima, a posebno za crvenilo kao moze ukloniti to, rijec je o Slobodanki Bubanj. Da li je iko od vas imao iskustva kod nje tj posao na tretman lica sa IPL laserom, narocito za crvenilo ?
    Da cujem iskustva..

  2. #2
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    1,305
    Thanks Thanks Given 
    25
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Izvinjavam se što neću konkretno odgovoriti na pitanje, jer nemam iskustva sa ovim salonom, a sigurno da ga nikad neću ni imati poslije današnje neočekivane epizode. Naime, danas htjedoh majci da kupim poklon vaučer da iskoristi za neki tretman ili masažu. I dođem ja, pozvonim, sačekam da mi otvore i otvori gospođa Bubanja. Otvori face smrknute i raščupana, u momentu mi se učinje da je žena spavala pa se malo zbunih, kaže ona "izvolite", ja reko "dobardan....... je li otvoreno?", ona kaže opet samo malo glasnije i s nestrpljenjem u glasu "izvolite!". Ja eto uđoh iako svo vrijeme imam utisak da u sebi misli "šta koji klinac tražiš ovdje?". Pitam je "dajete li poklon vaučere?", a ona meni "ne dajemo............. prodajemo ih.... HAHAHAHAHA, šalim se!" Ja onako iznenađeno i zbunjeno uspjeh da kažem "pa nije mi ni palo na pamet da ih dajete džabe gospođo" i okrenuh se i rekoh "dobro, doviđenja....." i odoh pokunjeno. Izem ti ljubaznost takvu!

  3. #3
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,662
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ih, dobro jutro...
    ta gospođa ti je stalno tako fino raspoložena. još od vremena kad je nešto po budvi kao radila. al dolje joj takva "ljubaznost" nije mogla donijeti koristi.
    trebaš još za svoje pare da trpiš takvu neljubaznost...

    Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

  4. #4
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,120
    Thanks Thanks Given 
    421
    Thanks Thanks Received 
    166
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ctrl+alt+delete View Post
    Izvinjavam se što neću konkretno odgovoriti na pitanje, jer nemam iskustva sa ovim salonom, a sigurno da ga nikad neću ni imati poslije današnje neočekivane epizode. Naime, danas htjedoh majci da kupim poklon vaučer da iskoristi za neki tretman ili masažu. I dođem ja, pozvonim, sačekam da mi otvore i otvori gospođa Bubanja. Otvori face smrknute i raščupana, u momentu mi se učinje da je žena spavala pa se malo zbunih, kaže ona "izvolite", ja reko "dobardan....... je li otvoreno?", ona kaže opet samo malo glasnije i s nestrpljenjem u glasu "izvolite!". Ja eto uđoh iako svo vrijeme imam utisak da u sebi misli "šta koji klinac tražiš ovdje?". Pitam je "dajete li poklon vaučere?", a ona meni "ne dajemo............. prodajemo ih.... HAHAHAHAHA, šalim se!" Ja onako iznenađeno i zbunjeno uspjeh da kažem "pa nije mi ni palo na pamet da ih dajete džabe gospođo" i okrenuh se i rekoh "dobro, doviđenja....." i odoh pokunjeno. Izem ti ljubaznost takvu!
    pa ti si se pogrešno izrazio, pitao si dajete li poklon vaučere, umjesto 'prodajete' li ... ne znam sto si se uvijedio kad ti je ispravno rekla, ali naravno takav vid komunikacije ne priliči odnosu sa mušterijama...

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,854
    Thanked in
    706 Posts

    Default

    Ako je ona kozmetičarka, ja sam nefrolog...
    Sell the Vatican, Feed the World!

  6. #6
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,995
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ona nekome da sredi lice a kakva je, vazda masna u facu kao da ulje sipa na obraze, crvena, zajapurena, glupa kao peta a neljubazna do bola. Kod nje ne bih otisla ni u ludilu, ne uliva mi nikakvo povjerenje kad je vidim onakvu.
    Da umije, kontam prvo bi sebi pomogla.
    dva i dva su tri

  7. #7
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    1
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    STOP!!!!
    Uvredama, zlobi, ljubomori, neistinama!!!!!
    Citajuci ove komentare osjecam moralnu obavezu da iznesem PRAVU istinu o g-dji Slobi Bubanja, o njenoj strucnosti, znanju I profesionalnom odnosu prema poslu, zbog svih onih ljudi kojima ce u buducnosti trebati njena pomoc.
    Svi mi, njeni musterije, cijela Crna Gora, a I mnogi ljudi iz okolnih drzava Srbija, Bosna I Hercegovina, Hrvatska, Albanija…I veliki broj stranaca koji borave u Crnoj Gori) kad imamo bilo kakav ozbiljniji problem zovemo G-dju Bubanja I trazimo savjet I pomoc od nje, znajuci da ce nam pomoci, korektno, posteno, profesionalno I ljudski nas posavjetovati, cesto bez ikakve nadoknade.
    Zato ne mogu da shvatim odakle ovolika kolicina mrznje, zluradih, zlobnih I nadasve uvredljivih komentara,(I to od ljudi koji nikad nijesu bili kod nje, kako oni sami kazu) ako ne zbog zavisti, ljubomore I nemirenja sa njenim uspjehom, ne samo kod nas , vec I na medjunarodnom nivou.
    Da podsjetim, G-dja Sloba Bubanja je jedina kozmeticarka sa ovih prostora koja je ucestvovala na svjetskim kongresima kozmetike u Parizu I u Milanu, tamo imala svoja strucna izlaganja I prezentacije, a njeni strucni textovi sa kongresa su objavljivanini u casopisima za profesionalce u Milanu I u Parizu a koji se prevode na preko 20 jezika u cijelom svijetu. (Pomenuta gdja je izgleda znala sa kim ima posla pa je original textove,na Francuskom I Italijanskom zajedno sa casopisima stavila na naslovnu stranu svoje web stranice www.estebel-mn.com).
    U nasim dnevnim, nedjeljnim I mjesecnim novinama I casopisima, na web portalima citali smo I uzivali u mnogim savjetima I novim saznanjima iz svijeta kozmetike, koja ona uvijek prati I uvodi u ponudu u njenom salonu. Njeni Savjeti u mnogim TV emisijama su mnogima pomogli.
    Osim toga, knjiga kozmetologije koju je ona napisala, od preko 300 strana koja je krcata savjetima iz svih oblasti kozmetike, namijenjena je buducim kozmeticarima, a I nama koji zelimo malo vise da znamo o svim trendovima i novim nacinima i mogucnostima njegovanja.
    Molim vas pogledajte, sve ove zlurade I uvredljive komentare koji dolaze iz ,,iste kuhunje”-provjereno, I( koji ce im se vratiti kao bumerang, jer se uvijek vrate). Niko ne komentarise njenu strucnost, jer to naravno ne moze, zatim niko nije njen musterija (klijent kako bi ona rekla), a svi daju sebi za pravo da bezobraznim recnikom komentarisu:
    Jednoj je sujeta povrijedjena posto nije umjela da formulise recenicu, pa ju je g-dja ispravila,
    Drugi je cuo da je ona nesto pokusala da radi u Budvi.(Ubice me zbog ovoga ali moram da kazem da je rezultat toga ,,Nerada” Vila ili bolje reci Dvorac u Budvi)
    Trecemu se ona fizicki ne dopada!!! Zamislite!!!! I ta osoba daje sebi za pravo da je vrijedja, govori kako nikad nebi otisla kod nje.Niko ga ni ne zove, jer primitivni I polusvijet nije njena klijentela. Mnogima se ne dopada Sindy Crawford, drugima Madona, Klaudia Shiffer… a one su ipak uspjesne
    Za sve one buduce njene musterije da napomenem, da mi svi, koji smo stalne musterije g-dje Bubanja ,zelimo da u njenim godinama izgledamo tako dobro I njegovano kao ona. Lice bez ijedne tacke,a kamoli bore, tijelo bez sala I celulita. Ona je hodajuca reklama svoga salona. To je dokaz I pokazatelj kako I koliko su ,,istiniti” komentari ovih zlobnika.
    Pazite sta izmisljate, mozete se susresti sa krivicnom prijavom
    Za sve izreceno stojim vam na raspolaganju.
    Nada Markovic
    [email protected]

  8. #8
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,592
    Thanks Thanks Given 
    7,525
    Thanks Thanks Received 
    4,600
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Krivična prijava ako kažem da mi se ne sviđa njen izgled i da mislim da je glupa...?
    #fakenews

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Lijepo je da se ti registrova da nam sve to opises. Jos ljepse je da si zadovoljna uslugam....., ali patisi malo sa tim strasenjem

    Quote Originally Posted by Komsija2012 View Post
    Pazite sta izmisljate, mozete se susresti sa krivicnom prijavom
    jer ma kako ti cudno izgledalo ne postoji takva tacka zakona koja moze natjerati nekoga da mu se mora neko ili nesto svidjati.
    Ako već iznosis nesto tako i prijetis bilo bi dobro da citiras ko je i dje napisao tako nesto sto bi se kvalifikovalo za bilo kakve prijave. Bez obzira sto ovakav vid diskusije nosi sa sobom i odredjene mane, ovaj forum vodi racuna da se sacuva svacije dostojanstvo i svacije dobro ime, ali nema obaveza da se pise za sve po sistemu "lijepa si nevo", ma o kome se radilo.
    Kad si već pokusala objasniti da se radi o vrhunskoj strucnosti i profesionalizmu predlozi da se ispravi sa sajta na koji nas posla
    Predavanja u kongresnoj dvorani sa 6000 sjedišta i praktična prezentacija u ateljeu uz video projekcije, čine kongresni dio ne samo poučnim već i uzbudljivim, ....
    jer jednostavno to je smijesno i obicno se navodi koliko bilo ucesnika, publike, posjetilaca.... a ne broj stolica.
    Odgovorno ti tvrdim i cak imam śedoka da sam i ja pjevao u Teatro alla Scalaa svi znaju koliko je tamo stolica. Drugi dio te istine je da tada u sali nije bilo zive duse osim par turista i jednog koji pjevao "Durmitor, Durmitore... " da bi se falio dje je pjevao. Sto niko nije slusao to je drugo pitanje a mozda i luda sreća jer bi publika lincovala pjevaca.

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,854
    Thanked in
    706 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Komsija2012 View Post
    tijelo bez sala I celulita.
    i ja velim...
    za ovo moje...
    Sell the Vatican, Feed the World!

  11. #11
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Komsija2012 View Post
    STOP!!!!
    Uvredama, zlobi, ljubomori, neistinama!!!!!
    Citajuci ove komentare osjecam moralnu obavezu da iznesem PRAVU istinu o g-dji Slobi Bubanja, o njenoj strucnosti, znanju I profesionalnom odnosu prema poslu, zbog svih onih ljudi kojima ce u buducnosti trebati njena pomoc.
    Svi mi, njeni musterije, cijela Crna Gora, a I mnogi ljudi iz okolnih drzava Srbija, Bosna I Hercegovina, Hrvatska, Albanija…I veliki broj stranaca koji borave u Crnoj Gori) kad imamo bilo kakav ozbiljniji problem zovemo G-dju Bubanja I trazimo savjet I pomoc od nje, znajuci da ce nam pomoci, korektno, posteno, profesionalno I ljudski nas posavjetovati, cesto bez ikakve nadoknade.
    Zato ne mogu da shvatim odakle ovolika kolicina mrznje, zluradih, zlobnih I nadasve uvredljivih komentara,(I to od ljudi koji nikad nijesu bili kod nje, kako oni sami kazu) ako ne zbog zavisti, ljubomore I nemirenja sa njenim uspjehom, ne samo kod nas , vec I na medjunarodnom nivou.
    Da podsjetim, G-dja Sloba Bubanja je jedina kozmeticarka sa ovih prostora koja je ucestvovala na svjetskim kongresima kozmetike u Parizu I u Milanu, tamo imala svoja strucna izlaganja I prezentacije, a njeni strucni textovi sa kongresa su objavljivanini u casopisima za profesionalce u Milanu I u Parizu a koji se prevode na preko 20 jezika u cijelom svijetu. (Pomenuta gdja je izgleda znala sa kim ima posla pa je original textove,na Francuskom I Italijanskom zajedno sa casopisima stavila na naslovnu stranu svoje web stranice www.estebel-mn.com).
    U nasim dnevnim, nedjeljnim I mjesecnim novinama I casopisima, na web portalima citali smo I uzivali u mnogim savjetima I novim saznanjima iz svijeta kozmetike, koja ona uvijek prati I uvodi u ponudu u njenom salonu. Njeni Savjeti u mnogim TV emisijama su mnogima pomogli.
    Osim toga, knjiga kozmetologije koju je ona napisala, od preko 300 strana koja je krcata savjetima iz svih oblasti kozmetike, namijenjena je buducim kozmeticarima, a I nama koji zelimo malo vise da znamo o svim trendovima i novim nacinima i mogucnostima njegovanja.
    Molim vas pogledajte, sve ove zlurade I uvredljive komentare koji dolaze iz ,,iste kuhunje”-provjereno, I( koji ce im se vratiti kao bumerang, jer se uvijek vrate). Niko ne komentarise njenu strucnost, jer to naravno ne moze, zatim niko nije njen musterija (klijent kako bi ona rekla), a svi daju sebi za pravo da bezobraznim recnikom komentarisu:
    Jednoj je sujeta povrijedjena posto nije umjela da formulise recenicu, pa ju je g-dja ispravila,
    Drugi je cuo da je ona nesto pokusala da radi u Budvi.(Ubice me zbog ovoga ali moram da kazem da je rezultat toga ,,Nerada” Vila ili bolje reci Dvorac u Budvi)
    Trecemu se ona fizicki ne dopada!!! Zamislite!!!! I ta osoba daje sebi za pravo da je vrijedja, govori kako nikad nebi otisla kod nje.Niko ga ni ne zove, jer primitivni I polusvijet nije njena klijentela. Mnogima se ne dopada Sindy Crawford, drugima Madona, Klaudia Shiffer… a one su ipak uspjesne
    Za sve one buduce njene musterije da napomenem, da mi svi, koji smo stalne musterije g-dje Bubanja ,zelimo da u njenim godinama izgledamo tako dobro I njegovano kao ona. Lice bez ijedne tacke,a kamoli bore, tijelo bez sala I celulita. Ona je hodajuca reklama svoga salona. To je dokaz I pokazatelj kako I koliko su ,,istiniti” komentari ovih zlobnika.
    Pazite sta izmisljate, mozete se susresti sa krivicnom prijavom
    Za sve izreceno stojim vam na raspolaganju.
    Nada Markovic
    [email protected]
    stop vašoj sujeti!!! Svako ima pravo da kaže da mu se ne dopada i gotovo! Niko nije vrijeđao nego rekao svoje mišljenje, a to što imate nezadovoljne mušterije vaš je propust! Dospođa je sama izgradila svoj imidž i nijesu ovo jedini negativni komentari koje smo čuli, bilo ih je još, što nikako ne znači da nema i pozitivnih i umjesto da se toga privatite, da joj čast spašavate primjerima njenoga uspješnoga delanja, vi navodite diplome, ajte molim vas! Dvorce u Budvi ovdje mahom nemaju oni koji su ih stekli poštenim radom te vam je pametnije da to ne navodite kao plus za njenu stručnost
    Ovdje svako ima pravo da kaže svoje mišljenje!
    Last edited by zvoncica; 01-09-12 at 02:49.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  12. #12
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by KRKNA View Post
    i ja velim...
    za ovo moje...
    ja ne velim možda zato što nijesam išla u Estebel
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  13. #13
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    664
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zasto trazi 100e za prvi tretman sa tim laserom a poslije toga svaki tretman po 50e ? Bas mi je to bzvz, sem ako se ljudi ne vracaju poslije prvog.
    I nesto mi je cudno na sajtu pise kako se moze popricati sa zadovoljnim klijentima a kad sam trazio njihov broj ili slike da vidim kako su prosli, nista od toga.
    A ovo sa krivicnom prijavom, ovakvu glupost jos ne vidjoh na ovaj forum ,kakva bre prijava ? Mozda protiv nje od nezadovoljnih klijenata, na koju osnovu bi neko kao nezadovoljan klijenat bio optuzen ako iznosi svoj stav prema njenom radu ?
    Ti sajmovi u pariz itd, pretrazih internet i nista se ne moze naci o tome, sem sve ovo domace vijesti i pobjeda/dan.
    Last edited by loungebar; 02-09-12 at 13:48.

  14. #14
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,995
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    to koliko su zadovolje musterije, sestra je posla jednom i nikad vise, drugarica dalje od telefonskog razgovora nije stizala jer je bila odbijena u startu. Evo, jedan primjer, u svakoj ordinaciji, bilo da je kozmeticki salon, neka privatna klinika, ma frizerski salon, cjenovnik mora biti vidno istaknut, to je naravno obavezujuce i svakako je javna stvar. Drugarica je nazvala telefonom da pita za cijenu neke usluge, ne sjecam se koje, G-dja Bubanja je veoma nekulturno dala do znanja da se pobogu takve stvari ne govore preko telefona i kako je tako nesto mogao neko da je nazove i pita i tuuuuuu tuuuuuuu spustila slusalicu eto primjer
    dva i dva su tri

  15. #15
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    kakva svetska zena, kuckah u google i na prvije dvije stranice nidje nista ................
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  16. #16
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    1,305
    Thanks Thanks Given 
    25
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    @Komsija2012
    Jadan pokušaj pranja obraza blatom.... fuj

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by dobrica View Post
    ...Drugarica je nazvala telefonom da pita za cijenu neke usluge, ne sjecam se koje, G-dja Bubanja je veoma nekulturno dala do znanja da se pobogu takve stvari ne govore preko telefona.... eto primjer
    Nije ti to nikakav primjer jer malo je logicno da ona pogleda sta treba uraditi i koliko vremena, koji aparati.... To je ipak specificnija usluga nego kad nazoves mesaru i pitas "posto kod vas kilo mljevenoga". Na primjer nazove moja baba i pita telefonom koliko kosta da joj rijesi problem opuštene kože. Ona kaze na primjer 30 eura a kad baba dodje vidi da bi je jadi grdni nasli i da mjesec dana ne bi zategla jer svuda opusteno. Kod zubara kad ides isto on pogleda kolio zuba treba popraviti, kakve plombe, dje mozda inplante... a kako moze to preko telefona reći?

  18. #18
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Giospodja BUbanja je neotesano face.

  19. #19
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,995
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mogla je da joj kaze da se cijena krece "od toliko do toliko" jer je nju samo interesovalo koliko se krece cijena. Najbolje da je cura "zavrgnula" iz Nk, samo da ode i da pita koliko kosta i nazad doma
    dva i dva su tri

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Mozda takav tretman se ne moze ni priblizno ocijeniti a mozda ona rekla da je iz Nk pa zena nece da se bakce sa provincijom

  21. #21
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,120
    Thanks Thanks Given 
    421
    Thanks Thanks Received 
    166
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Stop!!!

  22. #22
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    vi ne kontate da se danas cijena određuje "po viđenju"!
    bitno je vidjeti potencijalnu žrtvu pa je odrati ako je moguće...ako nije, onda može i niže....ne govorim o salonu Estebel, nego uopštena konstatacija
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  23. #23
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zdravo svima!
    Planiram ovih dana da odem na 1 tretman kavitacije u studio ESTEBEL. Molim vas djevojke koje ste isle na taj tretman u taj studio pisite iskustva! Hvala unaprijed!

  24. #24
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    bachene pare samo bolje uplati 3 mjeseca fitnesa
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  25. #25
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    To sam planirala poslije tretmana

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. DSG iskustva
    By Cika_Nemanja in forum Automobilizam
    Replies: 5
    Last Post: 08-01-12, 16:49
  2. vivaz pro - iskustva
    By OCTAVIAN in forum SonyEricsson
    Replies: 1
    Last Post: 02-03-11, 10:15
  3. Iskustva sa Fed Ex-om ?
    By oktagon in forum Sve i svašta
    Replies: 0
    Last Post: 17-11-09, 18:02
  4. Punto iskustva
    By pumba in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 21
    Last Post: 20-09-09, 12:48
  5. golf3 1.4 1.6 1.8 iskustva
    By NAND in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 78
    Last Post: 28-12-06, 21:35

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •