Page 18 of 24 FirstFirst ... 8141516171819202122 ... LastLast
Results 426 to 450 of 583

Thread: PROPOZICIJA - Propala opozicija

  1. #426
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Mozete li po naski, iz obzira prema nama polupismenima???
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  2. #427
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan View Post
    Mozete li po naski, iz obzira prema nama polupismenima???
    Pošto smo dobili lekciju o simbolima onda je red da se ne bavimo piraterijom ali koga zanima ima sve odje
    deuscroix

  3. #428
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,145
    Thanks Thanks Given 
    1,626
    Thanks Thanks Received 
    1,984
    Thanked in
    855 Posts

    Default

    Ova prepiska na latinskom me baš nasmija, definitivno ima budućnosti za nas, mislim da sad čak i Hari i El Re mogu bit veći optimiste.

    Drug Recordare88, nisam imao namjere da ti uopšte odgovaram, jer, ko što rekoh, sve odgovore na tu pisaniju imaš u prva dva osnovna posta.
    No, da ne ostanem dužan, tri nedojašnjene činjenice:

    1.
    Dužina posta koju spominješ, direktna je posledica toga što sam pošteno iscitirao tvoj kratki post, kako ga nazivaš. Iako sam slobodno mogo probrat i preskočit više od polovine, onako po tvome načinu.
    Elem, dužina samo mog teksta bi stala u jedan normalni.

    2.
    Oko Istočnog Fronta: Nik Korniš, 2006. Čoek je razjasnio jednu dugo prikrivenu stranu istorije ( usled nepostojanja podataka )- da je u ono malo prostora Istočne Prusije, Baltika i krajnje zapadne Rusije ( ono đe su bile koncentrisane armije, znaš, dok su se po zapadnoj Ukrajini, koju Ukrajinci i danas nazivaju Germanska, mobilisale jedinice Njemačke vojske, vrlo slično kao u wwii ), ubijeno znatno više civila nego na sva ostala ratišta skupa.
    Rusi, Jevreji... svuda isto, PROCES neljubavi ( i korijeni zla ), sa Germanima niđe nije mlađi od 400g. Jedino što bi tebi trebalo pojedinačno za sve dokazivati da Holokaust nije tek tako izmišljen u dvije, tri glave krajem dvadesetih...

    3.
    Najosnovnije:
    PROCES: Trajao je, traje, trajaće.
    KONCEPT ( a ne dogma ): Sadašnji trenutak u velikoj je korelaciji sa prethodnim zbivanjima - Trenutak presjeka ( koji ti nazivaš vrijeme sadašnje ), u isto vrijeme je nastao u određenoj mjeri kao posledica prethodnog, ali je i istoj mjeri određujuća tačka za buduće... Jer, i dok ga ti tako lijepo posmatraš izolovanog, PROCES i u tom trenutku teče dalje.
    Ovo ti je tako i u istoriji, i društvenim naukama, pa i u matematici. Tu se ne sporiš sa mnom no sa jednim od rijetkih AKSIOMA u sveukupnoj nauci ( npr., ovo jest aksiom, a da je 2+2=4 nije ), i ja ti želim puno sreće u tom obračunu.

    Aj pozdrav.
    Last edited by Buva+gacce; 17-09-12 at 13:06.
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  4. #429
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    Ova prepiska na latinskom me baš nasmija, definitivno ima budućnosti za nas, mislim da sad čak i Hari i El Re mogu bit veći optimiste.

    Drug Recordare88, nisam imao namjere da ti uopšte odgovaram, jer, ko što rekoh, sve odgovore na tu pisaniju imaš u prva dva osnovna posta.
    No, da ne ostanem dužan, tri nedojašnjene činjenice:

    1.
    Dužina posta koju spominješ, direktna je posledica toga što sam pošteno iscitirao tvoj kratki post, kako ga nazivaš. Iako sam slobodno mogo probrat i preskočit više od polovine, onako po tvome načinu.
    Elem, dužina samo mog teksta bi stala u jedan normalni.
    Nisi shvatio. Nisam pomenuo duzinu posta da bih tebe kritikovao, vec sam samo konstatovao da cim vidim da se post oduzhi jasno mi je da treba prikociti. Potpuno nevezano za to da li sam postovao ja ili neko drugi ko mi je odgovorio. Evo i ja sam tebi odgovorio u 3 posta zbog quote-ova, iako bi mi samo moje pisanje stalo u 1, ali je ovako bilo preglednije.

    Quote Originally Posted by Buva Gacce
    2.
    Oko Istočnog Fronta: Nik Korniš, 2006. Čoek je razjasnio jednu dugo prikrivenu stranu istorije ( usled nepostojanja podataka )- da je u ono malo prostora Istočne Prusije, Baltika i krajnje zapadne Rusije ( ono đe su bile koncentrisane armije, znaš, dok su se po zapadnoj Ukrajini, koju Ukrajinci i danas nazivaju Germanska, mobilisale jedinice Njemačke vojske, vrlo slično kao u wwii ), ubijeno znatno više civila nego na sva ostala ratišta skupa.
    Rusi, Jevreji... svuda isto, PROCES neljubavi ( i korijeni zla ), sa Germanima niđe nije mlađi od 400g. Jedino što bi tebi trebalo pojedinačno za sve dokazivati da Holokaust nije tek tako izmišljen u dvije, tri glave krajem dvadesetih...
    Hvala, procitacu svakako. A tebi bih preporucio takodje jednu istorijsku knjigu: "Rape of Belgium-The Untold Story of WW1", koja se bavi slicnim zlocinima na Zapadnom frontu. Nazalost, ne mogu ti pomoci kako da je nadjesh-citao sam je u originalu i to van CG, ali pretpostavljam da ju je lako uzeti preko Amazona, Barnes&Noblea i slicnih sajtova ako si zaniteresovan.

    Quote Originally Posted by Buva Gacce
    3.
    Najosnovnije:
    PROCES: Trajao je, traje, trajaće.
    KONCEPT ( a ne dogma ): Sadašnji trenutak u velikoj je korelaciji sa prethodnim zbivanjima - Trenutak presjeka ( koji ti nazivaš vrijeme sadašnje ), u isto vrijeme je nastao u određenoj mjeri kao posledica prethodnog, ali je i istoj mjeri određujuća tačka za buduće... Jer, i dok ga ti tako lijepo posmatraš izolovanog, PROCES i u tom trenutku teče dalje.
    Ovo ti je tako i u istoriji, i društvenim naukama, pa i u matematici. Tu se ne sporiš sa mnom no sa jednim od rijetkih AKSIOMA u sveukupnoj nauci ( npr., ovo jest aksiom, a da je 2+2=4 nije ), i ja ti želim puno sreće u tom obračunu.

    Aj pozdrav.
    Na ovaj dio odgovora bih imao dosta primjedbi, ali vidim i poshtujem i tvoju i svoju zelju da se rasprava okonca, i da se topic prestane pretrpavati stvarima koje nemaju ili imaju vrlo labavu vezu sa temom. U svakom slucaju, puno pozdrava i srece u daljem "radu" na forumu i u zivotu naravno.

    P.S. vjerovatno je red da zakljucim jednom latinskom-neka to bude concordia discors
    Deserve's got nothing to do with it.

  5. #430
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by milovan View Post
    Mozete li po naski, iz obzira prema nama polupismenima???
    To su ti neke poslovice koje kod nas vaze sa dopunama
    Historia magistra vitae est - Istorija je uciteljica zivota ( a kod nas toliko ponavljaca)
    Faber est suae quisque fortunae - Svak je kovac svoje sreća ( ali bolje kad se ima poneka veza)
    Non uno iuctu arbor cadit - Оd jednog udarca drvo ne pada ( bolje udaraj po komsiji)

  6. #431
    Join Date
    May 2011
    Posts
    482
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hajmo na temu. Čuli smo razmjenu mišljenja i čini mi se, samo se ukopali u svoje stavove, premda sam ja pokušao da budem otvoren i da razumijem analize i teorije uvaženih članova... Nisam uspio. Meni te analize izgledaju kao začetak nečeg što smo imali već prilike da gledamo u prošlom vijeku. Doduše, sada iz male države i sa malom podrškom stanovništva, pa se nadam i ne tako opasnog. Vama će moje mišljenje takodje izgledati kao naivno ponavljanje grešaka iz prošlosti i uzročnik svih nedaća. Ako nastavimo polemku, odosmo u istoriju, filosofiju, etiku, moral, antropologiju, teroiju države i sl... A tema je malo "lakša", da ne kažem dnevno-politička...
    Dakle - novosti na temu opozicije:
    1. Dešavanja u SNP-u...? Mislim da su svi samo konkurisali za posao, za jedan "ugovor" na četiri godine i da ih je u suštini baš briga za konačni epilog. I jedne i druge. Samostalnim izlaskom, SNP ne bi uzeo ni 10 mandata i pitanje je ko bi se tu uglavio. Ovaj dio koji se priključio frontu, skontao dje im je sigurno. Realno, mislim da su ovim dobili u ukupnom broju mandata koje bi ti likovi osvojili. Partijske strukture i dio članstva će glasati za centralu, a Front će, samim pristupom i kampanjom privući jedan dio biračkog tijela koje bi se rasulo, ili interesnih a razočaranih DPS glasača, a možda i nešto apstinenata slične profilacije.
    2. Vučinić visoko na listi DF-a. Nekako mi čovjek nije ni malo simpatičan. Od početka sam mislio da on u svim onim protestima i govorima, samo gradi sebi mjesto. I sad se ispostavlja tako. Ode Janko u paramenAt, a vi zeljezarci, strajkujte, zamajavajte se godinama, umjesto da radite (ako je moguće, ako se može živjeti od plate, ako su uslovi iole normalni, ako imate neku viziju uspjeha i bolitka), ili da već jednom rasčistite sa tim što vas boli, ili da tražite drugi posao...

  7. #432
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    131
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Очекујете ли да ова изборна кампања буде прљавија у односу на претходне и хоће ли Демократски фронт водити негативну кампању према осталим опозиционим субјектима у изборној утакмици?


    Демократски фронт ће водити, како се то каже, позитивну кампању према свима. Тражимо да се сва питања и сви биланси јавно расправе. Желимо озбиљан дијалог са представницима власти о стању у друштву, посебно у економији и правном систему.

    Противник сам конфронтација у опозицији. Залажем се за дефинисање макар минимума опозиционог јединства. Моја порука грађанима је да гласају за опозицију јер је то једини начин да дође до неопходних демократских и економских промјена у земљи. Грађење модерне, правне, дакле народне државе, једини је пут изласака из дубоке кризе. Мислимо да је то пут будућности, односно да након одређеног историјског закашњења, партитократско-корупционашких дегенерација из последњег периода, треба успоставити грађанску сувереност и контролисану власт.
    http://www.demokratskifront.me/index...Eavu-od-mafije

  8. #433
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Bolji je FIAT 500 iz Kragujevca,
    nego MERCEDES iz Berkovica, ove RABLJENE treba istopit kod Turaka i domacih izdajnika u ZELJEZARU.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  9. #434
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    pg
    Posts
    2,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e da ce se istopit ovi iz Berkovica da pocinemo malo i nadisemo se svezega vazduha

  10. #435
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    To su ti neke poslovice koje kod nas vaze sa dopunama
    Historia magistra vitae est - Istorija je uciteljica zivota ( a kod nas toliko ponavljaca)
    Faber est suae quisque fortunae - Svak je kovac svoje sreća ( ali bolje kad se ima poneka veza)
    Non uno iuctu arbor cadit - Оd jednog udarca drvo ne pada ( bolje udaraj po komsiji)
    Nisam ni ja razumio što si htio reći ... čudi me jer nema vrućine
    deuscroix

  11. #436
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Ja samo da vi' rečem da sam uložio to što sam imao u Prvoj pa ću glasati za Pozitivnu.

    Sent from my GT-I9100G using Tapatalk 2
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  12. #437
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,139
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ...dakle, da napravimo presjek... situacija postaje sve predvidivija ...

    ... SNP je zanijemio, spotove im prati samo muzika ... vjerovatno jer su im svi vični govoru pobjegli sebi (u četnički DF) ... Srđan je dobar ali se ne čuje, Aco Damjanović, ko to bijaše?...
    ... DF (skraćenica za defekt) se žestoko bori da izbori dvostruki cenzus za Meda i Vojvodu, te da zajedno sa svojim ideologom Jankašom uiđu u ParlamenAT ...jadno...
    ... Pozitivna i Pravedna ... teško do ivice ...
    ... još jednom - PROPOZICIJA ...

  13. #438
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by glodur View Post
    ...dakle, da napravimo presjek... situacija postaje sve predvidivija ...

    ... SNP je zanijemio, spotove im prati samo muzika ... vjerovatno jer su im svi vični govoru pobjegli sebi (u četnički DF) ... Srđan je dobar ali se ne čuje, Aco Damjanović, ko to bijaše?...
    ... DF (skraćenica za defekt) se žestoko bori da izbori dvostruki cenzus za Meda i Vojvodu, te da zajedno sa svojim ideologom Jankašom uiđu u ParlamenAT ...jadno...
    ... Pozitivna i Pravedna ... teško do ivice ...
    ... još jednom - PROPOZICIJA ...
    Dakle...

    Makroekonomska stabilnost, rast privrede, povecanje bdp 0(nula) rijeci o tome. Jer je privreda u raspadu, bas nikakav parametar nije pozitivan, totalni haos na vidiku, odnosno 93. godina. 1993. godina. O privredi 0(nula) rijeci, ako se izuzme budalaština o 15 000 evra bdp po glavi stanovnika. To vala ni dvorski ekonomisti ne mogu da podrze.
    Dakle, sdp do sinoc neprimjetan, kao da ne ucestvuje u kampanji. Osjecaju nesto, pa je nagon za opstankom tu. Ako ne osvoje 50+, znaju da ce dps da se raspadne, i da ce brzo posle toga biti izbrisan iz registra politickih partija, pa bolje da ne talasaju
    P.S. DF-defekt. Simpaticno. Kako bi dps nazvao? Ja mislim da bi ti demokratska partija spasilaca.
    Kad bi danas protiv ovog Mila, stao Milo iz 90-ih, ta dva bi Mila vodila rat do satiranja.

  14. #439
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by glodur View Post
    Pravedna ... teško do ivice ...
    Lijepo bi bilo kad se vec bavis analizama da se informises ko izlazi na izbore

  15. #440
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    1,434
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by niksicanin 24 View Post
    Dakle...

    Makroekonomska stabilnost, rast privrede, povecanje bdp 0(nula) rijeci o tome. Jer je privreda u raspadu, bas nikakav parametar nije pozitivan, totalni haos na vidiku, odnosno 93. godina. 1993. godina. O privredi 0(nula) rijeci, ako se izuzme budalaština o 15 000 evra bdp po glavi stanovnika. To vala ni dvorski ekonomisti ne mogu da podrze.
    Dakle, sdp do sinoc neprimjetan, kao da ne ucestvuje u kampanji. Osjecaju nesto, pa je nagon za opstankom tu. Ako ne osvoje 50+, znaju da ce dps da se raspadne, i da ce brzo posle toga biti izbrisan iz registra politickih partija, pa bolje da ne talasaju
    P.S. DF-defekt. Simpaticno. Kako bi dps nazvao? Ja mislim da bi ti demokratska partija spasilaca.
    Ja mnim da je tebe na prvo mjesto ipak srpska trobojka.

  16. #441
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Peko View Post
    Ja mnim da je tebe na prvo mjesto ipak srpska trobojka.
    Naravno. Sta je tebi? Alaj barjak slavni, vojna zastava Crne Gore. Da se ne lazemo, ovi su izbori pokazali da glasace dps bas zabole za bilo koju gradjansku opciju, jednostavno to im nije habitus. Tako je bilo, tako ce i ostati. Nas optuzujete za nacionalizam, hahahhaha, pa sta ste vi? Uvijek cete naci alibi da ne glasate mimo dps. Jos 100 godina da vladaju, vi cete Crnogorci biti podanici.
    Kad bi danas protiv ovog Mila, stao Milo iz 90-ih, ta dva bi Mila vodila rat do satiranja.

  17. #442
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,139
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ... ovaj sam topic i otvorio sa namjerom da pokažem kako i dalje nema alternative ... bez posebnih iluzija da ću u to ubijediti forumski auditorijum ... btw, da je po forumu Pozitivna bi imala aps. većinu ...:grey: ... u realnom životu je to nemoguće, bez obzira na priličan medijski monopol, jednostavno ljudi im ne vjeruju ...

    ...ali, kao i mnogo puta prije, stav forumske većine ne odgovara realnosti ... te će i rezultati izbora biti uobičajeni ...

  18. #443
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,633
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by glodur View Post
    u realnom životu je to nemoguće, bez obzira na priličan medijski monopol, jednostavno ljudi im ne vjeruju ....
    ni vecina onih koji glasaju dps ne vjeruju dpsu pa eto..
    She is only here to annoy herself!

  19. #444
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    3,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    .

    http://www.lekic.me/

    Izgleda da se Lekic priprema za kampanju za preśednicke izbore.


    http://www.portalanalitika.me/politi...ma-pzp-u-.html

    Ostace samo dugmici. I sveobuhvatna platforma.


    http://www.vijesti.me/izbori-2012/ve...t-clanak-94976

    Pepa i njegov klovn. Ili je obrnuto...


    _____________

  20. #445
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,139
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jal Cargo View Post
    .


    Izgleda da se Lekic priprema za kampanju za preśednicke izbore.

    _____________
    ...predsjednički izbori, drugi krug - Milo vs Ćaki ... rezultat krajnje neizvjestan ... :sorrow:

  21. #446
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Србија бре.
    Posts
    186
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by glodur View Post
    ...predsjednički izbori, drugi krug - Milo vs Ćaki ... rezultat krajnje neizvjestan ... :sorrow:
    Opuvace ga Milo ka malo dete maslacak, tako mu ELektrodistibucije, javne uprave i drzavnih preduzeca!
    Oci povadili!
    Code:
    СТВАР НИЈЕ КЛАСНА ВЕЋ ХОЛОГРАФСКА!

  22. #447
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    239
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Citam nesto ovaj naslov propala opozicija dps ima 44% sam, ispusio ga je dps sad ovih izbora kad se oduzmu sdp lp i manjine nego sto je obozicija glupa pa nemoze da se promjeni skroz

  23. #448
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    kod nas su svi u poziciji,nema opozicije.:apple:

  24. #449
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,052
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nakon 9-točasovnog vjećanja Pozivna nije našla rješenje šta i kako dalje sa partijom.Nakon samokritike i drugarske kritike,centralni komitet pozitivne naredne Subote, odlučiće koga će ukoniti iz vrha stranke.
    Last edited by minjo; 16-12-12 at 15:40.
    Kao i obično, nije ili-ili, nego i-i.

  25. #450
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,147
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mislim da bi oslikali CG drustvo najbolje ako bi se raspali!

    To bi nas tacno predstavilo kakvi smo i da zasluzujemo tu dje jesmo i da budemo tu dje jesmo! Glavu u paksu i super nam je... milina toplina...
    Sreca tvoja sto si gad pa te niko ne voli! fcuk yeah!

Page 18 of 24 FirstFirst ... 8141516171819202122 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Opozicija na vlasti
    By Icarus in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 36
    Last Post: 21-09-10, 15:52
  2. SAD: Propala Još Jedna Mega Banka, CIT Group
    By loken in forum Ekonomija
    Replies: 0
    Last Post: 02-11-09, 10:28
  3. Opozicija vs. Opozicija
    By simm in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 20
    Last Post: 24-10-07, 22:06
  4. Opozicija
    By shrek in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 46
    Last Post: 27-04-07, 11:10

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •