Results 1 to 11 of 11

Thread: m2 plac u okolini UDG

  1. #1
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default m2 plac u okolini UDG

    Koliko se krece m2 placa u okolini Univerziteta Donja Gorica/ Namosa/ Gorenja / Alliance ? Naravno zelim ciste papire, vodu, struju i put do njega. Ima li neko sa foruma/znate nekog da prodaje 250-350m2 placa pogodnog za gradjene kuce u ovoj regiji ? Informativno pitam i unaprijed se ljubazno zahvaljujem na odgovorima.
    Last edited by YUGO-SLAVIJA; 10-07-12 at 21:19.
    Najbolji je onaj auto koji zaradis , kupis i vozis sam

  2. #2
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Refresh.
    Najbolji je onaj auto koji zaradis , kupis i vozis sam

  3. #3
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    pa..ukratko vrijedi mnogo vise nego sto vrijedi osim ako si mislio da pravis neki poslovni prostor pa ti odgovara da bude pored magistrale, a kucu bolje napravi u Kokote vjeruj mi vazduh je mnogo cistiji
    She is only here to annoy herself!

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Sve je danas precijenjeno... Ja sam se prije godinu zauzeo oko placa i odustao sam od kupovine... Ljudi oce da za plac u Kokote ili bilo dje van grada kupe minimum stan u Pg, pa se to tome mjere... Velicina placa je direktno proporcionalna sa velicinom stana, ali nista ispod stana!

    Jedan mi je nudio 1.000m2 placa u Spuz (4km od skretanja raskrsnice u Spuz) sa kucom od 70m2 (koja mi ne treba i koju bi srusio) za 100.000e ili stan u centar ako imam trosoban, jer mu to treba u ovom momentu...

    Placevi po Berima i Kokotima su do 80e/m2... Ako je cijena povoljnija, kad se malo raspitas, ispada da tu plavi zestoko, struja je prelosa, vode za pice ni za lijek i sl...

    To jedino da ti neko bas dobro preporuci i stane iza preporuke ili od kakvog prijatelja ili familije...

    Ovako ti je sve prevarant do prevaranta sa sve agencijama na celu!

    E da, do svakog placa koje budes gledao, Mugi samo sto nije doveo asfalt, rasvjetu i trotoar... Eno vec su upalili masine i Bemax pravi asfalt za tebe, pa ti je bolje kupit dok to ne krene, jer ce mu cijena ici duplo gore! (prica iz Kokota od prije 18 mjeseci!, a jos su na makadam!)
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  5. #5
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    istovjetno iskustvo kao Igi
    She is only here to annoy herself!

  6. #6
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Ja sam prije dvije godine krenuo bio u istu prichu. Na prvi udar krize plac bez ichega je bio minimum 50€ do 10km od centra. Kad na to dodash da nema detaljnih urbanistichkih planova, da cesh platit preskupe komunalije Mugiju, koji ih ne mijenja iako je kriza i manje se gradi, sreshcesh se sa ovim shto Igi pricha. A to je da vlasnici bilo kakvog placa vide stambene zgrade na njima?! Zato je sad bolje kupit stan i chekat neka bolja vremena. Ja sam od placa zbog gore navedenog pa jednog dana Bozhe zdravlja cu akutuelizovat prichu. Inache za kucu ti je to premalo placa... Ako nadjesh neshto jeftino provjeri da ga ne prodaju kamatashi. Takva kutara ti siguran sam ne treba
    Igi da necesh plac iza shkole na Zlaticu?
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  7. #7
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    u herculesov komsiluk ima interesantnih kuca sa placevima na prodaju(blizu vodovoda i prilicno mi se dopada mjesto), ali jos uvijek drze veliku cijenu..mada je fino sto imaju dozvolu za nadgradnju
    She is only here to annoy herself!

  8. #8
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ja cu te postedjeti pametovanja o tome sta je bolje - kuca ili stan. Cim si krenuo u kupovinu vjerujem da si i sam svjestan prednosti kuce u odnosu na stan.

    Sto s tice placeva blizu UDG, prodavao se prosle godine jedan odlican po 70 eura, a ako imas kes mislim da sada sigurno mozes i za 50 po kvadratu kupiti plac. To je lokacija koja ce da vrijedi sve vise, i tako ako kupis plac po razumnoj cijeni samo ces da profitiras.

    Moj ti je savjet da nikako, ali NIKAKO ne kupujes plac manji od 400 kvadrata. Sad ti se mozda i cini dovoljno 250-300, ali ces se kad tad pokajati.

  9. #9
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Što se tiče cijene mislim da se dobar plac na toj lokaciji može nači za 50-80 eura... U svakom slučaju košta više nego što vrijedi...

    Inače,da li je to jedina lokacija koju uzimaš u razmatranje? Mogu se naći lijepi placevi, mada mahom neurbanizovani za nekih 30-50 eura, tipa Vranići, Zlatica, Masline... Mene zanima da li je moguće da se gradi na placu koji nije urbanizovan, tj možeš li ikako da dobiješ dozvolu i sl ili se to odmah ruši (naravno ako nemaš vezica i podvezica)?
    Pročitao sam neki oglas đe se plac u Maslinama kod otpada Ivanovič prodaje za po 30e kvadrat. Pošto nijesam iz PG kakva je to lokacija, koliko je udaljen od centra, ima li kakve mane/prednosti?

  10. #10
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    747
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Okolina UDG ti je sva urbanizovana i sumnjam da je parcela za kucu dovoljno 250-300m2, raspitaj se prvo.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. #11
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    6,074
    Thanks Thanks Given 
    516
    Thanks Thanks Received 
    428
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    a sto je ovo! cijene mi kod udg m2 100e a blize si bd nego pg...pa ako tamo cijene 100e kolko onda da cijenim kod kruznog 100m od redakcije dan..dje je servis radulovica? 1000em2? ne treba im tamo preko 10e dat..

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. I: Kachamak u PG (ili okolini)
    By Killy in forum Centralni
    Replies: 33
    Last Post: 09-06-12, 11:17
  2. I / P: Kuću u okolini Podgorice
    By stan.pg in forum Nekretnine
    Replies: 1
    Last Post: 12-12-11, 19:04
  3. K: Kupujem plac u okolini Podgorice! DO 20 km!
    By Rover in forum Ostali oglasi
    Replies: 4
    Last Post: 03-10-10, 22:18

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •