Page 1 of 5 12345 LastLast
Results 1 to 25 of 110

Thread: piercing i tattoo

  1. #1
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    4
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default piercing i tattoo

    Mozete li mi reci kod koga mogu uraditi piercing i tattoo,naravno da radi dobro.Chula sam za neku doktoricu,samo ne znam gdje se nalazi

  2. #2
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa ima ima masu doktorica kod nas. A imas i kod Shola u Masline..He he..Stvarno ne znam, bilo je ranije da se zakaze u Sculpture, ali ne znam rade li to i dalje. Zakazes i sacekas da taj momak dodje iz Bg, on ti to, kao radi, pojma nemam.
    Last edited by kuglica; 14-04-06 at 10:05.
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  3. #3
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    kuci
    Posts
    22
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hahah imas svugde,samo sto ti je u cg da radis malo trulo,ja sam sebi busio nos vise puta,jezik sam probusio u bar,a najbolje je ti da radis u srbiji gde sam probusio obrvu...nisi ni rekla sta hoces da probusis?

  4. #4
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    4
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hocu da probusim pupak,vec sam to bila obavila u Beogradu ali mi je zarastao,pa moram ponovo.

  5. #5
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,364
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ako si u BGD-u preporuchicu ti lika koji je meni izbushio pupak,stvarno je savrsheno to uradio.

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    cikotic city
    Posts
    1,890
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Shelly
    Ako si u BGD-u preporuchicu ti lika koji je meni izbushio pupak,stvarno je savrsheno to uradio.
    a sto se radi od pupaka... anu` postavi sliku da mi procijenimo jel profi odradjeno
    C9H13NO3

    One world, Two wheels

  7. #7
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,364
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vjeruj mi na rijech
    Mislila sam na to da nisam imala nikakve komplikacije i niko od ljudi kojima sam preporuchila tog lika.
    Komplikacije ne moraju biti vezane samo za higijenu (koja je najvazhnija) vec i za preciznost odn.debljinu kozhe koju ce "uhvatiti" iglom.

  8. #8
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    bogu iza tregera
    Posts
    224
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ako si u cg idi u herceg novi.studio zongler ,dacu ti br ako hoces.moras da zakazes.njega stvarno svi hvale.pupak ti je 50 e,cijena.
    ja idem kod njega u avgustu,da probushim pupak i obrvu.moram cekat avgust sad sam bez para :yipiiii:

  9. #9
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    4
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja jesam u Herceg Novom,za njega znam,samo nisam znala da li dobro radi.Da li znas kako radi tetovaze.
    Josh jedno pitanje ,da li smije da se skida mindjusa i opet stavlja.Ja sam skinula posle 6 mjeseci pa mi je zarastao pupak. :hammer:

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ...ostatak svijeta
    Posts
    417
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Moja se evo drzi vec 5 godina. Sto se tice toga skidanja i stavljanja, ja nikad ne praktikujem da vadim mindjusu iz pupka na duze periode jer stravicno brzo zarasta (sjecam se da mi je poslije par sati bilo tesko vratiti je nazad, da ne pricam ako se uzme u obzir par dana).

    Najvaznija stvar jeste stvarno pratiti instrukcije na pocetku. Meni je receno bilo da prvih 8 nedelja moram da drzim medicinsku mindjusu unutra i da dva puta dnevno anti-bacterial sapunom cistim oko mindjuse, kao i da izbjegavam more, bazene i sve ostale stvari i aktivnosti koje mogu uticati na stvaranje infekcije.

    Jedini problem koji ja imam jeste da kad mijenjam mindjuse (imam ih par), pocinje da me boli i crveni se ako ubacim mindjuse koje kompletno nisu napravljene od sterling srebra. A primijetila sam da kod vecine mindjusa za pupak, samo ona "sipcica" (tj. onaj dio koji ulazi unutra) je napravljen od tog metala, dok je ostatak obicno srebro ili bilo koji drugi metal, a kako ti djelovi svakako doticu rupice sa obije strane, onda se zbog toga stvara crvenilo.
    "U stanju sam da prihvatim vruce i hladno, lepo i ruzno, crno i belo, ali nikad ne mogu da podnesem prosecnost"

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jedan pogled iz muskog ugla

    mislim da je zensko tijelo dovoljno lijepo samo po sebi, podrucije stomaka posebno, tako da nisam za to da se stavljaju mindjuse i tetovaze, bilo gdje po tijelu. a pupak je sam po sebi ukras

    ali...svako radi kako misli da je najbolje

  12. #12
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,364
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam ishla na bazen odmah posle bushenja pupka i nije mi nishta bilo i nisam chistila ni sa chim posebno samo je dobro ochistim (i dan danas) posle tushiranja sa shtapicima za ushi a nekad i jodom(kad mi padne na pamet).A zarsta veoma brzo i obrva i pupak.

  13. #13
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    2
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mozes skidati nakit poslije 6mjes.ali ne na duzi period!Mozda nije bio probusen na opt.dubinu pa se po skidanju nak. kanal brzo zatvorio!P.S.Zongler iz Novog je ucio od Sona iz BG.(tatto House)i Sande iz Ns.(Be beaty) znam lika !
    Last edited by needles; 08-07-05 at 03:12.

  14. #14
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    2
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default cist nakit

    Ne moze nikakvo srebro samo hirurski celik(is the best),titanijum,14k zlato i plastika(bolje ne),ono sto prodaju from Thailand on the street is not clean,

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    stvarno paradoxalno, da bica, bogom dana kao prelijepa, sama to nikad ne uvidjaju, vec uvjek nezadovoljna sobom, posavaju da budu jos ljepsa(tj ljepse ), sto cesto dovede do potpuno suprotnog efekta...

    boze, hvala ti sto nisam zena
    Last edited by kIkICa; 08-08-05 at 23:54.

  16. #16
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,364
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nisam probushila pupak zato shto sam nezadovoljna sobom.
    Ne vidim da sam proizvela "suprotan efekat" nisi da sam "ruzhnija" nego prije.

  17. #17
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Thumbs up

    Quote Originally Posted by Hombre

    mislim da je zensko tijelo dovoljno lijepo samo po sebi, podrucije stomaka posebno, tako da nisam za to da se stavljaju mindjuse i tetovaze, bilo gdje po tijelu. a pupak je sam po sebi ukras

    ali...svako radi kako misli da je najbolje
    Ja se Hombre slazem sa ovim kao zena,narocito sto se mindjusa tice.Kome se to svidja OK,ali nista mi licno tako nesto ne bi palo na pamet...



    "Tiha voda brijeg roni..."

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Koristan primjer...Andjelina Dzoli... Ona bi 100 puta bila ljepsa da se nije istetovirala gdje je stigla. Daleko od toga da je ona ruzna, ali po meni tetovaze ni najmanje nisu doprinjele njenom boljem fizickom izgledu!

    Ali ako je to uradila za svoj merak, kao sto ce mnoge od vas reci da radite...postujem! Ali je grdno!

  19. #19
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    slusaj Hombre, posto vidim da je tvoje iskustvo povrsno, predlazem ti da odes kod nekog tattoo majstora sa namjerom da se istetoviras. (nema veze sto se neces tetovirat) Pravi tattoo majstor ce ti sigurno postavit bar dva od najcescih pitanja, a to su "zasto zelis da se istetoviras" i "sto znaci slika koju zelis da istetoviras". Naravno, tvoj razlog moze biti i samo estetske prirode, pa ces izabrat iz njegovog kataloga sliku, ali ako zelis da se tetoviras, onda to mora imati mnogo dublju pozadinu nego sto se misli. Naime, slika koju stavljas na svoje tijelo, a koja se ne brise tako lako mora biti simbol necega vaznog u tvom zivotu, nekog datuma, dogadjaja, imena, tvog motoa... U protivnom, dakle SAMO estetike radi, mislim da su tetovaze bizarne.

    E sad, posto ti navede "koristan primjer Andjeline Dzoli" :roll: koja "bi bila 100 puta ljepsa da se nije istetovirala gdje je stigla" (licno, ne znam kud ce bit ljepsa, osim da je jos besmrtna), pitam ja tebe, znas li sto znace te tetovaze po njenom tijelu? A s obzirom da ih pominjes, vjerovatno si ih dobro pogledao.
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  20. #20
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    4,585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Mogu li ja da pitam nešto?

    Zašto pravi tattoo majstor pita šta znači slika koju želim da istetoviram?

    Ako je slika koju želim da istetoviram vezana za nešto što je jako važno u mome životu, zašto moram da je stavim na svoju kožu i da se "zorim" pred svijetom?

    Zar to ne znači da ja sebi pokušavam da dokažem nešto za šta očekujem podršku spolja?

  21. #21
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by simm
    Mogu li ja da pitam nešto?

    Zašto pravi tattoo majstor pita šta znači slika koju želim da istetoviram?

    Ako je slika koju želim da istetoviram vezana za nešto što je jako važno u mome životu, zašto moram da je stavim na svoju kožu i da se "zorim" pred svijetom?

    Zar to ne znači da ja sebi pokušavam da dokažem nešto za šta očekujem podršku spolja?

    to je pitanje stila zivota. ako si u tom tripu, onda razmisljas o ovim stvarima. ako si samo pomodan, onda daj pare i tetoviraj se.
    i ko kaze da moras da je stavis na svoju kozu da se zoris pred svijetom? stavi je tamo dje tebi odgovara i uopste ne mora bit na vidno mjesto. meni su recimo te varijante primamljivije. kao sto te oziljak podsjeca na neku nesrecu ili incident, onda i tattoo mozes da stavis kao nesto sto ce da te podsjeca na nesto pozitivno. to je poseban psiholoski momenat kod covjeka kad mu je potrebno opipljivo, vidljivo 'vracanje' na ono sto mu je bitno, a to mu moze iznova i iznova dizati ego (a kome to nije potrebno), vracati vjeru u nesto i sl.
    (sad mi pada na pamet i film "memento"...)

    A pravi tattoo majstor ce da te pita iz vise razloga - ako je on taj koji ce da te "obiljezi" on na sebe preuzima odredjenu vrstu odgovornosti. zeli da bude siguran da se ti neces pokajat sjutra i iz tog razloga mu treba TVOJ dovoljno jak razlog za tattoo.
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  22. #22
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    4,585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    GAGA:

    Ja koliko znam, pravi tattoo traži da potpišeš da sam snosiš odgovornost za sve moguće posledice (osim posledica lošeg majstora), pa ga samim tim oslobađaš potrebe da zna što će ti slika ili neće.

    Moguće je da nekome tetovaža podiže ego, to ne znam. Čini mi se da je tattoo moda i da se u 95% slučajeva slika "lijepi" zbog svijeta a ne zbog ega.

    No, svako svoje breme...

  23. #23
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by simm
    GAGA:

    Ja koliko znam, pravi tattoo traži da potpišeš da sam snosiš odgovornost za sve moguće posledice (osim posledica lošeg majstora), pa ga samim tim oslobađaš potrebe da zna što će ti slika ili neće.

    Moguće je da nekome tetovaža podiže ego, to ne znam. Čini mi se da je tattoo moda i da se u 95% slučajeva slika "lijepi" zbog svijeta a ne zbog ega.

    No, svako svoje breme...
    snosis odgovornost za moguce fizicke posljedice. a ja ne pricam o tome. i ne znam iz kojeg razloga problematizujes ovo sto kazem? zato sto mrzis da budem upravu ili zato sto mrzis da iko sem tebe bude u pravu?

    a sve to sto "ne znas", sto ti se "cini" u sta neces da se petljas, ne daje ti pravo da tvrdis...

    i jes, i kod Aboridzina je tatoo bila moda...

    "No, svako svoje breme..."
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  24. #24
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    razlozi su razni. ja znam cojeka koji je imao ogroman oziljak na grudima od operacije i stavio je tattoo da bi ga pokrio...
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  25. #25
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    4,585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Gaga, Gaga,

    savršeno ne mrzim da budeš u pravi, niti mrzim da ne budem u pravu. Inače ne bih ni dolazio na ove forume. Nema potrebe da mi to podmećeš.

    Zar ti nije palo na pamet da možda želim da saznam nešto više o tome tetoviranju, o ljudima koji tetoviraju, o ljudima koji se tetoviraju? Možda želim da razumijem nešto što dosad nijesam razumio. Evo si me na nož dočekala...

    -edited-
    Last edited by ^Tijana^; 11-07-05 at 21:54.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Sexy Tattoo
    By BOKI in forum Sex i erotika
    Replies: 30
    Last Post: 27-05-05, 12:30

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •