View Poll Results: Ko ce biti sampion za sezonu 2012/2013

Voters
85. You may not vote on this poll
  • Sutjeska

    8 9.41%
  • Budućnost

    34 40.00%
  • Rudar

    1 1.18%
  • Zeta

    6 7.06%
  • Mogren

    3 3.53%
  • Lovćen

    2 2.35%
  • Čelik

    22 25.88%
  • Jedinstvo

    0 0%
  • Grbalj

    1 1.18%
  • Mladost

    2 2.35%
  • Petrovac

    1 1.18%
  • Mornar

    5 5.88%
Page 5 of 104 FirstFirst 1234567891555 ... LastLast
Results 101 to 125 of 2579

Thread: Telekom 1. CFL 2012/2013

  1. #101
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Jel moguće da je na Raja neko ruku digao...
    A shto zna neki rus tamo atletichar

  2. #102
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    http://www.cdm.me/sport/fudbal/u-tuc...radile-i-skije

    "Nije bilo ništa strašno. Bilo je malo koškanja, jurnjave po terenu. Evo, mi smo svi u hotelu i dobro smo" rekao je Vešović.
    http://www.pobjeda.me/2012/06/27/ops...zete-i-amkara/

    Nezvanično saznajemo da niko od fudbalera Zete nije povrijeđen, dok je nekoliko fudbalera Amkara i jedan od trenera odvezeno u bolnicu na ušivanje rasjekotina na glavi
    http://cg-fudbal.com/2012/06/26/tuca...ci-amkar-zeta/

    Kako saznaje CGF nijedan fudbaler Zete i član stručnog štaba nije povrijeđen, dok su par fudbalera Amkara prebačeni u bolnici u Užicama.
    http://www.vijesti.me/sport/masovna-...j-clanak-80073

    I bilans opšte makljaže je zastrašujući - prema nezvaničnim informacijama, nekoliko fudbalera ruskog tima završilo je tuču sa slomljenim rukama, te povredama glave...
    Kako “Vijesti” saznaju iz tabora Zete, gotovo je nevjerovatno kako su u opštem metežu igrači tima iz Golubovaca prošli bez ozbiljnijih povreda.


    No, niko od vas ne pominje da je Zeta vodila 3:1 do tog trenutka. Nije Amkar mačji kašalj.
    Dick Laurent is dead!

  3. #103
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Čika Džo View Post
    Izvor informacije? Kurir.



    Ima li kakvog očevica? Radije bi vjerovao nekom ko je bio tamo nego ovom hašišaru koji veli da su se tukli skijama.
    http://www.vijesti.me/sport/masovna-...j-clanak-80073

    http://cg-fudbal.com/2012/06/26/tuca...ci-amkar-zeta/

    Inaf?
    Bijo si poziw koi se neodbija

  4. #104
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Douglas, Isle of Man
    Posts
    10,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Svuđe isti očevidac iz Kurira.

    Neimenovani očevidac događaja u izjavi za "Kurir" na živopisan način priča o dešavanjima...

    Kako se 40 ljudi bije 15 minuta i ne zna se je li ko u bolnicu završio? Ne kažem da se nisu šibali nego da je preuveličano. I okle ljudima na teren za fudbal skije jebene u sred juna?
    Mislim, znam da je Zlatibor zimski centar i sve...
    "And if they didn't believe me, they believe me now."

  5. #105
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Uljez na temi.
    Ponavljam, uljez na temi.


    Čovječe, to je teren nekog gnjilog hotela na Zlatibor. Teren sličan onima na Jaz, a i ođe u svlačionice možeš nać mrežu za ribanje, bove i slične fudbalske rekvizite.
    Gde živiš ti dečko?
    Last edited by Mad_dog_KO; 27-06-12 at 12:07.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  6. #106
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    mislim da nema nista od toga, najprije da je bilo koskanja i nesto sl.
    kurir kao po obicaju lupao a ovi nasi kao po obicaju plasirali neprovjerene informacije.
    pa evo sada sa drogbom, sto moze da ucini jedan list i laganje da citav svijet prenese da je potpisao za barsu a onno nidje veze. tako da mi ni malo relevantno nije sto su ovi nasi to potvrdili.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  7. #107
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Biće su im se ruke same od sebe slomile.

    “Sinoć oko 19.55 časova, na Zlatiboru, opština Čajetina, prilikom odigravanja neprijavljene, prijateljske-trening fudbalske utakmice između FK „Zete“ iz Podgorice, Republika Crna Gora i FK „Amkar“ iz Perma, Ruska Federacija, došlo je do narušavanja javnog reda od strane 12 osoba. Pored igrača u tuču su se umiješali i članovi rukovodstva obje fudbalske ekipe. Prilikom narušavanja javnog reda i mira dva igrača FK „Amkar“ iz Perma su zadobila teške tjelesne povrede u vidu preloma podlaktice na neutvrđen način. Oni su pregledani u Opštoj bolnici u Užicu, gdje je dežurni ljekar konstantovao teške tjelesne povrede, a nakon ukazane pomoći su pušteni”, navodi se u saopštenju policijske uprave u Užicu.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  8. #108
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,918
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Jel moguće da je na Raja neko ruku digao...
    Evo valjda RUS nije upoznao chika Raja

  9. #109
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,270
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bravo zecani, neka ste izribali te ruse ogavne
    Nemamo lobi al' imamo damu ! Eviva !

  10. #110
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    8
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A kako se Rusu odma ime kazuje jer je na Rajoa udarijo aa-
    Jednom kad sretnes me, to necu biti ja

  11. #111
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Douglas, Isle of Man
    Posts
    10,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mad_dog_KO View Post
    Gde živiš ti dečko?
    Tuški Put.

    Pa ti te bove tamo na primorje, ovamo kod Vera sve profi. Fuckin' Karioke for the win.

    A za ove polomljene podlaktice mi daj izvor, bez ćerkice. Ne bi da vjerujem da su momci Rada Vešovića, moga komšije, sjebali nekakvoga Rusa mrtvog. Mada me u principu zabolje ćošak, samo što su mi skije i 15 minuta tuče preuveličavanje.
    Ni da se bije 30 Ivana Strugara, velikih magova kung - fua.
    "And if they didn't believe me, they believe me now."

  12. #112
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,918
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  13. #113
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Žilina pita za Adrovića

    Ubitačni špic Budućnosti Admir Adrović je odbio Kruz Azul, ali nova ponuda je stigla ulicu Vaka Đurovića - kako nezvanično saznajemo, slovački prvoligaš Žilina, interesuje se za usluge prvog strijelca crnogorskog prvenstva!
    Koja je novčana ponuda u pitanju još ne znamo, ali poziv prvaka Slovačke je sigurno interesantniji za Adrovića od ponude koju su nedavno poslali Meksikanci. Bilo kako bilo - interesovanje postoji...
    Pored Žiline, postoji još nekoliko klubova koji u svom tefteru imaju učinak produktivnog napadača Budućnosti - kako smo čuli par njemačkih drugoligaša namjeravaju u narednih par dana da se jave plavom klubu oko Adrovića, koji je u nedavno završenom prvenstvu Crne Gore postigaogola - sve pogotke postigao je iz igre.
    Odlazak Adrovića neće biti jedini u ulici Vaka Đurovića - lijevi bek Risto Radunović se
    dogovorio sa belgijskim Beršotom (Dnevne novine su prve pisale o interesovanju Belgijanaca), čeka se samo promocija, Dragan Bošković (interesuje se Kruz Azul), Srđan Radonjić (još nije produžio ugovor) se takođe nalaze na izlaznim vratima kluba...

    http://dnovine.me/
    (jučerašnje izdanje)

    Čudan je taj Adrović. Prije pola godine odbio Korejce, sad Meksikance. Mislim da se malo precjenjuje (malo više). E sad, interesuje me vaše mišljenje. Đe biste na njegovom mjestu prešli da možete birati? U Žilinu ili u neku ekipu njemačke druge lige. Uzmite u obzir da nije u pitanju ekstra igrač i da nije premlad (24 godine).
    Dick Laurent is dead!

  14. #114
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    po meni je bolje u njemacku 2 ako je neki klub koji bi imao ambicije da se bori za ulazak u prvu ligu. a to da nije mlad ne bi rekao , nije bas ni prestar. koliko vidim vecinom je razmisljanja ako igrac predje 22 godine a ne ode u neki veliki klub da je prestario, a mozemo vidjeti da u dosta reprezentacija neki igraci sa 27 do 30 godina prvi put debituju u nacionalne timove a to govorim o velikim reprezentacijama.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  15. #115
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amnesiac View Post
    Žilina pita za Adrovića

    Ubitačni špic Budućnosti Admir Adrović je odbio Kruz Azul, ali nova ponuda je stigla ulicu Vaka Đurovića - kako nezvanično saznajemo, slovački prvoligaš Žilina, interesuje se za usluge prvog strijelca crnogorskog prvenstva!
    Koja je novčana ponuda u pitanju još ne znamo, ali poziv prvaka Slovačke je sigurno interesantniji za Adrovića od ponude koju su nedavno poslali Meksikanci. Bilo kako bilo - interesovanje postoji...
    Pored Žiline, postoji još nekoliko klubova koji u svom tefteru imaju učinak produktivnog napadača Budućnosti - kako smo čuli par njemačkih drugoligaša namjeravaju u narednih par dana da se jave plavom klubu oko Adrovića, koji je u nedavno završenom prvenstvu Crne Gore postigaogola - sve pogotke postigao je iz igre.
    Odlazak Adrovića neće biti jedini u ulici Vaka Đurovića - lijevi bek Risto Radunović se
    dogovorio sa belgijskim Beršotom (Dnevne novine su prve pisale o interesovanju Belgijanaca), čeka se samo promocija, Dragan Bošković (interesuje se Kruz Azul), Srđan Radonjić (još nije produžio ugovor) se takođe nalaze na izlaznim vratima kluba...

    http://dnovine.me/
    (jučerašnje izdanje)

    Čudan je taj Adrović. Prije pola godine odbio Korejce, sad Meksikance. Mislim da se malo precjenjuje (malo više). E sad, interesuje me vaše mišljenje. Đe biste na njegovom mjestu prešli da možete birati? U Žilinu ili u neku ekipu njemačke druge lige. Uzmite u obzir da nije u pitanju ekstra igrač i da nije premlad (24 godine).
    U tom tripu ultra mega giga igracha su on i Boskovic trenutno pa trckaraju na treninge zaleci se na neke nepostojece povrede, vec su ih provalili izgleda, Mugiju ako dune tacno ga nece zapinjat ni u Evropu ni u Buducnost, ne razumijem cemu to uzdizanje sebe zato sto si najbolji stijelac u amatersku prvu ligu CG...

    Prije svega on je kreten sto je odbio ponudu iz J.Koreje, makar mu para ne bi falilo jer on neke znacajnije uspjehe u karijeri nece postizat niti se domoc nekog top tima cak i ovih osrednjih vrlo teshko, Meksiko ajde tu i tamo sto znam ne pratim ih toliko da bi znao puno o Kruz Azulu i ostalim im klubovima. Njemacka druga liga bi za njega vjerovatno bila dobro rjesenje sa opcijom ako se pokaze da moze preci u nekog slabijeg/osrednjeg Bundesligasa, ali bude li nastavi sa ovim ponasanjem i tripovanjem, sve mi se cini da ce dobit godinu dana nazadovanja kao Stefan Mugosa zbog Miomira.

  16. #116
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Izgreda da su i Lakiju rekli da nadje novi klub, da ne racunaju na njega. Ne mogu da shvatim da se jedan Janjo dovodi da bi zamjenio Lakija. No eto, njihova posla. Pripreme pocinju u ponedjeljak, 12 omladinaca u ekipi.
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  17. #117
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    5,984
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    106
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Svi su potpisali ugovore. Laki nije htio da produzhi ugovor... A i realno je Janjo bolji golman od Lakija.
    Slazem se.

  18. #118
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jeste, ali nijesu mu isplatili dugove, i realno ponudili mu mizeriju. Meni je Laki bolji i mladji golman. Janjo nije trenirao pola godine, danas nije mogao da uradi 10 trbusnjaka na testove...
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  19. #119
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    jeste, ali nijesu mu isplatili dugove, i realno ponudili mu mizeriju. Meni je Laki bolji i mladji golman. Janjo nije trenirao pola godine, danas nije mogao da uradi 10 trbusnjaka na testove...
    ja ga vidjoh odma prvi dan posto je izbacena vijest da je potpisao za sutjesku kako pod trebjesu sa medjedovicem trci... izgledao je masu spreman, a sad za trbusnjake ne znam
    AJMO CRNA GORO !!!

  20. #120
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Što se tiče Adrovića, po meni je njegova odluka dobra. Potpuno je drugačije kad igraš u Evropu, pa makar i u tu drugu njemačku ligu, nego po Aziji i Južnoj Americi. Da ne pričam o Žilini, klubovi iz centralne Evrope su praktično postale ono što su nama dugo bili jedino Zvezda i Partizan, odskočne daske za bolje klubove.

    E sad, veliki problem s Adrovićem je što on teško može bit standardan u Žilinu, a ne ciljat veći transfer.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  21. #121
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Naravno da se ne moze poredit Cvajta sa Zilinom niti bilo sto slicnog omjera. Samo kako rece kolega iznad on ni tamo ne bi mogao da igra a ne dalje. Bojim se da ne bi mogao dalje od Zvezde i Partizana igrati. Nesto slicno kao sto se Giga Vukovic nije mogao izboriti u Hajduku.

  22. #122
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    http://cg-fudbal.com/2012/06/29/eksk...gu-buducnosti/


    Zaboga kojeg li neznanca dovode i kome prave posao ?

  23. #123
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Aj dobro Ajndhoven i Telstar, ali ARC zaboga.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  24. #124
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mad_dog_KO View Post
    Aj dobro Ajndhoven i Telstar, ali ARC zaboga.
    A kako dobro, tamo ja mogu da igram samo da smrsham xD

  25. #125
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,918
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mad_dog_KO View Post
    Što se tiče Adrovića, po meni je njegova odluka dobra. Potpuno je drugačije kad igraš u Evropu, pa makar i u tu drugu njemačku ligu, nego po Aziji i Južnoj Americi. Da ne pričam o Žilini, klubovi iz centralne Evrope su praktično postale ono što su nama dugo bili jedino Zvezda i Partizan, odskočne daske za bolje klubove.

    E sad, veliki problem s Adrovićem je što on teško može bit standardan u Žilinu, a ne ciljat veći transfer.
    Nebih se slozio s tobom ni malo iz razloga ko god je posao evo u evropu od takvih igraca nije dobro prosao a ti ces slozit samnom,da su to i Petar Grbic koji je u izraelu,Drasko Bozovic u isti klub u izrael sad nema klub(oboica nisu igrali ni tamo),evo Ermin Seratlic i Marko Cetkovic traze klub jer ovaj Poljak ne racuna na njih,ima ih jos dosta koji su posli po evropi pa se nisu nesto bas proslavili,dok vidis jednog Bogdana Milica koji igra u Juznu Koreju u ligu koja ni malo nije losa,a iskreno da ti kazem fulira se para....Tako da je doslo tesko vrijeme ako Adrovic bira klubove,a znamo da prije buducnosti nije igrao godinu dana a prije toga igrao je po iraku dje je za platu dobijao pusku i 30 metaka da prezivi mjesec...Sto rece obelix ako se zamjeri cika miomiru (a mislim da nije daleko od toga) da ce ipak ostat godinu dana da trčkara oko terena kao sto je i petar vukcevic....

Page 5 of 104 FirstFirst 1234567891555 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 5732
    Last Post: 04-06-13, 19:50
  2. Bundesliga 2012/2013
    By Albatros in forum Fudbal
    Replies: 250
    Last Post: 03-06-13, 14:12
  3. Serie A - sezona 2012/2013
    By MaR10 in forum Fudbal
    Replies: 11125
    Last Post: 03-06-13, 13:11
  4. Barclays Premier League - Sezona 2012. / 2013.
    By Beethoven's C*** in forum Fudbal
    Replies: 7814
    Last Post: 29-05-13, 19:52
  5. Pes 2013
    By Swedish_House_Mafia in forum Game Server CG
    Replies: 77
    Last Post: 09-12-12, 15:45

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •