Page 8 of 9 FirstFirst ... 456789 LastLast
Results 176 to 200 of 218

Thread: Biseri komentatora

  1. #176
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Njima je igra uglavnom bila sa 3 vezna, onda ide majstor polušpic i dva majstora špica. 90tih Bađo i Zola, onda dolazi Toti, sad je Kasano nešto između napadača i polušpica..

    Kamoranezi je da se ja sjećam jedino klasično krilo koj je bilo standardno.

  2. #177
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    The Wire
    Posts
    912
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    u pravu je pesikan.

  3. #178
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    Njima je igra uglavnom bila sa 3 vezna, onda ide majstor polušpic i dva majstora špica. 90tih Bađo i Zola, onda dolazi Toti, sad je Kasano nešto između napadača i polušpica..

    Kamoranezi je da se ja sjećam jedino klasično krilo koj je bilo standardno.
    A sto si zaboravio Del Pjera ?

  4. #179
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    1,982
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Del Pjero klasicno krilo ?

    Zajebavas.
    ..........
    ''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
    https://www.youtube.com/watch?v=tVuSKk_fs1o

  5. #180
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Bar
    Posts
    163
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    ljudi kakav pesikan? ajde onaj zivaljevic i nekako jer se unese i razdere povremeno pa moze da bude zanimljivo, ali oni veze nemaju! vujisic je prica za sebe, a kustudic je od nekad najboljeg spao na niske grane...
    ne mogu da vjerujem da neko moze ista da kaze protiv sofra, covjek je genije za sve komentatore s ovih prostora! kad cujem njega na tenis i onog pralicu-kako li, sa sport klub koji je doktor za tenis opet je sofro bolji! i to je cinjenica! niko ne zna bolje od njega, on ima ispada ali je genije!

  6. #181
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by HandsomeIrritantGiantism View Post
    A sto si zaboravio Del Pjera ?
    Del Pjero je meni uvjek bio napadač. Poslije Bađa možda i najveći majstor kojeg je italija imala u poslednjih 20 godina.

  7. #182
    Join Date
    May 2012
    Posts
    243
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne znam ljudi jeste li pratili utkamicu italija njemacka gleda sam je napolje sa drugovima i samo sam reka aj ucutite dva minuta da se pesikan isprovaljuje a onda je pocelo :
    MOTA- MATA
    nagledali - naglegali
    resenja- resenjama
    a onda je poceo da muca

  8. #183
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    pg
    Posts
    2,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by marovic87 View Post
    ljudi kakav pesikan? ajde onaj zivaljevic i nekako jer se unese i razdere povremeno pa moze da bude zanimljivo, ali oni veze nemaju! vujisic je prica za sebe, a kustudic je od nekad najboljeg spao na niske grane...
    ne mogu da vjerujem da neko moze ista da kaze protiv sofra, covjek je genije za sve komentatore s ovih prostora! kad cujem njega na tenis i onog pralicu-kako li, sa sport klub koji je doktor za tenis opet je sofro bolji! i to je cinjenica! niko ne zna bolje od njega, on ima ispada ali je genije!
    aj za fudbal da neko brani Sofra,ali za tenis...to ne mogu da vjerujem.Covjek brka forhend/bekend i paralela/dijagonala.
    Prosle godine mu je Federer imao dobar DVORUCNI bekend (za neupucene,Fedex koristi jednorucni).Tako da kiksa osnovne stvari. I ne umije jednu jedinu sekundu da zacuti dok je razmjena udaraca,da se moze ispratit tempo igre.Katastrofa. Pogledaj ako imas priliku engleske komentatore na Vimbldonu,pa ces podici standarde i Sofro ce ti biti nesnosan

  9. #184
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by marovic87 View Post
    ne mogu da vjerujem da neko moze ista da kaze protiv sofra, covjek je genije za sve komentatore s ovih prostora! kad cujem njega na tenis i onog pralicu-kako li, sa sport klub koji je doktor za tenis opet je sofro bolji! i to je cinjenica! niko ne zna bolje od njega, on ima ispada ali je genije!
    Ne možeš da vjeruješ da nekoga nervira kad neko laže i namjerno pogrešno prevodi strane komentatore samo da bi to ispalo onako kako njemu odgovara. Možda da kažeš što onda možeš da vjeruješ, čisto da te razumijemo.

    A o Šofru i tenisu? To je već za topic CDM biseri, jer da išta znaš o tenisu ne bi to napisao.
    Dick Laurent is dead!

  10. #185
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Cuveni Sofrov biser - kad je izjavio da su reketi korisceni prije 20god tezili i po 20, 30kg...

  11. #186
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,432
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    149
    Thanked in
    84 Posts

    Default

    Kad već pomenuste tenis, onaj novi mlađi komentator na drugom (ne Veliša Jovanović) je presmiješan.
    Čovjek o tenisu pojma nema, ali baš ono ne zna osnovne stvari, ne umije da izabere pravi trenutak za komentar, priča nebuloze, ma zvek. Čuo sam da skupljaju nekakve bodove u toku mjeseca pa ih moraju stavit da nešto rade, ali baš takve neznalice da stave da komentarišu Vimbldon, smiješno.

  12. #187
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    295
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by D.S. View Post
    Kad već pomenuste tenis, onaj novi mlađi komentator na drugom (ne Veliša Jovanović) je presmiješan.
    Čovjek o tenisu pojma nema, ali baš ono ne zna osnovne stvari, ne umije da izabere pravi trenutak za komentar, priča nebuloze, ma zvek. Čuo sam da skupljaju nekakve bodove u toku mjeseca pa ih moraju stavit da nešto rade, ali baš takve neznalice da stave da komentarišu Vimbldon, smiješno.

    :lolblue: :lolblue: :lolblue:

    A sto je ovo danas cus Velisa los.

    Ti onda gledaj Sofra koji zna osnovne stvari o tenisu.

  13. #188
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,432
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    149
    Thanked in
    84 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Odlazak u Sunset View Post
    :lolblue: :lolblue: :lolblue:

    A sto je ovo danas cus Velisa los.

    Ti onda gledaj Sofra koji zna osnovne stvari o tenisu.
    A što reći na ovo. Pročitaj ti moj post još jednom.

  14. #189
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    5,951
    Thanks Thanks Given 
    516
    Thanks Thanks Received 
    1,816
    Thanked in
    661 Posts

    Default

    Ovo je topic za bisere komentatora vezano za Euro 2012, tako da ne vidim kakve veze ima Sofrovo poznavanje tenisa sa ovom temom Ipak, moram reci da neko ko za Sofra kaze da poznaje tenis definitivno pojma nema o ovoj igri... Sofro zna istoriju, tj podatke, ali sustinu ove igre prosto ne poznaje i lupa kao niko...

  15. #190
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by D.S. View Post
    Kad već pomenuste tenis, onaj novi mlađi komentator na drugom (ne Veliša Jovanović) je presmiješan.
    Čovjek o tenisu pojma nema, ali baš ono ne zna osnovne stvari, ne umije da izabere pravi trenutak za komentar, priča nebuloze, ma zvek. Čuo sam da skupljaju nekakve bodove u toku mjeseca pa ih moraju stavit da nešto rade, ali baš takve neznalice da stave da komentarišu Vimbldon, smiješno.
    Nemoj više ni jednu napisat, jer ćeš time samo pokazat da se razumiješ u tenis kao (ajde da ne pominjem onu izreku). Od svih crnogorskih sportskih komentatora koji prenose tenis (Radović, Krivokapić, Jagustin sa TV Vijesti, Popović i sa TVCG) koji blage veze o tenisu nemaju niti se trude da išta novo nauče i svojim katastrofalnim prenošenjem vrijeđaju čulo sluha recimo mene koji pratim taj sport preko 20 godina, ti si našao da pomeneš jedinog krštenog crnogorskog komentatora koji razumije i prati tenis. No, ne može svako sve naopako, tako da i to treba cijenit. Bravo!
    Dick Laurent is dead!

  16. #191
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amnesiac View Post
    Nemoj više ni jednu napisat, jer ćeš time samo pokazat da se razumiješ u tenis kao (ajde da ne pominjem onu izreku). Od svih crnogorskih sportskih komentatora koji prenose tenis (Radović, Krivokapić, Jagustin sa TV Vijesti, Popović i sa TVCG) koji blage veze o tenisu nemaju niti se trude da išta novo nauče i svojim katastrofalnim prenošenjem vrijeđaju čulo sluha recimo mene koji pratim taj sport preko 20 godina, ti si našao da pomeneš jedinog krštenog crnogorskog komentatora koji razumije i prati tenis. No, ne može svako sve naopako, tako da i to treba cijenit. Bravo!
    hahaha a sto ste napali covjeka pa u zagradi pise , ne Velisa Jovanovic

  17. #192
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,432
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    149
    Thanked in
    84 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amnesiac View Post
    Nemoj više ni jednu napisat, jer ćeš time samo pokazat da se razumiješ u tenis kao (ajde da ne pominjem onu izreku). Od svih crnogorskih sportskih komentatora koji prenose tenis (Radović, Krivokapić, Jagustin sa TV Vijesti, Popović i sa TVCG) koji blage veze o tenisu nemaju niti se trude da išta novo nauče i svojim katastrofalnim prenošenjem vrijeđaju čulo sluha recimo mene koji pratim taj sport preko 20 godina, ti si našao da pomeneš jedinog krštenog crnogorskog komentatora koji razumije i prati tenis. No, ne može svako sve naopako, tako da i to treba cijenit. Bravo!
    O, Bože...

  18. #193
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by D.S. View Post
    Kad već pomenuste tenis, onaj novi mlađi komentator na drugom (ne Veliša Jovanović) je presmiješan.
    Čovjek o tenisu pojma nema, ali baš ono ne zna osnovne stvari, ne umije da izabere pravi trenutak za komentar, priča nebuloze, ma zvek. Čuo sam da skupljaju nekakve bodove u toku mjeseca pa ih moraju stavit da nešto rade, ali baš takve neznalice da stave da komentarišu Vimbldon, smiješno.
    Moras da budes ili zestoka neznalica ili provokator pa da napises da Velisa Jovanovic nema veze o tenisu. To je jedini covjek u CG koji se moze nazvati teniskim strucnjakom od komentatora.
    Za razliku od Sofranca koji zna imena da promasuje, a da ne pricam o izmisljanju(da ne kazem laganju) i lupanju to neces cut' od Velise jer covjek zna tenis, vidi se da ga prati. Njemu je svakako mjesto na SK uz Pralicu i Viskovica, na ESu bi bio ubjedljivo najbolji teniskim komentator posto su Ceronja i druzina presmijesni.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  19. #194
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    295
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jakuza i amnesiac napadasmo momka bez veze ja se evo izvinjavam,ova vrucina udarila pa ne skontah iz prve.

    Izvinjavam se jos jednom.

    Vjerovatno je mislio na Popovica

  20. #195
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Pardon, pardon, pogresno procitah
    Prastaj
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  21. #196
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Ao, oprosti D.S. Kad čovjek na brzinu pročita (a izgleda da nijesam jedini) onda pobudali. Evo jedan +rep od mene u znak izvinjenja. Edit: ne može jer sam ti skoro dao.

    Inače se slažem s tvojim postom sad kad sam ga pažljivije pročitao
    Last edited by amnesiac; 30-06-12 at 21:40.
    Dick Laurent is dead!

  22. #197
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,432
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    149
    Thanked in
    84 Posts

    Default

    Svi trojica: Ma nema problema, baš mi bilo zabavno da čitam ova vaša energična branjenja V. Jovanovića
    A stavio još u zagradi da nije on u pitanju da neko slučajno ne pomisli da mislim na njega

  23. #198
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Ko noćas prenosi finale, da mi je znat

    Pešikan i Živaljević bili sasvim dobri kad su igrali Njemačka-Italija, ali se bojim da ćemo večeras morat slušat ludog Šofra koji svršava na Španiju a voli Italiju. Kukala nam majka ako mu partner bude Đokica, već ga vidim od starta kako počinje da hejtuje Marija Balotelija.

  24. #199
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da je srece Sofro ne bi prenosio nocas utakmicu ali on je neizbjezan. Vjerovatno ce ga uparit sa Djokom ili Radevicem.

  25. #200
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,647
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mislim da ce nocas biti tandem Šofro-Kusto....


    Kuku nama.
    Gialla come er sole, Rossa come er core mio!

    https://www.youtube.com/watch?v=K7iNbKZkY5Q

Page 8 of 9 FirstFirst ... 456789 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Biseri
    By The Answer in forum #montecafe
    Replies: 16
    Last Post: 02-04-11, 16:13
  2. CdM biseri
    By FiX in forum Zabava
    Replies: 1
    Last Post: 29-03-11, 16:23
  3. lapsusi komentatora
    By somewhere-else in forum SP 2010 Juzna Afrika
    Replies: 302
    Last Post: 06-07-10, 22:59
  4. gluposti komentatora
    By DIDI in forum SP 2006 Njemacka
    Replies: 184
    Last Post: 15-07-06, 03:20
  5. CDM biseri
    By Antares in forum CdM Arhiva
    Replies: 1
    Last Post: 21-11-05, 10:30

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •