Page 2 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 26 to 50 of 110

Thread: piercing i tattoo

  1. #26
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GAGA
    slusaj Hombre, posto vidim da je tvoje iskustvo povrsno, predlazem ti da odes kod nekog tattoo majstora sa namjerom da se istetoviras. (nema veze sto se neces tetovirat) Pravi tattoo majstor ce ti sigurno postavit bar dva od najcescih pitanja, a to su "zasto zelis da se istetoviras" i "sto znaci slika koju zelis da istetoviras". Naravno, tvoj razlog moze biti i samo estetske prirode, pa ces izabrat iz njegovog kataloga sliku, ali ako zelis da se tetoviras, onda to mora imati mnogo dublju pozadinu nego sto se misli. Naime, slika koju stavljas na svoje tijelo, a koja se ne brise tako lako mora biti simbol necega vaznog u tvom zivotu, nekog datuma, dogadjaja, imena, tvog motoa... U protivnom, dakle SAMO estetike radi, mislim da su tetovaze bizarne.

    E sad, posto ti navede "koristan primjer Andjeline Dzoli" :roll: koja "bi bila 100 puta ljepsa da se nije istetovirala gdje je stigla" (licno, ne znam kud ce bit ljepsa, osim da je jos besmrtna), pitam ja tebe, znas li sto znace te tetovaze po njenom tijelu? A s obzirom da ih pominjes, vjerovatno si ih dobro pogledao.
    ne vidjeh ovo ranije

    ne shvatam bas zasto bih trebao da idem kod majstora za tetovazu, uprkos mom povrsnom znanju...sta bi to trebao da mi pojasni?

    ja gaga ne ulazim u to zbog cega je tetovaza napravljena. ja samo kazem (MOJE misljenje) da tetovaze ne doprinose boljem fizickom izgledu. dakle, kad pominjem andjelinu dzoli, prvenstveno mislim kako to na njoj uzasno izgleda (bar meni). nju je vjerovatno bas briga sta ja ili neko drugi misli o tome, ja samo kazem da bi za mene bila ljepsa bez. mada, kao sto vjerovatno znas, nekad ti vazni dodgadjaji ili ljudi u zivotu, zbog kojih su tetovaze napravljene, prestanu biti vazni, pa je onda muka kako da se uklone, kao sto je kod endzi bio slucaj sa imenom bilija boba...
    Last edited by Hombre; 11-07-05 at 20:28.

  2. #27
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hombre
    ne vidjeh ovo ranije

    ne shvatam bas zasto bih trebao da idem kod majstora za tetovazu, uprkos mom povrsnom znanju...sta bi to trebao da mi pojasni?

    ja gaga ne ulazim u to zbog cega je tetovaza napravljena. ja samo kazem (MOJE misljenje) da tetovaze ne doprinose boljem fizickom izgledu. dakle, kad pominjem andjelinu dzoli, prvenstveno mislim kako to na njoj uzasno izgleda (bar meni). nju je vjerovatno bas briga sta ja ili neko drugi misli o tome, ja samo kazem da bi za mene bila ljepsa bez. mada, kao sto vjerovatno znas, nekad ti vazni dodgadjaji ili ljudi u zivotu, zbog kojih su tetovaze napravljene, prestanu biti vazni, pa je onda muka kako da se uklone, kao sto je kod endzi bio slucaj sa imenom bilija boba...
    Hombre, odlazak kod majstora je bilo retoricki receno. na vecinu ovoga o cemu pricas ja vec odgovorih, pa da se ne ponavljam... Bitno je sto si istakao da je sve to samo TVOJE misljenje, ma kakvo ono bilo...
    a to oko kajanja zbog tetovaze je rizik koji, ako si dovoljno hrabar, preuzimas na sebe.
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  3. #28
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    ja ne znam....znachi,mislim da je gaga u pravu,zamisli dodjesh kod tatu majstora i kazesh mu - ocu toga lava u donjem desnom uglu bash je lijep....i posle 20 dana mu dosadi(jer se vjeroJatno istetovirao na `cepsu ) ali nece nikom da kaze naravno...jer ce taj tatu da mu ostane do kraja zivota ili eventualno da plati grdilo para da mu je skinu....

    ja sam istetovirao paukovu mrezu(bez pauka ) zashto....ne postoji jedan pogled na zivot,na muziku,na ljude,na drushtvo i ne postoji "pravi" nachin da se stvari sagledavaju(tj da budu gledane is samo jednog ugla) i to se na neki nachin grana bash kao i paukova mreza,mishljenja se preplicu,pogledi na zivot takodje,a i...poshto vjerujem da svaka akcija ima svoju reakciju(ne vjerujem u sudbinu) koja opet povlachi za sobom druge akcije i reakcije nekih "trecih" lica...o5 se dolazi do toga da se sve to medjusobno preplice,tako da se i ta paukova mreza svakim mojim potezom grana i preplice(ili rasplice) sa nechijom drugom,utichuci na novi tok dogadjaja,akcija i reakcija i tako dok ne crknemo

    ...u principu...pirsing je mali modni detalj bash kao i mindjusha u uvetu...mozesh da je maknesh kad god hoces i to mjesto ce se vremenom zacijeliti...tetovaza je ipak na neki nachin simbolika,nije mali potez uraditi neshto sa chim cesh u principu biti "obiljezen" do kraja zivota...tako da ja lichno smatram da je vrlo glupo raditi tatu samo jer ti se svidja a pogotovu ga raditi iz kataloga iz prostog razloga shto to ipak treba da bude neki unikat...neshto lichno tvoje....ja dok sam gledao kroz taj katalog....meni se svaka druga svidjela ali ja ih nikad ne bih stavio na svoju kozu...tako da svakako...ako cesh da radish pirsing...ne morash puno da razmishljash...a ako cesh da radish tetovazu...bolje sjedi i razmisli pa chak i mjesec dana,ali da na kraj znash shta hocesh i zbog chega hocesh da je stavish
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  4. #29
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro, Montenegro
    Posts
    1,079
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo i meneeeeeeee:twist:
    Ja znam da sam niko, ali niko nikada nece biti kao ja!

  5. #30
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,280
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U nedjelju se radi treca tetovaza... napokon. Ovaj put je sem sto je zelja da imam 3 tetovaze, ne volim paran broj na sebi, drugi razlog je pokrivanje opekotine od auspuha Motoraaaaaaaa!
    1. LEDJA ( tribal)
    2. PREPONA (jin-jang)
    3. LIST (jos uvijek se kreira)
    :-P

  6. #31
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    ovo je moja
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  7. #32
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Osnovni princip je da sve sto moze da izazove bilo kakve komplikacije treba izbjegavati. Pirsing i tetovaza to mogu i stoga ne. Sa mindjusama ma gdje bile moras da pazis da se ne zakacis i ne povrijedis vise nego bi bez njih i moras posebno da vodis higijenu. ... Sa tetovazom je glavni problem sto se ne moze mijenjati po volji i zelji. ... Pored toga, to predstavlja potpuno suvisno bacanje para i gubljenje vremena. Ne doprinosi nicemu stvarno, osim mozda nekome kao psihicka satisfakcija za neki trip. ... I kao sto bi rekli, ko voli nek' izvoli, ja ne...
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  8. #33
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    908
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Cool

    Jos nije zavrsena.....

  9. #34
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    cikotic city
    Posts
    1,890
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Nihile, slazemo se za mindjuse, malko znaju bit zaebane ako se higijena ne kontrolise a i ako se zakacis nedje zna bit gadno, a tetovaze mozes mijenjati, t.j. doradjivati vremenom, samo je micanje malo teze....
    u svakom slucaju treba dobro razmislit prije no se istetoviras koja je poenta upravo TE tetovaze koju si namijenio stavit
    Last edited by kIkICa; 10-08-05 at 13:21.
    C9H13NO3

    One world, Two wheels

  10. #35
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    325
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Moze li neko od vas koji imate tattoo da mi da neke tips&tricks u vezi odrzavanja. Meni je sad u fazi zarastanja. Trudim se da je odrzavam umjereno vlaznom, still, I keep loosing ink. :-? Pocne da se blago razliva i onda moram da pazljivo cistim stapicem i alkoholom. Koristim vazelin i jekoderm sh*t. Any reccomendations?

  11. #36
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    908
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nivea, i alkohol ne uzimaj nikako jer ti prave one krastice,i zbjegavaj bazene,more(slana voda nikako nije dobra)i sunce bar dok ne prodje ona prva faza zarascivanja!!
    Last edited by PHANTOM; 09-08-05 at 16:25.

  12. #37
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,280
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nikako voda i sunce bar prvih 20-ak dana. Embecin mast, ujedno je i antibiotik zato je dobar, nemoj da ti je previse masno jer se razliva , vec dobro razmazano, utrljano.
    Last edited by kIkICa; 10-08-05 at 13:16.

  13. #38
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    ishto se odrzavanja tiche....20dana je dovoljno...prve 2-3 je samo mazi...tim kremama koje koristish,ja sam koristio hidrociklin...posle je sa vremena na vrijeme ispiraj hladnom vodom i nekim sapunom(safeguard ti je dobar) sunce i alkohol nikako i ne cheshi ako te svrbi inache posle 15tak,20 dana dana bi trebalo da idesh na kontrolu ako je to neka ozbiljnija radnja da majstor vidi kako izgleda i da ispravi eventualne greshke i to shto se razlilo,a obichno se razliva tamo gdje je koza tanka i ako se to mjesto puno znoji(meni se na 2 mjesta isto desilo)
    Last edited by kIkICa; 10-08-05 at 13:22.
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  14. #39
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    908
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by La_bambola
    Nikako voda i sunce bar prvih 20-ak dana. Embecin mast, ujedno je i antibiotik zato je dobar, nemoj da ti je previse masno jer se razliva , vec dobro razmazano, utrljano.

    PHANTOM , my man ( oces da "razmijenimo tetovaze" ) Cmoka!

    I will show you mine one day... ili bar neke od njih , druge nisu pristojne :twisted:
    La Bambola sexy lady,that will be more than good;-) (jesam li ovo dobro napisao?qq):smile:...ti se mozes sa Phantomom vozit na motor kad god ňces... i to bez opekotina obecavam...samo se ti dobro uhvati za mene i nema problema:smile:
    pozdrav

  15. #40
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    CHEVO
    Posts
    1,075
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ima li ko u pg da moze da makne tetovazu

  16. #41
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,280
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up

    http://www.boban-tattoo.co.yu Pogledajte!

    Udjite http://www.tattoo-house.com i ovdje uzivajte!

    Moj kum... moj ponos... i njegov najpoznatiji, najbolji , najprofesionalniji tattoo-house u Beogradu.
    Gostuje kod mene jos nekih 7 dana , a sve sto vas interesuje naci cete na sajtu ili mi se obratite na PM.

    P.S. Trenutno zuji masinica Bzzzzzzzzz

  17. #42
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Three Kocke Shechera
    Posts
    459
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PHANTOM
    Jos nije zavrsena.....
    tetoo je zweek,mozda jedna od stvari za koju bih se odluchio pored tribala

  18. #43
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    325
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hvala svima na odgovorima! :-P

    p.s. Volio bih da sam sacekao i otisao kod tvog kuma instead..
    p.p.s. But it's not late for another1! :mrgreen:

  19. #44
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    639
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow Tz - 0fucAnI

    Kakav pirsing ?
    Probushi uwo i da si zadowoljan ! ! !

    Ja imam mindjushu i ne namjerawam da se bushim radi "pirsinga"-lol


    Aj p0z . . .

    ________________________
    ::::::::::::::::::::::
    < TeamZone.0fucAnI > < Tz > 4 e V r

  20. #45
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Under the moonlight, this serious moonlight
    Posts
    1,421
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pirsing se moze uraditi kod jedne doktorice u BAru koja drzi salon ljepote "Beauty Centre Bar" - tamo sam ja svoj nosni pirsing radila.
    Ipak, sad ga vise nemam. To je takva jedna dusa, svako malo moras da cistis i mijenjas mindjusu...kaci se za robu...
    Godinama se kanim da napravim tetovazu, ali nesto nikako da skupim hrabrosti... plasim se mogucih komplikacija - nikad ne znas kako ce tvoje tijelo reagovati na to...
    A lighthouse keeper in the desert sun.

  21. #46
    Join Date
    Aug 2005
    Posts
    128
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Question

    uH ja ocu uskoro da probushim obrwu pa se pitam je li neko od was to radio... ili zna neshto o tome...? kako se to radi boli li puno kako se odrzawa widi li se kad se skine,,,....?
    All I want is everything ...

  22. #47
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Aj bacite mi na priv brojeve tih tetovatora (valjda se tako kaze ) treba mi za jednu drugaricu
    She is only here to annoy herself!

  23. #48
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Zivim u sijenci njegove sijenke...
    Posts
    540
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow Tetovaža:-Gdje,Sta,Koliko...?

    Odlucila sam da stavim tetovazhu :!: :mrgreen:
    Treba mi savjet od nekog, da li zna gdje u Bg je najbolje to da uradim,koliko je i jel istina da se samo dvije sedmice ne smije kvasiti :?:
    Voljela bih da cujem vashe misljenje, da li bi ste stavili tetovazhu :?: Zashto da, zashto ne i shta bi to bilo :?:
    P.S. - Ne znam jel bash odgovara ova tema ovdje, al` ajd`...
    • Love built on beauty, soon as beauty, dies.
    I WaNnA Be LikE BaRbIe,ThAt BiTcH gEtS eVeRyThInG...

  24. #49
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    4,458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Uh, ja bih vrlo rado, no mi tata ne da...
    A inache, koliko su meni prichali ovi istetovirani, obavezno je stavi nedje dje je necesh gledat`, poshto kazhu da postaje RAK-RANA u jedno doba.
    Never Complain, Never Explain

  25. #50
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Zivim u sijenci njegove sijenke...
    Posts
    540
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam je mislila staviti na dnu ledja, tu mi se svidja. Ja tatu nisam ni pitala :mrgreen: Recu mu tek kad stavim Isto tako sam uradila kada sam busila pupak, rekla sam im kad sam stavila, dva dana su se bunili treci vec zaboravili
    • Love built on beauty, soon as beauty, dies.
    I WaNnA Be LikE BaRbIe,ThAt BiTcH gEtS eVeRyThInG...

Page 2 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Sexy Tattoo
    By BOKI in forum Sex i erotika
    Replies: 30
    Last Post: 27-05-05, 11:30

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •