View Poll Results: Ko ce biti sampion za sezonu 2012/2013

Voters
85. You may not vote on this poll
  • Sutjeska

    8 9.41%
  • Budućnost

    34 40.00%
  • Rudar

    1 1.18%
  • Zeta

    6 7.06%
  • Mogren

    3 3.53%
  • Lovćen

    2 2.35%
  • Čelik

    22 25.88%
  • Jedinstvo

    0 0%
  • Grbalj

    1 1.18%
  • Mladost

    2 2.35%
  • Petrovac

    1 1.18%
  • Mornar

    5 5.88%
Page 6 of 104 FirstFirst ... 23456789101656 ... LastLast
Results 126 to 150 of 2579

Thread: Telekom 1. CFL 2012/2013

  1. #126
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma to su atletichari, cush nije mu valjala Koreja, ajde Meksiko ono ali Koreja dje su pofine pare...

  2. #127
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,918
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tz-ObeLiX View Post
    Ma to su atletichari, cush nije mu valjala Koreja, ajde Meksiko ono ali Koreja dje su pofine pare...
    Pofine? znas i sam kolko je para tamo,duplo vise para nego u ove lige i klubove dje idu nasi igraci...

  3. #128
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    New Zealand
    Posts
    746
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mozda mu se ne svidja njihova kuhinja.

  4. #129
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovi nasi igraci koji se izgube po Evropi, to je iskljucivo zbog toga sto nemaju dobre menadzere i sto ih ovi postojeci varaju.

  5. #130
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by V^mne View Post
    Nebih se slozio s tobom ni malo iz razloga ko god je posao evo u evropu od takvih igraca nije dobro prosao a ti ces slozit samnom,da su to i Petar Grbic koji je u izraelu,Drasko Bozovic u isti klub u izrael sad nema klub(oboica nisu igrali ni tamo),evo Ermin Seratlic i Marko Cetkovic traze klub jer ovaj Poljak ne racuna na njih,ima ih jos dosta koji su posli po evropi pa se nisu nesto bas proslavili,dok vidis jednog Bogdana Milica koji igra u Juznu Koreju u ligu koja ni malo nije losa,a iskreno da ti kazem fulira se para....Tako da je doslo tesko vrijeme ako Adrovic bira klubove,a znamo da prije buducnosti nije igrao godinu dana a prije toga igrao je po iraku dje je za platu dobijao pusku i 30 metaka da prezivi mjesec...Sto rece obelix ako se zamjeri cika miomiru (a mislim da nije daleko od toga) da ce ipak ostat godinu dana da trčkara oko terena kao sto je i petar vukcevic....
    Nemam što da negiram, to što si reko su činjenice (Grbić, Božović, Milić), ali sve je stvar ličnog mišljenja. Adrović očigledno ne juri pare, Južna Koreja bi mu to pružila bolje nego ijedna druga destinacija. Ja mislim da su te lige, znači ne Rusija nego "krajnji" istok (Koreja, Japan, Indonezija) najbolja solucija za igrača od 28,9 i više godina, da se naplaste do penzije. Milić, Damjanović, Radončić i ostali su pošli za parama i sigurno ostvarili to što su htjeli.
    S druge strane, neko juri karijeru, slavu, naslovnice i čuda, nebitno od postojanja nekog realnog osnova za to (kvalitet igrača).

    Vrlo jednostavan izbor, ako juriš pare, pravac istok, ako praviš karijeru, Evropa. Južna Amerika bi meni sigurno bila zadnja opcija, naročito Meksiko đe ga u po bijela dana može oladit lokalni džanki.
    Za špiceve će vazda bit mjesta u tu Aziju, mislim da je ispravno probat neđe u Evropu, mlad je Adrović, ima kad da plasti.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  6. #131
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,918
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mad_dog_KO View Post
    Nemam što da negiram, to što si reko su činjenice (Grbić, Božović, Milić), ali sve je stvar ličnog mišljenja. Adrović očigledno ne juri pare, Južna Koreja bi mu to pružila bolje nego ijedna druga destinacija. Ja mislim da su te lige, znači ne Rusija nego "krajnji" istok (Koreja, Japan, Indonezija) najbolja solucija za igrača od 28,9 i više godina, da se naplaste do penzije. Milić, Damjanović, Radončić i ostali su pošli za parama i sigurno ostvarili to što su htjeli.
    S druge strane, neko juri karijeru, slavu, naslovnice i čuda, nebitno od postojanja nekog realnog osnova za to (kvalitet igrača).

    Vrlo jednostavan izbor, ako juriš pare, pravac istok, ako praviš karijeru, Evropa. Južna Amerika bi meni sigurno bila zadnja opcija, naročito Meksiko đe ga u po bijela dana može oladit lokalni džanki.
    Za špiceve će vazda bit mjesta u tu Aziju, mislim da je ispravno probat neđe u Evropu, mlad je Adrović, ima kad da plasti.
    Sve ovo sto si napisao je ziva istina,samo bi mu ja preporucio da se on plasti jer se fudbal i igra zbog toga a ne iz ljubavi,a sto se tice karijere mislim da on nema kvaliteta ni 1% od jovetica i vucinica da bi napravio veliku karijeru kao sto su oni,tako da ja mislim da je bolja ova prva opcija sto bi ja i ti rekli da se plaste jer je fudbal od danas do sjutra,preko noci mogu da se promijeni neke stvari i da nalete veliki padovi....A oni vjerovatno cekaju ove 2ije utakmice da se zavrse sa ovim poljacima pa onda da vide dje ce ko,samo im cika mugi od polusezone do polusezone kreše ugovore,tako da se samo za glavu drze po tom pitanju

  7. #132
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by V^mne View Post
    Pofine? znas i sam kolko je para tamo,duplo vise para nego u ove lige i klubove dje idu nasi igraci...
    Rekoh pofine da ne precerujem a zna se da su u Kinu i Koreju sad najvece pare poslije top5 liga Evrope i eto te Rusije.

  8. #133
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    The Wire
    Posts
    912
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sto se desi sa klubom Mladost? sto su se raspali, oce li tuzani i beranci odigrat taj baraz medjusobno ili ...

  9. #134
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne znam sto svi krivite Adrovica. Vec je imao jedno negativno iskustvo jureci za parama u divljim drzavama, i normalno je da hoce da se oproba u nekoj Evropskoj ligi. Relativno je mlad, a ima dobar CV, treba mu pruziti sansu. Inace on je jako dobar momak licno, i sportista, a ima dovoljno drskosti na terenu da pokaze najbolje sto ima. Mozda je on od onih rijetkih koji ce i uspjeti nesto da urade vani.
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  10. #135
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    Ne znam sto svi krivite Adrovica. Vec je imao jedno negativno iskustvo jureci za parama u divljim drzavama, i normalno je da hoce da se oproba u nekoj Evropskoj ligi. Relativno je mlad, a ima dobar CV, treba mu pruziti sansu. Inace on je jako dobar momak licno, i sportista, a ima dovoljno drskosti na terenu da pokaze najbolje sto ima. Mozda je on od onih rijetkih koji ce i uspjeti nesto da urade vani.
    Zaista mu niko nije kriv sto se zaletio put Irana/Iraka dje li bi vec, razumijem Emirate, Katar i tako te naftashe ali dje u Iran/Irak kukala mu majka...

  11. #136
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tz-ObeLiX View Post
    Zaista mu niko nije kriv sto se zaletio put Irana/Iraka dje li bi vec, razumijem Emirate, Katar i tako te naftashe ali dje u Iran/Irak kukala mu majka...
    Nije se on tu mnogo pitao. Delicak i njegova posla, a Adro mu potpisao odrijesene ruke.
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  12. #137
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,918
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo moguce da ce u nedelju bit prozivka za Mladost, treba valjda neko da stane iza njih al ne zna se bgm jos nista...

  13. #138
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,918
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Danas je na prvoj pripremnoj utakmici u beranama ekipa Buducnosti slavila protiv jedne veoma jake i iskusne ekipe Tekstilca iz bijelog polja(koji igraju regionalnu ligu) 7:0,strijelci su bili Kalezic,2 puta Mugosa,2 puta Boskovic i omladinci neki sto su prikljuceni,tako da smo dobro krenuli da se spremamo pred kvalifikacije sa poljacima....

  14. #139
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    5,984
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    106
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Prava provjera pred kvalifikacije za najelitnije takmichenje.. Gud dzab!
    Slazem se.

  15. #140
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Znas li imena omladinaca sto su dali golove?
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  16. #141
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,918
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    Znas li imena omladinaca sto su dali golove?
    Nisam pitao vala,al su mi rekli da su dobro odigrali....a ne mogu lose ni odigrat protiv takvih ekipa,zamisli tu ekipu koja igra 3cu nasu ligu,zamisli tu tugu boziju

  17. #142
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by V^mne View Post
    Nisam pitao vala,al su mi rekli da su dobro odigrali....a ne mogu lose ni odigrat protiv takvih ekipa,zamisli tu ekipu koja igra 3cu nasu ligu,zamisli tu tugu boziju
    pa ta ekipa je onda taman i sastavljena od omladinaca pretezno...
    AJMO CRNA GORO !!!

  18. #143
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Cmiljanic i Raspopovic se zovu omladinci, vidjeh u novine. Nikad cuo.

    Jesu li ove nedelje kvalifikacije za Ligu Evrope?

  19. #144
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jesu, Rudar u četvrtak u Nikšić, Čelik i Zeta gostuju.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  20. #145
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Dick Laurent is dead!

  21. #146
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prica se da ce Delic, brat naseg pop Tom Waitsa, biti novi clan Sutjeske. Takodje, ponudjen je ugovor Petru Vukcevicu, ali jos se ne zna da li ce ovaj prihvatiti.
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  22. #147
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,918
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    Prica se da ce Delic, brat naseg pop Tom Waitsa, biti novi clan Sutjeske. Takodje, ponudjen je ugovor Petru Vukcevicu, ali jos se ne zna da li ce ovaj prihvatiti.
    Pa Delic,Petar Vukcevic,Luka Tiodorovic,Drasko Bozovic,Igor Burzanovic sve su to igraci koji su duzi period bez kluba i naravno bez utakmica,tako da se racuna da ce neko od njih potpisat vjerovatno za neki od nasih klubova...

  23. #148
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ako ne bih volio da ih vidim svu trojicu u dres Sutjeske Delica, Vukcevica, Draska Bozovica pa nek zurka pocne.
    A meni ovamo dajte Burza u Buducnost pa me ubijte slobodno.

  24. #149
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,918
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Cuh nocas da nista od prelaska Rista Radunovica,razlog ne smijem reci jer je to presmijesno pricati,takodje i piksi kojasevic se vratio i trenira sa momcima u berane,sto kuva uprava buducnosti da mi je znat,dzigerice im se zakuvale....

  25. #150
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    5,984
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    106
    Thanked in
    46 Posts

Page 6 of 104 FirstFirst ... 23456789101656 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 5732
    Last Post: 04-06-13, 19:50
  2. Bundesliga 2012/2013
    By Albatros in forum Fudbal
    Replies: 250
    Last Post: 03-06-13, 14:12
  3. Serie A - sezona 2012/2013
    By MaR10 in forum Fudbal
    Replies: 11125
    Last Post: 03-06-13, 13:11
  4. Barclays Premier League - Sezona 2012. / 2013.
    By Beethoven's C*** in forum Fudbal
    Replies: 7814
    Last Post: 29-05-13, 19:52
  5. Pes 2013
    By Swedish_House_Mafia in forum Game Server CG
    Replies: 77
    Last Post: 09-12-12, 15:45

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •