Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 40

Thread: Dukljani prijete teroristickim akcijama protiv EU!

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor, SCG
    Posts
    1,366
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Exclamation Dukljani prijete teroristickim akcijama protiv EU!

    ПОДГОРИЦА, 3. ЈУЛА /СРНА/ - Председник Народне станке Предраг Поповић оценио је данас да је Покрет за независну Црну Гору, на основу изјава његових чланова, "више терористичка, него демократска организација која делује у Црној Гори под финасијском заштитом актуелне власти".

    "Један од водећих чланова Покрета, генерал бивше ЈНА Шпиро Никовић је са једног од скупова тог Покрета запретио ЕУ, да у случају непризнавања независне Црне Горе може на својој територији очекивати терористичке акције попут оних које изводе шпанска ЕТА и ирска ИРА",рекао је Поповић. Он је на међународном скупу "Црна Гора на почетку 21. века између стабилности и ризика" у Подгорици истакао да се треба бојати Покрета за независну Црну Гору, јер је то организација која помаже властима у Подгорици да одржи "ратни рефрендум" који би дестабилизовао, не само Црну Гору, него и шири регион Балкана.

    "Тај покрет је за само једну ноћ скупио милион долара донација, а да нико не зна порекло толиког новца који се планира утрошити у остваривање незвисности Црне Горе, по цену извођења терористичких акција, што је несхватљиво данас када сви на Балкану траже начин да се постигне што већи степен стабилности", рекао је Поповић.

    Председник Народне странке је додао да је у Црој Гори на делу "терор мањине над већином, који се реализује медијским терором Јавног сервиса Радио телевизије Црне Горе, преко терора силе државног апарата, до фалсификовања историје Црне Горе и њеног већинског православног народа Срба и Црногораца, који су за заједницу са Србијом".

    Четвородневни скуп "Црна Гора на почетку 21. века, између стабилности и ризика", који је данас почео у Подгорици, организовао је Покрет за заједничку европску државу Србија и Црна Гора.

  2. #2
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Donja Lastva
    Posts
    12,526
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Talking

    "Један од водећих чланова Покрета, генерал бивше ЈНА Шпиро Никовић је са једног од скупова тог Покрета запретио ЕУ, да у случају непризнавања независне Црне Горе може на својој територији очекивати терористичке акције попут оних које изводе шпанска ЕТА и ирска ИРА"
    :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue:

    Ljudi ako se sad nisa ismijao ka blesav, qq

    :lolblue: :lolblue: :lolblue:

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    La Fossa
    Posts
    6,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    AHAHAHAHAHAHHA :lolblue: A JaDko JaDko... Nije ti lako kukavche sinji... No dobro.. valja se izasmijat na sred srca
    Io ci credo!

    Welcome



  4. #4
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    98
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ko se zadnji smije, najsladje se smije.
    kreeeniii kooolooo daa kreeeneeeemoooo!!!!
    ko ne moze podnijeti da mu se pravo kazuje, neka crkne!!!!

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default


    Ovo se ne zna koji je topic grdji!
    Sve vas treba banovat!
    P r i m o r a c

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Wink

    Quote Originally Posted by Janko23
    Dukljani prijete teroristickim akcijama protiv EU!
    Već viđeno. Evo su krenuli sa kampanjom na sva zvona:

    http://www.pcnen.cg.yu/drugi/index.php?a=show&vid=9567

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor, SCG
    Posts
    1,366
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    Nadam se da ce EU ove prijatnje Dukljana pogotovo nakon ovih bombaskih napada u Londonu shvatiti krajnje ozbiljno. Dobro bi bilo recimo da pripadnicima DTA(Dukljanska teroristicka armija :mrgreen: ) EU zabrani ulazak u zemlje EU kao i da DTA tj Pokret za nezavisnu Crnu Goru stavi na listu teroristickih organizacija . Ja da sam na mjestu Solane ove prijetnje bih shvatio krajnje ozbiljno :mrgreen: :mrgreen:

    Recimo dobra bi ideja bila da se Spiro ili neko od prisutnih forumasa angazuje i sa jedno 20 kila eksploziva digne u vazduh u nekoj od prijestonica EU po mogucstvu u Briselu. Ja mislim da bi EU istog momenta kapitulirala i priznala nezavisnu Crnu Goru u granicama od Beca do Atine :mrgreen:
    Last edited by Janko23; 09-07-05 at 15:42.

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Gornji Piperi, podno Kamenika
    Posts
    315
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Janko23
    priznala nezavisnu Crnu Goru u granicama od Beca do Atine :mrgreen:
    to je, Janko, srpski kompleks... Crnogorci hoće Crnu Goru u njenim granicama. Nas ne interesuju svetosavske mitomanije, SAO i slične gluposti kojima inače mentalno masturbirate evo već više od deceniju.

    pozdrav.

  9. #9
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    655
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Janko23
    Nadam se da ce EU ove prijatnje Dukljana pogotovo nakon ovih bombaskih napada u Londonu shvatiti krajnje ozbiljno. Dobro bi bilo recimo da pripadnicima DTA(Dukljanska teroristicka armija :mrgreen: ) EU zabrani ulazak u zemlje EU kao i da DTA tj Pokret za nezavisnu Crnu Goru stavi na listu teroristickih organizacija . Ja da sam na mjestu Solane ove prijetnje bih shvatio krajnje ozbiljno :mrgreen: :mrgreen:

    Recimo dobra bi ideja bila da se Spiro ili neko od prisutnih forumasa angazuje i sa jedno 20 kila eksploziva digne u vazduh u nekoj od prijestonica EU po mogucstvu u Briselu. Ja mislim da bi EU istog momenta kapitulirala i priznala nezavisnu Crnu Goru u granicama od Beca do Atine :mrgreen:
    Tesko ti ista mozesh uopste da shvatis,a kamoli ozbiljno da shvatis...

  10. #10
    SNS.cg.yu Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Vasilj
    to je, Janko, srpski kompleks... Crnogorci hoće Crnu Goru u njenim granicama.
    Kruse - Velji Zalazi, mocne li drzave

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Gornji Piperi, podno Kamenika
    Posts
    315
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SNS.cg.yu
    Kruse - Velji Zalazi, mocne li drzave
    ti, očito, ne umiješ da čitaš. e sad, da sam ja moj post ispjevao uz gusle, možda bi i ukapirao.

    Nikako da se naučite. Sjeti se samo dje ste završili kad ste zadnji put oštrijeh noževa krenuli da crtate nove mape. Dje je danas KaLlovac? Ili ViLovitica? Ili KaLlobag? Dje vam je kolevka, dje vam je najskuplja srpska reč, po***** vi se u junaštvo (bih i u čojstvo no ste njega čak i od junaštva manje imali).

    iskreni i prijateljski pozdrav od Piperskog.

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor, SCG
    Posts
    1,366
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Po***** se ja vama Vasilje u vas obraz, cojstvo i postenje. Ko je ono pricao pocetkom 90tih da je Slobodan Milosevic "nas najveci sin" a da granica izmedju Crne Gore i Hrvatske mora biti na Neretvi? Ko je ono pricao da je omrzao sah zbog Sahovnice? A ko se danas lize sa ustasama, ko pravi udruzenja crnogorsko-hrvatskog prijateljstva, ko vezuje dukljansku i ustasku zastavu u jednu? Ko ono Hrvatima isplacuje ratnu odstetu? Jel da to niste vi , nadljudi kojima su obraz, rijec, cojstvo i postenje na prvom mjestu? Nistarobe ste vi moj Vasilje. Mijenjate vjere, nacije, stavove i rijeci kako vetar duva. I ti imas obraza da se nekome narugas? Po***** se ja vama u vas obraz, vasu datu rijec, cojstvo i postenje koga nemate .

  13. #13
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    845
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vasilj
    ti, očito, ne umiješ da čitaš. e sad, da sam ja moj post ispjevao uz gusle, možda bi i ukapirao.

    Nikako da se naučite. Sjeti se samo dje ste završili kad ste zadnji put oštrijeh noževa krenuli da crtate nove mape. Dje je danas KaLlovac? Ili ViLovitica? Ili KaLlobag? Dje vam je kolevka, dje vam je najskuplja srpska reč, po***** vi se u junaštvo (bih i u čojstvo no ste njega čak i od junaštva manje imali).

    iskreni i prijateljski pozdrav od Piperskog.
    kako volimo da generalizujemo pa to je zvek !,
    objektivna diskusija ti je izgleda vrlina.

    Sve se moze predstaviti u pogresnom kontekstu ako se namjerno zeli.
    Nazalost je onda to silovanje istorije cinjenica i dogadjaja.

    Dvolicnost danasnjih crnogorskih politicara dojucerasnjih finkcionera i nedvosmisleno zastupnika politike Slobodana Milosevica (bez da je sad okarakterisem kao negativnu) je smijesna !

    Kad pricas o obrazu cojstvu i junastvu zapitaj se imaju li ga ti polutani koje ti i slicni tebi biraju.
    Last edited by monteboy; 10-07-05 at 13:05.

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Janko23
    Po***** se ja vama Vasilje u vas obraz, cojstvo i postenje. Ko je ono pricao pocetkom 90tih da je Slobodan Milosevic "nas najveci sin" a da granica izmedju Crne Gore i Hrvatske mora biti na Neretvi? Ko je ono pricao da je omrzao sah zbog Sahovnice? A ko se danas lize sa ustasama, ko pravi udruzenja crnogorsko-hrvatskog prijateljstva, ko vezuje dukljansku i ustasku zastavu u jednu? Ko ono Hrvatima isplacuje ratnu odstetu? Jel da to niste vi , nadljudi kojima su obraz, rijec, cojstvo i postenje na prvom mjestu? Nistarobe ste vi moj Vasilje. Mijenjate vjere, nacije, stavove i rijeci kako vetar duva. I ti imas obraza da se nekome narugas? Po***** se ja vama u vas obraz, vasu datu rijec, cojstvo i postenje koga nemate .
    Nemoj "gospodareve sinove" podsjecat na grijehe iz mladosti!
    P r i m o r a c

  15. #15
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    98
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vasilj
    to je, Janko, srpski kompleks... Crnogorci hoće Crnu Goru u njenim granicama. Nas ne interesuju svetosavske mitomanije, SAO i slične gluposti kojima inače mentalno masturbirate evo već više od deceniju.

    pozdrav.

    tako je vallle. crna gora bez boke, primorja i brda, sretnjo vam bilo! granice su za stoku vvvale, za stoku, pogotovo voe komunistichkodukljanske.

    majka ti jezza rodila!
    ko ne moze podnijeti da mu se pravo kazuje, neka crkne!!!!

  16. #16
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    98
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Janko23
    Po***** se ja vama Vasilje u vas obraz, cojstvo i postenje. Ko je ono pricao pocetkom 90tih da je Slobodan Milosevic "nas najveci sin" a da granica izmedju Crne Gore i Hrvatske mora biti na Neretvi? Ko je ono pricao da je omrzao sah zbog Sahovnice? A ko se danas lize sa ustasama, ko pravi udruzenja crnogorsko-hrvatskog prijateljstva, ko vezuje dukljansku i ustasku zastavu u jednu? Ko ono Hrvatima isplacuje ratnu odstetu? Jel da to niste vi , nadljudi kojima su obraz, rijec, cojstvo i postenje na prvom mjestu? Nistarobe ste vi moj Vasilje. Mijenjate vjere, nacije, stavove i rijeci kako vetar duva. I ti imas obraza da se nekome narugas? Po***** se ja vama u vas obraz, vasu datu rijec, cojstvo i postenje koga nemate .

    do balchaka, il do jajaj kako se to fino laze na srpskom. chush mi vale vbe i njiove priche o chojstvu i junashtvu, a ovoliko vjekova pod srbskim kurcem obitavaju. e neka si mu ga jale zavalio, nek oshjeti bezmurica kako to ide kad jale jebe seke!
    slooobooodaaaneeeeeeeee, naaasheee rooosnooo cvvjeeeeceeee,
    crna goraaaaaa zaaa tooobooom seee kreeeeceeeeeee!!!!!!
    ko ne moze podnijeti da mu se pravo kazuje, neka crkne!!!!

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Gornji Piperi, podno Kamenika
    Posts
    315
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Janko23
    Po***** se ja vama Vasilje u vas obraz, cojstvo i postenje. Ko je ono pricao pocetkom 90tih da je Slobodan Milosevic "nas najveci sin" a da granica izmedju Crne Gore i Hrvatske mora biti na Neretvi? Ko je ono pricao da je omrzao sah zbog Sahovnice? A ko se danas lize sa ustasama, ko pravi udruzenja crnogorsko-hrvatskog prijateljstva, ko vezuje dukljansku i ustasku zastavu u jednu? Ko ono Hrvatima isplacuje ratnu odstetu? Jel da to niste vi , nadljudi kojima su obraz, rijec, cojstvo i postenje na prvom mjestu? Nistarobe ste vi moj Vasilje. Mijenjate vjere, nacije, stavove i rijeci kako vetar duva. I ti imas obraza da se nekome narugas? Po***** se ja vama u vas obraz, vasu datu rijec, cojstvo i postenje koga nemate .
    Za razliku od tebe i tebi sličnima ja Mila nikad nijesam glasao niti ću! Takvi ka ti, opčinjeni dedinjskim musolinijem, plastičnim cvijetom u kosi njegove supruge, i svetosavskim klerofašizmom ste Mila i njegove doveli na vlast! Nije tada bilo boljega od njega, zar ne! Pjesme ste mu pjevali, u pjesme vam se po*****!

    Milo Đukanović je vaše čedo, vaše čudovište - vi ste ga stvorili. Onda kad ste potrčali da pokupite puške i krenuli da ubijate sve nesrpsko. Kad ste mislili e vam niko ništa ne može. Kad ste pjevali "slobodane šalji nam salate mesa ima klaćemo hrvate". Ja sam tad bio protiv vas i za Crnu Goru, a vi protiv mene i protiv Crne Gore. Isto je i danas. Jedina razlika je što ste vi promijenili vodje. KO vas yebe kad ste takvi da vas vodje svako malo moraju izdavat...

    pozdrav.

  18. #18
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default Pocheo rat na forumu

    Oshtre rijechi padaju, dako ne pane bratska krv , ove rede.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Gornji Piperi, podno Kamenika
    Posts
    315
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by monteboy
    kako volimo da generalizujemo pa to je zvek !,
    objektivna diskusija ti je izgleda vrlina.
    Kakva generalizacija? O čemu ti to? To što mi ovi bezmudi sns fašista prekraja domovinu pa mu fino odgovorim za njihove mape - je li to generalizacija?

    Quote Originally Posted by monteboy
    Sve se moze predstaviti u pogresnom kontekstu ako se namjerno zeli.
    Nazalost je onda to silovanje istorije cinjenica i dogadjaja.
    Šta sam to postavio u pogrešnom kontekstu? Ti ka da čitaš neke druge postove a odgovaraš na moj...

    Quote Originally Posted by monteboy
    Dvolicnost danasnjih crnogorskih politicara dojucerasnjih finkcionera i nedvosmisleno zastupnika politike Slobodana Milosevica (bez da je sad okarakterisem kao negativnu) je smijesna !
    Apsolutno. Do juče su bili u svetosavskom prknu, poklanjali zvona mantijašima, proćerivali izbjeglice pod srpske kame a danas hoće da se sve to zaboravi...


    Quote Originally Posted by monteboy
    Kad pricas o obrazu cojstvu i junastvu zapitaj se imaju li ga ti polutani koje ti i slicni tebi biraju.
    polutan? o čemu ti to oko moje? Ja sam moje čojstvo i junaštvo dokazao onda kad je u Crnoj Gori najteže bilo biti Crnogorac, onda kad su srpske cijevi milove policije bile uperene na nas, onda kad je momo popio šamar na cetinju, onda kad su bele kokoške mislili e su orlovi i da niko nije ni bolji ni jači ni veći od njih, onda kad je risto mefisto doveo srpske koljače na čelu s rahmetli arkanom u cetinjski manastir, onda kad ste ti i tebi slični skupljali sličice sa slobovim likom. Pa da ponovim, ja Mila birao nijesam NIKAD, a ti se upitaj ko ga je birao do 97. KO je birao i nega i Moma i ostalu bulumentu...

    pozdrav.

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Gornji Piperi, podno Kamenika
    Posts
    315
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan
    Oshtre rijechi padaju, dako ne pane bratska krv , ove rede.

    ne boj se, kad je nijesu za kosovo (kosova) ni kanuli, a neće sigurno radi foruma...

  21. #21
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default Za Kosovo je jedan upao u neki kanal za otpadne vode

    Da nije ima mobilni, da ga junachki izvade, osta bi za sprdnju ka Car Murat, rasporen od uchkura do grla bijela, od nekakvoga chaporka zabijenoga na ivicu kanala.

    E koliko srashe oko Kosova te junachine,
    da ni jedan jedini barut nije omirisa, kako ih nije sramota da se opet kokote, sa svih ratishta su pod parolom, bjesh te noge, posra ve guzica, doma donosili opljachkane trofeje otete od sirotinje.

    Ali kad shjedu za tastaturu ili uzmu rijech u parlament,
    da se prepanesh od Peca Popovica,
    kad poviche iz sveg glasa,
    Ravnu Goru zatalasa,
    a Lovcen se cio trese,
    kao s`rampe , lansiran je,
    i polijece u nebese.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  22. #22
    Join Date
    May 2004
    Location
    Podgorica, Nezavisna Crna Gora
    Posts
    301
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    Al-starovaroshija se sprema da isprska Solanu nakim crijovom u nadi da ce postati Rasolanija!!!
    Nikola I - Da su mi Crnogorci radnici kao što su junaci, bili bi isto tako bogati kao što su slavni

  23. #23
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    845
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vasilj
    Kakva generalizacija? O čemu ti to? To što mi ovi bezmudi sns fašista prekraja domovinu pa mu fino odgovorim za njihove mape - je li to generalizacija?
    Tvoje generalizacije nisu na mjestu jer se vrijeme pocetka gradjanskog rata i bujanja nacionalizma na svim stranama , secesija nekih republika bivse SFRJ ne mogu uporediti sa trenutnom situacijom.

    Sto se tice LSCG , ni u jednom momentu nije imala program ili pametnu alternativu da bi uspjela ubijediti gradjane Crne Gore. Sad nakon toliko godine je lako govoriti ja sam birao LSCG one koji su bili protiv svega a nista progresivno nudili nisu. Licno se nebih na tvoje mjesto sa tim ponosio.

    Postoje vremena u jednoj zemlji kad sve partije trebaju o vitalnim nacionalnim interesima da imaju konsenzus to je upravo bilo pocetkom devedesetih i to ne moze niko osporit. Srbi kao narod su najprosirenije bili geografski nastanjeni i gledali su samo SFRJ kao svoju domovinu svaka secesija je morala povuci srpsko pitanje sto se to moralo desiti krvoprolicem nema veze ni sa mapama ni
    pohodima isti su mnogo kasnije uslijedili kad je za pregovore nedostajala volja i zelja. U svakom sluacaju pripisivanje krivice samo srpskoj strani kao sto ti radis je po svim cinjenicama i dogadjajima totalno pogresno i neistinito.
    Radi se o nepromishljenoj potpori za crnogorsku nezavisnost sa ciljem da se crnogorski narod ustrasi od navodne "srpske okupacije" (agresije) koja je inicirana od ljudi koji zele sacuvati samo svoje guzice i bogotstvo koje su na grbaci crnogorskog naroda stekli.

    Ovo danasnje distanciranje od tadasnje politike je samo cuvanje licne guzice a za mene posten covjek ispada onaj koji brani svoj stav do kraja ili se postavi istini ako je pogrijesio. Polutani su svi oni koji mijenjaju mishljenje kako vjetar duva.

    I Kilibarda je bio najveci srbin a danas lize guzicu kome prije stigne !

    Šta sam to postavio u pogrešnom kontekstu? Ti ka da čitaš neke druge postove a odgovaraš na moj...
    Postavio si u pogresnom kontekstu sto uporedjujes gradjanski rat na Balkanu sa aktuelnom situacijom u CG

    polutan? o čemu ti to oko moje? Ja sam moje čojstvo i junaštvo dokazao onda kad je u Crnoj Gori najteže bilo biti Crnogorac, onda kad su srpske cijevi milove policije bile uperene na nas, onda kad je momo popio šamar na cetinju, onda kad su bele kokoške mislili e su orlovi i da niko nije ni bolji ni jači ni veći od njih, onda kad je risto mefisto doveo srpske koljače na čelu s rahmetli arkanom u cetinjski manastir, onda kad ste ti i tebi slični skupljali sličice sa slobovim likom. Pa da ponovim, ja Mila birao nijesam NIKAD, a ti se upitaj ko ga je birao do 97. KO je birao i nega i Moma i ostalu bulumentu...

    pozdrav.
    Cim se ti ponosis , svaka ti cast kao da ti je 15 godina
    " Momo popio samar na Cetinje "
    A ne no Slavko Perovic ta junachina sto je ljubio u najtezim vremenima Hrvatsku zastavu. Piiih !!!!

    I nemomi mi o Cetinjanima i njihovom junastvu klicali su komunistima godinama danas klicaju Milu a sjutra ce onome trecemu koji bude na vlast.

    Nije ni Cetinje bogomi sto je nekad bilo.

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vasilj
    Kakva generalizacija? O čemu ti to? To što mi ovi bezmudi sns fašista prekraja domovinu pa mu fino odgovorim za njihove mape - je li to generalizacija?
    vala bezmudnice, to bi se moglo rej za tebe.

    moja domovina je bila Jugoslavija, a danas je SCG. ko to zeli da crta nove mape, nacrtalo mu se nozem u sred mozga!

    vi ste dukljani lazovi u istome rangu sa onima koji su napravili masakar na sarajevskoj markali.

    oli mi ti rej, mudonja nas, ko konkretno zeli nove granice, i podjelu postojece drzave!

    poslije se nemojte cuditi sto se ta drzava krvljom raspada, jer je krvljom i zrtvom generacija crnogoraca ona i stvorena.



    Дјело ово да служи за залог новог и крепког братског јединства, које ће бити основ будућој нашој свези братског согласја, основ бољој будућој срећи једнородног народа српског. Књаз црногорски носи на скрижали својега срца урезано чувство љубави и преданости не само за свој народ, већ за све Српство и за све оно, што се српско зове и именује.
    књаз Данило
    Last edited by Njegus; 12-07-05 at 17:01.

  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vasilj
    ne boj se, kad je nijesu za kosovo (kosova) ni kanuli, a neće sigurno radi foruma...
    jes, a zato se malecka Srbija digla da brani Kosovo protivu alijanse sastevljene od 36 najmocnijih drzava na svijetu. tako ti zdrav bio, koliko istinu govorio. ja bar mislim da je Srbija, sto se Kosova tice, ucinjela sve moguce da sacuva Kosovo. Amerikanci su tad zeljeli nezavisnost Kosova, no ipak je sacuvano, koliko toliko. a jos cemo vidjeti kudj cemo i kako cemo. jos se ceka, pa vjerovatno neko daje jak otpor da se Kosovo ne osamostali?? inace, sto cekaju, kad je vec svrsen cin?
    Last edited by Njegus; 12-07-05 at 16:46.

Page 1 of 2 12 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. ŽIVOT DUKLJANSKE KRALJEVINE
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 5
    Last Post: 26-07-11, 11:42
  2. Islam!
    By Bijesno pile in forum Religija i filozofija
    Replies: 2694
    Last Post: 03-06-11, 23:23
  3. RUSKA STAMPA I NAUCNA JAVNOST O CRNOJ GORI
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 7
    Last Post: 24-07-10, 15:55
  4. O Crnojevicima
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 4
    Last Post: 16-02-08, 20:53
  5. DIREKCIJA ZA BORBU PROTIV MAFIJE:Optu?nica do juna
    By scholar1 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 31
    Last Post: 07-06-05, 08:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •