View Poll Results: Ko ce biti sampion za sezonu 2012/2013

Voters
85. You may not vote on this poll
  • Sutjeska

    8 9.41%
  • Budućnost

    34 40.00%
  • Rudar

    1 1.18%
  • Zeta

    6 7.06%
  • Mogren

    3 3.53%
  • Lovćen

    2 2.35%
  • Čelik

    22 25.88%
  • Jedinstvo

    0 0%
  • Grbalj

    1 1.18%
  • Mladost

    2 2.35%
  • Petrovac

    1 1.18%
  • Mornar

    5 5.88%
Page 1 of 104 123451151101 ... LastLast
Results 1 to 25 of 2579

Thread: Telekom 1. CFL 2012/2013

  1. #1
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Telekom 1. CFL 2012/2013

    S obzirom na to da su ekipe koje igraju Evropu sljedece sezone vec pocele sa treninzima, mislim da red da se otvori i ovaj forum. Buducnost, kao aktuelni sampion, ce igrati kvalifikacije za Ligu Sampiona, dok ce Rudar, Zeta i Celik igrati kvalifikacije za Ligu Evrope. Od ove sezone, pored dosadasnjih 9 klubova, gledacemo i Celik, Jedinstvo i Mornar. Ko su glavni favoriti za titulu? Ko ce biti pozitivno iznenadjenje prvenstva? Oce li ijedna nasa ekipa uraditi nesto u Evropi?
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  2. #2
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ZVANIČNO

    Dragićević trener Budućnosti, ugovor na dvije godine


    (Foto: Savo Prelević)

    Budućnost je večeras dobila novog trenera, Upravni odbor je, po očekivanju, šansu ukazao Radislavu Dragićeviću, doskorašnjem pomoćniku Miodraga Radulovića.
    Dragićević, koji je ujedno i član stručnog štaba reprezentacije Crne Gore, dobio je povjerenje Uprave na dvije sezone kako bi nastavio tamo gdje je njegov prethodnik stao.


    Ovo njemu nije prvi izazov na klupi Budućnosti. Dragićević je prije dvije sezone vodio tim u finišu šampionata u tandemu sa Nenadom Vukčevićem, čak je i bio trener u finalu Kupa protiv Rudara.
    Nekoliko sati prije nego što je zvanično postavljen za trenera, Dragićević je okupio fudbalere na prvom treningu u sklopu priprema za 2. kolo kvalifikacija za Ligu šampiona.

    Izvor: Vijesti.me
    Last edited by Prekidi_stvarnosti; 19-06-12 at 02:17.
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  3. #3
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Čelik radi punom parom


    Od prvog dana priprema šef stručnog štaba Slavoljub Bubanja nametnuo je oštar ritam, svaki dan po dva puta istrčava se na teren. Lopta je aktivno uključena u rad od prvog treninga, pa nije ni čudo što „metalurzima“ baš ništa ne pada teško.
    - Očekuje nas zaista težak posao, jer su igrači imali kratak odmor. Normalno je da su momci pomalo umorni, ali sam uglavnom zadovoljan kako podnose obaveze i opterećenja. Rani evropski start je mač sa dvije oštrice. Veliko je zadovoljstvo naći se u jednom evropskom takmičenju, ali klubovi koji rano startuju u evropskim kupovima, kao po pravilu kasnije imaju problema u prvenstvu. Svaka utakmica u Evropi je prilika za sticanje iskustva i ako dobro igrate, to je najljepša reklama za fudbalera i klub koji se takmiči. Sada su nam prioritet kvalifikacije za Ligu Evrope, ali moramo misliti i na prvenstvene mečeve – rekao je Bubanja.
    On je naglasio da sve igrače odlično poznaje, sa svim njihovim manama i vrlinama.
    - Više puta sam ponovio da je sada najbitnije da zadržimo sadašnji gro ekipe, koja je ustalom i ostvarila istorijski klubski uspjeh. Na moju radost izgleda da će i tako biti. Baš zato što dobro poznajem ove igrače, mnogo mi je lakše sa njima raditi i donositi odluke. Svakako da je i igračima lakše jer i oni mene poznaju. Saopštio sam im da ćemo zajedno morati proliti dosta znoja kako bi došli do željenog cilja. Pripremama se priključilo i nekoliko talentovanih mlađih igrača. Riječ je o igračima koji su zaslužili da treniraju sa seniorskim pogonom, ali koji neće dobiti šansu da zaigraju na utakmici prije njihovoh starijih prekaljenih kolega, već samo da se dokažu na treninzima – rekao je Bubanja.
    Naredne nedjelje fudbaleri Čelika putuju na Zlatibor, gdje će šef stručnog štaba voditi najviše dvadeset igrača, kaže Bubanja i pojašnjava da je nemoguće voditi sve one koji su na spisak.
    - Na Zlatibor putujemo 21. juna i bićemo smješteni u hotelu „Palisad“. Zanimljivo je napomenuti da već pet godina za redom, ekipu koju predvodim sa klupe, dovodim u hotel „Palisad“, a to nam sve govori kakve sve uslove imamo i kako smo dočekani. Na Zlatiboru ćemo prije svega uigravati ekipu za prvo kolo kvalifikacija za Ligu Evrope. Već su zakazane dvije kontrolne utakmice sa ruskim prvoligašem Amkarom i skopskim Vardarom. Što se tiče žrijeba, želja nam je da dobijemo neku ekipu iz regije, ali vidjećemo – rekao je Čelikov trener.
    Što se tiče mogućih pojačanja, Bubanja je kazao da bi volio da u redovima „metalurga“ vidi jednog kvalitetnog špica, ali ne bi imao ništa protiv da se svaka linija pojača sa jednim igračem, po mogućnosti koji je ponikao u Nikšiću.
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  4. #4
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Čelik postaje crnogorski Bilbao.

    Od njega se definitivno ocekuje da bude iznenadjenje godine.

  5. #5
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Choek je realno rekao , ko se posveti ozbiljno Evropi mozhe imati problema u prvenstvu , momci su tek zavrsili sezonu , sad su opet u punom pogonu , cijelo ljeto i sezonu.

    Nadam se da ce nam klubovi bolje proc u Evropi ove godine , ali gledajuci ove ostale mimo Celika kako rade, teshko , vrlo teshko.

  6. #6
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,159
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ja sam tipovao da Celik osvaja i ozbiljan sam.

  7. #7
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    E blago ni s Rajom.
    Ako nece Celik ovo osvojit opljunite me.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  8. #8
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Lovćen će biti sigurno u vrhu tabele ,ako ovi drugi ne budu namještali utakmice

  9. #9
    Join Date
    May 2007
    Location
    pg
    Posts
    2,343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako te sramota nije

  10. #10
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    5,978
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    105
    Thanked in
    45 Posts

    Default

    Stvarno ne znam kako momak ima obraza da ovo pishe...
    Slazem se.

  11. #11
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ekrem_drndar View Post
    Kako te sramota nije
    Ahahahaha,što oćete da kažete da Lovćen namješta,sramota kako uopšte možete to napisati..

  12. #12
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,679
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    ne namjesta Lovcen, okle
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  13. #13
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chucknorris View Post
    ne namjesta Lovcen, okle
    ..a jest eto Lovćen namješta u sve šesnaest,Lovćen jedini je igrao pošteno i dobijao pošteno utakmice a pola ovih što je izgubio su mu sudije namjestile da izgubi..

  14. #14
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,918
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni je bas milo sto su Raja postavili na klupu buducnosti,zasto bi dovodili nekog srbijanca i davali mu 100k godisnje,rajo ima dovoljno iskustva da bi mogao da vodi buducnost i poznaje te momke u dusu sve,vecinu je vodio i u omladince,samo sto se tu postavlja pitanje da li ce se on tu pitati sto ili ce biti jedan pion kao i pojedine njegove predhodne kolege...

  15. #15
    Join Date
    May 2007
    Location
    pg
    Posts
    2,343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako bilo sto moze da ti bude milo, vidis li sto rade, pocerali su Grofa, sad i Mija, stvarno nevjerovatno.

  16. #16
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Syria, Damascus
    Posts
    10,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sto radi Mugosa, pa ovo je vise daleko od sprdnje... Sramota za varvare dopustati tako nesto. Nema drugog objasnjena osim da neko od vodja navijaca puni dzepove od mugija... BRUKA!

  17. #17
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,918
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Trenutno se Miomiru ne moze nista,sto on rece to je amin zato i ide sve po qrcu i sve se rasulo.....smijesno je reci da varvari maknu miomira,sto se tice njega oni mogu bojkovat 10 godina ne pogadjaju ga vece stvari a ne to,sve dok bude imao interesa on ce biti tu,kad ne bude imao i kad mu dosadi sve to,on ce se povuci...zato nece u klub da nam dodju ni dejo vukicevic ni vignjevic jer znaju unaprijed sto ih ceka....

  18. #18
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Koliko se ozbiljno radi pokazuje i to što je Radonjiću istekao ugovor i on se nije, za razliku od Dragojevića kome je takođe istekao, pojavio na prozivci. Ništa novo. Svih ovih godina je isto, s tim što sam i ja zadovoljniji (ako se tako može reći) što je na klupi Dragićević nego neko sa strane.
    Evo na zadnjoj stranici Dnevnih Novina o Budućnosti

    http://issuu.com/dnevne-novine/docs/249/1
    Dick Laurent is dead!

  19. #19
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ako me interesuje pravo da vi recem bas me briga.ovo sam zna da ce ovako bit i na proljece i dok se slavila titula i oduvijek.Vise se ne neriviram nimalo.
    Nista novo,sve je vec vidjeno,tu cemo jednu noc prosetat do stadiona i to je to.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  20. #20
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Malo mi je nevjerovatno da nijedan trener u CG ne moze izdrzati preko dvije sezone. Pa kako iko da gurne mlade, kako ijedna ekipa da igra lijepo, kad svako pola godine novi treneri, nove formacije, i naravno svak svog gura. Inace, Sutjeska igracima ne moze redovno da isplacuje plate i bonuse koje im jos uvijek duguju, koje su smijesne, ali zato Gaga, novi trener, ima platu od 4000 eura mjesecno. Toliko ima svih 11 igraca prvog tima zajedno ( po 330 eura mjesecno), ako iskljucimo bacja nikolica i shusnjara.
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  21. #21
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zato ja bjezim sto dalje od stadiona nasih i gledanja ove muke , znajuci kako se to rezira po klubova i kakva je to ustvari jedna velika sprdachina.

  22. #22
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Evo izašao novi broj na internetu.
    http://dnovine.me/
    Izgleda da će se omladinci forsirat za prvi tim što je dobro na duge staze. Ostalo zavisi od eventualne prodaje igrača.
    Dick Laurent is dead!

  23. #23
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    18
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ove omladince sto su izbacili kom iz druge lige?nema srece od njih

  24. #24
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Medenica i Sava Gardasevic se mogu razvit u 3 puta bolje fudbalere nego sto je ijedan trenutno u dresu buducnosti. Ali realnost je da vjerovatno nece zaigravati.

    Vidjeh da smo potpisali ugovor sa Derbystarom, svaka ekipa ce dobiti po 100 lopti tokom sezone. Konacno da se i taj problem rijesi, jer je bruka bila ranije, Sutjeska cesto nije imala lopti za treninga prethodnih sezona. Ako odgovaraju Borusiji, ne vidim zasto nama ne bi odgovarale.

    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  25. #25
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    opa nabavismo lopte, napredak napredak

Page 1 of 104 123451151101 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 5732
    Last Post: 04-06-13, 20:50
  2. Bundesliga 2012/2013
    By Albatros in forum Fudbal
    Replies: 250
    Last Post: 03-06-13, 15:12
  3. Serie A - sezona 2012/2013
    By MaR10 in forum Fudbal
    Replies: 11125
    Last Post: 03-06-13, 14:11
  4. Barclays Premier League - Sezona 2012. / 2013.
    By Beethoven's C*** in forum Fudbal
    Replies: 7814
    Last Post: 29-05-13, 20:52
  5. Pes 2013
    By Swedish_House_Mafia in forum Game Server CG
    Replies: 77
    Last Post: 09-12-12, 16:45

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •