Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 30

Thread: ugasena stranica "Podgoricke legende"

  1. #1
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    podgorica
    Posts
    2,337
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default ugasena stranica "Podgoricke legende"

    vjerujem da ima i ovjde mnogo ljudi kojima je bilo milo poc na ovu stranicu, ako nista drugo a ono bar da pogleda mnostvo fotografija stare podgorice i procita makar koji text sa primjesama cuvenog podgorickog humora.
    osudjujete li ovo sto se desilo?
    http://www.vijesti.me/vijesti/ugasen...e-clanak-78831




    ako nisam pogodio dje sam trebao da otvorim temu neka moderatori isprave.

  2. #2
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Syria, Damascus
    Posts
    10,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ovo pripada podforumu 'sve i svasta' ili u najgorem slucaju 'titograd'

    potez podrzavam jer znam kakav je narod posjecivao ono mjesto tj. cemu je sluzila ona stranica.

  3. #3
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Pg
    Posts
    3,614
    Thanks Thanks Given 
    187
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Zalili se stojseri...
    Sve je to na psihichkoj bazi ®

  4. #4
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    7,935
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    122
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    I ja isto podrzavam, jesam podgoricanin i sve to ali ona stranica je krenula losim putem
    + kad vidim koga su sve tavljali u legende....
    (╯°□°)╯ ︵ ┻━┻

  5. #5
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,093
    Thanks Thanks Given 
    543
    Thanks Thanks Received 
    751
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Glupost je da su je ugasili zbog ovoga.
    Ali, da je širena mržnja sa ove grupe - jeste, od mene su svojevremeno dobili par reporta, tako da podržavam gašenje.
    In vino veritas

  6. #6
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Napokon neko da je obratio pažnju na onu gadost od grupe!
    Koliko sam se puta sa tim maloumnikom raspravljao i uvijek su mu argumenti bili ''medjedu'',''stojseru'' i tako dalje.
    Inače mnogo iskompleksiran i glup momak.

  7. #7
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    1,906
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Grupa nije ugasena, admin je samo bio 'sakrio' na jedno vrijeme. Oce covjek u ljetu da uziva.

    http://www.facebook.com/pages/%D0%9F...21774164561206

    Gospodo iz Vijesti, i ostale gradske tračare:
    Prije nego što objavite bilo kakve informacije mogli bi prvo da ih provjerite, bar djelimično.
    Kao što vidite, stranice nije ugašena, i neće biti ugašena, već je samo privremeno nevidljiva za sve njene posjetioce.
    Glupo je da to pišem ali moram jer ima previše debila koji rade u medijima:
    Ova stranica ne širi nikakvu, ni najmanju, mržnju prema bilo kojoj vjeri, boji, rasi, naciji, naprotiv, i to znaju svi njeni posjetioci od prvog dana.
    Ova stranica služi isključivo da se zabavimo u trenucima dokolice, tako što ćemo se slikom i riječju podsjetiti nekih davno prošlih vremena, i ljudi koji su ih obilježili.
    Totalni je kretenizam pomislit da se ovdje zlostavljaju romi, *****i, ili bilo ko drugi što sebe smatra ugroženim jer je u manjini.
    Ako *****a ili ciganina provučem kroz neki vic to je sve sa jednim jedinim ciljem, da se izvuče osmijeh, a ne da se neko ponižava, omalovažava, vrijeđa i tome sl. Prije svega najviše se šalimo na naš račun, ali to je izgleda dozvoljeno, jer smo mi manjina u svom gradu ili jedini nezaštićeni? Ne postoji društvo za zaštitu Podgoričana, a valjalo bi, jer bi svaki dan podnosili krivične prijave... Samo retard šalu shvata pogrešno, ali retardi su kod nas urednici članaka, i direktori raznih nevladinih udruženja i sl, tako da shvatam retarde, i ovo ne pišem zbog retarda već zbog članova ove stranice, koji ovdje dolaze iz zadovoljstva a ne obijesti, i koji se ovdje osjećaju ljepše nego na bilo kojoj drugoj stranici, i zbog njih i postoji stranica.
    Ovo pišem zbog ljudi koji vole ovu stranicu i koji bukvalno plaču kad danas čitaju da je više nema.
    Vjerujte mi, i meni bi bilo ža da je nema, ali je Bogu hvala ima, i biće je sve dok je svijeta i vijeka, samo je trenutno nedostupna, zbog mojih privatnih stvari, i sve to nema nikakve veze s ničim o čemu se priča i piše danas.
    Kao što sam vam i reka, za par mjeseci će sve bit opet kao nekad, svakodnevno opuštanje uz stare slike i priče.
    Slažem se sa svima koji misle da imam propusta, grešaka, gluposti itd, ali gospodo draga, izvolite, napravite vi bolje, pametnije, interesantnije, opširnije, detaljnije, i ako uspijete svi ćemo se prebačit kod vas, a ja ću ovu stranicu da ugasim nakon takvog poduhvata.
    Zaobiđite me sa pričom da sam ja slika gologuzog Abea, jer da Abe kojim slučajem nije ganci bio bi proglašen normalnim?
    Abeu je mjesto u Dobrotu ili neku drugu sličnu ustanovu za mentalno poremećene, jer njega niko ne skida za pare, niti slika, već se on sam skida, jer za pametnije stvari ne zna. Umjesto da se Abe pronađe i skloni sa ulice, vi bi najradije mene pronašli i sklonili sa Slobode. Malo ste se zajebali u proračunu.
    Ko god da ste vi, i koliko god da vas ima, i kakve god veze da imate, i ko god da vas huška, plaća, ja sam uvijek korak ispred vas, i to što mislite meni da napravite najlakše i najprije se može desit vama. Da se ne zarazim i ne glibam ruke, da se ne bi igrali fatalice po gradu sa Zečevima, koji se kriju iza nepismenih ljudi, reći ću vam ovo što bi i sami rekli da ste na moje mjesto:
    Ko meni i stranici zlo mislio o kurcu mi visio.
    Stranica će trajat dok trajem i ja, a Bogu hvala, dobro sam, i dugo ćemo se još gledat, bez obzira što bi dosta vas mene najradije viđeli u Spuž ili na Čepurke, ali nećete toga filma gledat, bolesnici, u usta vam se po*****, smrdljiva i škrbava.
    Znam da će novinari za pare napisat da je zemlja kockasta, i da će ubijedit većinu čitalaca da je tako, jer je kockastih kolko oćeš, ali ova stranice ne postoji zbog većine, ni zbog manjina, već zbog svih nas antidebila, koji ne mrzimo ni *****e, ni rome, ni srbe, ni vrbe, ni kineze, ni nikoga, ali zbog istih se izgleda ne smijemo ni našalit na njihov račun, dok se oni smiju kad se šalimo između sebe?
    Blato im u pamet.
    Društvo za zaštitu Podgoričana treba pod hitno da se formira, i da se svakodnevno podnose krivične prijave protiv sličnih osoba koje na sve moguće načine pokušavaju ovom narodu da uvale laži i obmane, da bi nekog ocrnili a sebe i svoje poremećaje prikrili.
    Ljudi žive sa komplexima, a kome smeta da pročita šalu i vic o ciganima, *****ima, sjevernjacima, politici, sportu, itd toplo mu preporučujem da trkne do obližnje apoteke i da na brzinu proguta nešto na moj račun.
    To bi vam bilo to, dobri moji, i ne sjekirajte se, jači smo od svih zlih ljudi koji bi ladno ubili ciganina ili *****a i napisali da sam ja to uradio, samo da prestanem da pišem istinu, onakvu kakva jeste, a ne onakvu kakvu oni žele da vam predstave putem svojih plaćenih textova.
    Pozdravljam vas, i od ponoći se opet ne vidimo.
    Pozdrav do jeseni za sve ljude dobre volje i za one koji rade da svima bude bolje ♥

  8. #8
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rookie View Post
    ovo pripada podforumu 'sve i svasta' ili u najgorem slucaju 'titograd'

    potez podrzavam jer znam kakav je narod posjecivao ono mjesto tj. cemu je sluzila ona stranica.
    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    Napokon neko da je obratio pažnju na onu gadost od grupe!
    Koliko sam se puta sa tim maloumnikom raspravljao i uvijek su mu argumenti bili ''medjedu'',''stojseru'' i tako dalje.
    Inače mnogo iskompleksiran i glup momak.
    http://www.facebook.com/pages/%D0%9F...4561206?ref=ts

  9. #9
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,432
    Thanks Thanks Given 
    2,997
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zOBLA-gfx View Post
    Totalni je kretenizam pomislit da se ovdje zlostavljaju romi, *****i, ili bilo ko drugi što sebe smatra ugroženim jer je u manjini.
    Ako *****a ili ciganina provučem kroz neki vic to je sve sa jednim jedinim ciljem, da se izvuče osmijeh, a ne da se neko ponižava, omalovažava, vrijeđa i tome sl. Prije svega najviše se šalimo na naš račun, ali to je izgleda dozvoljeno, jer smo mi manjina u svom gradu ili jedini nezaštićeni? Ne postoji društvo za zaštitu Podgoričana, a valjalo bi, jer bi svaki dan podnosili krivične prijave... Samo retard šalu shvata pogrešno, ali retardi su kod nas urednici članaka, i direktori raznih nevladinih udruženja i sl, tako da shvatam retarde, i ovo ne pišem zbog retarda već zbog članova ove stranice, koji ovdje dolaze iz zadovoljstva a ne obijesti, i koji se ovdje osjećaju ljepše nego na bilo kojoj drugoj stranici, i zbog njih i postoji stranica.
    Ovo pišem zbog ljudi koji vole ovu stranicu i koji bukvalno plaču kad danas čitaju da je više nema.
    Vjerujte mi, i meni bi bilo ža da je nema, ali je Bogu hvala ima, i biće je sve dok je svijeta i vijeka, samo je trenutno nedostupna, zbog mojih privatnih stvari, i sve to nema nikakve veze s ničim o čemu se priča i piše danas.
    Kao što sam vam i reka, za par mjeseci će sve bit opet kao nekad, svakodnevno opuštanje uz stare slike i priče.
    Slažem se sa svima koji misle da imam propusta, grešaka, gluposti itd, ali gospodo draga, izvolite, napravite vi bolje, pametnije, interesantnije, opširnije, detaljnije, i ako uspijete svi ćemo se prebačit kod vas, a ja ću ovu stranicu da ugasim nakon takvog poduhvata.
    Zaobiđite me sa pričom da sam ja slika gologuzog Abea, jer da Abe kojim slučajem nije ganci bio bi proglašen normalnim?
    Abeu je mjesto u Dobrotu ili neku drugu sličnu ustanovu za mentalno poremećene, jer njega niko ne skida za pare, niti slika, već se on sam skida, jer za pametnije stvari ne zna. Umjesto da se Abe pronađe i skloni sa ulice, vi bi najradije mene pronašli i sklonili sa Slobode. Malo ste se zajebali u proračunu.
    Ko god da ste vi, i koliko god da vas ima, i kakve god veze da imate, i ko god da vas huška, plaća, ja sam uvijek korak ispred vas, i to što mislite meni da napravite najlakše i najprije se može desit vama. Da se ne zarazim i ne glibam ruke, da se ne bi igrali fatalice po gradu sa Zečevima, koji se kriju iza nepismenih ljudi, reći ću vam ovo što bi i sami rekli da ste na moje mjesto:
    Ko meni i stranici zlo mislio o kurcu mi visio.

    Stranica će trajat dok trajem i ja, a Bogu hvala, dobro sam, i dugo ćemo se još gledat, bez obzira što bi dosta vas mene najradije viđeli u Spuž ili na Čepurke, ali nećete toga filma gledat, bolesnici, u usta vam se po*****, smrdljiva i škrbava.
    Znam da će novinari za pare napisat da je zemlja kockasta, i da će ubijedit većinu čitalaca da je tako, jer je kockastih kolko oćeš, ali ova stranice ne postoji zbog većine, ni zbog manjina, već zbog svih nas antidebila, koji ne mrzimo ni *****e, ni rome, ni srbe, ni vrbe, ni kineze, ni nikoga, ali zbog istih se izgleda ne smijemo ni našalit na njihov račun, dok se oni smiju kad se šalimo između sebe?
    Blato im u pamet.
    Društvo za zaštitu Podgoričana treba pod hitno da se formira, i da se svakodnevno podnose krivične prijave protiv sličnih osoba koje na sve moguće načine pokušavaju ovom narodu da uvale laži i obmane, da bi nekog ocrnili a sebe i svoje poremećaje prikrili.

    Ljudi žive sa komplexima, a kome smeta da pročita šalu i vic o ciganima, *****ima, sjevernjacima, politici, sportu, itd toplo mu preporučujem da trkne do obližnje apoteke i da na brzinu proguta nešto na moj račun.
    To bi vam bilo to, dobri moji, i ne sjekirajte se, jači smo od svih zlih ljudi koji bi ladno ubili ciganina ili *****a i napisali da sam ja to uradio, samo da prestanem da pišem istinu, onakvu kakva jeste, a ne onakvu kakvu oni žele da vam predstave putem svojih plaćenih textova.
    Pozdravljam vas, i od ponoći se opet ne vidimo.
    Pozdrav do jeseni za sve ljude dobre volje i za one koji rade da svima bude bolje ♥

    Мислим да је задња подебљана реченица хит над хитовима, али ни остале не заостају много.
    Види се да је младић интелигентан, васпитан, културан и образован.
    И фокусиран прије свега, на своју фиксацију.
    Зато кажем направимо друштво за помоћ подгоричанима, а прије свега њему!
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  10. #10
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    podgorica
    Posts
    2,337
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sto se radi
    on po vama, vi po njemu...ne branim ga ali, ako ne volite to sto on radi, ne radite ni vi isto sto i on.
    naglasio sam gore da mi je milo ponekad pregledat slike stare Podgorice i ponekad procitat ponesto. mnogo vise sam vidio lijepih no ruznih stvari na tu stranicu.(moje misljenje) ... ne opravdavam pojedine textove i izbjegavam da ih citam ali ...

  11. #11
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,432
    Thanks Thanks Given 
    2,997
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Па зар овдје ико критикује љубав према граду, сјећање на људе који су у њему живјели, дух који га краси (или га је красио)?
    Критикује се шовинизам, комплекси (више вриједности), неваспитање, нкултура, подсмијавање слабијим од себе, укратко једно недолично понашање.
    То је све.
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  12. #12
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,226
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    21
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Nije ugasena,a gospoda iz vijesti samo nek su mi zdra'o.

  13. #13
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    podgorica
    Posts
    2,337
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mstislav View Post
    Па зар овдје ико критикује љубав према граду, сјећање на људе који су у њему живјели, дух који га краси (или га је красио)?
    Критикује се шовинизам, комплекси (више вриједности), неваспитање, нкултура, подсмијавање слабијим од себе, укратко једно недолично понашање.
    То је све.
    ok. nije zabranjeno bit klosar i nevaspitan. svako nosi svoj obraz. na kraju krajeva nije ni obavezno posjecivati stranice koje ti na bilo koji nacin ne prijaju. samo vidjeh komentar "ne znam cemu je sluzila ova grupa" ... cemu inace sluze grupe na fb. narod se druzi, zajebava, upoznaje ... svako sa svojom kategorijom i kraj. gospoda sa gospodom , klosari sa klosarima.
    nema veze neka smo se mi popricali

  14. #14
    Join Date
    May 2012
    Posts
    410
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Eo jos jedan tekst.

    Za nas koji u srcu nosimo glavni grad kao bomba je odjeknula vijest- stranica podgoricke legende je ugasena! Kako kazu zbog vrijedjanja nacionalnih manjina.Ionako sabijeni u svom gradu, (sto bi Cico Popovic rekao jos malo cemo bedzeve nosit da se raspoznajemo), mi djeca ovoga asfalta zahvaljujuci jednom velikom entuzijasti iz naseg grada nasli smo nas “virtuelni cosak”, mjesto okupljanja, druzenja i dobre zajebancije! Ozivjeli smo virtuelno duh naseg grada, ono sto su nam ocevi i djedovi ostavljali u amanet, price, doskocice, slike predratne Podgorice, poslijeratnog Titograda i opet nase nove Podgorice. Grupa je bila otvorenog karaktera, i svako je bio dobrodosao! Svakodnevno postavljanje novih slika, pricanje novih prica, ozivljavali su taj duh stare Podgorice koji je odavno legao na samrtnicku postelju! Rijetko je koji Podgoricanin mogao sakriti osmijeh kada bi otvorio tu nepresusnu zbirku koju je stranica posjedovala!

    Bio je to muzej! Da, muzej slika, podgoricke bastine, virtuelni muzej ovog grada! Takav muzej Podgorica danas nema! A sto je Podgorica bez humora? Isto sto i recimo Las Vegas bez kocke! Podgoricki humor, nama svojstven nije stedio nikoga. Ali nije ni ljutio nikoga u tom krugu jer su Podgoricani uvijek bili prvo zajebanti na svoj racun a zatim i na racun drugih! Nasa kultura, nasa zajebancija, nasa pravila- bez ikakve ljutnje, bez uvrede, samo priznanja za dobar skec protivniku. To je bila Podgorica!

    Decenijama vec, spletom okolnosti u koje ne zelim ulaziti, taj duh se gubi . Najezda nekih drugih kultura, nama nepoznatih, nekih izuzetno “osjetljivih” grupacija kao da pokusava promijeniti sve ono na cemu smo podignuti. Stranica je kazu ugasena zbog fotografije nagog roma koji je setao gradom. Zabrinuli se Ombudsman i borci za prava manjina! A nijesu se zabrinuli sto doticni trci go ulicama bez odjece i hrane. Licemjerno nije dovoljno jaka rijec, rijec koju tek treba izmisliti cera na povracanje bez izuzetka.

    Kazu da je stranica sirila mrznju? Navode se stanovnici nekih drugih gradova koji svjedoce o istom. Zanimljivo kako se recimo u Podgorici skoro vijek cijeli pricaju vicevi o recimo nasim komsijama Zecanima pa nikad nijesu se nasli uvrijedjeni? Ili obrnuto, koliko se samo viceva isprica o Podgoricanima koje mi cak prihvatamo i ponavljamo sa velikim odusevljenjem. E to je ta sirina humora koju imaju Podgoricani. Sala na svoj racun. Kao takva prihvatljiva je i drugima sve dok taj talas doskocica ne dohvati I njih. Ako je nekome smetalo, zasto je uopste ulazio na istu? Zasto je dolazio na “nas cosak” kada nije pozvan, niti mu se svijda? Ima na netu preko milijardu coskova uvijek je mogao izabrati neki svoj!
    Odjednom stvorilo se u nasem okruzenju na hiljade nekih NVO, laznih moralista kojima smeta sve dok je na javnoj sceni, a njihov privatni blud, razvrat i bahanalije se podrazumijevaju.Lazno moralisanje za jos jedan nalet povracanja, skoro da mi utroba ostane prazna.

    Stoga, gospodo… pustite vi nas da se i dalje zajebavamo kako mi znamo, i kako smo naucili. Nikad niko nije u istoriji ovog grada sikaniran, zlostavljan, ili ne daj Boze povrijedjen zato sto nije Podgoricanin. Ali zato biiti Podgoricanin u svom gradu najtezi je zadatak za izvrsiti. Jos malo cekam da mi pocnete braniti da setam svojom ulicom, da jedem sladoled kod Stetnog, da gledam Buducnost na stadionu. Ni sami nijeste svjesni efekta koji ste proizveli. Nesto poput adrenalina koji su rukometasi dobili kada nije pustena himna. Inat! Najjaci pokretac od svega. A ljubav prema Podgorici je dovoljno jaka, da taj inat lokalno receno nabudzi do kraja. Ako ste mislili da su dosadasnji vicevi i sale prejaki za vas ukus, samo cekajte! Kreativnost humora, ukombinovana sa crnim humorom za Podgoricane je uvijek bila poslastica. Krece novi talas, ima tek da vas boli!



    Vuk Pejovic

    http://www.facebook.com/notes/vuk-pe...51057078524187

  15. #15
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    i ja sam povremeno svratila na tu stranu, ali mi jeste iz nekoliko navrata zasmetalo što bi bilo kakva primjedba na bilo šta što je na stranicu postavljeno bila okarakterisana kao "debilizam debilnih stojsera" otprilike ovakvom terminologijom...

    bilo je lijepih fotografija, dobrih viceva i dobrih pošalica, ali moram reći da sam više nego jednom pomislila da to ipak nije onaj toliko hvaljeni podgorički humor...mada, ruku na srce dopadalo se to nekome ili ne, jedan veliki dio PG anegdota se jeste zasnivao na lukavstvu, podmetanju, a PG humor (taj hvaljeni o kome gore progovorih) je znao da se svede na to ko će koga bolje zaHebat.
    Sve to zajedno ne potpada pod humanost, filantropiju a pogotovo pod te termine nikako ne potpada posprdavanje sa osobama ometenim u razvoju...a bojim se da smo mi vazda imali tu "crtu" jer nam je od moga djetinjstva, a to je poodaavno bilo, predmet sprdnje (predmet sprdnje = osoba koju zovemo "podgorička legenda") viđi čuda, bio neko ko nije "nataman". Meni se to nikad nije dopadalo, ali ja sam ja i ne pričam ovo da bih s bilo kim polemisala, nego samo iznosim svoje mišljenje o fb strani "podgorička legende".

    Ne dopada mi se nikako što se to odmah tumači atakom na rasnoj i nacionalnoj osnovi jer malo je smiješno da ako se nasmijem Romu jer je nešto rekao kako ne valja odmah sam rasista i nacionalista, a što sam ako se nasmijem Crnogorcu? A što ako se Mida meni posprdne? Ona nije nacionalista po defaultu? Oni koji dijele ljude prema rasi i naciji najviše se pozivaju na ovo, jer ja i ne primijetim je li šala na račun Bosanca, Crnogorca, Crnca, Srbina, Albanca, Kineza ili Roma! Dobra šala je dobra šala pa makar po mojoj grbači.

    Ja Fb stranu nikad ne bih ugasila, jer mi je vazda bilo presmiješno da se vodi rat za mir, ili da se u ime ljudskih prava krše nečija ljudska prava, ali bih sporne fotografije obrisala i naravno upozorila kršitelje, pozvala na toleranciju...mada, ne znam kome ođe fali tolerancije, iskreno.

    Daa se razumijemo, posprdavanje sa bolesnim ljudima bilo koje rase i nacije ne podržavam, vrijeđanje bilo koga takođe, ali šale?! Vazda
    Last edited by zvoncica; 20-06-12 at 01:24.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  16. #16
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    7,935
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    122
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    Koliko sam se puta sa tim maloumnikom raspravljao i uvijek su mu argumenti bili ''medjedu'',''stojseru'' i tako dalje.
    Inače mnogo iskompleksiran i glup momak.
    to je neki ekstremni podgoricanin
    (╯°□°)╯ ︵ ┻━┻

  17. #17
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,468
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,266
    Thanked in
    639 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Glenn_Q View Post
    to je neki ekstremni podgoricanin

    Ideja o ovakvoj grupi nije loša ima mnogo slika stare Podgorice (Titograda) i Podgoricana koje je lijepo viđeti ali ovaj lik koji je administrator njegovo izražavanje i izražavanje određenih ljudi koji pišu tamo prelazi granicu dobrog ukusa što se da viđeti iz ovog zadnjeg teksta koji je napisao
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  18. #18
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Birziminijum
    Posts
    15,904
    Thanks Thanks Given 
    159
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    162 Posts

    Default

    mimo slika stare podgorice/titograda grupa je totalno smece i nije vrijedna pomena uopste.

    a adminu rak glave

  19. #19
    Join Date
    May 2005
    Location
    podgorica
    Posts
    3,318
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Pristupio sam toj grupi akd se osnovala, jer su mi tu bile slike pokojnog oca i striceva.
    Ali sam vidio koliko je sati i ubrzo napustio tu grupu.
    Moji su staropodgoricani (mrzim tu rijec), ali ne svidja mi se trenutna svijest stanovnika Podgorice, previse su nadrkani i nasilni, cast izuzecima naravno.

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Olosh View Post
    Zalili se stojseri...
    Sto ce siroti...
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  21. #21
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    12
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nije ugasena grupa

  22. #22
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    holjo zasto mrzis tu rijes? treba da mrzis zloupotrebu te rijeci, lise 4 5 familija ko je sve sebi dozvolio da se zove staropodgoricanin iliti cikotic od tuskog cikota onaj koji se sali na svoj racun prvo pa na svaciji drugi, gospoda od ljudi ! srecom mi je u familiji jedna takva porodica i volim ih vise od svih i obozavam slusat njihove sale govor koji su zadrzali i sl
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  23. #23
    Join Date
    May 2005
    Location
    podgorica
    Posts
    3,318
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    holjo zasto mrzis tu rijes? treba da mrzis zloupotrebu te rijeci, lise 4 5 familija ko je sve sebi dozvolio da se zove staropodgoricanin iliti cikotic od tuskog cikota onaj koji se sali na svoj racun prvo pa na svaciji drugi, gospoda od ljudi ! srecom mi je u familiji jedna takva porodica i volim ih vise od svih i obozavam slusat njihove sale govor koji su zadrzali i sl
    Ok, pogresno sam se izrazio.
    Jedne prilike prije par godina, startovale me neke cure u jednom pg lokalu, i pita me jedna od njih, odakle si, nismo te gledale u grad (nisu ni mogle jer sam 8 godina ucio van Podgorice)
    Ja rekoh odavde iz Podgorice. A ona iz prve: Znas li, mi smo ti staropodgoricanke!!! Vazi, vazi seljanko!

  24. #24
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    hahahahaha e pa to, ti onda reci dobro drage moje dame ja sam cikotic , ionako ne znaju sto to znaci
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  25. #25
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by holjo View Post
    A ona iz prve: Znas li, mi smo ti staropodgoricanke!!! Vazi, vazi seljanko!


    mozda je mislila - neudata
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 11
    Last Post: 31-12-11, 12:32
  2. Replies: 501
    Last Post: 27-02-07, 18:16
  3. podgoricke legende!
    By shrek in forum Centralni
    Replies: 9
    Last Post: 04-09-06, 15:49
  4. "Drolja","laka zhena","droksa"
    By Shelly in forum Ženski kutak
    Replies: 73
    Last Post: 26-02-05, 12:16

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •