Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 25 of 75

Thread: Milo poklanja 100 miliona eura Crne Gore Hrvatskoj

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor, SCG
    Posts
    1,366
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Milo poklanja 100 miliona eura Crne Gore Hrvatskoj

    Podgorica -- Posle najave da će Crna Gora platiti Hrvatskoj ratnu odštetu, odluka je pozdravljena u Hrvatskoj, a odbačena u delu domaće javnosti.

    Dok zvanična Podgorica nije pružila nikakvo dodatno objašnjenje, sve crnogorske opozicione stranke oštro su protestovale, ocenjujući da je to ustupak Hrvatskoj kako bi Zagreb lobirao za nezavisnost Crne Gore. Predsednik nevladine organizacije Grupa za promene Nebojša Medojević za B92 navodi da je pitanje ratne odštete prvenstveno političko.

    "Gospodin Đukanović mora da demantuje svoju izjavu, koju je kao predsednik vlade davao početkom devedesetih, kada je govorio da Crna Gora nije u ratu. Jer, da bi neko plaćao ratnu odštetu, onda mora priznati da je bio u ratu s nekom državom. Drugo, može se reći da Đukanović i Filip Vujanović sada pokušavaju da izbegnu individualizaciju krivice za sve što se dešavalo oko Dubrovnika i Konavala, jer pokušavaju da izbegnu svoj deo odgovornosti", kaže Medojević.

    Prema proceni načelnika opštine Konavle, ukupna ratna šteta na tom području procenjuje se na 100 miliona evra. Medojević smatra da u crnogorskom budžetu i nema novca za tako nešto: "Očigledno je da niko u Crnoj Gori od aktuelne vlasti nije ozbiljno razmatrao i taj, Ne manje bitan, ekonomski aspekt. Pitanje je da li Crna Gora ima dovoljno novca u budžetu, jer znamo da je budžet u veoma teškoj situaciji i da se budžetski deficit jedva drži pod kontrolom, da je država glavni dužnik, da nikome ne plaća svoje dugove i da je Đukanović praktično prinuđen da rasprodaje nacionalna preduzeća kako bi punio rupe u budžetu."

    U međuvremenu, dve crnogorske opozicione partije, Demokratska srpska stranka i Srpska narodna stranka, zatražile su da Hrvatska obešteti Srbe izbegle iz Krajine.

    U protestu upućenom crnogorskom predsedniku, pored ostalog se navodi: "Pitamo Vujanovića da li je pitao Mesića da li su kažnjeni ratni zločinci iz Lore zbog masakra nad pripadnicima nikšićko - šavničke grupe koja je bila deo regularne vojske i koji su se odazvali na poziv ondašnje i sadašnje vlasti u Podgorici".

  2. #2
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    98
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    individualizacija krivice kad su boshnjake predali radovanu, a zi zajednichkog takulina kad su nas predvodili da stavljamo medjnike na neretvu. licemjeri i lazovi, zlochinci i fukare. sve to treba kod slobice na raport.
    placacesh janskashu sve da ti se nece. budzet je chudo, a sad kad fishte pedeve na tries posto, sve ce to narod pozatit.
    velji mesic da se goveda ne mogu vratit u konavle. dao bi im aj ove nashe volove koji su to sve zakuvali i pare pride. aparaturu naravno ne pominjem, jer vesh mashina i kasetofon josh rade i ne pada mi napamet da ih vracem.
    ko ne moze podnijeti da mu se pravo kazuje, neka crkne!!!!

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    neka da neka da al iz svog dzepa

  4. #4
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    98
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    koliko ce platit zuganima za sva ona chudesa shto su preseljna iz metokije u vasojevice? krave ne vljerujem da ce vracat, a veshmashine i teljevizore mozda. jedno 15 meleona i da nas bog vidi toga brastva i jedinstva.
    ko ne moze podnijeti da mu se pravo kazuje, neka crkne!!!!

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor, SCG
    Posts
    1,366
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Porodici mog brata, koji je ubijen u Lori, a koga je Crna Gora pozvala u mobilizaciju, aktuelna vlast nije htjela da da boračku penziju, već je to uradila Republika Srpska, ističe Radoš Doknić, čiji je brat Dragoman stradao kao rezervista JNA

    Šef poslaničkog kluba Narodne stranke, Dejan Vučićević ocijenio je da je predsjednik Filip Vujanović, najavom da će Crna Gora platiti ratnu odštetu Hrvatskoj za Konavle prekršio zakon i Ustav.
    - Skupština Crne Gore je jedini organ koji može da donese ovakvu odluku. Predsjednik uputi parlamentu inicijativu o kojoj se u Skupštini raspravlja i tada se donese konačna odluka. Crna Gora nije privatna svojina i jedan čovjek ne može u ime čitavog naroda da donosi ovako važne i značajne odluke. Izjava predsjednika Vujanovića ne korespondira sa zvaničnim stavom Crne Gore - rekao je Vučićević.
    On navodi da su vojnici iz Crne Gore otišli na dubrovačko ratište po pozivu države čiji čelni ljudi su i tada a i danas na najodgovornijim državničkim funkcijama.
    - Ni predsjednik Vujanović ni drugi čelni ljudi Crne Gore se nijesu udostojili da se poklone sjenima nastradalim u Lori koji su prošle godine sahranjeni u Nikšiću. Na ovaj način Vujanović je ponizio sve ljude koji su po pozivu države pošli na ratište. Nijesu ni pomogli porodicama nastradalih a nude novac Hrvatskoj - kazao je Vučićević.
    Ovo je, kako ističe Vučićević, dokaz da državni vrh gubi glavu pred referendum i na sve načine pokušava da dobije podršku sa strane jer je nema među svojim građanima.
    Gradonačelnik Dubrovnika, Luka Korda, izjavio je juče da se ukupna ratna odšteta na području Konavala procjenjuje na 100 miliona eura. On je rekao da se očekuje da će se 19. jula u opštini Konavle sresti Stjepan Mesić i Milo Đukanović a tema razgovora bi trebalo da bude obeštećenje za ratnu štetu na stočnoj farmi kod Grude.
    -Taj objekat je potpuno uništen a u Crnu Goru je odvezeno 650 krava čija je vrijednost 350.000 eura. Na aerodromu "Dubrovnik" u Ćilipima pričinjena je ratna šteta od oko 50 miliona eura - naveo je Korda.
    Porodice poginulih Nikšićana u zloglasnoj Lori ogorčene su na najavu plaćanja ratne odštete.
    Predrag Gazivoda, brat pokojnog Luke Gazivode, koji je kao rezervista JNA stradao u tom logoru, rekao je da se radi o "sramnom činu".
    - Ko će nama da plati našu štetu, bol, patnje? Ko će djeci da nadoknadi oca koji je na stravičnim mukama okončao svoj život. Neka ih bude stid i sram za sve što pričaju i rade - ogorčen je Gazivoda.
    Porodici pokojnog Dragomana Doknića, prema riječima njegovog brata Radoša, aktuelna crnogorska vlast nije htjela čak ni penziju da dodijeli.
    - Umjesto da nam pomogne crnogorska vlast nam samo odmaže svojim sramnim klanjanjem ljudima koji su svjesni ko je i kada počinio zločin. Porodica moga brata boračku naknadu dobila je od Republike Srpske, jer je on tamo poginuo, iako ga je Crna Gora pozvala i poslala u rat. Crnogorskim vlastima mogu da poželim da prođu dio golgote moga brata i njegovih drugova - kazao je Radoš Doknić.
    Miloš Barović, brat pokojnog Dušana Barovića, rezerviste JNA koji je na svirep način ubijen 1992. godine u zloglasnom logoru Lora, kaže da je nakon svega što se dešavalo u zadnje vrijeme ovo očekivan gest crnogorskih zvaničnika.
    - Vlast nije osjećala potrebu da dođe i pokloni se namučenim kostima naših poginulih, pa zašto bi sada mi od njih očekivali da zastupaju interese njihovih članova porodica. Pitam se kome će da plate odštetu i kakvu smo mi to štetu napravili. Moj pokojni brat nije bio u privatnom ratu već su ga tamo poslali ljudi koji hoće da plaćaju štetu. Godinama smo tragali za posmrtnim ostacima naših najmilijih a crnogorska vlast nam nije pružila ruku pomoći - naglasio je Barović.
    Podsjećanja radi, za vrijeme minulog rata samo iz Nikšića poginulo je preko 60 građana, rezervista i redovnih vojnika tadašnje JNA. Iz nikšićko-šavničke grupe od 1992. godine još uvijek se kao nestali vode Borivoje-Belo Zirojević i Miloš Perunović. Posmrtni ostaci vojnika Miljana Šušića sahranjeni su u Šavniku jula prošle godine, dok su kosti Radomira Vulića, Luke Gazivode, Dragomana Doknića, Dragana Jakovljevića, Neđeljka Jankovića, Radivoja Petkovića, Pavla Popovića i Ratka Simovića sahranjene u martu 2004. godine.
    Prethodnih godina iz te grupe u Nikšiću su sahranjeni, Luka Adžić i Dušan Barović, kao i Ranko Vujović koji je likvidiran poslije zarobljavanja u okolini Mostara 1992. godine.

  6. #6
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    433
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ej bre srboljupci, jel vi mislite da treba obnoviti pohod na Dubrovnik?

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor, SCG
    Posts
    1,366
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Exclamation

    Quote Originally Posted by punisher
    Ej bre srboljupci, jel vi mislite da treba obnoviti pohod na Dubrovnik?
    Ne no da plate oni koji su na pohod zvali - Milo, Sveto, Misko, Momir a ne da se oni prave galantnim preko nasih ledja!

  8. #8
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    459
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up

    Ovo je sjajna vijest za Crnu Goru jer će za relatiovno malo novca skinuti tu hipoteku. Dakle bolje je dogovoriti se ovako nego čekati sve izvjesniju presudu Hrvatkse i BiH po tužbi pred međunarodnim sudom jer je više nego očigledna debela umiješanost zvanične Srbije u tragediju devedesetih.

    Pomislite tek kako će bit Srbiji koja će plaćati stotine milijardi $ za agresiju i genocid!

    Ovo je dokaz da je Milo jedan od najpametnijih politicara u istoriji Crne Gore!!

  9. #9
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    229
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Monterico
    Ovo je dokaz da je Milo jedan od najpametnijih politicara u istoriji Crne Gore!!
    Vodi ga kuci!

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Cool

    Quote Originally Posted by Monterico
    Pomislite tek kako će bit Srbiji koja će plaćati stotine milijardi $ za agresiju i genocid!
    Utopia never die!

  11. #11
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    4,585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Monterico
    Ovo je dokaz da je Milo jedan od najpametnijih politicara u istoriji Crne Gore!!
    Je li ovo taj isti Milo?

  12. #12
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    4,585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Janko23
    Ne no da plate oni koji su na pohod zvali...
    A ti si bio protiv pohoda?

    Sad ćuti i plaćaj!

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Wink

    Ti nisi -
    pa opet isto tako ćuti i plaćaj!

  14. #14
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    4,585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Thumbs down

    Quote Originally Posted by Karma
    Ti nisi -
    pa opet isto tako ćuti i plaćaj!
    Ja sam već platio pohod, više no što tvoja poganska glava može da zamisli.

    p.s. Ja li i ti praviš majmuna od Janka, kad odgovoraš u njegovo ime?

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    Jok,

    od tebe.

    Čim mi uopšte odgovaraš. Ovo su samo neka moja razmišljanja. Monolog.
    Feed-back nepotreban. Molim te da me ubuduće ignorišeš.

  16. #16
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    4,585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ako se meni obraćaš, onda je logično da postoji feed-back.

    Lijepo vaspitani ljudi odgovore na upućeno pitanje, a idioti odgovaraju na pitanja upućena nekom drugom.

  17. #17
    Join Date
    May 2004
    Location
    Podgorica, Nezavisna Crna Gora
    Posts
    301
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Question

    Nece Kostunjavi nikad platit ni centa Hrvatskoj, dzabe svi sudovi ovoga i onoga svijeta tako da odluce, tako mu mcke sto Mise lovi...

    Nego ce lepo biti izopsreni iz civilizacije, boli ga macka sto Miseve lovi...

    A mi malo popalismo sve do Dubrovnika...pa i Dubrovnik da je bio malo meksi...

    E sad je doslo na red da im platimo bar to krecenje i treba, ja cu prvi dat euro hrvatu, kome je neki moj tamo kreten od komsije kucu zapalio, u kojoj je prethodno spava 3 mjeseca.

    Otac mi je prica, sto se sve tamo radilo, bio je coek u dobrovoljce. Rekao mi je da su Crnogorci koji su se tamo nasli bili gadniji od najgadnijih Atila Biceva Bozjih. Veli da je nocima citao knjige dok su gorele kuce. Na kraju su ovi nasi celi da ga likvidiraju jer im je zaprijetio da ce da ih poubija ako nastave da pale...

    I sad bi malo da se igramo nevinosti.
    Krivi su sva nasa djeca AAB revolucije. Ali i 90% naroda koji ih je svesrdno glasao, a zatim posao da pali i rusi.
    Sad se cudimo sto nam je ovako nizak standard, dobro je da nam Bog nije posla gubu da nas kazni. Mada je vjerovatno vidio '97. godine da za nas ipak ima nade, da smo se malo alavertili.
    Bili smo agresori na tudju zemlju, palili smo tudje kuce, sad to treba da platimo bez mnogo natezanja, jer je to u krajnju ruku ljudski. Zivote nazalost niko nemoze vratit. E to je steta koja je nenadoknadiva.
    Mater im Veljesrpsku za vazda znaju oni sto ih ceka kad odurlaju svoju smrt, kakav plamen vjecni. I ubici Bog prasta, kad je ovaj iskren u svom pokajanju.
    Ovi bi da im coek da vojsku opet palili i razarali do Beca ako treba.....
    ***** ti drzavu koja nema snage da kaze da je kriva za rat za koji jes kriva!
    Crilicari sto cemo sad, jer cete i vi to da platite, Srbogorci dragi eto vas sa nama u isti kos ponovo, izem li ga na ovaj dan kad je pocelo masovno ciscenje Balkana od onih sto Boga Alahom zvase.
    Nikola I - Da su mi Crnogorci radnici kao što su junaci, bili bi isto tako bogati kao što su slavni

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up

    Quote Originally Posted by Crnncogorac
    Nece Kostunjavi nikad platit ni centa Hrvatskoj, dzabe svi sudovi ovoga i onoga svijeta tako da odluce, tako mu mcke sto Mise lovi...
    Najzad da i od tebe videh jednu pametnu.

  19. #19
    Join Date
    May 2004
    Location
    Podgorica, Nezavisna Crna Gora
    Posts
    301
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    Karmasticni Za Tebe Je Adolf Malo Dijete, A Mengele Djecak Koji Se Malo Zabavlja.

    Dante Je Smjestio Takve Kao Ti Sto Si, Ni U Pakao Nego Ispred Pakla, Jer Su To Ljudi Koji Nikad Nijesu Imali Muda Da Zucnu Bilo Da Podrze Ili Osude Nesto, Znaci Ti Mozes Na Kafu Sa Onim Nihilom - Nulom Od Coeka Fino Da Diskutujes O Nicemu Jer Ste Vas Dvojica Prave Lise Ljudske.

    **** Of Asswimp
    Nikola I - Da su mi Crnogorci radnici kao što su junaci, bili bi isto tako bogati kao što su slavni

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Janko23
    Ne no da plate oni koji su na pohod zvali - Milo, Sveto, Misko, Momir a ne da se oni prave galantnim preko nasih ledja!
    ...i placaju odshtetu od nashih para...
    P r i m o r a c

  21. #21
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    4,585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Kad je trebalo da se donosi, mnozina su krenuli s' pjesmom. Sad kad treba da se vraća, svi se bune...

  22. #22
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default Ko qurcem ore , guzicom vlachi

    Nashi masovni ljubitelji svakoga vladara Staljina, Tita, Slobodana, Momira, Mila poslije nacionalistichke pijanke ravnogorske, nece konobaru da plate rachun, krava 600 komata, televizora crno-bijeli 1000 komata, veshmashina 900 komata, kolortelevizora 2000 komata, itd, sve saberemo plus PDV 17%,
    platite i cutite , ko vas je cerao da pijete toliko da nijeste znali dje vam je glava a dje guzica.

    Glavni iz drzune placa za sve, a nashi potomci ce generacijama da nose sramotu minulog rada ocheva koji kao jedini varvari u istoriji bombarduju kulturno blago Dubrovnika, koji je civilizovani svijet zashtitio, ili je tako mislio, ali ne lezi vraze, iz Trebinja i Podgorice podize se jedan oblak gusti, Dubrovachku zemlju da opusti.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  23. #23
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    229
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan
    platite i cutite , ko vas je cerao da pijete toliko da nijeste znali dje vam je glava a dje guzica.
    Hm, cutite i platite? Ja ni tada nisam cutala(mnogi nisu) a sad moram da placam. Ti koji nisu cutali, jos tada su, od ovih koji sada pricaju proglaseni izadajnicima.Vidim, ti si se jos tada napio i jos se nisi otrijeznio. Oni isti koji su tada pozivali da se brani ko zna sto, sad hoce da plate ali ne od svojih para nego od mojih. Prvo su ubijali moj narod, a sada ja treba da placam svoje zrtve.Ima li tu logike?

  24. #24
    Join Date
    May 2004
    Location
    Podgorica, Nezavisna Crna Gora
    Posts
    301
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Lightbulb

    Quote Originally Posted by otrovna_
    Hm, cutite i platite? Ja ni tada nisam cutala(mnogi nisu) a sad moram da placam. Ti koji nisu cutali, jos tada su, od ovih koji sada pricaju proglaseni izadajnicima.Vidim, ti si se jos tada napio i jos se nisi otrijeznio. Oni isti koji su tada pozivali da se brani ko zna sto, sad hoce da plate ali ne od svojih para nego od mojih. Prvo su ubijali moj narod, a sada ja treba da placam svoje zrtve.Ima li tu logike?
    Draga Otrovna, daj mi koji nismo bili za rat da se solidarisemo, a sto se tice ljudi koji su ubijeni, oni su sad na nebu, mole Silu da nam svima oprosti.
    Naravno da su neka mjesta sa vrlo gadnim kaznenim mjerama rezervisana za pojedince, oni mogu bjezat od zemaljske pravde, ali ce umrijet vristeci, jer znaju oni kakva njih pravda ceka tamo dje joj niko pobjega nije.

    Tima te su ubijali ... ne znam sto da kazem... da ih kunem... da ih psujem... eto, volio bih po jedan sat nasamo da ostanem sa njima, to bi mi bila neka satisfakcija... ali, zar na ovom svijetu postoji kazna za njih, stavise mislim da ce im to djeca i unuci placat.

    Mi bi trebali da se okrenemo na drugu stranu - buducnosti, da sklopimo nekakav konsenzus oko najbitnijih pitanja, i da probamo, da jednom za svagda stavimo masakre u neku bocu da je lansiramo nedje u nepoznatom pravcu, da je niko ne nadje...
    Nikola I - Da su mi Crnogorci radnici kao što su junaci, bili bi isto tako bogati kao što su slavni

  25. #25
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default Ima Boga, da je koliko machka

    Quote Originally Posted by otrovna_
    Hm, cutite i platite? Ja ni tada nisam cutala(mnogi nisu) a sad moram da placam. Ti koji nisu cutali, jos tada su, od ovih koji sada pricaju proglaseni izadajnicima.Vidim, ti si se jos tada napio i jos se nisi otrijeznio. Oni isti koji su tada pozivali da se brani ko zna sto, sad hoce da plate ali ne od svojih para nego od mojih. Prvo su ubijali moj narod, a sada ja treba da placam svoje zrtve.Ima li tu logike?
    Izabrali ste mlade i lijepe i Sloba Slobodu da vas vode u AB revoluciju,
    ne pada snijeg da pokrije brijeg,
    svaka zvjerka je svoj trag ostavila,
    moj je jasan od Jelene Lovric davne 1987, DANAS JESMO SJUTRA NIJESMO, svakoj budali je bilo jasno kuda vodi ovaj put,
    ali Slobo SLOBODA vas je poveo u svijetlu proshlost,
    sad se teshko vrnut u sadashnjost i pogledat u buducnost,
    kako ste sijali, tako i zanjete,
    placajte grehove i pokrite se ponjavom Ravnogorskom, da vam ne vire brade ispod ponjave.

    Dosta ste se qurchili, sad malo odmorite ili chekajte Sloba i Vojvodu da ih Karla vrne neraspakovane.

    Od Komunista u Nacionaliste, ajde vishe se osvijestite i postanite moderno gradjansko drushtvo, bez brojenja krvnih zrnaca, podjela na ljude i neljude, na poshtene i lopove, na sposobne i podobne, na vrijedne i ljenchuge, na radne i produktivne i parazite i shtetne, sve druge podjele od iste majke i oca su vjeshtachke u vashim glavama, shto ne garatuje da vam rodjena majka nije rodila najveceg nesoja za brata i ako ste ispiljeli iz iste pichke materine.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

Page 1 of 3 123 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Istorija Crne Gore
    By zippy in forum Istorija
    Replies: 254
    Last Post: 17-12-23, 19:53
  2. RUSKA STAMPA I NAUCNA JAVNOST O CRNOJ GORI
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 7
    Last Post: 24-07-10, 16:55
  3. 1918 i svijet
    By Hari Krisna in forum Istorija
    Replies: 16
    Last Post: 18-03-08, 12:20
  4. Ustavna Povelja
    By SteVuk in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 6
    Last Post: 26-12-04, 03:24
  5. 14 mart 2002 dan rodjenja Srbogore
    By Dzono in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 16-02-04, 19:34

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •