Page 5 of 7 FirstFirst 1234567 LastLast
Results 101 to 125 of 175

Thread: Velika PljaČka Telekoma !!!!

  1. #101
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    2,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Jocker
    A moderatore, shto izbrisa eskimov zadnji post.... kako si efikasan ***** ti...
    Quote Originally Posted by Goran69
    Tvoja nekultura je ocigledna tako da ne zasluzujes odgovor. Ipak zbog drugih posjetioca foruma

    This message has been deleted by eskim
    Gorane, možda ja tebi i dugujem izvinjenje zbog ovakve reakcije, ali ga valjda neko ovdje duguje i meni, jer mi se samo prije dva dana desilo da mi je jedan od vas moderatora izbrisao post u drugom threadu. Kad se takve stvari dešavaju meni na ovom forumu, prirodno je da pomislim da se dešavaju i drugima. I još jednom, primi izvinjenje, a od tebe očekujem da postuješ By whom my message has been deleted two days ago?

  2. #102
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    2,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by azrael
    Ja sam moderator podforuma Titograd, koji apsolutno nema veze sa TCG i ovom pricom. Tako da ja ipak nisam "predstavnik" TCG.
    Podforum Titograd je dio CafeMontenegra, koji je website ICG-a koji je ćerka firma Telekoma, a ti si njegov moderator i tu je kraj priče

    Quote Originally Posted by azrael
    Zanima me samo u kojim medijima te citiraju, dok vrijedjas ljude. Toliko od mene, sto se tebe tice, od sada, i na dalje.
    Čini mi se da sam vidio cica macu... jesam, jesam... vidio sam cica macu. Svi ođe mogu da potvrde ko je koga vrijeđao...

  3. #103
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    flyin' to the moon
    Posts
    4,196
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    31
    Thanked in
    22 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kapetan
    E da mi je neko rekao da imamo "internet mafiju" ne bih mu vjerovao....ali sad je druga prica:devil:

    Ovo je za novine definitivno
    eto imao sam za sta dat' 50 centi jutros...i milo mi je sto se neko smilovao da objavi makar dio reagovanja (nas korisnika) na sva desavanja ovih dana vezana za "limunadu" o Telekomu, ADSL-u, monopolu, raznim komentarima, naglom obrtu u cuvenoj "poslovnoj politici" dragog nam TCOM-a itd....i da ce nas razumjeti oni koji nisu u stanju da prate desavanja foruma CDM.. Ostaje mozda zal za malo duzim tekstom cisto zbog dublje inofrmisanosti gore pomenutih ali eto...da ne cjepidlacimo i ovo je dobar komaT.


    Odavno mi srce nije bilo tako puno kao sinoc (tj. rano jutros) kad vidjeh na monteni "webcam by MIN@ ISP i MILLENIUM brige live...eto da se zna da nicija nije do zore...

    Ipak,mislim da ce brzo, vrlo brzo ovaj thread pod kljuc...da li zbog straha odredjenih ljudi da se ne iznese pred oci (nas neiskusnih forumasa i korisnika usluga ICG-a) jos dosta dosta drugih vidova "poslovne politike" TCOM-a

    -sjecate se odugovlacenja sa pocetkom prodaje ADSL-a citave prosle godine povodom cega su ovdje ispisane strane i strane nadanja i nadanja nas korisnika DIAL UP-a pa smo mucenici trazili cjenovnike susjeda, nagadjali cijene, grdne sate ovdje potrosili...

    -onda promocija wireless-a,ADSL-a i kojekakvih cuda na Elektrotehnickom fakultetu a da nidje ni W od wireless-a nije bilo...te noci cisto da pokazu ljudima ... itd. itd.

    -da ne pominjem sluzbu za pomoc ICG koja radi 24/7, i koja nam uvijek izlazi u susret....

    ...ili ce bit zatvoreno iz prostog razloga sto je vlast - VLAST a mi ostali ostajemo da medju nama "trabunjamo" i jadamo se.

    Neko ranije (hercules cini mi se) rece lijepo da je sve ovo "sazvakano" do daske...i mislim da je potpuno u pravu i da nema o cemu vise da se raspravljamo(JU), stvaramo tenziju i sl. Jedino nam ostaje nada u ljude koji su pokrenuli inicijativu otvaranja novih prodajdera i lichno drago mi je sto ima takvih medju nama.

    Poz.


  4. #104
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    925
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mislim se cjelokupna prica svodi na sledece: Korisnici /malobrojni/ koji su bili prinudjeni da plate, ispostavilo, se beskorisni ISDN zarad uvodjenja ADSL-a od strane Telekoma, nasli su se prevarenim i uvrijedjenim kada TCG objavljuje mogucnost implementacije ADSL-a dial up korisnicima mogucom.

    Fakat je: da je ovakva odluka TCG nakon neocekivano slabih rezultata prodaje ADSL paketa bila ocekivana i da je na samom startu ponude, prije nego sto su naslucivali trzisni rezultati bila najavljivana.

    Ono sto bi po mom misljenju jedini provider fixne i vodeci ISP u Crnoj Gori trebalo da uradi prema sacici ADSL prvoboraca, zarad ocuvanja poslovnog imidza, njegovanja deklarativne kulture `client oriented providera` i na kraju krajeva kao gest poslovnog morala jeste ponuda 6mjesecnog ili jednogodisnjeg besplatnog koricenja odabranih paketa ili makar sa popustom od 50% ya navedeni period. Da li ce zaista TCG minimalnim troskom /gledano sa aspekta ukupnim troskova koji su u kompaniji prilicno veliki/ na ovaj nacin ublaziti nezadovoljstvo korisnika /u ciju opravdanost ne ulazim, samo konstatujem da postoji/ vidjecemo, ono sto je moj predlog korisnicima jeste: da ljudi preko organizacije za zastitu potrosaca pismeno reaguju /ovako nesto postoji, doduse tek je osnovano i djelovanje je za sada ograniceno/, oglase se saopstenjem u medijima, organizuju konferenciju za stampu i pokusaju /bez vrijedjanja i jezika mrznje/ da sa nadleznim ljudima TCG /koji moraju imati sluha/ pokusaju da pronadju modus operandi. Ovo je po meni nacin prevazilazenja problema na obostranu korist i zadovoljstvo!

    Sa druge strane, ulaskom velikih igraca na nase trziste, uvodjenjem skupljih, savremenih usluga i proizvoda, te opstom trzisnom liberalizacijom, ocekivano je da glas potrosaca /od koga zavisi kompanijski uspjeh i opstanak na trzistu/ u glavama korporativnih lidera postane kljucni motv u poslovanju, donosenju odluka i pozicioniranju ukupnog poslovanja.

  5. #105
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Neve® eve® land
    Posts
    229
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ipak se isplatilo cekat.. :P Sala na stranu..
    Kao sto reche Matador, ocekivala se ovakva odluka TCG zbog lose prodaje ADSL paketa..
    Ja bi trazio da se vrate pare od ISDN-a..
    It's a good viewpoint, to see the world as a dream. When you have something like a nightmare, you will wake up and tell yourself, that it was only a dream.

  6. #106
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    497
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Pazi sad, kad se covjek iza mene zacudi!
    Last edited by User Name; 13-07-05 at 22:35.
    while True:
    suplje, prazno = prazno, suplje

  7. #107
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by User Name
    A vijestima je glavni izvor informacija forum... kakve novine... ali najace mi je bilo ono "-navodi Jocker"... u sljedecem broju ce i azraelovu pjesmu da objave, kao nivi hit.
    Ne kapiram te? Sta je tu cudno?

  8. #108
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    2,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own
    Ne kapiram te? Sta je tu cudno?
    Ignoriši Ego

  9. #109
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    2,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Matador
    Mislim se cjelokupna prica svodi na sledece: Korisnici /malobrojni/ koji su bili prinudjeni da plate, ispostavilo, se beskorisni ISDN zarad uvodjenja ADSL-a od strane Telekoma, nasli su se prevarenim i uvrijedjenim kada TCG objavljuje mogucnost implementacije ADSL-a dial up korisnicima mogucom.

    Fakat je: da je ovakva odluka TCG nakon neocekivano slabih rezultata prodaje ADSL paketa bila ocekivana i da je na samom startu ponude, prije nego sto su naslucivali trzisni rezultati bila najavljivana.

    Ono sto bi po mom misljenju jedini provider fixne i vodeci ISP u Crnoj Gori trebalo da uradi prema sacici ADSL prvoboraca, zarad ocuvanja poslovnog imidza, njegovanja deklarativne kulture `client oriented providera` i na kraju krajeva kao gest poslovnog morala jeste ponuda 6mjesecnog ili jednogodisnjeg besplatnog koricenja odabranih paketa ili makar sa popustom od 50% ya navedeni period. Da li ce zaista TCG minimalnim troskom /gledano sa aspekta ukupnim troskova koji su u kompaniji prilicno veliki/ na ovaj nacin ublaziti nezadovoljstvo korisnika /u ciju opravdanost ne ulazim, samo konstatujem da postoji/ vidjecemo, ono sto je moj predlog korisnicima jeste: da ljudi preko organizacije za zastitu potrosaca pismeno reaguju /ovako nesto postoji, doduse tek je osnovano i djelovanje je za sada ograniceno/, oglase se saopstenjem u medijima, organizuju konferenciju za stampu i pokusaju /bez vrijedjanja i jezika mrznje/ da sa nadleznim ljudima TCG /koji moraju imati sluha/ pokusaju da pronadju modus operandi. Ovo je po meni nacin prevazilazenja problema na obostranu korist i zadovoljstvo!

    Sa druge strane, ulaskom velikih igraca na nase trziste, uvodjenjem skupljih, savremenih usluga i proizvoda, te opstom trzisnom liberalizacijom, ocekivano je da glas potrosaca /od koga zavisi kompanijski uspjeh i opstanak na trzistu/ u glavama korporativnih lidera postane kljucni motv u poslovanju, donosenju odluka i pozicioniranju ukupnog poslovanja.
    Upravo je to i bila suština cijele priče. Dovesti "stare" korisnike na neki način u ravnopravan položaj, ali TCOM to ne intereuje i to su njihovi predstavnici ovdje jasno iznijeli

  10. #110
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    307
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Nije da se nije pisalo....

    Umijesacu se malo u ove "muske" razgovore (slobodno procijenih da samo momci o ovome govore ovdje ).

    Dakle, vidim neke komentare da novine nisu pisale o ADSL-u... Ne bih rekla... I prije nego Attachujem to sto imam, jos jedan komentar na citat by User Name

    "A vijestima je glavni izvor informacija forum... kakve novine... ali najace mi je bilo ono "-navodi Jocker"... u sljedecem broju ce i azraelovu pjesmu da objave, kao nivi hit".

    Ako Useru mislis da ono sto se ovdje govori nije za novinu i nije vrijedno, zasto si ovdje? Nemas pametnija posla mozda? Novini izvor moze biti mnogo toga.

    Sada izvod iz Arhive "Vijesti"...

  11. #111
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @danuskica svaka cast za ovaj attach.

    "Prosto se nameće pitanje - Koji je to razlog, koji bi prosječnog korisnika Interneta u Crnoj Gori naveo da investira u ADSL ako su posredstvom dial-up ISDN veze zadovoljene sve njegove potrebe, odnosno koja je to trenutna ponuda na crnogorskom Internet tržištu, koja bi mogla opravdati godišnji izdatak od dvije prosječne plate, a da za uzvrat ne dobijete ništa što već nemate posredstvom ISDN veze? "


    koliko se moze (otprilike) gledati sati Televizije preko adsl-a, za taj najmanji paket od 5gb?
    t com - NISTA U MOJOJ KUCI

  12. #112
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bar
    Posts
    2,615
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ne vjerujem da bi se moglo pogledat vise od 20-ak sati... Mada dosta i zavisi od strima koji gledas.
    Last edited by alien; 21-07-05 at 13:31.

  13. #113
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    office kitano
    Posts
    439
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    [QUOTE=derivat

    Kratka i jednostavna pitanja

    Da li je Telekom CG ikada rekao da se ADSL neće prodavati bez ISDN-a[/QUOTE]Na Info-festu u Budvi prestavnik ICG ili Telekoma(svejedno jer se radi o povezanim firmama) je to izjavio ali je govorio o GODINaMa a ne mjesecima.

  14. #114
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    Sve je vec recheno o tehnologiji i spremnosti Telekoma i ICG-a da saslushaju korisnike i njihove zahtjeve... Ja samo zelim da dam svoje misljenje iz ugla krajnjeg potroshacha...

    Nisam kupio ADSL jer nisam mogao da priustim sebi izdatak od preko jedne svoje plate za instalaciju ISDN-a i potom ADSL-a... Volio bih da je za uvodjenje ADSL-a over POTS zasluzan bojkot gradjana, a ne davanje licence jos 3 IT provajdera... Skeptik sam po tom pitanju jer smo do sada hiljadu puta pokushavali da ispravi krive Drine i nikada nam nije poslo za rukom i sada, kao, chuo se glas razuma iz Telekoma da omoguci i nama smrtnicima na 56k uvodjenje ADSL-a bez prethodnog haracha od skoro 200e... Ja cu i dalje da surfujem na 56k, jer kao sto rekoh, sumnjam da su uveli ADSL over POTS zbog reakcije korisnika, vec zbog pridoshle konkurencije, a ako su uchinili tako veliki ustupak za svega 5 dana od odobravanja licence, sta ce biti za par mjeseci? Ionako preko ljeta ne provodim puno vremena na netu, pa cu vidjeti sto ce biti od septembra... Nadam se makar nekom flat paketicu
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  15. #115
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    475
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Question

    Ja na razumijem kako je taj novi provajder konkurencija telekomu/icg-u osim ako ne budu koristili dvosmjerni satelitski link prema nadprovajderu?
    Uzgred, ako ne budu taj wireless iznajmljivali za neke male pare (nikako punu cijenu opreme), to isto nece biti nesto znatno jeftinije nego adsl jer je ta oprema sigurno skuplja nego adsl, a i njima kao manjoj firmi vjerovatno teze pada taj pocetni trosak, tako da...
    Juffo-Wup fills in my fibers and I grow turgid. Violent action ensues.
    Break stuff

  16. #116
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    2,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ne moraju da koriste satelirski link prema nad provideru. Recimo da kupe bandwidth od Siola, moze optikom da se dovede, ali opet, optika je u vlasništvu TCOM-a a ne Radio-difuznog centra kako je trebalo da bude, jer je Branu Gvozdenoviću i Dadu Uskokoviću tako odgovorala da se dogovore sa Mađarime prilikom prodaje kompanije

  17. #117
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    475
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Eh, sad, ovaj, onaj, kako je trebalo da bude, znamo kako je sad ili?
    Juffo-Wup fills in my fibers and I grow turgid. Violent action ensues.
    Break stuff

  18. #118
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    2,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    1 Post

    Default

    I dalje može kablom da se dovede, to nije problem.

  19. #119
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    E da je bilo tako "kako je trebalo" onda Madjari nebi kupili

  20. #120
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    475
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by newsman
    Cisto poredjenja radi 1Mbps za provajding u Beogradu kosta 270 EUR . U CG trenutno samo TECG nudi tu uslugu i po njihovom zvanicnom cjenovniku 1Mbps je oko 2600 EUR.
    Moze preko kabla, naravno da nije problem, mada je skupo cini mi se. Mozda zato i uvode prvo u HN i KO jer ce mozda bezicno da se povezu sa nadprovajderom u Hrvatskoj
    Juffo-Wup fills in my fibers and I grow turgid. Violent action ensues.
    Break stuff

  21. #121
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Post

    Quote Originally Posted by Kapetan
    Neko ranije (hercules cini mi se) rece lijepo da je sve ovo "sazvakano" do daske...i mislim da je potpuno u pravu i da nema o cemu vise da se raspravljamo(JU), stvaramo tenziju i sl. Jedino nam ostaje nada u ljude koji su pokrenuli inicijativu otvaranja novih prodajdera i lichno drago mi je sto ima takvih medju nama.
    Ja sam taj sto to rekoh. Ako bi iko treba da se zali na telekom, onda sam to ja i 4-5 mojih komsija koji su pisali zahtjev da se u moju ulicu dovede novi stubic sa paricama, jer je nas dvadesetak pretplatnika bilo na "dvojnike".Kasnije su nas prebacili na "direktne" ali i dalje ima slucajeva, kao moj, da dvije prorodice koriste jedan telefon, u ovom slucaju stric i mi. Odgovor ljudi iz telekoma i tehnicke sluzbe je bio da ne postoje tehnicki uslovi.
    I onda sam ja kao obicni gradjanin i donekla laik u telekomuniakcijama pitao da li je za uvodjenje telefona potrebno da se dovede visezilni kabal od centrale?
    Oni rekose JESTE.
    Postoji li slobodni kabal u mojoj centrali za prikljucivanje?
    Postoji.
    Iz ovoga izadje da nije u pitanju tehnicka nemogucnost nego nevolja i neozbiljnost ljudi koji tamo rade.Jer je postojala mogucnost da pored nas 5 i jos 5 ljudi uzme linije nove.
    Najavise negdje davno Wireless kao neko cudo nevidjeno. Niko mu se nije vise obradovao od mene, ali eto pokrivenostr WiFi signalom je neshvatljivo i presmijesno mala, posebno na teritoriji Podgorice.
    Sto se tice cijena ADSL sada i dalje su previsoke.Jer 117 eura za donosenje i instaliranje ASDL routera je prevelika cijena. To nije ni pola sata posla, a ja kao neki buduci ekonomista vam mogu reci, da toliku sumu za pola sata zaradjuju Bil Gejts i druzina.

    Iskreno se nadam da ce biti nesto od ovog Min@ wirelessa na Zabjelo i da cu moci da koliko toliko uzivam u kvalitetnom i dosta brzom internetu.

    Zamalo da zaboravim. Neko pomenu tehnicku sluzbu/podrsku 24/7.??????
    Odakle vam to ljudi. Kad god sam zvao poslije 12 uvece niko mi nije dizao slusalicu, pa je moj neki zakljucak da rade do 12, ili poslije toga spavaju :?
    A tek kakvih sam tamo pojasnjenja i odgovora dobijao necu da pisem ovdje.

    Pozdrav
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  22. #122
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,633
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    OT ali mislim da Bill to zaradi za sekundu, ekonomisto.
    She is only here to annoy herself!

  23. #123
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Ako te bas interesuje Veselin Vukotic nam je na fakultetu rekao da po nekoj gruboj procjeni nedeljno zaradi 100 miliona dolara. E sad kome i koliko treba vjerovati to je druga stvar, moze bit i tako kao sto ti kazes. Precizno niko ne zna!
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  24. #124
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,633
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Sto je ugrubo jednako 165$ po sekundi a ne za po sata.

    Ali kradu bez obzira na to, meni su makli jednom 30 sati s racuna nakon sto su mi greskom ucukali 50 sati preko easyneta umjesto 10, ali to je bio njihov problem a ja nisam mogao da zavrsim download.
    She is only here to annoy herself!

  25. #125
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Ulcinj,Crna Gora
    Posts
    145
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Angry

    Ja jos uvijek nemogu da uvedem ADSL u Ulcinju.Imam ISDN i nista.
    Pitao sam TK Centar i rekli su mi da trenutno u dijelu grada gdje ja zivim (to jeste Centar) ne postoji mogucnost uvodjenja ADSL-a zato sto broj koji posedujem ima prefiks 402 a trenunto ADSL funkcionise samo na 401 prefiks(to jesu prefiksi telefonskih brojeva koja su dodjeljena prilikom postavljanja ISDN-a).
    Postoji li koji razlog zasto nije moguce.....?

Page 5 of 7 FirstFirst 1234567 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Velika Zavjera
    By G R A D in forum Politika generalno
    Replies: 4
    Last Post: 31-01-07, 22:25
  2. Operatori
    By SRGA in forum Operatori
    Replies: 121
    Last Post: 19-05-05, 18:15
  3. Velika nagradna igra za MONET prepaid korisnike
    By Vujos in forum Mobilna telefonija i telekomunikacije
    Replies: 21
    Last Post: 20-01-05, 23:11
  4. ko ce prvi do telekoma cg
    By BANDITO in forum Mobilna telefonija i telekomunikacije
    Replies: 17
    Last Post: 18-11-04, 00:09
  5. Moja velika ljubav...
    By montenegrina in forum Vizuelne umjetnosti
    Replies: 12
    Last Post: 27-08-04, 02:05

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •