Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 33

Thread: Sise i sex :)

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Lat/Lon: 44.9°N 13.9°E
    Posts
    1,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Sise i sex :)

    Mislim da nema potrebe prevoditi, svi se ovdje sluzimo engleskim.

    Jebanje medju sise... dakle, volite li to, prakticirate li? Je li vam pri tome bitna velicina njenih grudi ili vam je svejedno? Cure, volite li svom decku pruziti takav oblik zadovoljstva?


    Osobno, ja ga bas volim uvaliti joj ga medju sise, pa jos kad ih ona uhvati sa strane, i stisne ga izmedju njih... mmmmmm..... i to jos kombinira sa dobrim oralcem, palacanjem jezika po glavicu... sve vodi prema veeelikom finalu u njena usta. :twisted:
    A jos je ljepse kad ona sama, samoinicijativno, pri oralcu, stavi ga medju sise... gotovo da mi je to postao nezaobilazan detalj pri oralnom sexu. Najvise pri oralnom, mada ga se cesto koristi i kao dodatak cjelokupnoj "igri".

    Hajde, da cujem konkre(ve)tna iskustva, nemojte biti sterilni po obicaju. A i bas da vidim tko ce konkretno odgovoriti, vec imam tri nicka za koje mislim da ce nesto i napisati, a za ostale cemo vidjeti.
    Raspisite se, ajmo malo "prljavih detalja", nemojte samo "volim, ne volim". Dajte razne kombinacije, varijacije, permutacije...

    Eh, da, umoljavam moderatorice (i to nimalo ponizno, toljagom cu vas ako treba!) :twisted: da slobodno sa topica brisu sve komentare a pogotovo onelinerske komentare koji nemaju niti imalo veze sa temom, da brisu svaki pokusaj chatanja i privatiziranja rasprave (ne moraju ako ima veze sa temom).
    Eto, dajem vam malo manevarskog prostora. Nadam se da cete ga pametno iskoristiti. (i moderatorice, a i ostali, obicni smrtnici).
    Pa kad se svoj gospodi daš,
    zadnji ples je valjda naš...

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,854
    Thanked in
    706 Posts

    Default

    Ti kao da si znao..ahahahah, danas mi tip na netu kazhe da najvishe voli to francusko jebanje..a ja ono kao klimam glavom, pojma nemam o chemu se radi (niti znam tipa uopshte, a vec ima potrebu da mi svoje zhelje saopshtava..nijesam znala da ljudima ulivam povjerenje 8) ), dok mi dotichni ne objasni o chemu se radi..
    E, sad je li to uopshte francusko yebanje, ili ne.. ne znam...a i neshto me pretjerano ni ne zanima 8)
    P.S.Ne praktikovah to... 8)
    Sell the Vatican, Feed the World!

  3. #3
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    52
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sto se sexa tice,volim da probam sve,hm :twisted: ,pa tako i gore navedeno kao dio predigre,zasto da ne :?: A fala Bogu,ima ga izmedju cega metnut

  4. #4
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    82
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    To je odlichan dio "igre".
    Mada, iskreno, ne volim to kad cura ima male grudi, nekako mi nije uzhitak . Vishe volim kad je (mmmmmm...) "shirokogruda". Tad takva stvar postaje pravo zadovoljstvo... :P
    Alhemichar, no shto! :)

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,280
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: Tit ****?

    Quote Originally Posted by Argonaut
    Mislim da nema potrebe prevoditi, svi se ovdje sluzimo engleskim.

    Jebanje medju sise... dakle, volite li to, prakticirate li? Je li vam pri tome bitna velicina njenih grudi ili vam je svejedno? Cure, volite li svom decku pruziti takav oblik zadovoljstva?


    Osobno, ja ga bas volim uvaliti joj ga medju sise, pa jos kad ih ona uhvati sa strane, i stisne ga izmedju njih... mmmmmm..... i to jos kombinira sa dobrim oralcem, palacanjem jezika po glavicu... sve vodi prema veeelikom finalu u njena usta. :twisted:
    A jos je ljepse kad ona sama, samoinicijativno, pri oralcu, stavi ga medju sise... gotovo da mi je to postao nezaobilazan detalj pri oralnom sexu. Najvise pri oralnom, mada ga se cesto koristi i kao dodatak cjelokupnoj "igri".

    Hajde, da cujem konkre(ve)tna iskustva, nemojte biti sterilni po obicaju. A i bas da vidim tko ce konkretno odgovoriti, vec imam tri nicka za koje mislim da ce nesto i napisati, a za ostale cemo vidjeti.
    Raspisite se, ajmo malo "prljavih detalja", nemojte samo "volim, ne volim". Dajte razne kombinacije, varijacije, permutacije...

    Eh, da, umoljavam moderatorice (i to nimalo ponizno, toljagom cu vas ako treba!) :twisted: da slobodno sa topica brisu sve komentare a pogotovo onelinerske komentare koji nemaju niti imalo veze sa temom, da brisu svaki pokusaj chatanja i privatiziranja rasprave (ne moraju ako ima veze sa temom).
    Eto, dajem vam malo manevarskog prostora. Nadam se da cete ga pametno iskoristiti. (i moderatorice, a i ostali, obicni smrtnici).
    Dragi....
    Poza koju si ti opisao je izvodljiva samo ako kreshesh.... rodu , ruzhichastog flaminga ili zhirafu (ne ukljuchujuci muzhijake) ili ako imash Qjurac od 28 santima .... liliiiiiiiiii..... tek kad bi ga video' (Zoki ciga).....
    U shta je ipak teshko povjerovati :wink:
    Pazi da ne nadjesh dragu sa kooshijim prsima :shock: :!: , ili da ima sise na tatu :? ....
    A ja sa mojima ne bih da se hvalim

  6. #6
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    871
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ako se njemu to sviđa, ne znam zašto mu ne bih pružila to zadovoljsstFFo, meni je svejedno.
    Aham, bilo par puta ...prilikom petinga...

  7. #7
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    86
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    prvo argo mah,mah pa da ti odgovorim...

    Narafski da volim kad on totalno poludi... a jedna od stvari koje ga dovode do ludila su te dvije "masne naslage" sa prednje strane mene. Ne samo da volim raditi to sto si ti gore opisao vec ga volim onako lagano maziti sa grudima... Ono ja ljevo desno, on ljevo desni, trenje i to tako :wink:

    Ma volem sve

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    /me se stidi od ovolike kolicine iskrenosti suprotnog spola :o

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    cikotic city
    Posts
    1,890
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by CGorka
    a jedna od stvari koje ga dovode do ludila su te dvije "masne naslage" sa prednje strane mene.
    CGorko, jesu li to one iste 2 sto ih vidjesmo u bikini prije 2 godine?

    inace Argo, nije da ne znas da ubodes zanimljivu temu koja ce da bude temeljno isprobana u praxi
    C9H13NO3

    One world, Two wheels

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Lat/Lon: 44.9°N 13.9°E
    Posts
    1,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ice
    Quote Originally Posted by CGorka
    a jedna od stvari koje ga dovode do ludila su te dvije "masne naslage" sa prednje strane mene.
    CGorko, jesu li to one iste 2 sto ih vidjesmo u bikini prije 2 godine?
    Uf, ne podsjecaj me na TAJ bikini.

    La_bambola, kokosi sa kokosjim prsima me ne zanimaju. Niti bilo kakve kokosi, pa ni one koje samo kolokvijalno tako nazivamo.
    A ovo o cemu se radi na topicu se da lijepo izvesti i sa jednom solidnom dvojkom.
    Veci brojevi, su, naravno, dobrodosli, ali kad se sve oduzme i zbroji, radije se zadrzavam na cvrstim i solidnim trojkama.
    Pa kad se svoj gospodi daš,
    zadnji ples je valjda naš...

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,280
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mislim da je to dobro uprazhnjavati onim danima kada zhena/djevojka "ne mozhe" da ima odnos sa partnerom , zbog tzv."komunizma"... Ovo je dobra alternativa, za one koji to vole i mogu da izvedu 8)
    DakleM TiTs F*ck and Blow Job !!! Za cijelokupno uzhivanje partnera, a partnerka ......hehhhhh.... za jedno 4-5 dana :wink: , kad prodju dani.... :? A vazda li nas zakinu za po neshto :roll: :evil:

  12. #12
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    86
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ice
    Quote Originally Posted by CGorka
    a jedna od stvari koje ga dovode do ludila su te dvije "masne naslage" sa prednje strane mene.
    CGorko, jesu li to one iste 2 sto ih vidjesmo u bikini prije 2 godine?

    inace Argo, nije da ne znas da ubodes zanimljivu temu koja ce da bude temeljno isprobana u praxi
    Ne nego neke druge. :arrow: A da ista sam kao i prije. U ovim ranim 20-im se ne stari tako brzo

    Argo stari vuk... neka, dobro je vidjet da jos ima ljudi koji se informiraju na lijep i stari nacin.... Izravno i direktno Pa sta bude "bidne"

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    157
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mmmmm - i onda nagnes glavu i pogledas radnju - one of the hottest things around - kad vidis kako glavic izvire izmedju tvojih grudi, pa ga dotaknes jezikom, pa.... mmmm.

  14. #14
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Kragujevac
    Posts
    165
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mm

    U ovoj situaciji me najvise pali sto je njegov ***** blizu mojih usta... Primice mi se i odmice.. Molim ga da mi ga stavi u usta... dobro, na kraju mi UVJEK ispuni molbu.. i jos par stvari

  15. #15
    Join Date
    May 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    289
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vidite ja to nikad nisam upraznjava.Ne sumnjam da je feeling genijalan ali meni to ipak nesto bzvz izgleda.Ima mnogo ljepsih mjesta :shock:

    Ja bi to prije uradio ako je njoj merak a manje zbog mene.Ne svatite me pogresno,volim ja svasta ali nije mi neki djir to.....
    KO NIJE LUD NIJE NIJE NORMALAN

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    HR, BIH, CG, GRCKA
    Posts
    758
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sto bi hombre reka, stid me je iskrenosti suprotnog pola
    Svidja mi se to ja sam to probao sa 3 i wrh je..... pogotovo u kombinaciji sa oralnim, zna to cojka da izludi 8)
    U svakoj zeni lezi djavo. Ili ga ubijes radjanjem, ili poslom, ili i jednim i drugim.

  17. #17
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Crna Gora Cetinje
    Posts
    1,591
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    a POSLIJE DOLAZI PJESMA :
    TO JE NEKO POLUDIO ILI IDE NA PREDAJU !!
    HAHAHAHAHHAAHA
    BOZE CTO CINE JEBACI I JEBACICE ,A JA MNIM DA 98% NIJE PROMIJENILO MISIONARSKU POZU OD POCETKA SEKSUALNOG ISKUSTVA PO NECESOVIJA PODRUMA I KAZAMATA :wink:

  18. #18
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    svi smo mi 'ebachi - na forumima 8)

  19. #19
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Mind
    Posts
    179
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a malo cumshots ?
    Ja pa onda oni !

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hm 3nicka koja ce odgovorit to me je najvishe zapeckalo hehehe...
    ajme sh si se ti raspomamio nesh u zadnje vrijeme ajme .,,, sha ne jebica pa se praznish odje heheheh ko ti kaze a? a ono medju sise a sh se mene tice onako tokom oralnog al bash "uvalit" mislim stvarno heheheheh odgovorila bi ti ja detaljnije al sve me nesh strah da mi maldji brat ne cita ovoxexexe a salim se ne ono sh znam v časih to pride prav sh bi rekli braca slovenci narocito onako spontano sad o finishiranju u usta ... moze se i izbjeci al sve zavisi od situacije mogla bi ja o ovome razglabat al nesh mi se ne da pa mozd 2gi put ak ti u medju vremenu ne poslajes sms))
    p.s mozemo i o hrani pisat :wink:
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by u_prolazu
    mm

    U ovoj situaciji me najvise pali sto je njegov ku*** blizu mojih usta... Primice mi se i odmice.. Molim ga da mi ga stavi u usta... dobro, na kraju mi UVJEK ispuni molbu.. i jos par stvari
    mislim ipak da je najbolje to sh je medju sisama :wink:
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    I'm here to spread love all over the world!
    Posts
    5,020
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Najbolje mu je kod vas kako god okrenes

  23. #23
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Crna Gora Cetinje
    Posts
    1,591
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Mugi
    Najbolje mu je kod vas kako god okrenes
    :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: a posebno kad ga glodju :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue:

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,280
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Grad Heroja.....kosti se glodju, a mi ovdje prichamo o MESU mmmmmm, koje treba tretirati (da ne kazhem tranzhirati hahahaha) na potpuno drugi nachin.... suptilnije!!! 8) :devil:

  25. #25
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ja bolje da cutim :wink: (my voli velje tits :oops: ) my dregla sad
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Fotokopirnica
    By simm in forum Sve i svašta
    Replies: 22
    Last Post: 09-07-05, 03:21
  2. Gej
    By sms in forum #montecafe
    Replies: 4
    Last Post: 09-06-05, 19:30
  3. a sto kada...
    By CeNtuRY-GirL in forum Sex i erotika
    Replies: 54
    Last Post: 20-09-04, 17:05

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •